"Pokurwizm" na SB

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

"Pokurwizm" na SB

Postprzez kat. » 25 Lis 2015 15:03

Zakładam temat, bo nie chcę sam podejmować żadnych radykalnych decyzyj, a otrzymuję co jakiś czas privy, że pewni użytkownicy, a w szczególności pewna użytkowniczka rozpierdala forum. Kiedyś ś.p. Zygy napisał, że pisząca mniejszość terroryzuje milczącą mniejszość, śmialiśmy się z niego, ale teraz naprawdę atmosfera na esbe stała się - stosując frazeologię rzeczonej użytkowniczki - pokurwiona i wiele osób przestało się udzielać. Nie wiem, jak innym, ale mnie się też już rzygać chce na to całodobowe wyszydzanie Justyny K. i jej fejsbukowych kibiców i nie dlatego, że jestem jej wielkim fanem, ale przez monotematyczność procederu ;) Jeszcze niedawno pisałem do Kisika, że esbe jest zasadniczo od pieprzenia głupot (wstawiania cycków itd.), ale teraz kiedy pokurwizm atakuje ze zdwojoną mocą poddaję wam - publicznie, żeby nie było lamentów - leninowski dylemat: co robić?
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez maksim » 25 Lis 2015 15:33

Moja propozycja: zlikwidować SB. ZOMO też.

Image
Ostatnio edytowany przez maksim, 25 Lis 2015 15:53, edytowano w sumie 1 raz
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez RakuNH » 25 Lis 2015 15:39

Powiem tak, zebrało mi się swego czasu za wpis na SB, że "to się zmieniło odkąd jest Therese" (nie pamiętam już dokładnie jaki był ten cytat) i poza jednym dniem jakiś tydzień temu już po prostu się nie udzielam na SB, bo ciężko się przez to przebić więc nie czytam i nie udzielam się dla spokoju swojego i innych i tyle. Zrzucam to już na swój zaawansowany wiek, nie jestem już taki "tutejszy" w internetach wiec może wszystkiego nie ogarniam i nie czuję bazy :mrgreen:

Na forum jako takim jest OK. A SB można po prostu nie czytać, więc mi to lotto czy będzie zlikwidowany czy nie.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez damian940915 » 25 Lis 2015 17:26

Jeśli to jest tylko SB to ja bym to zwyczajnie olał i tak trudno to śledzić. Na forum aż tak to się nie rzuca w oczy. SB powinien zostać, bo często przydaje się do komentowania live zimą, a rzeczona użytkowniczka ewentualnie niech dostanie upomnienie i tyle, zwłaszcza, że podstawą do takiego upomnienia może być też pisanie bardzo krótkich postów na forum.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez kat. » 25 Lis 2015 18:08

Rzeczona użytkowniczka już dostała banana, ale założyła 2. konto.

Ja nawet nie założyłem tego tematu, żeby spytać, czy użytkownika A. czy B. upominać / banować, tylko w celu porozmawiania, czym powinno być esbe. Po prostu niektórzy od czasu wzmożonej aktywności pewnej użytkowniczki przestali się udzielać, a niegdyś esbe bywało bardzo sympatycznym miejscem. Pytanie brzmi, czy zostawić je właśnie dla tego komentowania live, a poza relacjami niech będzie tam syf, napinka i wszelakie gówno, czy przeciwdziałać :) Ja też mogę uznać jak Raku, że jestem za stary i iść w pizdiet, tak bym też zrobił, gdybym nie był modem, a skoro jestem, to pytam szacowne grono, czy wam to przeszkadza. ;)

Zresztą, zawsze byłem przeciwny banom, nawet w przypadku wieszcza Z., ale trzeba przyznać, że takiego patologicznego przypadku jeszcze tutaj nie było.

Na razie ten temat wystarczył, żeby dwie osoby przestały relacjonować live fejsbuka JK. Zawsze coś, choć pewnie ich życie straciło sens.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez RakuNH » 25 Lis 2015 18:22

kat. napisał(a):Ja też mogę uznać jak Raku, że jestem za stary i iść w pizdiet, tak bym też zrobił, gdybym nie był modem, a skoro jestem, to pytam szacowne grono, czy wam to przeszkadza. ;)

A co d***krację mamy? 8-)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez kat. » 25 Lis 2015 18:30

ale przecież PiS też reaguje na "społeczne potrzeby" ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez Sebastian Krystek » 25 Lis 2015 19:13

Jeśli dana osoba dostała bana to moim zdaniem nie fair jest w ogóle zakładanie drugiego konta...

