Ostrzeżenia - dyskusja

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez kat. » 28 Kwi 2011 20:08

:lol:

co do krowy

jeśli powiem do tzw. puszystej kobiety "ty krowo", tak, będzie to obraza, czy tam zniewaga

ale w "świętej krowie" nie ma nic (!) obraźliwego. polecam poczytać nt. etymologii tego zw. frazeologicznego i jego obecnego znaczenia w j. polskim.

Primadonna też jest mocno zawoalowaną uwagą, co do pewnych cech, a nie obelgą, więc jeśli kogoś obrusza, to może znaczyć... że nią jest ;)
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez Sebastian Krystek » 04 Gru 2011 00:30

Poddaję pod Waszą ocenę zaraportowane posty mattiego:

matti napisał(a):Babciu spokój!!!!

matti napisał(a):Friducha to dziecko pewnego systemu... Z tym trzeba się pogodzić. Lata mijają, a ona nadal rzuca "jadem" gdzie tylko się da. A to ktoś jest faszystą bo zbyt mocno ceni polskość, a to ktoś jest jakimś innym fobem, tylko dlatego bo się z czymś nie zgadza.

Musimy się z tym pogodzić. Ludzie tego typu muszą wymrzeć! Tyle, że młodzież wychowywana przez takie Friduchy rośnie i jest jeszcze gorsza...


Karać ostrzeżeniem czy nie?
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez RakuNH » 04 Gru 2011 01:34

Oczywiście, że nie. To jest co najwyżej chamstwo Mattiego, ale gdyby ludzie w życiu codziennym obrzucali się takimi obelgami to by było pięknie. To tak jakbym ja się obrażał o jakiś wpis, że jestem niepracujący ;)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez Janko10 » 04 Gru 2011 04:27

Oczywiście nie.
Ja też się nie mogę pogodzić, że Fridzia to "dziecko pewnego systemu". Również myślałem, że ma po 60-tce...
Fridzia odebrała to jako życzenie śmierci od Mattiego ale to bzdura oczywista, wystarczy leksykalnie zinterpretować treść posta.
Skoro już Fridzia raportuje to ja zaraz też zaraportuję to co mnie wyprowadziło z równowagi... Albo nie, nie jestem donosicielem. ;)
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez friducha » 04 Gru 2011 13:28

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 20:44, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez RakuNH » 04 Gru 2011 13:30

Napisałem co najwyżej. Ty możesz to interpretować jako chamstwo, a ja jako zgryźliwość i cynizm. Nie znacz to jednak, że należy mu się za to ostrzeżenie. To tak jakby ja raportował post w którym skrócie napisałaś "Ty nie pracujesz to lepiej sobie daruj dyskusję" ;)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez friducha » 04 Gru 2011 13:46

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 20:45, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez matti » 04 Gru 2011 14:21

Oczywiście nie karać Mattiego.

Zdążyłem już przeprosić za stwierdzenie "babciu spokój".

Co do "dziecka pewnego systemu" to się z tym zgadzam i nie zamierzam niczego w tej kwestii zmieniać. Zresztą donosicielstwo Friduchy świadczy samo przez się i potwierdza działanie "systemu" o którym pisałem. Friducha patrzy na siebie jako na nietykalną osobistość, która może każdego w mniej lub bardziej filozoficzny sposób obrazić, ale do niej nie można napisać niczego...

Ponadto mam pytanie do Admina. Kiedy zniknie mi żółty kartonik?
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez Janko10 » 04 Gru 2011 15:25

friducha napisał(a):...=>Janko, od dzisiaj nie komentuję Twoich postów.

Załamię się z tego powodu. :lol:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez markos7207 » 04 Gru 2011 15:55

Nie przesadzajmy, dawanie ostrzeżeń za takie za przeproszeniem, duperele ? Już to przerabialiśmy. Nie było obrażliwych epitetów, więc nie ma się co obrażać ;) .
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez nicpoń » 11 Wrz 2012 18:29

To ostrzeżenie ile jeszcze będzie u mnie wisieć?
nicpoń
Junior młodszy
 
Posty: 86
Rejestracja: 10 Mar 2011 07:25

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez nicpoń » 23 Gru 2012 19:18

Tak podbijam, bo kurna to ostrzeżenie będzie mi tu wisieć na wieki. Dyskryminujecie nicponia, czy co...
nicpoń
Junior młodszy
 
Posty: 86
Rejestracja: 10 Mar 2011 07:25

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez Laleczka Chucky » 30 Gru 2013 12:53

Nie wiedziałem, że Zygi ma już dwa ostrzeżenia. Trzecie grozi banem?
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez zygy » 30 Gru 2013 15:31

Mi tam to zwisa. Żyłem 26lat bez tego forum, więc przeżyję drugie tyle, jeśli los pozwoli. Nic na siłę. Trochę mi to przypomina grono.net z dawnych lat, gdzie rozdawano bany według widzimisia danego moda, który mógł udupić dosłownie każdego. Nieprzypadkowo napisałem o zasadzie- dajcie delikwenta, a paragraf się znajdzie. Jeśli chce się kogoś zbanować, to zrobi się bez trudu. Skoro nie podoba się Wam moja osoba, to napiszcie to wprost, a już mnie tu nie ma. Tylko, po co ta cała szopa z ostrzeżeniami, banami itp., która przypomina mi trochę wysłanie do kąta w podstawówkach w dawnych czasach.
zygy
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 1230
Rejestracja: 24 Sie 2012 17:17

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez kat. » 30 Gru 2013 15:59

Osobiście też tak uważam i z zabawek nie korzystam (pomijając ewidentnych spamerów). To mimo wszystko dość "kameralne" forum i 99 % ludzi wypowiada się na poziomie (Ciebie, Zygy, też do nich zaliczam, choć nie zawsze się z Tobą zgadzam). Jeśli zdarzy się jakiś hools zaprawiony w onetowych walkach, to chyba najlepszą opcją jest gościa olać, a nie wdawać się z nim w dyskusje, wtedy sam sobie pójdzie poszukać "ciekawszych" miejsc. Biathlonowym tematom póki co napływ takowych nie grozi, gorzej z biegami, bo wiadomo, że w ostatnich latach specjalistów od tego sportu mamy od groma.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez Adrian Woźniak » 30 Gru 2013 23:21

Zygy, wyluzuj, gdyby ktoś chciał Cię zbanowac, to już by Cię tutaj dawno nie było. Dwa ostrzeżenia jakie dostałeś od Sebastiana były jak najbardziej słuszne.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez Adrian Woźniak » 30 Gru 2013 23:43

Henry dostał ostrzeżenie i mam nadzieje, że kolejne nie będą potrzebne. Jesteśmy małą społecznością, dlatego szanujmy się nawzajem i przede wszystkim doceńmy wysiłek sportowców, bez względu na to czy daną konkurencję lubimy czy nie.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez Laleczka Chucky » 01 Sty 2014 04:03

Nie wiem za co Zygi dostał ostrzeżenia, nie widziałem nigdy w jego postach czegoś złego, a chciałem powiedzieć jakby w obronie, że wypowiedzi Zygiego wnoszą dużo do dyskusji i szkoda jakby zniknął z życia forum.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez kat. » 01 Sty 2014 14:27

Drugie za opinię o dziennikarzach TVP, pod którą się w sumie podpisywałem ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez friducha » 01 Sty 2014 15:46

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 20:46, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości