Świstak

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Re: Świstak

Postprzez Janko10 » 06 Lut 2010 18:24

To On jest Ona??? :shock:
Kasiak to jeszcze jeden powód aby zatęsknić za Świstakiem. :)
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Świstak

Postprzez Adrian Woźniak » 06 Lut 2010 20:04

Dowiedziałem się, że bany i ostrzeżenia są na rok :wink: Czyli Świstak będzie mógł zawitać tutaj ponownie w grudniu :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Świstak

Postprzez RakuNH » 06 Lut 2010 20:08

Adrian Woźniak napisał(a):Dowiedziałem się, że bany są na rok :wink: Czyli Świstak będzie mógł zawitać tutaj ponownie w grudniu :wink:


bany są na niekreślony okres czasu :wink:

Chciałeś napisać iż moderatorzy zbanowali go na rok i odblokują go w grudniu.

Biedny świstak :( Chyba że ma zmienne IP ale pewnie by już dawno nowe konto założył :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Świstak

Postprzez Adrian Woźniak » 06 Lut 2010 20:11

To jest praktycznie jednoznaczne, po roku zdejmuje się bana delikwentowi :wink:
Proponuję skończyć dyskusję, bo i tak nie przekonacie Sebastiana :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Świstak

Postprzez Janko10 » 06 Lut 2010 20:35

Bo Sebastian jest tutaj Bogiem. :(
To nie chodzi o to, aby sobie następne konto założyć. Jak Cię gdzieś nie lubią to trudno. Jeśli to prawda to Świstaka już nie zobaczymy. Zresztą, nawet gdyby Go dzisiaj odblokować to też nie ma pewności, że Mu jeszcze zależy na powrocie. Gdyby o mnie chodziło, to by mi nie zależało. :(
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Świstak

Postprzez Miłosz » 07 Lut 2010 09:10

Widzę, że temat nie cichnie.

Zann napisał(a):Podobnie do Miłoszka również zagłębiłem się nieco w temat i zadałem sobie trud przeczytania dzieł zebranych autorstwa.............Miłosza.
Oto próbki wypowiedzi gościa który zachwyca się odstrzeleniem Gryzonia.
" Co wy pieprzycie? Jaki układ? Figaro, w tym momencie zostałeś Jarosławem Kaczyńskim tego forum. Gratuluję Ci wzoru."
"Pieprzysz Duche jak zwykle. W drugiej serii Małysz wygrał swoją kolejkę i przesunął nas z szóstego na czwarte miejsce. Także nie zawalił medal, ale wygrał czwarte miejsce."
"Co za bzdury. Normalnie mam ochotę powiesić tego gościa za jaja."
Zaiste ,Miłosz swoimi wypowiedziami poziom merytoryczny dyskusji na tym forum podnosi na szczyty nie osiągalne dla Gryzonia.


Nie zachwycam się odstrzeleniem świstaka. Po prostu nie zamierzam go bronić i domagać się jego przywrócenia.

A co do moich wypowiedzi - owszem, są mocne, ale jeśli ktokolwiek poczuł się nimi urażony mógł je zaraportować i administracja musiałaby się do tego odnieść. Podobnie z wypowiedzią o Bjoergen - ktoś zaraportowałten post skoro Wam tak przeszkadzał? Pozatym przytoczonymi przez Ciebie fragmentami Zann nie zaniżałem poziomu forum jak sugerujesz. Wyrwałeś je dla wygody z kontekstu, ale jeśli prześledzisz na jakie bzdury one były odpowiedzią to zauważysz uzasadnienie ich użycia.

PS: Was też kasiak pytał się na PW czy macie dziewczynę? :P
Miłosz
Junior
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2007 20:18

Re: Świstak

Postprzez RakuNH » 07 Lut 2010 10:54

Miłosz napisał(a):Nie zachwycam się odstrzeleniem świstaka. Po prostu nie zamierzam go bronić i domagać się jego przywrócenia.

A co do moich wypowiedzi - owszem, są mocne, ale jeśli ktokolwiek poczuł się nimi urażony mógł je zaraportować i administracja musiałaby się do tego odnieść. Podobnie z wypowiedzią o Bjoergen - ktoś zaraportowałten post skoro Wam tak przeszkadzał? Pozatym przytoczonymi przez Ciebie fragmentami Zann nie zaniżałem poziomu forum jak sugerujesz. Wyrwałeś je dla wygody z kontekstu, ale jeśli prześledzisz na jakie bzdury one były odpowiedzią to zauważysz uzasadnienie ich użycia.

PS: Was też kasiak pytał się na PW czy macie dziewczynę? :P


Jak nie? Przecież byłeś wniebowzięty i mówiłeś nam jacy to nie jesteśmy żałośni że go bronimy :D

Mocne wypowiedzi? Moim zdaniem są żałosne jak to kiedyś powiedziałeś. Administracja jak widzisz nic nie musi. Mogliby Ci dać bana i nie tłumaczyć się z tego także nie wiem czemu uważasz że administracja coś wnosi. Tak się czepiasz świstaka a Twoje posty typu "nie wiem co to za gra ale przeczytałem na wikipedi też nie wiele wnoszą.

Ja nie jestem w stanie zrozumieć co Ci tak w nim przeszkadza skoro i tak wchodzisz na forum od czasu do czasu a więc po jego postach miałeś już piękne i treściwe posty ludzi którzy zawsze potrafią zachować kulturę i potrafią przekazać swoje myśli w wyważony sposób i mam nadzieję że dorastają ogromnym intelektem do Twojego. Ja nie śmiem się porównywać :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Świstak

Postprzez Adrian Woźniak » 07 Lut 2010 12:28

Zamykam temat, bo zrobił się jeden wielki offtop. Ostrzegam też, że nie będziemy tolerować wycieczek osobistych. Przede wszystkim słowa te kieruje do Miłosza i RakuNH.
Jak ktoś chce, to może poinformować Świstaka, że będzie mógł ponownie zalogować się na forum w grudniu.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Poprzednia

Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

cron