11 września

O wszystkim.

11 września

Postprzez matti » 01 Sty 2010 20:13

markos 7270- obejrzyj sobie powtórkę, z zawalenia się budynków i zobaczysz, że Amerykanie sami wysadzili WTC. Samoloty nie mogły doprowadzić do zawalenia się takich budowli, a nawet gdyby to trwałoby to więcej niż 10s!!!

Poświęć sobie kilkadziesiąt minut i obejrzyj. Ten film dokumentalny ujawnia wiele faktów, o których ani ty nie wiesz ani ja do niedawna nie wiedziałem.

http://www.youtube.com/watch?v=jc_RIRmMjfE
http://www.youtube.com/watch?v=UNCTw8rF ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=VFICYI4X ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=QBABAlAZ ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=exUxnwNq ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=8fSyP3u7 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=_WBghPQU ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=LTc5Mhn7 ... re=related
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Doping

Postprzez swistak » 01 Sty 2010 20:18

matti napisał(a):Poświęć sobie kilkadziesiąt minut i obejrzyj. Ten film dokumentalny ujawnia wiele faktów, o których ani ty nie wiesz ani ja do niedawna nie wiedziałem.


Obejrze jeśli odpowiesz: to fakty czy ich Hipotezy?
18 Grudnia 2009r
3 rano stworzono temat o mnie
6 rano Dostałem ostrzeżenie ze robienie syfu
8 rano Usunięcie 10 mocih postów
10 Rano Usunięcie 8 moich postów
16 po południu Wywiadówka szkolna
20 wieczorem ZAMKNIĘTO TEMAT O MNIE.
NIENAWIDZE 18 Grudnia
swistak
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 03 Gru 2009 16:45

Re: Doping

Postprzez RakuNH » 01 Sty 2010 20:27

Fakty. Sam to kilka lat temu oglądałem w lepszej rozdzielczości i w całości. Trwa to prawie półtorej godziny i jest to półtorej godziny faktów oraz trochę przypuszczeń. Mnie ten film zmiażdżył.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: 11 września

Postprzez Duche » 01 Sty 2010 21:56

Czyli warto obejrzeć?
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: 11 września

Postprzez RakuNH » 01 Sty 2010 22:15

Tak. Tylko moim zdaniem to jest przesadzone w drugą stronę. Ukazane są wszystkie fakty przekonujące do "teorii spiskowej" a inne fakty są pomijane. Niemniej bardzo ciekawy filmik.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: 11 września

Postprzez karlos » 01 Sty 2010 22:16

Prawdy dopiero dowiemy się, gdy za kilkadziesiąt lat Amerykanie zdecydują się otworzyć swoje archiwa. Ja też skłaniam się ku temu, że prawdziwa wersja zdarzeń różni się od tej podanej przez Busha za pośrednictwem mediów, za dużo w tej historii niejasności oraz bardzo mało prawdopodobnych zdarzeń, które obecnie uznawane są za historię tych zdarzeń. Oczywiście wracanie teraz do tego jest dla Amerykanów bardzo niewygodne, więc lepiej zaszufladkować to jako teorie spiskowe, a jaki rozsądny człowiek w nie wierzy :D .
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: 11 września

Postprzez Janko10 » 01 Sty 2010 23:34

Jakie fakty??? :shock:
Spiskowa teoria jakich wiele... Na Księżycu też nikt nie wylądował i też był "dokument"... Pierdoły i tyle.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: 11 września

Postprzez RakuNH » 01 Sty 2010 23:49

Janko10 napisał(a):Jakie fakty??? :shock:


:shock: :shock:

Rozumiem że uważasz cały film za spiskową teorię? Masz może jakieś inne źródło informacji że każdą z tych informacji a jest ich tu tysiące możesz uznać za fałszywą?

Rozumiem że masz jakieś dowody że to był zamach :roll: Można się tak licytować...
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: 11 września

Postprzez markos7207 » 02 Sty 2010 00:23

Myślałem że już granice absurdu zostały przekroczone. Ale myliłem się i to bardzo :?
I jak widać zaraza szerzy się w najlepsze :roll: Co będzie następne ? Tylko wymyślcie coś naprawdę oryginalnego bo że "Elvis żyję" to ja wiem :lol: a przebić historyjkę z WTC będzie trudno.
Ale "dla chcącego nic trudnego", zatem do dzieła panowie...
A ten komentarz był moim ostatnim w tej sprawie. Nie chcę wylądować w pokoju bez klamek i okien :oops:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: 11 września

Postprzez swistak » 02 Sty 2010 00:31

Obejrzałem i ja jednak myślę, ze to monstrualnej wielkości gołąb skosił oba budynki (okrązał ziemię bo mu się nudziło jak wracał to skosił drugi)
A tak na poważnie dla mnie to tragedia ponad 3000 osób zgineło
Podobno amerykański rząd wiedział o Pearl Harbor i specjalnie się nie bronił aby znaleźć sobie pretekst to wyprowadzenia wojny
18 Grudnia 2009r
3 rano stworzono temat o mnie
6 rano Dostałem ostrzeżenie ze robienie syfu
8 rano Usunięcie 10 mocih postów
10 Rano Usunięcie 8 moich postów
16 po południu Wywiadówka szkolna
20 wieczorem ZAMKNIĘTO TEMAT O MNIE.
NIENAWIDZE 18 Grudnia
swistak
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 03 Gru 2009 16:45

Re: 11 września

Postprzez matti » 02 Sty 2010 08:33

Szkoda, że większość z was tak do tego podeszła! Szczególnie ty markos bo chciałem ci tylko pokazać, że w sprawie WTC nic nie jest wcale takie pewne jakby się mogło wydawać. Krętactwo jest widoczne! Teraz sobie wyobraź budynek 10-piętrowy. Czy uważasz, że zawali on się w 1sekundę? To jest fizycznie niemożliwe!!! No chyba, że zostanie wyburzony! Jak WTC mogło się od tak zawalić w 10s? Może odpowiesz na to pytanie? Więc nie nazywaj mnie "pierdolniętym".
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: 11 września

Postprzez RakuNH » 02 Sty 2010 09:59

Logicznym jest że ten film jest za bardzo nastawiony na teorię spiskową i różne rzeczy pomija. Ale wszystkie osoby kótre uważają go w 100% za zmyślony też zapewne są w błędzie. Ja po prostu przyjąłem do siebie kilka ważnych informacji a prawdy i tak nikt się nie dowie. Logika jednak nakazuje skłaniać sie ku opcji z filmu.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: 11 września

Postprzez Zann » 02 Sty 2010 16:06

m
Ostatnio edytowany przez Zann, 18 Wrz 2010 16:55, edytowano w sumie 1 raz
http://www.tylkoigrzyska.pl/
Zann
Młodzieżowiec
 
Posty: 261
Rejestracja: 12 Gru 2008 01:06

Re: 11 września

Postprzez figaro56 » 02 Sty 2010 17:07

Zann ja też uważam polityków za idiotów ale stawianie tezy, że ktoś mógłby zamordować 3000 własnych obywateli bo mu się wojny zachciało to wybacz ale między bajki możesz włożyć.
Inną sprawą jest kompetencja amerykańskich służb jak CIA i FBI i całe to ich bezpieczeństwo narodowe. Takich idiotów jak tam to chyba w całych Stanach Zjednoczonych za świecą szukać. Poczytajcie o sprawie tego szpiega w szeregach CIA Amesa a ręce opadają jaki w tej organizacji poziom niekompetencji, bezmyślności, żeby nie powiedzieć czystej głupoty który pozwalał przez 9 lat wodzić takiemu prymitywnemu pijaczkowi jak Ames CIA za nos.
Byłem budowlańcem i takie budynki poddawane są różnym próbom ale nikt do cholery nie przewidział co może się się stać kiedy w budynek grzmotnie samolot z setkami ton paliwa na pokładzie. Niech nikt nie pieprzy głupot czy budynek powinien przetrwać czy nie bo tego żaden człowiek mający pojęcie o budownictwie nie jest w stanie obliczyć ani przewidzieć. Nie na takie zdarzenia są projektowane budynki i takie coś pozostaje poza wszelką wyobraźnią. Jeżeli ktoś twierdzi, że taki budynek powinien przetrwać to jakiś budowlany ignorant który pieprzy sam nie wie o czym.
Kończę już bo sama dyskusja na temat tych oczywistych bzdur obraża moją inteligencję.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: 11 września

Postprzez RakuNH » 02 Sty 2010 17:19

No to możesz mieć rację Figaro tylko ciekawe po co ktoś ukrył czarne skrzynki bo nie wierze że ich nie znaleziono(oglądałem to jakiś czas temu więc moge coś pokręcić). Możemy gdybać i gdybać i nikt z nas nie ma na nic dowodów. Jeśli ktoś próbuje zanegować wszystkie informacje w tym filmie to także świadczy o jego inteligencji. Jasne że film musi byc podkolorowany tylko niech mi ktos z was (wywołuje tu zwolenników zamachu) wytłumaczy jakim cudem rozpływa się samolot?

Może Amerykanie też byli pewni że budynek wytrzyma i chcieli poświęcić kilkanaście osób myśląc o bezproblemowej ewakuacji? To już nie chodzi o żadne śmieszne teorię ale o to że tu przecież nie chodzi o żadną wojnę (znaczy to też) ale o korzyści płynące z przejęcia danych terenów. Teraz świat jest na tyle "cywilizowany" że przejęcie danego terenu bez powodu by nie było takie proste jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: 11 września

Postprzez karlos » 02 Sty 2010 17:37

figaro56 napisał(a):Zann ja też uważam polityków za idiotów ale stawianie tezy, że ktoś mógłby zamordować 3000 własnych obywateli bo mu się wojny zachciało to wybacz ale między bajki możesz włożyć.

Jest róźnica między zamordowaniem, a przyzwoleniem na pewne sprawy, nikt nie mówi, że Bush kazał zamordować 3000 własnych obywateli, może po prostu był mu potrzebny mocny argument do walki z terroryzmem, a że arcykompetetne służby CIA i FBI tak to rozwiązały, kierując się znaną dewizą, iż cel uświęca środki, to już inna sprawa. Samo wysadzenie i tak byłoby potrzebne (gdyby się on zawalił bez kontroli, to mogłoby pół Manhattanu na tym ucierpieć), więc może zaplanowane było na później, ale przy takim zdarzeniu mogło się coś wymknąć z pod kontroli i zamiast 300 ofiar było 10 razy więcej.
Gdyby rządzący mieli czyste sumienie to dawno pokazaliby dowody, które zaprzeczyłyby tym wszystkim teoriom spiskowym. A życie obywateli dla wielkich mocarstw nigdy nie było nadrzędnym dobrem, w Rosji do dziś Stalin, który był potworem (wymordował bez powodu miliony własnych obywateli) jest przez wielu uważany za ojca narodu, oczywiście musiało minąć wiele lat, aby te zbrodnie ujrzały światło dzienne. Oczywiście Ameryka jest sto razy lepsza od Rosji (amerykański sen), ale mimo wszystko pewne cechy są wspólne dla wielkich przywódców :( .
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: 11 września

Postprzez Zann » 02 Sty 2010 18:05

m
Ostatnio edytowany przez Zann, 18 Wrz 2010 16:56, edytowano w sumie 1 raz
http://www.tylkoigrzyska.pl/
Zann
Młodzieżowiec
 
Posty: 261
Rejestracja: 12 Gru 2008 01:06

Re: 11 września

Postprzez Janko10 » 04 Sty 2010 00:16

RakuNH napisał(a):
Janko10 napisał(a):Jakie fakty??? :shock:


:shock: :shock:

Rozumiem że uważasz cały film za spiskową teorię? Masz może jakieś inne źródło informacji że każdą z tych informacji a jest ich tu tysiące możesz uznać za fałszywą?

Rozumiem że masz jakieś dowody że to był zamach :roll: Można się tak licytować...

Pytasz, to odpowiadam...

Fajnie, że tym razem nie używasz słowa "fakt".
Tak jak piszesz, "można się licytować", ja nie za bardzo chcę, bo szkoda mi czasu... Piszę, bo szanuję i lubię Ciebie jako forumowicza i chciałbym abyś nie pomyślał, że Cię olałem w tej sprawie. Pewnie będzie to najdłuższy post jaki w takiej sprawie napisałem...

Nie ma tu tysięcy informacji typu "fakt", bo gdyby tak było to co ok. 4-5 sekund mielibyśmy taką informację... Dałeś się zmanipulować informacjami podawanymi "z karabina"...
Uważam cały film za próbę udowodnienie czegoś co nie miało miejsca. To typowy tego typu film, podawanie wielu informacji "jak z karabina", których nie da się szybko zweryfikować. Na ekranie masz skany dokumentów, których nigdy nie przeczytasz a ich oryginalności nie jesteś w stanie zweryfikować... Tzw. "fakty" są w większości rzeczywiście informacjami prawdziwymi, tyle, że związek ich z główną tezą ("służby" zorganizowały a co najmniej bardzo pomogły w zamachach) jest żaden lub bardzo pośredni, ale jak nawrzucasz ich sporo to nabierają wiarygodności... Co np. za znaczenie ma informacja, że gdzieś tam kiedyś trzy F16 sobie poleciały coś przećwiczyć?...
Dodatkowo sformułowania są wybitnie tendencyjne, np. "...ledwo zahaczając o płn.-wsch. róg..." oznacza w rzeczywistości, ni mniej ni więcej tylko, że samolot przypierniczył 1/3 od krawędzi... Ledwo co... :wink: Podaje się "plotka głosi, że wartość złota była 167 mld USD (wcześnie pada kwota chyba 1 mld USD) a po 5 minutach powtarza się te 167 mld jak coś pewnego, kilka razy... To samo jest z komórkami, "skrzynki zniknęły a paszport cały", itd., itp...
Generalnie całość to zlepek poszlak, nie faktów.

Dlaczego myślę, że to pierdoły (ogólnie, nie pojedyncze elementy):
1. "Stany Złajdaczone" moim zdaniem jeszcze tak nisko nie upadły aby wymordować 3000 swoich pobratymców dla zdobycia pretekstu.
2. Nie wierzę, że służby USA są aż tak debilne aby zmanipulować tak bezsensownie skomplikowany plan. Wystarczyłoby po prostu wysadzić parę ciekawych obiektów bez konieczności manipulowania samolotami, rozmowami z tel. kom. i zastraszaniem kilkuset osób. Pretekst by był a ryzyko żadne.
3. Pytasz o dowody, że to był zamach... Mi wystarczą 2 samoloty wbijające się w wieże. Ale oczywiście jest ich więcej. Polecam Google.
4. Pytasz o inne źródła informacji, które podważą te "fakty", chwilę szukałem w necie i jest ich mnóstwo w wersji polskojęzycznej, chcesz to szukaj sam, jeśli znasz dobrze angielski to masz całe morze informacji...

Jeszcze moje zdanie o rządzących, rządzących uwikłanych w tę sprawę, itd.:
1. Wszystkie ekipy i u nas i u nich mają swoje tajemnice i świństewka, od tego zresztą mają "służby".
2. Cel uświęca środki, to z punktu widzenia rządzących wielkim krajem jest jak najbardziej sensowne, wybiera się mniejsze zło, ale nie wierzę w zamordowanie 3000 ludzi własnego narodu dla tak marnych korzyści (chyba się powtarzam). To nie jest mniejsze zło.
3. Żaden rozsądny rząd nie będzie polemizował z takimi teoriami niezależnie od stopnia ich prawdziwości, o Talibach w Klewkach też nie było specjalnych oświadczeń i posiedzeń Rządu tylko uśmiechy politowania, polemizowanie z tym dałoby odwrotny skutek, dlatego Rząd USA też nie polemizował i nie będzie.
4. Myślę, że dużo złego w tym przypadku spowodowały błędy "służb", grzech Rządu USA to ich nieudolność, gdyby rozwinąć temat publicznie to pewnie okazałoby się, że jest sporo skandalicznych spraw (może kilka jest nawet "zaszytych" w tych "faktach", kawał kasy idzie na bezpieczeństwo to i z tego tortu wielu żyje całkiem dobrze...) ale niekoniecznie w postaci udziałów w zamachach, czyli lepiej niech krzyczą o takich głupotach niż miałoby się coś wydać, np. ktoś coś wiedział i zlekceważył albo nie daj Boże, ukradł.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: 11 września

Postprzez figaro56 » 04 Sty 2010 09:17

Reasumując gotów jestem uwierzyć w jakieś mataczenia służb specjalnych w celu ukrycia własnej niekompetencji bo być może tych ataków można było uniknąć ale jak zwykle ktoś jakiś tam raport włożył na dno szuflady. Ktoś tam kogoś nie poinformował bo śpieszył się na lunch. Inny nie odebrał wiadomości gdyż nie chciał przerywać partii golfa i tym podobne przypadki. Wiele już ich było w historii amerykańskich służb specjalnych, choćby przytaczana tu przeze mnie sprawa Amesa.
Żaden rząd na świecie w takich przypadkach nie wywleka sprawy na światło dzienne bo nikomu odpowiedzialnemu z rządzących nie zależy na zniszczeniu poczucia bezpieczeństwa własnych obywateli i wywoływaniu jakiejś psychozy iż oto nad naszym bezpieczeństwem czuwa grupa nieodpowiedzialnych pacanów. Takie radykalne prucie własnych służb wywiadowczych ma bardzo krótkie nogi i może skutkować czymś opłakanym w przyszłości. W tej delikatnej materii należy postępować bez rozgłosu i w ciszy eliminować tych którzy zawinili. Jedyny znany mi przypadek to nasz polski w wykonaniu rządu PIS-u i zniszczenie WSI za co moim zdaniem ktoś powinien wisieć i nawet wiem kto.
Tak w to jestem w stanie uwierzyć bo cała reszta to kupa bzdur i snucie fantazji jakiegoś bajkopisarza.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39


Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron