Ostrzeżenia - dyskusja

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 22 Mar 2010 15:33

Nie zgrywaj twardziela :lol: Już wiem że sobie zapas melisy na uspokojenie szykujesz :D Z kim się będziesz kłócił? :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez markos7207 » 22 Mar 2010 15:44

Kandydatów jest tylu że na wszystkich czasu mi nie starczy :lol:
Zamiast melisy wolę "browara", też działa uspokajająco(w małej ilości bo w większych dawkach działa dokładnie na odwrót) :wink: .
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Adrian Woźniak » 22 Mar 2010 15:52

19Kolejorz95 napisał(a): to jest Polska, każdy ma prawo wyjawiać swoją opinię ale widać nie kazdy to rozumie



Każdy może wyrazić opinię, o ile nie godzi ona w godność drugiego człowieka i mieści się w granicach przyjętych norm :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 22 Mar 2010 15:55

Żeby było jasne wiem za co dostałem warna i się z tym nie zgadzam jak i z wieloma zasadami ale nie zamierzam tego roztrząsać na forum bo to i tak nic nie dawało :wink:

Po prostu chciałem się na wszelki wypadek pożegnać. :wink:

Browar też może być ale żebyś nie wpadł przeze mnie w alkoholizm :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez dan » 22 Mar 2010 16:47

Raku zostańcie z nami. Normalnie trzeba by było jakiś strajk zorganizować a może jeszcze lepiej gdyby to był przewrót.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Laleczka Chucky » 22 Mar 2010 17:27

RakuNH napisał(a):Jedyni użytkownicy z +1000 postów Ja i Duche powoli żegnamy się z forum :D Będziecie chociaż trochę tęsknić? :lol:


A ja? :o
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 22 Mar 2010 17:28

Nie dawno przekroczyłeś :wink: Zapomniało mi się.

Także 2 z 3 użytkowników z +1000 :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 22 Mar 2010 17:38

Szefostwo nadal dzieli ostrzeżeniami za głupoty, które nikomu nie wadzą a jak obiecali kiedyś w ramach zgody shout boxa to do tera go nie ma. Brawo ;)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez doliniarz » 22 Mar 2010 17:47

19Kolejorz95 napisał(a): ... to jest Polska, każdy ma prawo wyjawiać swoją opinię
hmmm :?:
No własnie... to jest Polska właśnie, komuna dalej i ogólnie 100 lat za murzynami. A można wiedzieć wogóle za co dostałeś to ostrzeżenie :?: :x
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 22 Mar 2010 17:53

Za słowo "menda" skierowane w kierunku mojego idola Rutkowskiego. Może nie jest to określenie pieszczotliwe ale moim zdaniem raz użyte w przypływie emocji na pewno nie obraźliwe.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez doliniarz » 22 Mar 2010 18:09

za takie coś ostrzeżenie :oops: widać WŁADZA komuś uderzyła do głowy. ja na twoim miejscu żałowałbym, że tylko tak lekko potraktowałeś Rutkowskiego bo jak dostawać ostrzeżenie to za coś konkretnego :!: Zacytuję jeszcze swój podpis:
Precz z komuną! Chcemy wolności słowa na forum!!! może pewna osoba to przeczyta.
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Ostrzeżenia

Postprzez karlos » 22 Mar 2010 18:24

Akurat pod adresem Rutkowskiego ostatnio w temacie skoki narciarskie padały chyba mocniejsze słowa, a tylko Ty RakuNH dostałeś ostrzeżenie :?:
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Ostrzeżenia

Postprzez doliniarz » 22 Mar 2010 18:28

karlos napisał(a):Akurat pod adresem Rutkowskiego ostatnio w temacie skoki narciarskie padały chyba mocniejsze słowa, a tylko Ty RakuNH dostałeś ostrzeżenie :?:

No właśnie, padały słowa jak K....a czy też wyzywano pewnego polskiego skoczka frajerem itd
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 22 Mar 2010 18:35

Te osoby też dostały ostrzeżenia. Przynajmniej po Mensonie to widać że "żółci"
Ostatnio edytowany przez RakuNH, 22 Mar 2010 19:15, edytowano w sumie 1 raz
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Laleczka Chucky » 22 Mar 2010 19:12

Jesteście najbardziej udzielającymi się użytkownikami, bez was forum dużo straci.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Ostrzeżenia

Postprzez 19Kolejorz95 » 22 Mar 2010 20:41

Mateusz napisał(a):Jesteście najbardziej udzielającymi się użytkownikami, bez was forum dużo straci.


Zgadzam się całkowicie :(
Lindsey Vonn:*
Awatar użytkownika
19Kolejorz95
Junior młodszy
 
Posty: 66
Rejestracja: 14 Lut 2009 21:27
Miejscowość: Kalisz

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Masha » 22 Mar 2010 20:54

To przechodzi ludzkie pojęcie. Jeżeli chcę zachować swojego łosia to muszę się uspokoić, bo też zaświecę na żółto. Ostatnio nazwałam Woźniacki "dziewuchą", a to chyba jest obraźliwe określenie. Muszę chyba szybko edytować tamtego posta :lol: To samo tyczy się określenia "Helka" i "Henkel mi powiewa".
Proszę zarząd forum by nie wręczano ostrzeżeń za takie bzdety... :? Menda to nie jest jakieś wulgarne słowo :? Frajer zresztą też. Tym bardziej, że na skok Rutkowskiego można było zareagować dużo gorzej :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Janko10 » 22 Mar 2010 20:56

RakuNH napisał(a):Nie dawno przekroczyłeś :wink: Zapomniało mi się.

Także 2 z 3 użytkowników z +1000 :D

A po co tutaj tacy aktywni forumowicze?! Tylko kłopot... Pilnować tałatajstwa trzeba... A tak się Was zbanuje i będzie spokój. :lol:
Mateusz też dużo pisze, ale grzeczny jest... Może kiedyś Go awansują, bo coś z takim nadaktywnym zrobić trzeba, zbanować takiego się nie za bardzo da a pilnować i tak trzeba, bo a nóż mu coś odwali. :wink:
Przedszkolak Janko też był kiedyś grzeczny. :lol:
Ja tam do "1000" chyba nie dociągnę, jeśli mnie nawet nie wywalą to już mi się po prostu mniej chce tutaj wchodzić i pisać jak mam się pilnować jak w zakonie. :(
dan napisał(a):Raku zostańcie z nami. Normalnie trzeba by było jakiś strajk zorganizować a może jeszcze lepiej gdyby to był przewrót.

A kogo z dwóch Panów i Władców to ruszy... :( :?
Mateusz napisał(a):Jesteście najbardziej udzielającymi się użytkownikami, bez was forum dużo straci.

Jak wyżej. :(
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Adrian Woźniak » 22 Mar 2010 21:25

Dlaczego już ich zbanowaliście ? Przecież zarówno Duche, jak i Raku, mają możliwość wypowiadania się. Jeżeli nie będą nikogo obrażać, to pewnego dnia ostrzeżenia w końcu znikną :wink:

Ja licze, że w końcu znajdzie się chociaż jedna osoba, która spojrzy na naszą pracę z drugiej strony i nie będzie nas postrzegała wyłącznie jako "żądnych władzy", autorytarnych despotów :wink: Jestem ciekaw czy ktokolwiek z Was chciałby usłyszeć, że jego posty są na poziomie osoby niedorozwiniętej, raczej wątpie. Są pewne granice, których przekraczać nie powinniśmy, a wolność słowa kończy się tam, gdzie zaczyna się godność człowieka.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 22 Mar 2010 21:33

Odnośnie tej osoby niedorozwiniętej. Co ja na to poradzę, że takie są/były fakty, bo Kasiak ostatnimi czasy się poprawił/a.

Kiedyś bywały tutaj dużo ostrzejsze dyskusje niż obecnie - doping, patriotyzm w sporcie, a jakoś nikt ostrzeżenia nie dostał i było ok. Nikt się nie rzucał, nikt nie miał pretensji etc. Forum jest po to, aby prowadzić dyskusje, które raz za kiedy są nieco ostrzejsze. Normalna sprawa, jak i w życiu codziennym. Rozumiem dawać ostrzeżenia jeśli ktoś nagminnie używa naprawdę wulgarny słów, ale żeby za "mendę" dawać ostrzeżenie? Śmiech na sali. Nie róbmy z tego forum miejsca dla jakiś zakonnic, gdzie nie można powiedzieć "kurde". Bez przesady.

Ja ostatnimi czasy także rzadziej udzielam się na forum z powodu atmosfery, która tutaj niestety zapanowała. Zżyłem się z tym miejscem i z ludźmi, którzy tutaj piszą, ale jakoś ostatnio z coraz mniejszą radością jeśli tak to można nazwać tutaj piszę.

P.S. - Fajną mam liczbę postów ;) Może wypada już przestać pisać i zatrzymać się na czterech jedynkach...
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości

cron