Ostrzeżenia - dyskusja

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Ostrzeżenia - dyskusja

Postprzez Janko10 » 11 Lut 2010 23:27

Właśnie dostałem ostrzeżenie!!! Kolega Adrian się postarał!!!
Kolejny post nie na temat. Kilka próśb nie wystarczyło, więc trzeba było niestety sięgnąć po ostrzeżenie.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 11 Lut 2010 23:41

Myślę że wszyscy by byli wyautowani jakby tak przejrzeć posty każdego...

Nie jest to jakieś bardzo popularne forum co za tym idzie administratorzy nie mają za wiele do roboty więc muszą się zająć błahymi sprawami. Nie ma tu żadnego burdelu w tematach i nikomu nikt nie wadzi mimo że czasem piszę trochę nie na temat.... Także ja nie rozumiem w jakim celu tego typu ostrzeżenia? Dla dobra innych którym to nie przeszkadza?

Rozumiem za robienie siary jak pewien użytkownik który mnie irytuje każdym wpisem z 10 pytajnikami (nie będe konfidentem :lol: ). Mieliśmy swój temat o Świstaku to nam go zablokowano... Na forum zaczyna panować jakiś reżim zamiast rodzinnej atmosfery :wink:

Przecież forum nie jest od podawania wyników i czasem można napisać nie na temat. Tym bardziej że nikt tu nikogo nie obraża.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Janko10 » 12 Lut 2010 00:00

Najbardziej mnie wkurza, że zamalował mi Świstaka! :shock:
Chyba się stąd wyniosę... :?
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ostrzeżenia

Postprzez figaro56 » 12 Lut 2010 00:34

Nie martw się Janko niedługo do ciebie dołączę i jak sądzę kilku innych też.
Szkoda bo lubiłem tu podyskutować z kilkoma ludźmi i POŻARTOWAĆ na temat sportu. Niestety ale tym forum zarządzają ludzie o jakimś komunistycznym zacięciu. Zupełnie jak oni starają się naginać ludzi do swojej wizji forum i w głowach im się to nie mieści aby to forum było przyjazne ludziom.
Cóż płakać nie będę jak mnie stąd wyrzucą bo na zmienianie się jestem już za stary i tak to się pewnie skończy.
Prosiłbym tylko banitów o nie zmienianie nicków to łatwiej będzie mi was gdzieś na innych forach poszukać. Chyba, że tak jak w komunie dostanę "wilczy bilet" i żadne forum mnie nie zarejestruje. :lol: Jako, że moje umiejętności obsługi komputera są bliskie zeru to podaję mój adres akochas@o2.pl i tam przekażcie wiadomość gdzie was w sieci szukać. To tak w razie wojny. Ciągle mam nadzieję, że ktoś tam na górze się opamięta i pójdzie po rozum do głowy.
Podaję jednostki zagrożone i niepokorne Janko, Raku, Markos i moja skromna osoba.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Masha » 12 Lut 2010 00:42

Idą igrzyska, zaistniała przyjazna atmosfera wokół tej imprezy, nawet Jonsson wydaje się być pogodzona z Olofsson, a Wy wyskakujecie z ostrzeżeniem dla Janko...nieładnie :? Nie rozumiem czemu to ma służyć... :(
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Janko10 » 12 Lut 2010 00:57

Figaro: myślę, że jesteś ostatni z zagrożonych. Ale jednak zagrożony. :lol:
Ostrzeżenia jak na razie mamy tylko z Markosem (ale Markos to dawno, czyli dzierżę pałeczkę :lol: ). A tak przy okazji: Raku jak żeś Ty się bez ostrzeżeni uchował? :lol:
W tym temacie (przynajmniej wg logiki Asystenta Sami Wiecie Kogo), przynajmniej nie powinni kasować postów. :wink:
Masha: dzięki za dobre słowo. :) A służyć to ma zapanowaniu nad niesfornymi. I oczywiście (przede wszystkim) zapewnieniu poczucia władzy.
Smutne, że Ponury Żniwiarz potraktował mnie na równi z Kasiakiem. :|
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ostrzeżenia

Postprzez markos7207 » 12 Lut 2010 01:22

Janko10 napisał(a):Chyba się stąd wyniosę... :?

Ani mi się waż ! Chyba nie zrobisz im(jemu) tej przyjemności choć czasem myślę(ostatnio) że może warto poprosić Mashę o reaktywację jej wynalazku :wink:

Dla autora ostrzeżenia dla Janko mam coś na ostudzenie autorytarnych zapędów, Relax chłopie bo skoro Figaro się wnerwił to znaczy że coś jest nie tak.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Ostrzeżenia

Postprzez dan » 12 Lut 2010 12:51

Może Marcos masz rację i Masha powinna swój wynalazek reaktywować. Tak się zastanawiałem kiedy Adrian wlepi komuś ostrzeżenie za post nie na temat i kto będzie pierwszy. Niestety, jak już to wcześniej zaznaczałem nie możemy wypowiadać się tutaj swobodnie na różne tematy, nie powinniśmy mieć swojego zdania w niektórych kwestiach (oczywiście mój post, w którym wyraziłem swoje zdanie został usunięty, nawet mnie to nie zdziwiło).
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 12 Lut 2010 13:01

No trzeba przyznać, że ostatnio atmosfera na forum jakoś siadła poprzez wprowadzenie zupełnie niepotrzebnego rygoru i sztywnej atmosfery. Co komu przeszkadza, że w temacie o skokach pojawi się kilka luźniejszych postów odbiegających nieco od tematu? Administratorzy i tak nie biorą udziału w dyskusjach na forum, więc nie rozumiem skąd wziął się ten problem. W końcu to my jesteśmy solą tego forum i bez nas tego forum by nie było. Wielkiej liczby aktywnych użytkowników tutaj nie ma, a ci, którzy tutaj piszą znają się już dobrze i nic dziwnego, że regularnie udzielający się użytkownicy chcą wprowadzić tutaj rodzinną atmosferę. Nikt nikogo nie obraża, nikt nie przeklina, więc ja tutaj problemu nie widzę. Takie dawanie ostrzeżenie niczemu nie służy, bo tylko zniechęca się tym ludzi, a co wam drodzy admini będzie po tym forum, jak nie będzie tutaj nas? Biathlon to nie piłka nożna, że ma miliony fanów. Trudno o regularnie piszących ludzi na forum tak niszowego sportu, a tutaj zebrała się naprawdę fajna grupa ludzi, a niektórzy chcą to zniszczyć nadużywając władzy. Smutne.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Laleczka Chucky » 14 Lut 2010 16:48

Duche za co dostałeś ostrzeżenie?, jestem w szoku.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 14 Lut 2010 16:52

Za obrażenie Ślirencałera o ile dobrze pamiętam :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 14 Lut 2010 16:52

Za posta w temacie o skokach, gdzie chyba obraziłem Gregora :wink:
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Laleczka Chucky » 14 Lut 2010 16:53

Aha. A co napisałeś jeśli można wiedzieć?
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Ostrzeżenia

Postprzez RakuNH » 14 Lut 2010 16:53

A ostrzegałem Duche, ostrzegałem :lol:

Już połowa użytkowników jest zagrożona :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 14 Lut 2010 16:54

Uwaga cytuję "Zjebus Gregor" :P

Tak, ostrzegałeś, ostrzegałeś Raku, ale co tam. Nie będę hamował złości w momencie igrzysk :wink:
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Masha » 14 Lut 2010 18:01

Śmierdzi komuną, wszyscy zaczynają wyglądać tak samo :lol: Ostrzegam, że jak mi ktoś zamaże renifera z Leną to się pociacham i będzie mnie mieć na sumieniu :lol:

Duche nie szkoda Ci Twojego ładnego avatarka? :wink: (w nawiasie mówiąc markos chyba zna jakieś tajne obejścia, ma ostrzeżenie a avatar taki niezbyt żółty, więc może się z nim skonsultuj :wink: ).
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Duche » 14 Lut 2010 21:58

Właśnie szkoda mi Swiety i to mnie najbardziej boli.

Chyba trzeba odczekać aż znów będę mógł mieć łaskawie swojego awatarka. Tylko ile? Łaskaw mi ktoś z szefostwa powiedzieć?
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Ostrzeżenia

Postprzez markos7207 » 14 Lut 2010 22:17

Masha napisał(a):(w nawiasie mówiąc markos chyba zna jakieś tajne obejścia, ma ostrzeżenie a avatar taki niezbyt żółty, więc może się z nim skonsultuj :wink: ).

Nie ma tak dobrze :D Ja też musiałem swoje "odbębnić" i świeciłem na żółto do jesieni :wink:
Choć z drugiej strony to chyba nie jest najlepszy pomysł z tymi kolorami, nie wystarczyłby napis pod avatarem z poziomem ostrzeżeń? Zaczynam czuć się na forum jak w łanie rzepaku lub w Chinach :wink:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Ostrzeżenia

Postprzez dan » 15 Lut 2010 00:40

Coraz ciekawiej się robi. Ilu z nas do końca zimy przetrwa bez żółtych kartek? Normalnie można zrobić jakieś zakłady.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Ostrzeżenia

Postprzez Janko10 » 15 Lut 2010 01:44

Duche, witaj w klubie. :wink:
Ty to sobie chociaż kogoś obraziłeś (nie żeby mi tego kogoś żal było... :wink: ) a ja to tylko nudny byłem. :lol:
Też mi tylko Świstaka w okienku szkoda. Próbowałem to obejść ale po 15 sek. znowu chińczyk się pojawia. :?
Moim zdaniem nie będzie więcej żółtych kartek, blady strach padł na wszystkich. :wink:
Generalnie to wolę pomarańcze od cytryn...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Następna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

cron