Też zauważyłem, że forum straciło dawny, rodzinny charakter. A liczba przekleństw rzucanych na sb przez niektórych użytkowników przekracza wszelkie normy przyzwoitości... Będę przyglądał się dalej sytuacji i być może poczynię pewne kroki.
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez Kisik94 » 25 Lis 2015 21:53

kat. napisał(a):Jeszcze niedawno pisałem do Kisika, że esbe jest zasadniczo od pieprzenia głupot (wstawiania cycków itd.), ale teraz kiedy pokurwizm atakuje ze zdwojoną mocą poddaję wam - publicznie, żeby nie było lamentów - leninowski dylemat: co robić?


Skoro zostałem w pewien sposób wywołany do tablicy, to się wypowiem w kilku słowach co o tym myślę. Otóż wiem że "sb" nie służy jako miejsce głębokich analiz zawodów sportowych, bo do tego są tematy na forum, a jeśli nie ma odpowiedniego, to można przecież taki stworzyć. Prywatnych spraw między użytkownikami też nie powinno się załatwiać tutaj, gdyż jest coś takiego jak "PW". Cytując twoje słowa kat., "esbe" to przede wszystkim luźne gadki o wszystkim i o niczym, lecz do rzeczy. Ja nie mam nic przeciwko pisaniu o komentarzach z profilu facebook'owego Kowalczyk ale już niemal codzienne kilkugodzinne wspominanie o tym to lekko mnie denerwuje. Staram się to ignorować, bo z takiego wyszedłem założenia już kiedyś, że o tym co mnie wkurza, będę się udzielał jak najmniej. Nikomu nie zabraniam "plecenia o różnych pierdółkach", jak ma taki kaprys to niech pisze.

Sebastian Krystek napisał(a):Też zauważyłem, że forum straciło dawny, rodzinny charakter. A liczba przekleństw rzucanych na sb przez niektórych użytkowników przekracza wszelkie normy przyzwoitości... Będę przyglądał się dalej sytuacji i być może poczynię pewne kroki.


Również to zauważyłem, zresztą nie tylko ja. Co prawda na forum udzielam się mniej więcej od roku, to i tak stwierdzam, że przez całą zeszłą zimę było bardzo spoko jeśli chodzi o klimat. Przekleństwa mnie także nieco bolą. Żadnego z was nie chcę pouczać jak się wypowiadać w sferze publicznej, w dodatku nie jest to moją rolą tutaj tak robić. Choć wolałbym żebyśmy odnosili się do siebie z należytą kulturą i nie chodzi o to, że mamy się zachowywać jak profesorowie wielkich uczelni. Proszę tylko o przystopowanie z tym. To forum nie jest zbieraniną nastolatków wyżywających się w ten sposób za złe oceny w szkole czy inne sprawy. Myślę, że mam do czynienia z ludźmi na poziomie i przypuszczam że tak dalej będzie.

Na koniec dodam, że jeśli moderatorom coś się nie spodoba i poczynią jakieś kroki to uznam to za stosowne. Na pewno nie będę z tego powodu wszczynał awantur i tym podobnych. To tyle z mojej strony na ten temat.
Awatar użytkownika
Kisik94
Żywa legenda
 
Posty: 4256
Rejestracja: 10 Gru 2012 22:51

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez RakuNH » 25 Lis 2015 22:14

kat. napisał(a):ale przecież PiS też reaguje na "społeczne potrzeby" ;)

Nasz dyktator Sebastian podejmie odpowiednie kroki, a nie jakaś wola ludu :D Myślę, że w sumie tym tematem w dużej mierze załatwiłeś sprawę, przynajmniej na jakiś czas.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez kat. » 26 Lis 2015 10:17

Kisik napisał(a):To forum nie jest zbieraniną nastolatków


Nie obrażaj nastolatków, a w szczególności nastolatek :) Zgredy, które udzielały się na esbe w "złotym czasie" po sezonie 11/12, wiedzą, o czym mówię :) Wtedy też było mnóstwo szydery, ktoś zaklął, gadało się do późnych godzin o d.Maryni, ale jednak wszystko było jakieś miłe, nietoksyczne. Dziewczyny (zazwyczaj) łagodzą obyczaje, bo męskie rozmowy są - jako rzecze Łelbek - zawsze gdzieś w połowie drogi między pojedynkiem a pederastią. 8-)


Dodam jeszcze, że w ostatnim czasie ewidentnie brakuje Friduchy i stąd ten "rybsztok". Fridka, wracaj do swoich rybek! 8-)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez Duche » 26 Lis 2015 10:47

A tam, przesadzacie troche. Fakt, nie było mnie tu trochę, ale w ostatnim czasie regularnie odwiedzam forum i czytałem co pisze się w sb i jakoś wielkiej tragedii nie zauważyłem. Na niektórych forach widziałem gorsze "dyskusje". Jak komuś sie nie podoba, to wcale tego czytać nie musi. Wg mnie sb jest przeznaczony na ogół do typowo bezsensownych dyskusji, więc jeśli ktoś ma taka potrzebę, żeby coś głupiego ciągle pisać to niech sobie pisze. No a żeby kogoś z tego powodu banować, to już w ogóle dziwne dla mnie jest ;)

Tyle że ja się tam wtrącał bardziej nie będę i uszanuję wolę władzy forum :P

Byleby w sezonie dyskusja na forum tętniła życiem i bedzie git. Żyję nadzieją, że parę osób, które bardzo cenię, wrócą do pisania w trakcie sezonu :D
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez kat. » 26 Lis 2015 11:13

Duche napisał(a): nie było mnie tu trochę


Myślę, że to "trochę" to co najmniej 85 % esbe. :D Gdy jeszcze się udzielałeś, to na esbe była umieralnia i kilka wpisów dziennie, a po sezonie głucha cisza. Przegięcie w drugą stronę.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez mareqna » 26 Lis 2015 13:04

kat. napisał(a):
Kisik napisał(a):To forum nie jest zbieraniną nastolatków


Nie obrażaj nastolatków, a w szczególności nastolatek :) Zgredy, które udzielały się na esbe w "złotym czasie" po sezonie 11/12, wiedzą, o czym mówię :)

Żeby ich wspomnieć w miesiącu zadusznym:Kibicka,Caro,Seducktora,Moonligt,Zielonooka Natusiarka eh,to były piękne dziewczyny :( aż chciało sie wchodzić ;) a proza dzisiejszego dnia pachnie menalcholią.Ale niech tylko ten seksowny pan spod prysznica zacznie wygrywać to powróca,powrócą z podwójnym uderzeniem tak,ze będzie trudno posta wysłać:oops:
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez kat. » 26 Lis 2015 13:26

Niektóre z wyżej wymienionych wolały Twojego idola ;) Potem jeszcze była pronorweska Heidi i prożabciowa Guarded, no a później forum weszło, zgodnie z duchem czasów, w smętną erę relacji jednopłciowych :oops: Niestety, zniknięcie pewnej strony, gdzie wybitne osiągnięcia sportowe Martina i Emila bogato ilustrowano, odcięło dopływ świeżej krwi biathlonowych fanek i teraz mamy tego smutne konsekwencyje :cry:
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez RakuNH » 26 Lis 2015 13:36

Najbardziej szkoda Mensona z tego okresu.

A jeszcze dla tych, których tu nie było kilka dobrych lat temu to a dostałem swego czasu ostrzeżenie za słowo MENDA. Standardy szybko się zmieniły :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez kat. » 26 Lis 2015 14:00

To nie moja kadencja :), ale właśnie jak tutaj przybyłem, to mnie deko bawiło, że każde ostrzeżenie jest szeroko konsultowane społecznie. Potem mi wyjaśniliście, że to taki pakiet demokratyczny po mhrocznych czasach terroru. :D

i się zrobił temat sentymentalny :)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez friducha » 07 Gru 2015 23:19

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 21:53, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez anonimejko » 22 Sty 2016 10:51

Co tu się dzieje, co tu się dzieje ?!?!
Ale macie ładne cytaty Zygiego, ja też chcę taki, ale nigdy nic o mnie nie napisał, więc mieć nie będę.
A co do tych "pokurwiaczy" na sb, to śmiem twierdzić, że to sezonowcy - sezon, dwa pokrzyczą i pójdą sobie.
Było już kilku takich i im się znudziła nagonka więc poodchodzili. Najwytrwalsi dalej są i zapewne będą :)
Idę pobiegać
Awatar użytkownika
anonimejko
Młodzieżowiec
 
Posty: 218
Rejestracja: 16 Lut 2009 21:26
Miejscowość: Zagorzyce-Poznań

Re: "Pokurwizm" na SB

Postprzez friducha » 06 Sie 2016 18:02

bye
Ostatnio edytowany przez friducha 21 Sie 2016 21:54, edytowano w sumie 2 razy
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Następna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

cron