Ostrzeżenia - dyskusja

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 25 Lut 2010 18:10

Sebastian Krystek napisał(a):Dopóki RakuNH nie dostał żółtej kartki nikt nie wiedział, że został upomniany. To najlepszy dowód na to, że kartki muszą zostać nie tylko jako element kary, ale także informacji dla innych. Żeby nie było jednak, że Was nie słuchamy kartki od tego momentu powiszą miesiąc, a nie trzy.


Ależ to pięknie Sebastianie napisałeś. Rozumiem że słowo "ostrzeżenie" czy coś tego typu pod awatarem wykracza poza technikę XXI. :wink: Po prostu te kartki to jest uszczęśliwianie wszystkich na siłę, tak samo jak wystawianie tych ostrzeżeń. Jestem przekonany że po przeprowadzeniu ankiety "kto najbardziej przeszkadza na forum" wyniki by były dosyć ciekawe i dla niektórych zaskakujące :wink:

Nie mniej dziękuje za zmniejszenie banicji za kartki do miesiąca. Zawsze jakaś miła informacja i ukłon w stronę użytkowników. Może kiedyś dojdziemy do normalności :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Laleczka Chucky » 25 Lut 2010 18:11

Na niektórych forach zrobili tak, że napisane jest pod ksywką: ostrzeżeń 1/3 i wiadomo, że 3 ostrzeżenia to ban.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Awatary

Postprzez Adrian Woźniak » 25 Lut 2010 20:24

markos7207 napisał(a):Tak jak pisze Raku, ucieliśmy sobie małą wymianę zdań ale na Boga tam nie ma niczego za co można wlepić ostrzeżenie bo Raku mnie niczym nie obraził(a nawet gdyby to co z tego, ale tak nie jest) a ja nie czuje się obrażony.
Tak więc jeśli to Twoja sprawka Adrianie(jak pisze Raku) apeluję i zarazem proszę Cię cofnij mu to ostrzeżenie bo jest nie tylko że na wyrost to w ogóle nieuzasadnione.


Nie chodziło o obrażanie Twojej osoby, ale nazywanie kibiców "chołotą" (chyba, że słowo znaczy to co innego niż obraźliwy zwrot "hołota"). Raku przesadził kilka razy, zresztą sam się do tego przyznał w prywatnej wiadomości, dlatego nie rozumiem skąd nagle są te pretensje. Ostrzeżenia nie cofne, bo jak już pisałem wcześniej, staram się być konsekwentny, a tą decyzję przemyślałem.

RakuNH napisał(a):I domyślam się że administracja zignoruje moje posta więc chciałbym się dowiedzieć czemu dostałem żółtą kartkę? Z tego co wiem to prawo nie działa wstecz a ostrzeżenie już dostałem wcześniej.


No ja Cię prosze...wysłałem do Ciebie dwie prywatne wiadomości, w których wytłumaczyłem Tobie, za co otrzymałeś ostrzeżenie. Ile razy mam pisać to samo?
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 25 Lut 2010 20:42

Znasz takie słowo jak ironia? Mniej więcej gości w większości moich postów bo inaczej nie można tu zawrzeć pewnych myśli bo już dawno bym dostał bana :wink: I tak swoich decyzji nie cofacie także nie zamierzałem się na PW tłumaczyć.

Z mojej strony koniec tematu bo i tak zawsze Wy macie racje :wink: Nie musisz pisać ciągle tego samego bo tak szczerze nikomu się nie chce tego czytać. Nigdy się z większością użytkowników nie dogadacie (poza Miłoszem może).

Pozdrawiam i kończę ten temat bo do niczego on nie doprowadził.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Adrian Woźniak » 25 Lut 2010 21:11

Wybacz, ale nie będe się bawił w takie gierki, bo nie chce robić z tego wszystkiego parodii. Powiem Ci tylko tyle, że przez pewien krótki okres w swoim życiu pełniłem rolę nauczyciela i szczerze mówiąc uczniom było o wiele łatwiej pewne rzeczy wytłumaczyć i nawiązać współpracę.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 25 Lut 2010 21:14

Widzę że musiałeś postawić kropkę nad "i". Cóż, nie każdy nauczyciel jest dobry w swoim fachu :wink: Może razem z Janko utworzymy jakąś grupę przedszkolną skoro ciągle nas porównujesz do dzieci. Kto wie jak to będzie :D

Bez odbioru.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 26 Lut 2010 00:26

Dzięki bardzo za to, że skróciliście karę do miesiąca :) Nie podoba mi się bardzo ta żółta kartka i już nie mogę się doczekać jak nad moim nickiem znów pojawi się Swietik.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Janko10 » 26 Lut 2010 23:09

...Janko. Przez moją głupotę straciliśmy swoje grafiki Wybaczysz mi? ...

Ja pierwszy straciłem swojego świstaka to i co mam nie wybaczyć... :wink:
RakuNH napisał(a):...Może razem z Janko utworzymy jakąś grupę przedszkolną skoro ciągle nas porównujesz do dzieci...

Poproszę Mamę, może mnie zapisze. :lol:
Duche napisał(a):Dzięki bardzo za to, że skróciliście karę do miesiąca :) Nie podoba mi się bardzo ta żółta kartka i już nie mogę się doczekać jak nad moim nickiem znów pojawi się Swietik.

U mnie pojawi się Świstak. Miłe zwierzątko. Symbol wolności. :wink:

Niektórzy znowu mnie prowokują ale tym razem będę twardy. :o No comments.

Pozdrawiam
Janko10 vel Wredny Przedszkolak vel Nachalny Offtopowiec

P.S. takie małe spostrzeżenia:
1. z "7" najbardziej aktywnych użytkowników, 4 ma ostrzeżenia (Figaro, gdzieś Ty się uchował to nie mam pojęcia... :wink: )
2. ok. 1/3 aktywności na forum to ostrzegani i zbanowani...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ostrzeżenia

Postprzez friducha » 01 Mar 2010 02:03

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 20:32, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Ostrzeżenia

Postprzez figaro56 » 01 Mar 2010 20:36

Naprawdę Adrian jesteś nauczycielem? To muszę ci zakomunikować, że te żółte kartki to twoja pedagogiczna porażka.
Swoją drogą kto zrobił nauczyciela administratorem na forum? Chryste w niebiesiech a tyle różnych profesji nieszkodliwych na świecie. :roll:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Adrian Woźniak » 01 Mar 2010 20:56

@Friducha, ja się z nikim nie posprzeczałem, ani tym bardziej się nie obraziłem :wink: Nie wiem, jak to wygląda z drugiej strony. Te kartki nie są w żadnym razie popisem siły czy też antypatii w stosunku do pozostałych użytkowników.

@Figaro, byłem praktykantem przez 2 miesiące i szczerze mówiąc nie miałem żadnych problemów z uczniami. Nawet Ci powiem, że niektórzy twierdzili, iż nadaję się na nauczyciela. Na lekcjach nie panowała grobowa cisza. Był czas i na żarty, i na realizację materiału. Tego samego oczekiwałem tutaj, żeby posty nie ograniczały się tylko i wyłącznie do offtopu.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 08 Mar 2010 17:07

Za co Zdzisiek masz ostrzeżenie? :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez karlos » 08 Mar 2010 17:15

zdzichu napisał(a):już za tydzien rusza kolejny sezon formuły 1 ciekawy ze wzgledu na to że Robert Kubica zmienił zespól testy przed sezonowe pokazały że Renault moze miec problem ze zdażeniem dobrej formy swego bolidu na pierwsze gp w bahrajnie myśle że na europe mogą być już w niezłej formie ciekawe jak wypadnie nowy partner Kubicy Pietrow no cóż w przedsezonowych testach nie zachwycał ale to było jego osfojenie z F1 mam nadzieje że bedzie prezentował niezły poziom bo to jest potrzebne zespołowi a co do Schumachera także uwarzam że nie bedzie on zachwycał mimo iż jest wielką postacią F1 .I nawet się ciesze że początku sezonu nie ma w tej pechowej dla Roberta Auatralii może w bahrajnie będzie znacznie lepszy początek sezonu oby a w walce o mistrzostwo stawiam na wielkie Ferrari i na Masse w testach wypadał świetnie i mam nadzieje ze bedzie walczył o majstra zresztą podobnie jak robert a może zaskoczy nas Bruno Senna no geny ma wspaniałe wrEcz

Pewnie dostał zasłużone ostrzeżenie za brak używania znaków interpunkcyjnych, dużych liter oraz byki ortograficzne :) .
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Ostrzeżenia

Postprzez markos7207 » 09 Mar 2010 00:30

Dyscyplina musi być ! :wink:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Ostrzeżenia

Postprzez karlos » 09 Mar 2010 00:42

Ostatnio mnie naszła dziwna myśl, że Kasiak to drugi profil założony przez Świstaka :lol: , który w ten sposób naigrywa się z Administracji tego forum, tym bardziej, że ostatnie posty Kasiaka nie podchodzą pod żaden paragraf regulaminu, więc na razie nie ma go teoretycznie za co zbanować :wink: . Dlaczego tak sądzę ? Bo w postach tego użytkownika można wbrew pozorom doszukać się wyższego sensu :lol: , a ciężko mi uwierzyć, że ktoś powyżej 7 roku życia pisze takie posty serio :lol: .
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 09 Mar 2010 00:48

Coś w tym jest bo te posty są tak idiotyczne że wydają się na poziomie 4/5 latka. Max 6 latek :wink: Problem w tym że Świstak nie był chyba fanem Neuner no i Kasiak już ma dwa warny. W sumie wyślę PW. Zobaczymy co odpowie :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez zdzichu » 09 Mar 2010 16:28

RakuNH napisał(a):Za co Zdzisiek masz ostrzeżenie? :D

za błedy ortograficzne ogólnie za złamanie 3 punktu regulaminu
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 11 Mar 2010 18:01

Szanowni administratorzy, czy wy aby czasem nie przesadzacie? Dajcie sobie już spokój z tym nadużywaniem władzy, bo przez to forum na pewno nie będzie miało się lepiej. Takim postępowaniem tylko zniechęcacie to tego forum ludzi, którzy od paru lat regularnie tutaj piszą i śmiało można stwierdzić, że są filarami tego miejsca. Rozdajecie kartki na lewo i prawo za błahe sprawy, a nie raczycie zbanować Kasiaka, który pisze posty na poziomie człowieka niedorozwiniętego, a ludzi, którzy piszą normalne posty i uczestniczą w merytorycznych dyskusjach bez wahania obdarowujecie kartkami. Jaki to ma sens?
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez markos7207 » 11 Mar 2010 18:33

A coś Ty się na tego(właściwie tą, bo to chyba dziewczyna jest :wink: ) Kasiaka tak uwziął, co ? :wink:
Pisze trochę nieporadnie, głównie pytając ale mi to nie przeszkadza, byleby nie używała tylu znaków zapytania co na początku :lol: .
Widać to jakaś początkująca fanka biathlonu więc musi skądś czerpać wiedzę, a dobrze trafiła bo tu są same Asy :lol: 8) .
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 11 Mar 2010 19:04

Uwziąłem sie, bo nie podoba mi się zachowanie władz forum. Rozdają kartki na lewo i prawo za błahostki, a jak komuś naprawdę się należy to tego ostrzeżenia nie otrzymuje ;)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron