Plebiscyt forumowiczów 2009

O wszystkim.

Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez Duche » 05 Gru 2009 10:18

Chyba jeszcze takiego plebiscytu na tym forum nie przeprowadzano. Warto spróbować. Jako że przez niemal cały rok ruch był tutaj spory (w wakacje mniejszy) i znamy się już jako tako z forum, to wypada zrobić jakieś małe podsumowanie/głosowanie. Takie oscary forum biathlon.pl :P

Oto kategorie (miło będzie jak będą uzasadnienia przynajmniej w kilku):

1. Ulubiony forumowicz
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz
5. Największy nabijacz
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia)
7. Największy dziwak
8. Najbardziej pomocy forumowicz
9. Ulubiony redaktor
10. Ulubiony temat
11. Najlepszy podpis w stopce
12. Najlepszy avatar
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz
14. Najbardziej wkurzający forumowicz

Głosy oddajemy do końca tego roku, a w pierwszych dniach nowego roku przedstawię wyniki naszej zabawy :)

Miłego głosowania!
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez komando77 » 05 Gru 2009 11:10

Mam rozumieć, że głosy wysyłamy do Ciebie na PW? I nie można głosować na siebie?
Bardzo ciekawa inicjatywa, Duche. Możesz liczyć na kilka głosów ode mnie :D
"Cały czas do przodu, staramy się, cały czas do przodu."
Awatar użytkownika
komando77
Młodzieżowiec
 
Posty: 258
Rejestracja: 26 Mar 2009 10:25
Miejscowość: Warszawa

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez Duche » 05 Gru 2009 11:17

Głosować na siebie nie można, a głosy oddajemy w tym temacie po prostu pisząc posta :)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez markos7207 » 05 Gru 2009 13:22

Coś Ty Duche znowu wymyślił ? 8)
Nudzi Ci się ? :D
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez figaro56 » 05 Gru 2009 13:29

Pozycję 13 rezerwuję dla siebie. Poza tym jeszcze miano najprzystojniejszego forumowicza i będę usatysfakcjonowany. Acha jeszcze tego który jet najbardziej gnębiony przez spadkobierców Mysiej 2. Nad resztą muszę się zastanowić ale mogę obiecać, że parę pozycji u mnie masz Duche. :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez Masha » 06 Gru 2009 13:42

To może zacznę :wink:

1. Ulubiony forumowicz- Mateusz, fajny facet, no i to on zaprosił mnie na forum
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru- bez żadnych wątpliwości figaro56
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty- wielu jest takich- markos, Duche, Mateusz itd., ale mój głos trafia do....figaro56 :wink:
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz- jak wyżej, ale głos tym razem na markosa
5. Największy nabijacz- chyba nie ma takiego, na niektórych forach użytkownicy mają po 30000 postów, więc my przy nich to małe piwo :wink:
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia)- -
7. Największy dziwak- ja :lol: , ale, że nie można siebie wpisać to się wstrzymam
8. Najbardziej pomocy forumowicz- wydaje mi się, że Duche (zrobił mi kiedyś cudny banner :wink: )
9. Ulubiony redaktor- wszyscy świetnie się spisują, ale chyba Adrian Woźniak
10. Ulubiony temat- wiadomo "Magdalena Neuner" 8)
11. Najlepszy podpis w stopce- markos, bardzo konkretny :wink:
12. Najlepszy avatar- markos, bombowy avatar (szemrany też ma fajny)
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz- może Janko, zawsze typuje zgodnie z sercem, a i tak nikt go za to nie docenia (wyróżniłabym też dana)
14. Najbardziej wkurzający forumowicz- -wszyscy są fajni :wink:

no i kategoria specjalna:
Najprzystojniejszy forumowicz- oczywiście figaro56 :wink:
Ostatnio edytowany przez Masha, 06 Gru 2009 18:02, edytowano w sumie 1 raz
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez Duche » 06 Gru 2009 16:23

1. Ulubiony forumowicz - lubię praktycznie każdego z tego forum, ale mój głos wędruje do Mashy. Miło się z nią na gg gada, mamy podobne upodobania do kilku sportowców, a dodatkowo powierzyła mi ważną funkcję na jej forum :P
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - brak na forum człowieka, który by mnie jakoś mocno rozśmieszał, także nie oddam tutaj głosu.
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - Markos, a to ze względu na jego przeogromną wiedzę na temat sportów zimowych, a zwłaszcza norweskiego sportu. Można się z jego postów sporo dowiedzieć.
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - Figaro, bo kilkukrotnie mi zaimponował swoją błyskotliwością.
5. Największy nabijacz - hmm, chyba nie ma tutaj kogoś kto by się wyróżniał jakoś bardzo w tej kategorii.
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - brak takowej osoby na forum wg mnie i bardzo dobrze.
7. Największy dziwak - Matti, za te jego uprzedzenia w stosunku do rosyjskich i niemieckich sportowców.
8. Najbardziej pomocy forumowicz - Masha, za wrzucanie mnóstwa zdjęć biathlonistek, dzięki czemu miałem dużo materiałów do prac graficznych.
9. Ulubiony redaktor - Adrian
10. Ulubiony temat - jako że nie ma tematu o Jurjewej, to moim ulubionym tematem jest ten o Najpiękniejszych biathlonistkach
11. Najlepszy podpis w stopce - jedynie mój mi się podoba :P
12. Najlepszy avatar - Masha, bo Lena piękna jest
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Masha, myślę, że to dziewczyna, która wiele zrobiła dla tego forum, dodatkowo pisze ciekawe posty.
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - Matti, za ciągłe oczernianie niemieckich i rosyjskich sportowców
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez komando77 » 06 Gru 2009 17:50

1. Ulubiony forumowicz - jest tu kilku naprawdę fajnych, więc ciężko wybrać. Ostatecznie wybieram Duche, za to, że jest bardzo pomysłowy.
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - Markos. Potrafi zabawnie odpowiedzieć na pytanie.
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - figaro56. Ogromna wiedza i doświadczenie.
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz -Markos. Prawie na każdy temat ma przygotowane argumenty.
5. Największy nabijacz - nie ma (na razie) takowego, więc się wstrzymuję
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - jak wyżej, chyba, że coś przeoczyłem
7. Największy dziwak - w pozytywnym znaczeniu tego słowa - Masha, za jej sposób kibicowania Neuner.
8. Najbardziej pomocy forumowicz - chyba Duche. Pomaga wielu forumowiczom w wielu sprawach.
9. Ulubiony redaktor - Adrian Woźniak.
10. Ulubiony temat - wiele ich tu jest, ale wybiorę Podaj dalej, ponieważ najwięcej postów tam napisałem.
11. Najlepszy podpis w stopce - Markos. Pełne poparcie dla tego podpisu.
12. Najlepszy avatar - także Markos. Świetne zdjęcie Alsgaarda.
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Gaucho. Pisze ciekawie i konkretnie, ale mało kto to zauważa.
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - matim. Jego styl pisania i ortografia przyprawia mnie o dreszcze.
"Cały czas do przodu, staramy się, cały czas do przodu."
Awatar użytkownika
komando77
Młodzieżowiec
 
Posty: 258
Rejestracja: 26 Mar 2009 10:25
Miejscowość: Warszawa

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez Masha » 06 Gru 2009 17:59

komando77 napisał(a):7. Największy dziwak - w pozytywnym znaczeniu tego słowa - Masha, za jej sposób kibicowania Neuner.

