Tenis

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Tenis

Postprzez Masha » 12 Gru 2008 18:47

Interesujecie się tenisem? Bo ja bardzo. Uwielbiam Marię Sharapovą i Marię Kirilenko. Kibicuję także naszej Agnieszce Radwańskiej.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Tenis

Postprzez kayor5 » 20 Gru 2008 20:20

Ja tez interesuje się (nałogowo) tenisem i kocham tę dyscyplinę sportu, podobnie jak biathlon i hokej na lodzie.
kayor5
Młodzik młodszy
 
Posty: 14
Rejestracja: 20 Gru 2008 19:53

Re: Tenis

Postprzez czlek682 » 21 Gru 2008 17:48

Kocham tenis prawie tak mocno jak biathlon
Ech..................................................
czlek682
Junior młodszy
 
Posty: 50
Rejestracja: 21 Gru 2008 17:24

Re: Tenis

Postprzez kayor5 » 21 Gru 2008 19:14

Moim ulubionym tenisistą jest Serb Novak Djoković, Uwielbiam go za ten luz i komizm często nawet w czasie gry, szczególnie warte obejrzenia są jego parodie zachowań niektórych tenisistów np. Nadala, Sharapovej na youtube.com
A z kobiet oprócz "Isi" i Marty Domachowskiej to lubię Anę Ivanović.
kayor5
Młodzik młodszy
 
Posty: 14
Rejestracja: 20 Gru 2008 19:53

Re: Tenis

Postprzez lukizc » 23 Gru 2008 17:42

Radwańska w tym sezonie o pierwszą 5 powinna powalczyć :) A tak wogóle to Australian Open tuż, tuż!
Awatar użytkownika
lukizc
Junior młodszy
 
Posty: 52
Rejestracja: 13 Gru 2008 17:58

Re: Tenis

Postprzez dawid » 23 Gru 2008 17:50

ciezka bedzie o ta 5 ,jeszcze sponsora nie ma
Awatar użytkownika
dawid
Junior
 
Posty: 193
Rejestracja: 21 Gru 2008 16:55
Miejscowość: Bytnica

Re: Tenis

Postprzez czlek682 » 23 Gru 2008 18:50

Radwańska spokojnie do ćwierćfinału w Auastralian Open
Ech..................................................
czlek682
Junior młodszy
 
Posty: 50
Rejestracja: 21 Gru 2008 17:24

Re: Tenis

Postprzez Duche » 23 Gru 2008 19:10

Amerykanie typują Agę na pierwszą piątkę. Szanse na to są bo Radwańska ma wielkie umiejętności, nadal się rozwija i co sezon notuje progres. W tym sezonie awansowała to czołowej 10-ki, teraz ma być czołowa 5-ka, nawet sam ojciec Agi o tym wspominał po zakończeniu sezonu. Jednak Aga by uplasować się tak wysoko musi ograniczyć grę deblową. W tym sezonie wiele meczy przegrała właśnie przez zmęczenie, które wynikało z dużego obciążenia meczowego. W sumie w tym deblu z Ulą i tak nic wielkiego nie osiągnie i przez to powinna się skoncentrować na singlu.

Australian tuż, tuż to prawda, ale ja i tak najbardziej czekam na maj i mój ukochany Rolland Garros :)

Pozdro dla fanów Ivanovic i Dawidienki ;)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Tenis

Postprzez Mikey » 25 Gru 2008 20:13

Z tą piątką to nie przesadzajcie, jak dla mnie to jej w przyszłym roku będzie trudno utrzymać się w pierwszej piętnastce. Tenis idzie do przodu, najlepszym tego przykładem jest Azarenka, która pod koniec sezonu pokazała tenis na najwyższym poziomie, a jeszcze niedawno była bardzo przeciętną zawodniczką. Jest także wiele innych zdolnych nastolatek, a Agnieszka z tego tłumu niczym szczególnie się nie wyróżnia. O pokonaniu takich zawodniczek jak siostry Williams czy Jankovic może sobie pomarzyć. Nie rozwija się, ciągle pokazuje to samo, bazuje na błędach swoich przeciwniczek - a te nie będą się przecież wiecznie myliły...
Awatar użytkownika
Mikey
Młodzik młodszy
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Gru 2008 18:19

Re: Tenis

Postprzez Duche » 25 Gru 2008 20:28

Dobre. Agnieszka się nie rozwija, ale co roku jest wyżej w rankingu WTA. Bazuje tylko na błędach rywalek. To ja się pytam kto tam gra? Amatorki z podwórka czy profesjonalistki? Aga to niezwykle inteligentna zawodniczka, dobrze grająca skróty, mająca dobry forhend, tylko gorzej u niej z siłą. Jednak ja wolę oglądać taką Agnieszkę niż jakby miała być taka jak te siostry Williams - one to powinny w ATP grać ze swoją posturą i siłą.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Tenis

Postprzez Mikey » 25 Gru 2008 20:45

Agnieszka za to ze swoją mimiką twarzy, mogłaby straszyć w domu strachów.

Najlepszym przykładem na to, że się nie rozwija, jest jej serwis - praktycznie żadnej poprawy przez tak długi okres czasu. Wciąż jest dziewczynką do bicia, jeśli chodzi o ten element. Jej forehand w porównaniu np. z Rosjankami jest mizerny. Poza tym co napisałeś, czyli skrótami, wolejami, sztuczkami technicznymi, nie ma żadnego charakterystycznego elementu w jej grze. Nie dysponuje uderzeniem kończącym- wystarczy spojrzeć na ilość bezpośrednio wygrywanych przez nią piłek. Jeśli komuś taka gra odpowiada to ok, ale mnie osobiście coś takiego nie zadowala.
Awatar użytkownika
Mikey
Młodzik młodszy
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Gru 2008 18:19

Re: Tenis

Postprzez Laleczka Chucky » 25 Gru 2008 20:51

W sumie to tenis Agnieszki mi odpowiada, bo nie polega on na bezmyślnym waleniu piłką po autach, tylko na przebijaniu piłki nad siatką, a to jest w tym sporcie najważniejsze, aby jak najdłużej utrzymać piłkę w korcie i grać jak najpiękniej.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Tenis

Postprzez Mundzioł » 25 Gru 2008 23:35

Mikey napisał(a):Agnieszka za to ze swoją mimiką twarzy, mogłaby straszyć w domu strachów.

Ciekawe jaki Ty jestes piekny!
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: Tenis

Postprzez davioz » 26 Gru 2008 00:46

Mikey - widać nie widziałeś ostatnio Agnieszki ;) Wygląda teraz o niebo lepiej - zadbała o siebie. Po Turnieju Mistrzyń pan Radwański ufundował jej m.in. 3-tygodniowy pobyt w spa.
Awatar użytkownika
davioz
Młodzieżowiec
 
Posty: 224
Rejestracja: 30 Lis 2006 15:19

Re: Tenis

Postprzez Mikey » 26 Gru 2008 01:05

Ale mi absolutnie nie chodziło o jej urodę, tylko o to jakie robi miny ;) Pooglądajcie jej zdjęcia, to zobaczycie - wiecznie niezadowolona :)

Davioz, widziałem, widziałem :D Aż nie mogłem uwierzyć, że to ona.
Awatar użytkownika
Mikey
Młodzik młodszy
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Gru 2008 18:19

Re: Tenis

Postprzez Duche » 26 Gru 2008 09:56

Dajcie jakieś fotki 'nowej' Agi, bo dawno (od listopada) jej nie widziałem - tzn. nowych zdjęć.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Tenis

Postprzez czlek682 » 26 Gru 2008 13:26

Image
Ech..................................................
czlek682
Junior młodszy
 
Posty: 50
Rejestracja: 21 Gru 2008 17:24

Re: Tenis

Postprzez Mikey » 26 Gru 2008 13:43

Ta to jest akurat stara ;) Bardziej chodziło mi o te:

Image
Image

a tu jej siostra Ula (według mnie dużo ładniejsza):

Image
Image
Awatar użytkownika
Mikey
Młodzik młodszy
 
Posty: 13
Rejestracja: 23 Gru 2008 18:19

Re: Tenis

Postprzez Duche » 26 Gru 2008 13:54

Uuuuuuuuaaaaaaa, ale się zmieniła ;) Oczywiście na lepsze. No, no :)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Tenis

Postprzez lukizc » 26 Gru 2008 15:44

Na takie zdjęcia ja bym nie patrzył :) PhotoShop z każdego zrobi pięknego :) Ale przyznaję, ładnie tu wyglądają, i także popieram, że ładniejsza jest Ula :) Tylko czekać jak ona będzie w TV :D

Naprawdę ładnie :)

Image

Image
Awatar użytkownika
lukizc
Junior młodszy
 
Posty: 52
Rejestracja: 13 Gru 2008 17:58

Następna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 32 gości