Świstak

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: Świstak

Postprzez Miłosz » 16 Sty 2010 16:34

Zagłębiłem się nieco w temat, poczytałem posty świstaka i muszę powiedzieć, że zupełnie Was nie rozumiem... Połowa jego postów to był jakiś bełkot. Poza tym nie dostał bana od razu, miał ostrzeżenia, wiedział, że jeśli nie zacznie pisać mądzrej to go w końcu zbanują.

To raz, a dwa to to, że niektórzy z Was są strasznie żałośni w tej obronie świstaka :D Tzn. na początku piszecie, że to na pewno rodzina administratorów, a potem jak się za niego admini biorą to wyzywacie ich od komunistów :P Te awatary, podpisy, przedszkole po prostu.

Także ja stoję po stronie karlosa.
Miłosz
Junior
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2007 20:18

Re: Świstak

Postprzez RakuNH » 16 Sty 2010 18:24

Każdy może mieć własne zdanie. Mnie on niczym nie przeszkadzał i to że czasem zadawał idiotyczne pytania wcale o nim jakoś źle nie świadczy bo równie dobrze można dawać ostrzeżenia za to że ktoś pyta ciągle "co mam typować jak Polacy nie startują"...

Każde forum ma swoją maskotkę i taką został świstak. Oczywiście Młosz czy Karol mają prawo żądać sztywnego forma samych ekspertów ale widocznie większość z nas woli żeby coś tu się działo.

A jeśli chodzi o przedszkole w awatarach to mam sobie dać świadectwo maturalne żebym uchodził za wielce dojrzałego? :wink: Nie wchodź na grząski grunt bo wiele awatarów mógłbym uznać za przedszkole...
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Świstak

Postprzez Daniel » 16 Sty 2010 18:37

Miłosz, ale czy za brak naprawdę dużej wiedzy na dany temat, bądź chaotyczne pisanie, niekiedy i wtedy kiedy ma się nic mądrego do powiedzenia, od razu trzeba rzucać ostrzeżenie, a na końcu i bana? Nikogo nie obraził, nikogo nie atakował, pisał jak umiał pisać, a w regulaminie nie ma nic o tym, że trzeba na forum używać polszczyzny niczym Miodek i mieć wiedzę na temat biathlonu niczym były zawodnik.
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Świstak

Postprzez karlos » 16 Sty 2010 18:46

1. Jeżeli nie masz do przekazania innym nic, co wiązałoby się z którymkolwiek z tematów zamieszczonych na forum i wnosiłoby cokolwiek nowego do dyskusji, nie pisz posta.
4. Należy powstrzymywać się od zamieszczania postów nic niewnoszących do dyskusji, np. o treści "lol", "zgadzam się w 100%", oraz postów będących wyłącznie powtórzeniem informacji podanych już w wątku przez innego uczestnika forum.

Gdyby te wpisy usunąć z regulaminu, to można by świstaka od razu odbanować :) , ale tak jest regulamin, którego przestrzeganie ktoś musi weryfikować.
Poza tym, myślę że w tym temacie odzywa się nasza polska natura krytykowania i narzekania na władzę, polityków... czy w tym przypakdu admina.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Świstak

Postprzez RakuNH » 16 Sty 2010 18:51

"nic nie wnoszące" to nie są posty "mało wnoszące". Nie przypominam sobie żadnych "loli" czy na przemian dużych i małych liter czy też jakiś znaczków typu xD także jak na jego wiek i jak na poziom dzisiejszej młodzieży to prezentował on wysoką kulturę i pisał w miarę składnie.

Ale widzę że nie dowiemy się na ile został zbanowany.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Świstak

Postprzez Janko10 » 16 Sty 2010 22:08

Miłosz napisał(a):...To raz, a dwa to to, że niektórzy z Was są strasznie żałośni w tej obronie świstaka :D Tzn. na początku piszecie, że to na pewno rodzina administratorów, a potem jak się za niego admini biorą to wyzywacie ich od komunistów :P Te awatary, podpisy, przedszkole po prostu.

Pozdrawia, żałosny typ z przedszkola, Janko10. :twisted:
Miłosz napisał(a):Także ja stoję po stronie karlosa.

Raczej tylko Ty.
Chyba, że to połączenie błędu stylistycznego z interpunkcyjnym i ortograficznym. Ale w tym przypadku uważaj, bo możesz oberwać ostrzeżenie. :wink:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Świstak

Postprzez Zann » 17 Sty 2010 00:05

Podobnie do Miłoszka również zagłębiłem się nieco w temat i zadałem sobie trud przeczytania dzieł zebranych autorstwa.............Miłosza.
Oto próbki wypowiedzi gościa który zachwyca się odstrzeleniem Gryzonia.
" Co wy pieprzycie? Jaki układ? Figaro, w tym momencie zostałeś Jarosławem Kaczyńskim tego forum. Gratuluję Ci wzoru."
"Pieprzysz Duche jak zwykle. W drugiej serii Małysz wygrał swoją kolejkę i przesunął nas z szóstego na czwarte miejsce. Także nie zawalił medal, ale wygrał czwarte miejsce."
"Co za bzdury. Normalnie mam ochotę powiesić tego gościa za jaja."
Zaiste ,Miłosz swoimi wypowiedziami poziom merytoryczny dyskusji na tym forum podnosi na szczyty nie osiągalne dla Gryzonia.
http://www.tylkoigrzyska.pl/
Zann
Młodzieżowiec
 
Posty: 261
Rejestracja: 12 Gru 2008 01:06

Re: Świstak

Postprzez karlos » 02 Lut 2010 09:09

Ja jako jeden z niewielu użytkowników od początku popierałem bana dla Świstaka, jednak od początku byłem również zdania, że powinno to być zawieszenie czasowe i może już nadszedł czas na jego odwieszenie. A lepszego dnia na danie mu drugiej szansy niż Dzień Świstaka, który dzisiaj przypada, chyba nie będzie :D. Oczywiście jak jeszcze raz złamie regulamin, to można jak dla mnie zawiesić go na zawsze.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Świstak

Postprzez RakuNH » 02 Lut 2010 15:53

A czymże to złamał ten regulamin? :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Świstak

Postprzez Janko10 » 02 Lut 2010 22:10

Nikt nas nawet nie zaszczycił informacją czy jest nadzieja na Jego wskrzeszenie. :?
No co z Dniem Świstaka Wielki Bracie :?: :?: :?:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Świstak

Postprzez Adrian Woźniak » 02 Lut 2010 22:18

Wy jesteście fanami Świstaka, że tak walczycie o jego powrót :P ?

Temat to jeden wielki offtop i spam, więc może przy okazji wspomne, że w ostatnich dniach w Soczi odnotowano rekordową temperaturę, 19 stopni...na plusie :wink: Ciężko byłoby za 4 lata cokolwiek zorganizować w takich warunkach.

A tak w ogóle to dziś wydawało mi się, że w trakcie biegania mijałem Simone Denkinger, uśmiech miała wręcz identyczny :D Chyba musze się w końcu wyspać :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Świstak

Postprzez Gaucho » 02 Lut 2010 22:50

Adrian Woźniak napisał(a):w ostatnich dniach w Soczi odnotowano rekordową temperaturę, 19 stopni...na plusie :wink: Ciężko byłoby za 4 lata cokolwiek zorganizować w takich warunkach.
To jest przecież na dole blisko morza, tam odbędą zawody w halach (hockej, łyżwiarstwo), a wszytkie inne zawody zostaną zorganizowane wysoko w górach więc nie będzie ciężko ze śniegiem.
Awatar użytkownika
Gaucho
Młodzieżowiec
 
Posty: 323
Rejestracja: 08 Lip 2006 07:47
Miejscowość: Rosja

Re: Świstak

Postprzez Masha » 02 Lut 2010 23:02

Adrian Woźniak napisał(a):A tak w ogóle to dziś wydawało mi się, że w trakcie biegania mijałem Simone Denkinger, uśmiech miała wręcz identyczny :D Chyba musze się w końcu wyspać :wink:

Ja mam podobnie, przez sesję jestem strasznie niewyspana. Chyba z tego powodu ostatnio śnią mi sie takie głupoty, że aż głowa boli, np. dzisiaj we śnie pokonałam w 4 rundzie AO Serenę Williams, by potem poddać mecz ćwierćfinałowy z Azarenką, bo nie miałam serca z nią wygrać :lol: Litości.

Uwolnijcie świstaka :wink: Ładnie proszę :wink:
Olimpiada się zbliża, pokażcie ludzką twarz :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Świstak

Postprzez Janko10 » 02 Lut 2010 23:36

Janko10 napisał(a):To też jet offtop. Wielki Bracie ostrzeżenie proszę, dla mnie i dla Adriana. 8)


To nie koncert życzeń :wink: / AW
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Świstak

Postprzez dan » 03 Lut 2010 16:37

A wielki Brat jak milczał tak nadal milczy. Zaczynam się obawiać tego, że zniechęcony Świstak, który już pewnie kilka razy próbował wejść na to forum przestanie. Czy jest jakiś termin, na który został zbanowany?
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Świstak

Postprzez RakuNH » 03 Lut 2010 16:38

dan napisał(a):A wielki Brat jak milczał tak nadal milczy. Zaczynam się obawiać tego, że zniechęcony Świstak, który już pewnie kilka razy próbował wejść na to forum przestanie. Czy jest jakiś termin, na który został zbanowany?


Osobnik zbanowany powinien wiedzieć na ile jest zbanowany :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Świstak

Postprzez Janko10 » 03 Lut 2010 23:03

Janko10 napisał(a):
Janko10 napisał(a):To też jet offtop. Wielki Bracie ostrzeżenie proszę, dla mnie i dla Adriana. 8)

To nie koncert życzeń :wink: / AW

No nie jest, bo władza jest Wasza. :|
Ale minimum szacunku dla paru forumowiczów i odpowiedź na pytanie czy zamordowaliście Świstaka na dobre się nam należy. :|
Nie mam doświadczenia w banowaniu, staram się być grzeczny, więc nie wiem czy są opcje banowania na różne okresy czasu i jakie. Informacja: udupiliśmy Go na 100 lat, po zakończeniu tego okresu może sobie wejść, jeśli będzie chciał, też jest informacją, chyba, że ktoś się jej wstydzi...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Świstak

Postprzez Adrian Woźniak » 04 Lut 2010 19:04

W banowaniu Świstaka udziału nie brałem, więc nie jestem kompetentny, aby się w tym temacie wypowiadać. Nie chce też komentować tej decyzji. Swoje zdanie już wyraziłem w rozmowie z odpowiednią osobą :wink:

Chłopak momentami przesadzał, czy zasłużył na permanentnego bana? Nie mi o tym decydować :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Świstak

Postprzez karlos » 06 Lut 2010 16:05

Świstak był jaki był :D, może jeszcze wróci, kto wie ( jest to informacja ściśle tajna) , ale w porównaniu do kasiak508, to chociaż starał się przestrzegać regulamin :lol: jestem ciekaw ile lat ma kasiak508 ?
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Świstak

Postprzez Masha » 06 Lut 2010 17:52

Też jestem ciekawa. Czy "Masha" brzmi męsko? Bo dostałam nietypowe PW... :roll: od naszej nowej forumowiczki :roll:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

PoprzedniaNastępna

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

cron