Ostrzeżenia - dyskusja

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 22 Mar 2010 21:39

Adrian Woźniak napisał(a): Jestem ciekaw czy ktokolwiek z Was chciałby usłyszeć, że jego posty są na poziomie osoby niedorozwiniętej, raczej wątpie. Są pewne granice, których przekraczać nie powinniśmy, a wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się godność człowieka.


Duche nie nazwał Kasiaka osobą niedorozwiniętą ale napisał że "jego posty są na poziomie osoby niedorozwiniętej". A taka jest prawda więc jak miał napisać? Kasiak pisze na poziomie osoby która ma genetyczne zaburzenia metaboliczne, zakłócające procesy biochemiczne przebiegające w mózgu?

Problem w tym że granica tu jest zbyt mała. Lub w ogóle się na nią nie przymyka oka...

Jak dla mnie moje warny czy ten jeden Duche mogą na bidę być (choć jak widać nikt na forum tak nie uważa) ale za Kasiaka to jest gruuuuuube przegięcie. Spytaj się go na PW czy czuje się urażony. Odpisze "co?" albo "??"

Co do liczby postów to ja muszę skończyć na 1950 - założenie Hutnika :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez karlos » 22 Mar 2010 21:52

Ja osobiście wolałbym, żeby jednak na tym forum wulgaryzmów nawet okazjonalnie nie używano, chociaż też uważam że, niektóre ostrzeżenia były wystawione zbyt pochopnie, bo powinno się nimi karać jedynie w ewidentnych przypadkach. A tak wiele osób ma wątpliwości, gdyż każe się najaktywniejszych użytkowników forum za drobiazgi, podczas gdy wiele rzeczy niektórym uchodzi płazem, bo ciężko być w przypadku drobiazgów obiektywnym.
Poza tym ciężko o poprawę atmosfery, gdy naokoło żółto-pomarańczowo, a administracja nie wywiązuje się ze swoich obietnic. Mogę ze swojej strony jeszcze dodać, że dużymi krokami zbliża się sezon ogórkowy, więc takie dyskusje są jednymi z ciekawszych na forum, mam nadzieję, że nie zostanie ona z tego powodu zamknięta :lol: .
Co do użytkownika kasiak, to w sumie uczynił już spore postępy, chociaż jak widzę w co drugim jego poście coś w stylu: "Czy macie zdjęcia Leny z dekoracji ", to muszę przyznać, że mnie trochę już krew zalewa :lol: .
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Ostrzeżenia

Postprzez komando77 » 22 Mar 2010 21:59

Co do postu wyżej. Osoba Kasiaka denerwuje tutaj prawie każdego (kogo nie denerwuje?). Na pewno też Was, moderatorzy.
Powiem, że prezentuje się gorzej niż zbanowany Świstak. Wszystkie posty Kasiaka są napisane "po polskiemu".
Każdy tutaj ma prawo do własnej opinii. Po to są fora. W końcu ktoś kiedyś o demokrację w naszym kraju walczył. Więc nie powinno się zabierać głosu komuś, kto wyraża własne zdanie. Więc warn za stwierdzenie faktu o Kasiaku (to było stwierdzenie faktu) jest niepotrzebny.
Ostrzeżenia powinny być za surowe nieprzestrzeganie regulaminu.
Żal jest w taki sposób żegnać (niestety nie mam wątpliwości, że prędzej czy później to się stanie, choć tego nie chciałbym widzieć) dwie inteligentne i sympatyczne osoby. Pociągną one za sobą pewnie kilka równie cenionych przeze mnie osób.
W ten sposób forum upadnie. A tego nikt by nie chciał. Skoro nadal będzie tak dużo ostrzeżeń, to dziękuję bardzo, do widzenia.

PS. Nie lubię żółtego koloru :D
"Cały czas do przodu, staramy się, cały czas do przodu."
Awatar użytkownika
komando77
Młodzieżowiec
 
Posty: 258
Rejestracja: 26 Mar 2009 10:25
Miejscowość: Warszawa

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Adrian Woźniak » 22 Mar 2010 23:10

RakuNH napisał(a):Duche nie nazwał Kasiaka osobą niedorozwiniętą ale napisał że "jego posty są na poziomie osoby niedorozwiniętej". A taka jest prawda więc jak miał napisać? Kasiak pisze na poziomie osoby która ma genetyczne zaburzenia metaboliczne, zakłócające procesy biochemiczne przebiegające w mózgu?


Ale po co to w ogóle komentować? Czy garbetemu trzeba mówić, że jest garbaty, a ślepemu, że jest ślepy? Każdy jest jaki jest i tego się nagle zmienić nie da. A może Kasiak to kilkuletnie dziecko, które nie potrafi jeszcze wyrazić swoich myśli ani utworzyć poprawnie zdania?

Proponuje powstrzymać się od komentarzy dotyczących poszczególnych użytkowników i skupić się na merytorycznej dyskusji.

Mnie nie drażni ani Kasiak, ani Świstak, ani nikt. Staram się pewne rzeczy zachować dla siebie i zajmować się wyłącznie kwestiami związanymi ze sportem. Nikt nie jest doskonały, dlatego nie chce się bawić tutaj w ocenianie kogokolwiek.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez friducha » 23 Mar 2010 00:50

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 20:32, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Ostrzeżenia

Postprzez anonimejko » 23 Mar 2010 13:26

ja tez dostalem w sprawie Rutkowskiego i ciul
Idę pobiegać
Awatar użytkownika
anonimejko
Młodzieżowiec
 
Posty: 218
Rejestracja: 16 Lut 2009 21:26
Miejscowość: Zagorzyce-Poznań

Re: Ostrzeżenia

Postprzez dan » 23 Mar 2010 15:04

Adrian nie chcesz się bawić w ocenianie kogokolwiek. Napisałeś, że nikt nie jest doskonały i że starasz się zajmować wyłącznie kwestiami związanymi ze sportem. Nie chcę Cię urazić, ale trochę mi to fałszem pachnie, bo ostrzeżenia nadawane przez Ciebie są zaprzeczeniem Twoich słów. To jest moja opinia - ciekawe czy grozi mi za nią ostrzeżenie?
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Adrian Woźniak » 23 Mar 2010 20:49

Chyba nie rozumiecie o co mi chodzi. Czy ja napisałem, że RAku jest taki czy owaki?
No raczej chyba nie. Nie oceniłem jego osoby, tylko to co napisał. Różnica jest chyba diametralna.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Janko10 » 23 Mar 2010 21:48

Może już lepiej wal te ostrzeżenia i nie uzasadniaj... :|
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 23 Mar 2010 21:52

Adrian Woźniak napisał(a):Ale po co to w ogóle komentować? Czy garbetemu trzeba mówić, że jest garbaty, a ślepemu, że jest ślepy? Każdy jest jaki jest i tego się nagle zmienić nie da. A może Kasiak to kilkuletnie dziecko, które nie potrafi jeszcze wyrazić swoich myśli ani utworzyć poprawnie zdania?

Mnie nie drażni ani Kasiak, ani Świstak, ani nikt. Staram się pewne rzeczy zachować dla siebie i zajmować się wyłącznie kwestiami związanymi ze sportem. Nikt nie jest doskonały, dlatego nie chce się bawić tutaj w ocenianie kogokolwiek.


a jak powiem garbatemu że jest garbaty to chyba mnie nie pobije za prawdę. Co najwyżej będzie to niemiłe z mojej strony ale nie obraźliwe. Czujesz różnicę?

Ciebie nikt nie może drażnić bo z racji swojej funkcji musisz być obiektywny. My jako użytkownicy nie. Czy my już do ***** nie możemy porozmawiać o czym innym? Nie koniecznie związanym ze sportem? To w takim razie proponuje usunąć tematy nie związane ze sportem.

Duche stwierdził fakt i jak widać praktycznie wszyscy się z tym zgadzają ale ktoś na siłę nas uszczęśliwia.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Adrian Woźniak » 23 Mar 2010 22:32

RakuNH napisał(a):
a jak powiem garbatemu że jest garbaty to chyba mnie nie pobije za prawdę. Co najwyżej będzie to niemiłe z mojej strony ale nie obraźliwe. Czujesz różnicę?


Może i nie, ale w najgorszym razie może poczuć się niefajnie z tego powodu, a jeżeli podejdzie do tego emocjonalnie, to kłótnia gotowa. Po co to komu?

RakuNH napisał(a):Ciebie nikt nie może drażnić bo z racji swojej funkcji musisz być obiektywny.

Staram się być. Nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś ma nick Duche, Raku, czy też jest to osoba, którą widze na forum pierwszy raz. Zasady są takie same dla wszystkich. Ja też staram się ich przestrzegać. Gdybym tego nie robił, nie śmiałbym zajmować się pilnowaniem porządku, bo hipokryzji nie lubie.

RakuNH napisał(a):My jako użytkownicy nie. Czy my już do ***** nie możemy porozmawiać o czym innym? Nie koniecznie związanym ze sportem? To w takim razie proponuje usunąć tematy nie związane ze sportem.

Zbyt dosłownie odczytałeś moje słowa. Rozmawiajcie sobie o czym chcecie, potwórzcie sobie odpowiednie tematy, niech to forum się rozwija, nie mam nic przeciwko temu :wink: Starajcie się jednak, żeby każda osoba była tutaj szanowana, bez względu na to jakie ma poglądy, jaki ma staż na forum i jak dziwaczne posty pisze :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 24 Mar 2010 14:57

Ja uważam że użytkownik ma prawo napisać o nawet bolesnym dla kogoś fakcie który go denerwuje. Od tego jest forum. Widzę więc że się nie gadamy.

Cała wojna rozgrywa się też o te kartki... Nie dość że to przeszkadza tym "normalnym" to jeszcze Ci z ostrzeżeniem czują się powiedzmy w jakimś sensie poniżeni :wink: na ch**** (nazwa choroby też może być wulgarna :wink: ) takie ujednolicanie? Jeśli poruszamy tematy innych forów to ja NIGDY nie spotkałem się z jakimiś kartkami... Po prostu pod nazwą użytkownika pisze warn:1,2,3,4.... ban
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez 19Kolejorz95 » 24 Mar 2010 18:09

RakuNH napisał(a):Ja uważam że użytkownik ma prawo napisać o nawet bolesnym dla kogoś fakcie który go denerwuje. Od tego jest forum. Widzę więc że się nie gadamy.


Zgadzam się z tobą...Co to Duche to nie była obraza kasiaka, napisał,że pisze jak osoba niedorozwinięta, jak dla mnie to była UWAGA, a nie obraza. Szanowny pan kasiak może po tym poście zrozumie, że należy pisać normalniej niż zwykle...Połowy jego postów się nie rozumie...Ojj, żeby w życiu były tylko takie problemy jak tutaj :?
Lindsey Vonn:*
Awatar użytkownika
19Kolejorz95
Junior młodszy
 
Posty: 66
Rejestracja: 14 Lut 2009 21:27
Miejscowość: Kalisz

Re: Ostrzeżenia

Postprzez damian940915 » 28 Mar 2010 22:09

Będę slidaryzował się z niesłusznie ostrzeżonymi. Moja sygnatura powie o tym dobitnie. Wręczam też sam sobie ostreżenie
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Ostrzeżenia

Postprzez doliniarz » 29 Mar 2010 19:18

Kasiak zbanowany. co za szok :shock:
''Drodzy'' admini mogliście już mu darować :cry:
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 29 Mar 2010 19:22

Jedyna decyzja z którą się zgadzam i musiałem się posunąć do prowokacji żeby administracja zrozumiała że już dawno na to zasługiwał.

Nie przeszkadzają mi na forum nawet bardzo ograniczone osoby (których akurat na tym nie ma) ale jeśli ktoś przez 100 postów zadaje tylko debilne pytania to niestety tak się to musiało kończyć.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez doliniarz » 29 Mar 2010 19:29

W sumie masz rację, choć mi on tam nie przeszkadzał. Wczoraj z nudy przejrzałem jego/jej posty i tylko kilka z nich nie były pytaniem. Większość postów to typu: ''macie fotki Leny...?" :lol:
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Ostrzeżenia

Postprzez karlos » 29 Mar 2010 19:29

Też się przyłączyłem do tej małej prowokacji, ale jej rezultaty przeszły wszelkie moje oczekiwania, dawno się już tak nie uśmiałem, chociaż tak naprawdę nie wiem z czego. Skutek, oczekiwany przez większość użytkowników zasłużony ban dla Kasiaka508. Mam nadzieję, że jutro się nie pojawi Kasiak509 :lol: .
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Janko10 » 29 Mar 2010 20:33

Nieładnie tak, ale... Lepiej późno niż wcale. :|
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ostrzeżenia

Postprzez komando77 » 29 Mar 2010 20:49

Ja jestem usatysfakcjonowany. Wreszcie będę mógł czytać o innym, niż o fotkach Leny.
Pragnę też zwrócić uwagę, jak wszyscy się naśmiewali z kasiaka. A ona (wydaje mi się, że ona) konsekwentnie pisała swoje i nie zważała na nasze zaczepki.
Więc ja się cieszę.
"Cały czas do przodu, staramy się, cały czas do przodu."
Awatar użytkownika
komando77
Młodzieżowiec
 
Posty: 258
Rejestracja: 26 Mar 2009 10:25
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 74 gości