Ostrzeżenia - dyskusja

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Masha » 29 Mar 2010 21:40

Też przyłączyłam się do tej małej prowokacji i bardzo tego żałuję :wink: Szczególnie po wiadomości PW od kasiaka w stylu "czy mam dziewczynę?". Dla ścisłości kasiak to baba, więc moje obawy były uzasadnione :wink:

Nareszcie spokój :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 29 Mar 2010 21:42

Prowokacja wam się udała. Brawo, wreszcie mamy spokój ;)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Janko10 » 29 Mar 2010 22:26

komando77 napisał(a):Ja jestem usatysfakcjonowany. Wreszcie będę mógł czytać o innym, niż o fotkach Leny.
Pragnę też zwrócić uwagę, jak wszyscy się naśmiewali z kasiaka. A ona (wydaje mi się, że ona) konsekwentnie pisała swoje i nie zważała na nasze zaczepki.
Więc ja się cieszę.

Twardzielka. :wink:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ostrzeżenia

Postprzez anonimejko » 29 Mar 2010 22:57

Chorzy jacyś jesteście wszyscy chyba, albo nie wiem...
Kłócić sie o byle bzdety, to już naprawdę nie ma co na świecie robić...praca, szkoła, może kościół (?) a nie tylko kłótnie na forum
Z drugiej strony wydaje mi się, że od tego jest forum, aby wyrażać swoją opinie, nie koniecznie strasznie chamską na temat innej osoby, ale delikatnie zwrócić uwagę można.
To tyle, bo po 0,5l na łebka nie za fajnie nie się pisze. pozdrawiam
Idę pobiegać
Awatar użytkownika
anonimejko
Młodzieżowiec
 
Posty: 218
Rejestracja: 16 Lut 2009 21:26
Miejscowość: Zagorzyce-Poznań

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 30 Mar 2010 19:27

Być może jesteśmy chorzy - co wtedy? :lol:

Rozumiem że chciałeś zagrać twardziela że 0,5 na łeb przyjmujesz? :roll: Gratuluje ale co to ma do rzeczy? :shock:

Każdy ma prawo się tu wypowiadać, Ty jak widać rzadko tu wchodzisz więc Ci to nie przeszkadza. Wyraziliśmy opinię na temat pewnego użytkownika i robisz wielką aferę. On i tak pewnie tego nie zrozumiał...
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez karlos » 30 Mar 2010 21:19

karlos napisał(a):Mam nadzieję, że jutro się nie pojawi Kasiak509 .

Powinienem chyba się powstrzymać z tym komentarzem :lol: , bo po tym jak kasiak dwa razy powtórzył moje prowokacyjne pytanie ostatnio, za co dostał bana, to mogłem przewidzieć, że postanowi się za to zemścić :lol: . Ciekawe jak długo na forum przetrwa lena32 (spadkobierczyni dorobku kasiak509 :wink: )
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 30 Mar 2010 21:20

To w sumie nie ma znaczenia. Jeśli ma zmienne IP a pewnie ma to może sobie już z góry 10 kont założyć :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Daniel » 30 Mar 2010 21:27

doliniarz napisał(a):Kasiak zbanowany. co za szok :shock:

Szkoda ... :roll: jak każdej zbanowanej osoby
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Adrian Woźniak » 30 Mar 2010 21:33

Ja też się z tego niezbyt ciesze, bo banowanie nigdy nie jest najlepszym rozwiązaniem, a ostatecznością. Po części jest to także przejaw naszej bezsilności (moderatorów), bo świadczy to troche o tym, że nie byliśmy w stanie poradzić sobie z tą osobą/sytuacją.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez anonimejko » 30 Mar 2010 21:44

RakuNH napisał(a):Być może jesteśmy chorzy - co wtedy? :lol:

Rozumiem że chciałeś zagrać twardziela że 0,5 na łeb przyjmujesz? :roll: Gratuluje ale co to ma do rzeczy? :shock:

Każdy ma prawo się tu wypowiadać, Ty jak widać rzadko tu wchodzisz więc Ci to nie przeszkadza. Wyraziliśmy opinię na temat pewnego użytkownika i robisz wielką aferę. On i tak pewnie tego nie zrozumiał...

Nie zczaiłeś mnie RakuNH... Nie przechwalam się, że 0.5 na łebka to dużo lub mało, chodziło mi o to, że mogłem pisać bzdury... a o wolności słowa na forum to byłem za Tobą a nie Kasiakiem, a po czwarte czy dziesiąte baaaardzo często tu zaglądam, ale jak widzę jacy tu ludzie bywają chyba przestane :) a wtedy stracicie największego fana biathlonu :) hehe
Idę pobiegać
Awatar użytkownika
anonimejko
Młodzieżowiec
 
Posty: 218
Rejestracja: 16 Lut 2009 21:26
Miejscowość: Zagorzyce-Poznań

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 30 Mar 2010 21:51

Sam zacząłeś od jakiś dwuznacznych tekstów w naszym (i zarazem moim) kierunku. Już nie mówię o tym za który dostałeś warna bo to był chyba post roku jeśli chodzi o merytoryke ale nikt Ci nie atakuje bo każdemu się zdarza napisać coś pod wpływem emocji.

Post Kasiaka jednak to były posty bez żadnych emocji, bez żadnego przekazu i zazwyczaj zadawał on te same pytania. Po co taka osoba a forum? Daliśmy próbkę z Karlosem jakby to wyglądało jakby wszyscy tak pisali i wtedy administracja się już wzięła do roboty :wink:

Są dwie opcje albo Kasiak ma kilka lat i jakąś obsesje Leny albo sobie robi ordynarne żart. Wygląda mi to jednak na bardzo młody wiek więc niech sobie rok odpocznie i jak się nauczy budować zdania to niech wraca. Nie ma żadnego problemu :wink:

Skoro często zagldasz to dziwię się że posty Kasiaka były dla Ciebie OK.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez anonimejko » 31 Mar 2010 09:42

Nosz Kurde, znowu mnie nie zrozumiałeś...(a wczoraj nie piłem) jestem za tymi co zaczęli najeżdżać na Kasiaka !! w tym właśnie za Tobą :) I, że mnie też denerwują pytania w których odpowiedź zawarta jest w powyższym poście ! Zdrowych świąt :)
Idę pobiegać
Awatar użytkownika
anonimejko
Młodzieżowiec
 
Posty: 218
Rejestracja: 16 Lut 2009 21:26
Miejscowość: Zagorzyce-Poznań

Re: Ostrzeżenia

Postprzez markos7207 » 02 Kwi 2010 00:48

Po kilkudniowej przerwie odwiedzam forum a tu niespodzianki... Kasiak zbanowany(a) ale za to zdaje się powrócił(a) w dwóch nowych wcieleniach :wink: .
Nie daj się Kasiak vel lena23 vel karol23 :lol: .

Mi tam on(a) nie przeszkadzał, co najwyżej irytował i nie podzielam ulgi że go(ją) zbanowano bo jestem przeciwnikiem banowania i wlepiania ostrzeżeń za pytania, brak przecinka czy błędów ortograficznych(a co jak ktoś ma dysleksję, dysortografię, itp. ?).
Nie chcieliście jednego Kasiaka, macie dwóch(i to zapewne nie koniec) :lol: :lol: :lol:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Ostrzeżenia

Postprzez dan » 02 Kwi 2010 04:02

Inwazja Kasiaków, Markos nie podjudzaj go, bo on jest gotów Cię posłuchać
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 02 Kwi 2010 10:17

Osobiście mnie ciekawi jego zachowanie... Już nie chodzi o to że mi przeszkadza bo to moje prywatne odczucie ale jego zachowanie jest co najmniej zastanawiające :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez markos7207 » 02 Kwi 2010 14:31

Widocznie Kasiak wyznaje zasadę: Kto pyta nie błądzi :wink:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 12 Kwi 2010 12:40

Proszę administratorów o zdjęcie mi tej kartki, bo wczoraj minął równo miesiąc od otrzymania mojego drugiego ostrzeżenia, a pierwsze już minęło dawno.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez zdzichu » 12 Kwi 2010 20:37

Właśnie skoro Duche się dopomniał to ja też to robie mi tez zdejmijcie ,bo też już mam ponad miesiąc
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Menson » 13 Kwi 2010 14:17

To ostrzeżenia są dawane na miesiąc :shock: ?
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 13 Kwi 2010 14:20

Chyba tylko kartki ale nie jestem pewien. Choć też jestem ciekaw czy mogę burdel robić jak mi zejdą warny :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 58 gości