Reklama forum!

Uwagi dotyczące serwisu Biathlon.pl i forum.

Reklama forum!

Postprzez Miłosz » 08 Lut 2008 21:47

Nie wiem co się dzieje, ale MŚ jutro, a na forum pustki!
Tak być nie może dlatego proponuję by każdy aktywny user spróbował zrobić coś dla tego forum. Pisanie w dwójkę czy trójkę na dłuższą metę nie ma sensu. Niech każdy ustawi w swoim opisie na gg adres tego forum. Sprowadźmy tu jak najwięcej ludzi. Zachęcajmy by ludzie tu pisali. Nie trzeba przecież nawet udzielać sie o biathlonie, ale np. w dziale sportowym czy Hyde Parku. Piszcie w komentarzach na Gazeta.pl albo Onet.pl, że zapraszacie tu na forum.

Razem mozemy więcej!! :)
Miłosz
Junior
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2007 20:18

Postprzez Żaba » 09 Lut 2008 08:55

Reklama to bardzo dobry pomysł...tylko ze w polsce nie am az tylu pasjonatow biathlonu...ale jakby sie postarc to spokojanie moznaby uzbierac ok. 100 osob ktore by pisaly na forum.
Trzeba by bylo podac link do forum na roznych innych forach stronkach. itp

P.S mam jeszcze prosbe zeby ktos mi podal linka przez ktorego automatycznie przejde na forum bo caly czas wchodze przez strone.
Awatar użytkownika
Żaba
Kapitan drużyny
 
Posty: 106
Rejestracja: 03 Gru 2006 16:58
Miejscowość: Oświęcim

co do skrótu..

Postprzez Kasia Ta Kasia » 09 Lut 2008 10:44

http://www.biathlon.host247.pl/forum/ ja wchodze tak powinno działać :)
something like this feeling...
Kasia Ta Kasia
Młodzik
 
Posty: 40
Rejestracja: 14 Sty 2008 16:16
Miejscowość: Trzcianka

Postprzez Żaba » 09 Lut 2008 11:32

Działa, jest ok. Dzięki :D :D
Awatar użytkownika
Żaba
Kapitan drużyny
 
Posty: 106
Rejestracja: 03 Gru 2006 16:58
Miejscowość: Oświęcim

Postprzez Miłosz » 09 Lut 2008 23:28

Macie jakieś pomysły jak jeszcze zachęcić ludzi do pisania... Bo wiele osób wchodzi, ogląda, czasem napisze coś w komentarzach, ale tutaj regularnie zagląda naprawde niewiele osób... Siedzę dzisiaj na forum cały dzień i przewijają się cały czas te same osoby tj. Żaba, Menson, Kasia, Bartek...
Miłosz
Junior
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2007 20:18

co do ilościu ludzi na forum...

Postprzez Kasia Ta Kasia » 10 Lut 2008 13:48

wiesz czym odstrasza forum ??? tym ze masz stały nick i zawsze musisz być tym samym czyli ludzie mogą Cie ocenić na podstawie poglądów...tym że musisz się logować tym i rejestrować...tym że tu trzeba zachować klasę....tym że myślą że tu trzeba się naprawdę znać...tym że tu jest regulamin którego musisz przestrzegać..tym ze jak stworzysz temat który komuś nie podpasuje to Ci zablokują...ja to tak widzę
something like this feeling...
Kasia Ta Kasia
Młodzik
 
Posty: 40
Rejestracja: 14 Sty 2008 16:16
Miejscowość: Trzcianka

Re: co do ilościu ludzi na forum...

Postprzez Miłosz » 10 Lut 2008 19:55

Kasia Ta Kasia napisał(a):wiesz czym odstrasza forum ??? tym ze masz stały nick i zawsze musisz być tym samym czyli ludzie mogą Cie ocenić na podstawie poglądów...tym że musisz się logować tym i rejestrować...tym że tu trzeba zachować klasę....tym że myślą że tu trzeba się naprawdę znać...tym że tu jest regulamin którego musisz przestrzegać..tym ze jak stworzysz temat który komuś nie podpasuje to Ci zablokują...ja to tak widzę
Smutne jest to co piszesz... Jakoś kibice innych sportów mają swoje fora a dyskusja na nich jest żywa. Szkoda, że nas kibiców biathlonu, którzy nie boją się wyrażać swoich myśli w taki sposób jak to opisałaś jest tak mało.
Miłosz
Junior
 
Posty: 158
Rejestracja: 10 Gru 2007 20:18

Co do forum...

Postprzez Kasia Ta Kasia » 10 Lut 2008 22:16

ale mi chodziło o odpowiedź wyjaśniającą
Bo wiele osób wchodzi, ogląda, czasem napisze coś w komentarzach, ale tutaj regularnie zagląda naprawde niewiele osób[/list]
czym to się różni...a niestety tak jest wszedzie jesli chodzi o proporcje...z tym ze kibiców naszego sportu jest o wiele mniej...często też kibic nie jest internautą albo zwyczajnie nie ma czasu :) pamiętaj o tym
something like this feeling...
Kasia Ta Kasia
Młodzik
 
Posty: 40
Rejestracja: 14 Sty 2008 16:16
Miejscowość: Trzcianka

Re: Reklama forum!

Postprzez Mundzioł » 18 Maj 2009 17:07

Konkurencja?
Jeden z aktywnych userow przesłał mi link do innego forum biathlonowego? Dezercja, bunt?
Po co robic kolejne forum o biathlonie?
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: Reklama forum!

Postprzez swistak » 03 Gru 2009 16:51

Niedawno gościu o nicku "rolas" zareklamował mi to forum
Teraz zdecydowałem się dołączyć
18 Grudnia 2009r
3 rano stworzono temat o mnie
6 rano Dostałem ostrzeżenie ze robienie syfu
8 rano Usunięcie 10 mocih postów
10 Rano Usunięcie 8 moich postów
16 po południu Wywiadówka szkolna
20 wieczorem ZAMKNIĘTO TEMAT O MNIE.
NIENAWIDZE 18 Grudnia
swistak
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 03 Gru 2009 16:45

Re: Reklama forum!

Postprzez Janko10 » 04 Gru 2009 01:58

I bardzo dobrze. :D
Mało nas. :(
Witamy. :D
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny


Wróć do Uwagi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości