Ostrzeżenia - dyskusja

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Adrian Woźniak » 11 Mar 2010 20:00

A czy Ty nie uważasz, że przesadziłeś w kwestii Schlierenzauera?

Proponuje zapoznać się z netykietą, może wówczas nie będzie tyle kontrowersji.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 11 Mar 2010 20:15

Przesadziłem, owszem, ale dostałem za to ostrzeżenie.

Tylko że skoro przeszkadza wam jakaś mocniejsza wymiana zdań, która pewnie wg was źle wpływa na poziom forum czy jakie tam macie kryteria oceny, to jak na forum wpływają posty pisane w stylu Kasiaka?

Aha, dziękuję bardzo za drugie ostrzeżenie. Na przyszłość będę wiedział, aby nie pisać prawdy :)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Sebastian Krystek » 11 Mar 2010 20:34

Duche napisał(a):Rozdajecie kartki na lewo i prawo za błahe sprawy, a nie raczycie zbanować Kasiaka

Kasiak ma już dwa ostrzeżenia i jeśli tylko zasłuży na kolejne je dostanie, tego możesz być pewien.

Jedyne czego od Was wymagamy to pisania na temat i elementarnego szacunku dla drugiego człowieka. Jeśli Ty za "mocniejszą wymianą zdań" uważasz nazywanie kogoś wprost idiotą, no to o czym my tu dyskutujemy?
Działa?
Awatar użytkownika
Sebastian Krystek
Site Admin
 
Posty: 867
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:17

Re: Ostrzeżenia

Postprzez skucinka » 11 Mar 2010 21:08

Bardzo możliwe, że patrząc na liczbę moich postów nie wydaję się osobą specjalnie upoważnioną do zabierania głosu. Ale i tak go zabiorę :)
Mimo, że nie piszę dużo/często jestem w jakiś sposób przywiązana do tego forum. Jestem takim "przyczajonym" użytkownikiem od dość dawna. Z przyjemnością czytałam komentarze, spostrzeżenia użytkowników, którzy mieli/mają naprawdę dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia.
Niestety od pewnego czasu, muszę z przykrością stwierdzić, nie dzieje się tu dobrze. Zamiast merytorycznej dyskusji na poziomie, jakieś przepychanki i demonstracje siły. Zamiast forum dla użytkowników, forum dla adminów.

Nie bądźmy idiotami (czy powinnam powiedzieć raczej "mądrzy inaczej"?) i nie psujmy tego wszystkiego. Szkoda by było...

pozdrawiam

peace&love
skucinka
Junior
 
Posty: 152
Rejestracja: 06 Gru 2007 20:12
Miejscowość: Kraków

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 12 Mar 2010 11:37

Za co Duche dostałeś drugie ostrzeżenie? :shock:

Teraz z Kasiakiem jesteście jak bracia :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez dan » 12 Mar 2010 12:15

Raku bracia albo siostra i brat. Tożsamość Kasiaka pozostaje tajemnicą. W takim razie może pozostańmy przy tym, że są jak rodzeństwo. Duche za co to ostrzeżenie?
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 12 Mar 2010 13:02

Za co? Za:

"Rozdajecie kartki na lewo i prawo za błahe sprawy, a nie raczycie zbanować Kasiaka, który pisze posty na poziomie człowieka niedorozwiniętego"

Za prawdę można powiedzieć :)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez zdzichu » 12 Mar 2010 14:29

Duche jeśli można wiedzieć to za co dostałeś kolejne ostrzeżenie ,pytam bo jestem na tym forum od niedawna i widzę że trzeba się tu pilnować jakoś szczegolnie
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 12 Mar 2010 20:09

Drugie ostrzeżenie otrzymałem za to:

"Kasiaka, który pisze posty na poziomie człowieka niedorozwiniętego"
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 12 Mar 2010 20:11

Duche napisał(a):Drugie ostrzeżenie otrzymałem za to:

"Kasiaka, który pisze posty na poziomie człowieka niedorozwiniętego"


Ale przecież to jest stwierdzenie faktów... :roll:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 12 Mar 2010 20:14

No właśnie, ale widocznie nie każda prawda odpowiada administracji.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez karlos » 12 Mar 2010 20:49

Duche dzięki Tobie zrobiło się na tym forum trochę ładniej :lol: , bo mi osobiście bardziej pasuje kolor pomarańczowy lub mozaika żółto-pomarańczowa niż ten wszechobecny kolor jarzeniówki :lol: . Nie ukrywam, że też wolałbym gdyby na forum decyzje były podejmowane, tak jak w kwestii ewentualnych dyskwalifikacji w biegach narciarskich :wink: .
Ja w sumie jestem członkiem tego forum od niedawna, ale kiedy się rejestrowałem 3 miesiące temu to osób z ostrzeżeniem były bodaj 3, a teraz 13. Swoją drogą zadziwiający jest ten postęp geometryczny w ilości ostrzeżeń, jak na razie nie przynoszą chyba one zamierzonego efektu.
Moim zdaniem dobrą praktyką byłoby gdyby moderatorzy umieszczali w tym temacie wiadomości o ostrzeżeniach oraz ich uzasadnieniach, zapobiegłoby to ewentualnym wątpliwościom za co kto dostał ostrzeżenie. Jeżeli moderatorzy nie życzą sobie krytyki, to mogliby zabronić wyrażania opinii na temat swoich decyzji i systematycznie usuwać posty na ten temat. Oczywiście wymagałoby to zmiany regulaminu tzn. usunięcia ustępu:
1. Moderatorzy nie mają obowiązku tłumaczenia się ze swoich decyzji.

oraz ewentualnego dodania ustępu na temat braku prawa użytkowników do wyrażania opinii na temat swoich decyzji.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 12 Mar 2010 21:23

To pewnie wywoła tylko wojnę. Pamiętam jak rok temu Duche robiłem tu taki burdel w temacie o patriotyzmie że wyzwiska leciały co chwilę. Należał mi się spokojnie ban ale teraz się zżyłem z ludźmi szczególnie od czasu choroby bo spędzam tu sporo czasu i nie przypominam sobie aby ktoś robił wiochę... co najwyżej lekkie spięcia. Teraz nagle zrobiono tu taki rygor i nie zarzucajcie że nie bo przyszedłem tu z forum "piłkarskiego" więc od razu powinienem być zbanowany :lol:

Nie jest to czasem dziwne że najbardziej aktywni uczestnicy są najbliżej wypadu z forum?

Ale jak wojna to wojna... Czy administracja nie sądzi iż podany niżej link prezentuje offtop? :lol: :lol:
http://i41.tinypic.com/1zpk19u.jpg

To tak w kwestii humorystycznej. Nie mogłem się oprzeć żeby wcisnąć klawisz "print scrn" :lol:

Pozdrawiam i panowie WYLUZUJCIE! Już każdy wam to chyba pisał...
Ostatnio edytowany przez RakuNH, 12 Mar 2010 21:27, edytowano w sumie 1 raz
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 12 Mar 2010 21:26

Skoro już kilka osób uważa, że to co wyprawia tutaj od dłuższego czasu administracja jest niezbyt ok, to chyba musi coś w tym być, czyż nie? To pytanie oczywiście skierowane to administratorów forum.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Olimpijczyk » 12 Mar 2010 21:44

Jestem na tym forum od niedawna a bynajmniej mam konto od niedawna ale przegladam to forum juz okolo 2 lata i moge powiedziec ze odkad adrian wozniak jest adminem to od tego mometu zaczely sie wszystkie klotnie a przynajmniej wiekszosc
Ostatnio edytowany przez Olimpijczyk, 13 Mar 2010 10:23, edytowano w sumie 1 raz
Olimpijczyk
Młodzik młodszy
 
Posty: 15
Rejestracja: 04 Lut 2010 21:58

Re: Ostrzeżenia

Postprzez dan » 13 Mar 2010 00:46

Pamiętam Raku tą ostrą wymianę zdań w temacie o patriotyzmie. Jakoś nikt wtedy nawet nie pomyślał o ostrzeżeniach. A teraz trwa walka o to kto pierwszy zostanie zbanowany. Duche ten pomarańcz nie razi tak w oczy jak żółć :lol:
Pamiętajcie!!! Władza czuwa. Olimpijczyk popraw te "klutnie" jeśli nie chcesz dostać ostrzeżenia.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 22 Mar 2010 15:15

Jedyni użytkownicy z +1000 postów Ja i Duche powoli żegnamy się z forum :D Będziecie chociaż trochę tęsknić? :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez 19Kolejorz95 » 22 Mar 2010 15:20

bez was to forum nie będzie już takie same :oops: :oops: ... to jest Polska, każdy ma prawo wyjawiać swoją opinię ale widać nie kazdy to rozumie

Co sie dzieje na tym swiecie :x :x
Lindsey Vonn:*
Awatar użytkownika
19Kolejorz95
Junior młodszy
 
Posty: 66
Rejestracja: 14 Lut 2009 21:27
Miejscowość: Kalisz

Re: Ostrzeżenia

Postprzez markos7207 » 22 Mar 2010 15:29

RakuNH napisał(a): Będziecie chociaż trochę tęsknić? :lol:

Ani trochę... :wink:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 22 Mar 2010 15:33

Za co dostałeś to ostrzeżenie Raku? :shock:
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

cron