Skoki narciarskie

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Duche » 20 Gru 2015 21:19

To co, czekamy, aż trzeci Prevc zacznie daleko skakać i będziemy mieli całe podium zajęte przez rodzinę Prevców :P

Jeśli forma Słoweńca nie uleci to wyczyn Hannawalda mocno zagrożony.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Skoki narciarskie

Postprzez RakuNH » 20 Gru 2015 22:13

Przykro mi Duche, ale forma między Engelbergiem a TCS zazwyczaj ulatuje. To taki niby krótki ale zazwyczaj mocno zwrotny okres sezonu ciężko to wytłumaczyć :D A Cene po lecie zawsze skacze fatalnie - chyba mu co innego w głowie, więc wydaje mi się że raczej skończy skakanie. W zeszłym roku i dwa lata temu formę miał w lutym/marcu ale tak całą karierę to nie można, więc tylko dwóch Prevców postawi na skoki :mrgreen:

A co do Polaków to winni są Ci którzy po Niżnym Tagile widzieli postęp bo Kot czy Kubacki dostali katriny pod narty i zdobyli mityczne punkty. Po Lillehammer trzeba było wymyślić jakiś plan B a takie udawanie że "jest fajnie" kończy się tak jak w ten weekend.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Kisik94 » 20 Gru 2015 22:50

RakuNH napisał(a):A co do Polaków to winni są Ci którzy po Niżnym Tagile widzieli postęp bo Kot czy Kubacki dostali katriny pod narty i zdobyli mityczne punkty. Po Lillehammer trzeba było wymyślić jakiś plan B a takie udawanie że "jest fajnie" kończy się tak jak w ten weekend.


Zresztą w Nizhnym Tagile nie startowało przynajmniej kilku lepszych skoczków, więc ten obraz musiał być zakłamany.

Tak jak pisałem wcześniej jestem sceptycznie nastawiony na naszych skoczków. Co prawda myślałem na początku sezonu, że w Szwajcarii może być lepiej ale myliłem się. Tak na prawdę to tylko Stoch ma jakąś formę do pokazania, jednak wystarcza ona jedynie mniej więcej na koniec drugiej dziesiątki. Pozostali skaczą w dużą kratkę, od załapania kilku punktów po brak kwalifikacji, co udało się to przed tygodniem nawet Stochowi. Austriacy, Niemcy, Słoweńcy i przede wszystkim Norwegowie nam odjechali do przodu. Ba, Czesi lepiej od naszych skaczą, choć 2 lata temu to chyba ktoś by się w głowę o to puknął. Polacy chyba będą czekać na lepszą dyspozycję do Zakopanego ale wtedy już będzie po najważniejszych imprezach.

Peter Prevc wyrasta na głównego faworyta 4 Skoczni ale wątpię, że wygra wszystkie konkursy Turnieju. Groźni w każdym konkursie są Wikingowie i również Freund nie składa broni. Rośnie także forma Hayboecka, który dzisiaj wskoczył na podium z dalszego miejsca po pierwszej serii. Lepszy od niego był tylko najstarszy ze słoweńskich braci, okraszając to rekordem skoczni i w końcu należy on do jednego zawodnika. Wygrał też sobotni konkurs i dzięki temu ma dość spore jak na początek sezonu prowadzenie w generalce.
Awatar użytkownika
Kisik94
Żywa legenda
 
Posty: 4256
Rejestracja: 10 Gru 2012 22:51

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Duche » 20 Gru 2015 23:43

Raku, wg mnie Prevc jest w takiej formie i ma taką pewność siebie, że naprawdę potrzeba by cudu, aby ta jego forma uleciała. Jego przewaga nad rywalami obecnie jest tak wielka, że naprawdę trudno będzie mu zagrozić komukolwiek. Niby są Norwegowie, Freund i Freitag, zwyżkujący formą Austriacy, ale na Petera raczej mocnych nie będzie. Odlatuje rywalom niczym Małysz na początku swojej dominacji. Ładnie się to ogląda. Styl w jakim skacze Prevc też jest świetny i tylko czekać na kolejną notę marzeń dla Słoweńca.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Skoki narciarskie

Postprzez RakuNH » 20 Gru 2015 23:54

Kisik94 napisał(a):Zresztą w Nizhnym Tagile nie startowało przynajmniej kilku lepszych skoczków, więc ten obraz musiał być zakłamany.

No już Japonia, Kofler czy młody Prevc robią tam jakąś różnicę, ale nie dla Kurzaja w studio. Widzieli postęp to mają jego kontynuację. A że czescy weterani nas leją to faktycznie jest żenada, bo Koudelka wcale nie jest w wybitnej formie.

Na TCS zawsze się dużo zmienia i nie wierzę w dominacje Prevca ale jakoś mi on nie przeszkadza. Nie ciągną go za uszy jak Niemców nie raz.Teraz do wyskoku typowałbym Fettnera bo czas na niego :mrgreen: Koudelka, może Stoch a może jakiś gówniarz typu Domen, Bartol, Granerund albo Wellinger. Co jak co ale już wielu papierowych faworytów poległo na TCS. Jakby nie noty to nawet bym jeszcze Ammanna nie skreślał, po Engelbergu wszyscy już to zrobili i teraz ma psychiczny spokój ale to jego żabie lądowanie.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Duche » 20 Gru 2015 23:59

Wiadomo, zdarzyć się wszystko może, ale jednak stawiam na ciąg dalszy dominacji Prevca :)

Dla Ammanna wygrana w TCS byłaby pięknym ukoronowaniem kariery, ale jakoś wątpie. Może Kasai? :P

Chociaż co do wygrania wszystkich czterech konkursów, to nie wiem sam czy nie chce, by ten wyczyn pozostał dalej dziełem tylko Hannawalda.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Skoki narciarskie

Postprzez maksim » 29 Gru 2015 20:22

Końcówka 1 końkursu TCS fantastyczna. Kwintesencja dzisiejszych skoków.
Skoki się skończyły na Swenu Hannawaldu :(
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Skoki narciarskie

Postprzez figaro56 » 29 Gru 2015 20:50

Ależ Freudowi przyfarciło. Kolejny konkurs gdzie wiatr rządził i pokazał kto ma najwięcej do powiedzenia.
Nie wiem kiedy nasi zaczną wreszcie skakać. W zasadzie to trzy tygodnie po TCS MŚ w lotach i to wszystko co można wyszarpać w tym sezonie. Reszta jest sprawą drugorzędną. Jeżeli na loty nasi się nie obudzą to sezon tragiczny a czasu mało. Pewnie nasi będą latać aż miło w Planicy na koniec sezonu.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Duche » 29 Gru 2015 21:40

Lubię Severina, ale chciałem, aby wygrał Prevc. Bardzo liczyłem na to, że powtórzy wyczyn Hannawalda. Znów rok trzeba czekać :P Niemniej rywalizacja w pozostałych trzech konkursach zapowiada się bardzo ciekawie. Główni faworyci to w dalszym ciągu Freund i Prevc, choć co mi bardzo się nie podoba nie należy skreślać także Hayboecka. Będzie pewnie rywalizacja o zwycięstwo w całym turnieju i miejsce trzecie. Chciałbym, aby przypadło one pewnemu panu z Japonii ;)

A Polacy, cóż... Z konkursu na konkurs coraz gorzej.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Skoki narciarskie

Postprzez RakuNH » 29 Gru 2015 23:57

Figaro nie chcę Cię martwić, ale kwalifikacje w lotach to są już za 2 tygodnie ;)

No niestety w obecnych czas się nie wyczekuje warunków i efekt mamy taki że Freund przyfarcił. Ogólnie zepsuło to cały turniej bo Forfang mimo świetnych skoków ma już 30 punktów straty a tak jak Ci Duche pisałem i w wielkiej formie można przegrać :mrgreen: W Innsbrucku bywa loteryjnie więc może będzie w drugą stronę.

A o Polaków nie ma się co martwić - na odsiecz już wyruszył Dawid Kubacki.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Wybitny ekspert » 30 Gru 2015 08:50

Słuchałem wczoraj Kota (seniora) i on z pełną powagą mówił jak to Kubacki i Stękała świetnie skaczą w PK i powinni jechać na TCS bo na pewno wzmocnią drużynę.
Ale przecież oni tydzień temu skakali w PŚ w Engelbergu i co było to wiemy!
O ile do Stękały trudno mieć jakieś wielkie pretensje bo w debiucie zdobył punkty, o tyle Kubacki kompromitował się na poziomie Żyły.

To jest zamienianie siekierki na kijek, tu trzeba radykalnych działań i wycofania się z TCS, wyjazd na normalną skocznię i spokojny trening, jak to nie pomoże to zmiana trenera.
Z jednej strony szkoda skoczków, z drugiej jakaś satysfakcja że cała koncepcja Tajnera sypie się.
Wybitny ekspert
Kadra A
 
Posty: 858
Rejestracja: 24 Gru 2013 07:26

Re: Skoki narciarskie

Postprzez RakuNH » 30 Gru 2015 11:48

Ne no Kubacki to jest super pewniak na miejsca 25-40 ze wskazaniem na 32-35 i to już będzie wyglądało lepiej niż skoki żyły :mrgreen: Wiadomo że żadnego wielkiego skoku jakościowego nie ma się co spodziewać bo Bartol czy Granerund pokazali że w tym roku to PK jednak nieco bardziej odstaje niż w zeszłym. A Polacy jak mówił Wąs nie mogą odpuścić TCS bo mają zobowiązania wobec sponsorów a nie mają żadnych innych zawodników, którym by nie zrobili krzywdy wysyłając ich na TCS i tutaj akurat ma rację bo faktycznie takich nie ma. Tylko Stoch może sam zrezygnować jak będzie chciał i kogoś tam wepchną ale reszta musi to doskakać.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Przechodzimur » 30 Gru 2015 13:19

Sytuacja w naszych skokach wygląda w obecnej chwili bardzo źle. Przeraża marnowanie, a co za tym idzie znikanie, lub popadanie w przeciętność wielkiej ilości talentów. Trzeba coś z tym zrobić, bo młodzi chłopcy mogą przestać garnąć się do skoków. W przypadku Kubackiego najwłaściwszy będzie powrót do kraju i szlifowanie formy na lato ;)
Przechodzimur
Młodzieżowiec
 
Posty: 252
Rejestracja: 08 Sty 2011 21:04

Re: Skoki narciarskie

Postprzez mareqna » 30 Gru 2015 14:48

Dawno mnie skoki przestały interesować a dlaczego .....?przecież był czas,że na myśl skoków dostawałem przyśpieszonego bicia serca.Przecież człowiek patrzył na okres świateczno -noworoczany przez pryzmat skoków.Przecież sam oddałem kilkaset skoków i co mnie tą miłość zabiło?Z przerażeniem muszę stwierdzić,że nie potrafię z głowy wymienić choćby jednego medalistę z Mistrzostw Świata sprzed roku ba a nawet nie jestem pewien czy takie mistrzostwa sie odbyły.Wczoraj ogladałem pierwszą kolejkę i muszę przyznać,że trochę w czołówce sie zmieniło ale że wiatr nadal rozdaje karty to jest constans od lat.Michael Hayböck oddał dwa piekne skoki,oba piekniejsze stylowo i dłuższe od Severina Freunda i przegrał.Wiatru nie pokonali Norwegowie i Prevc nie ponali też Polacy :(
Właśnie dlatego skoki mnie nie interesują.
Ile konkursów odwołanych,przesunietych i ciagniętych na siłe przez całe popołudnia?
Ile razy podskoki storpedowały transmisje z innych piekniejszych dyscyplin?
A ile razy dominatorzy świecili sukcesy przez oszustwa sprzętowo-kombinezowo-wagowo-wzrostową?
A czemu Polacy skaczą słabo? bo nie trenowali? czy może trenowali mnie jak w ubiegłych latach?
Odpowiedź jest prosta,zostaliśmy w tyle w nowinkach technicznych i dopóki nie odkryjemy sekretu długich lotów konkurentów to chodźby połamali łby to i tak daleko nie polecą ;)
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Skoki narciarskie

Postprzez damian940915 » 31 Gru 2015 13:19

mareqna napisał(a):A czemu Polacy skaczą słabo? bo nie trenowali? czy może trenowali mnie jak w ubiegłych latach?
Odpowiedź jest prosta,zostaliśmy w tyle w nowinkach technicznych i dopóki nie odkryjemy sekretu długich lotów konkurentów to chodźby połamali łby to i tak daleko nie polecą ;)


Bujdy na resorach. Polscy skoczkowie w swoich wypowiedziach jednoznacznie podkreślają, że problem leży w psychice. Poza tym eksperci nieraz podkreślali problemy chociażby Stocha przy wyjściu z progu, krótko mówiąc błędy techniczne. Kombinezony mogą dodawać jakieś ułamki metrów lub ich brak, ale nie spowodują, że ktoś kompletnie bez formy będzie mistrzem świata, albo na odwrót. Często wręcz różniczki w kombinezonach to jedynie gra psychologiczna, nie niosąca żadnych realnych zmian. To nie formuła 1 czy bobsleje, gdzie lepszy sprzęt sprawia, że jesteś o kilka długości przed rywalami.

Przechodzimur napisał(a):Sytuacja w naszych skokach wygląda w obecnej chwili bardzo źle. Przeraża marnowanie, a co za tym idzie znikanie, lub popadanie w przeciętność wielkiej ilości talentów. Trzeba coś z tym zrobić, bo młodzi chłopcy mogą przestać garnąć się do skoków. W przypadku Kubackiego najwłaściwszy będzie powrót do kraju i szlifowanie formy na lato ;)

No właśnie Austriacy, Norwegowie, Słoweńcy, może w trochę mniejszym stopniu Niemcy potrafią natychmiast zastąpić wypalonego zawodnika kimś młodym, utalentowanym. Nam jakoś to nie wychodzi, przy przechodzeniu z wieku juniora w wiek seniora są popełniane jakieś błędy, bo aż nie chce się wierzyć, by przez tyle lat trzon kadry tworzyli ci sami zawodnicy, a jedynym odstępem od tego było jednorazowe zwycięstwo Krzysztofa Bieguna. Przecież wyniki w MŚJ pokazują, że wszystkie te zespoły skaczą na podobnym poziomie. Inna sprawa, że ten najzdolniejszy, czyli Jakub Wolny ma póki co ogromnego pecha.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Skoki narciarskie

Postprzez mareqna » 01 Sty 2016 18:39

damian940915 napisał(a):
mareqna napisał(a):A czemu Polacy skaczą słabo? bo nie trenowali? czy może trenowali mnie jak w ubiegłych latach?
Odpowiedź jest prosta,zostaliśmy w tyle w nowinkach technicznych i dopóki nie odkryjemy sekretu długich lotów konkurentów to chodźby połamali łby to i tak daleko nie polecą ;)


Bujdy na resorach. Polscy skoczkowie w swoich wypowiedziach jednoznacznie podkreślają, że problem leży w psychice. Poza tym eksperci nieraz podkreślali problemy chociażby Stocha przy wyjściu z progu, krótko mówiąc błędy techniczne. Kombinezony mogą dodawać jakieś ułamki metrów lub ich brak, ale nie spowodują, że ktoś kompletnie bez formy będzie mistrzem świata, albo na odwrót. Często wręcz różniczki w kombinezonach to jedynie gra psychologiczna, nie niosąca żadnych realnych zmian. To nie formuła 1 czy bobsleje, gdzie lepszy sprzęt sprawia, że jesteś o kilka długości przed rywalami.



A niech Ci będzie,że długość skoków jest zależna od psychiki ;) a na sukcesy mistrzów nie miały wpływu:
a)styl V
b)nie podgięte dzioby nart u Hannawalda
c)opuszczone krocze u Austriaków
d)nadmuchane kombinezony
e)wiązanie w Ammana
f)długość nart
g)przesuniete wiązania
h)rozciągliwość w locie kombinezonów
i) ciężar skoczków
I nie chcę dalej wymieniać!
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Skoki narciarskie

Postprzez RakuNH » 01 Sty 2016 21:24

A Polacy nie mogą czegoś wymyślić? Świat należy do ludzi kreatywnych, a co nie jest zabronione jest dozwolone.

Co do Wolnego to bym nie przesadzał, owszem był MŚJ ale inne kraje jak chociażby Norwegowie też tracą tych najzdolniejszych jak choćby Berggaarda który ciągle ma kontuzje a był uważany za większy talent od Forfanga.

Dziś Prevc jednak pozamiatał i się nie spalił ;)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Kisik94 » 02 Sty 2016 00:51

Jesteśmy na półmetku TCS i po Oberstdorfie jeśli chodzi o pierwsze miejsce wróciło do normalności. Peter Prevc objął prowadzenie w całym turnieju wygrywając dzisiejszy konkurs w Ga - Pa, odrabiając z nawiązką straty do szczęśliwego w pierwszych zawodach Freunda. Przy okazji, po raz kolejny nie popisali się organizatorzy, zamiast chwilkę poczekać to zrobili istny szach mat, i kto na tym skorzystał ? No oczywiście, że pupil niemieckiej publiczności Severin. W noworocznym za to sędziowie (poza Austriakiem) pomagali jak mogli w drugim skoku, bo lądowanie na pewno na "18" i "18,5" nie zasługiwało. Choć i tak pewnie zająłby 3 miejsce między Norwegami, a w "Czteropaku" jest 2 z +8 punktów do Słoweńca. Za nimi póki co walka Hayboeck vs Gangnes ale myślę, że Fannemela jeszcze nie można skreślać.

Nasi dzisiaj trochę lepiej obrazowo, bo 2 w "30". Fajnie, że Kamil ze Stefanem w jednej parze awansowali do drugiej serii, oddając w sumie dobre skoki. Ostatecznie skończyło się odpowiednio 19 i 24 miejscem. Takie samo zajmuje Stoch w klasyfikacji turnieju, a Hula jest 33. Kubacki był 31 któremu brakło pół punkta do przejścia dalej ale i tak nie przebije Kota w Oberstdorfie gdzie przegrał w parze o 0,1 ;) . Mam nadzieję, że w kolejnych konkursach będzie nieco lepiej, lecz zaraz to będzie prawie po sezonie, bo Mistrzostwa w Lotach już niedługo.
Awatar użytkownika
Kisik94
Żywa legenda
 
Posty: 4256
Rejestracja: 10 Gru 2012 22:51

Re: Skoki narciarskie

Postprzez RakuNH » 02 Sty 2016 01:44

Kisik94 napisał(a):Ale i tak nie przebije Kota w Oberstdorfie gdzie przegrał w parze o 0,1 ;)

Tak jakby przegrał o 0,2, bo jakby był remis to by była sytuacja jak w przypadku Żyła-Glasder i wszedłby ten z niższym numerem w Q czyli i tak Fettner, więc mógł przegrać o mniej :D Ogólnie Polacy jakiś bardzo trudnych par nie mają a bilans tragiczny. Chociaż w Insbrucku może być i 5 w "30" bo to jest chyba jedyny obecnie skład, który przy farcie może awansować w komplecie, choć równie dobrze może być znowu sam Stoch, a więc tak średnio wychodzi 3. Innsbruck jest nieco bardziej kapryśny wiatrowo więc tym może być to uwarunkowane.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Skoki narciarskie

Postprzez figaro56 » 03 Sty 2016 23:52

Nie wiem kto słuchał Tajnera w TVP ale takich bredni to dawno nie wypowiedziano. Ciągle zapewniano nas, ze to tylko mały kroczek dzieli nas aby Stoch wrócił do swojej normalnej dyspozycji gdy tymczasem widać jak na dłoni że Kamil ma problem załapać się do pierwszej 15 o ścisłej czołówce nie wspominając.
Ciągle zapewniano nas o burzy mózgów w sztabie trenerskim co jest potwierdzeniem, że tenże nie ma pojęcia jak pomóc zawodnikom. Na koniec coś co mnie osobiście najgorzej wpieniło. Lekceważenie medalowej imprezy jaką są MŚ w lotach i szykowanie formy na polskie konkursy. Przyczyna prosta. Wiadomo, ze na loty trudno będzie tę formę podciągnąć, więc zaczyna się lansowanie konkursów w Polsce na najważniejsze w sezonie łudząc się iż dobrymi występami w kraju przykryje się tragiczny jak dotąd sezon.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

cron