Tak samo uważam :wink:

Duche oprócz upodobań odnośnie sportsmenek łączy nas jeden temat na tym forum, a mianowicie "Doping" :lol:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez matti » 06 Gru 2009 21:05

Duche a dziwisz mi się. Za dużo w swoim zyciu kibica napatrzyłem się już na łamanie zasad rywalizacji przez sportowców właśnie z tych krajów. Zrozum, że przez 15 lat jesteś pewien, że Pechstein jest dominatorką, a tu nagle się okazuje że jest zwykłą oszustką. Przykro się robi! Nie chce wspominać już o rosyjskich biatlonistkach i biegaczkach.
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez Laleczka Chucky » 06 Gru 2009 21:09

Trochę nie na temat, ale z tą Pechstein był niezły przekręt :?
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez Adrian Woźniak » 06 Gru 2009 23:51

Też się pobawie :P

1. Ulubiony forumowicz - lubię wszystkich, nie będe nikogo wyróżniał :wink:
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - ciężko wskazać konkretną osobę :wink:
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - jestem pod wrażeniem ogromnej wiedzy na temat sportu Markosa, Figaro, zresztą nie tylko ich.
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - był jakiś tekst IQ na forum :P ?
5. Największy nabijacz - raczej takiego tutaj nie ma :wink:
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - pomyłki zdarzają się każdemu, ale dyletantów raczej na forum brak
7. Największy dziwak - Kaczka dziwaczka, ale jej nie ma na forum :wink:
8. Najbardziej pomocy forumowicz - Markos
9. Ulubiony redaktor - Adrian Woźniak...oczywiście żartuje :lol: , Sebastian Krystek - trzeba się podlizać :P
10. Ulubiony temat - nie mam takowego
11. Najlepszy podpis w stopce - Markos
12. Najlepszy avatar - Duche
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - hmmm, nie mam pojęcia
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - nikt mnie tutaj nie wkurzył :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez dan » 07 Gru 2009 16:53

1. Ulubiony forumowicz- Masha
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru- figaro56
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty- wielu jest takich, ale dam głos na figaro56
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz- tutaj nie będę nikogo wyróżniał, gdyż sporo tu błyskotliwych i inteligentnych osób
5. Największy nabijacz- nie ma takiego
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia)- - to co wyżej
7. Największy dziwak- Duche
8. Najbardziej pomocny forumowicz- Duche
9. Ulubiony redaktor- Adrian Woźniak
10. Ulubiony temat- kilka tematów o biathlonie. Myślę, że corza bardziej będzie się rozwijał temat o Vancouver
11. Najlepszy podpis w stopce-
12. Najlepszy avatar- markos7207, specjalne wyróżnienie dla mati1301 za Krysię Pałkę - moją ulubioną biathlonistkę, podoba mi się też awatar Duche
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz- ciężko mi to ocenić. może Mateusz?
14.Najbardziej wkurzający forumowicz - tutaj nie zagłosuję
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez swistak » 07 Gru 2009 20:24

Jestem tu od paru dni, ale przeczytałem pare tematów i myślę, że mógłbym kogoś gdzieś tam nominować

1.Duche cikawie pisze, i nie zamyka swojej wypowiedzi w jednym zdaniu
2.Wiele by tu wymieniać jest grupka zabawnych użykowników(Figaro, Markos...). Niestety mam tylko jeden głos a jako ze nie chcę szkywdzić jednej strony, skrzywdzę wszsystkie:).
3.Markos, bo pisze mądrze a oto chyba chodzi
4. Janko ciekawie dyskutuje i ma cięte riposty. (nie brak mu też dystansu do siebie, co jest rzadkością)
5.-
6.-
7.-
8.Duche, na przydład na to, że właśnie znalazł mi sposób na nude na najbliższe pare minut
9.Redaktor - Pan (a, co?) Adrian Woźniak
10.Najładniejsze biatlnistki:).
11.-
12.Duche
13.Janko
14.-
18 Grudnia 2009r
3 rano stworzono temat o mnie
6 rano Dostałem ostrzeżenie ze robienie syfu
8 rano Usunięcie 10 mocih postów
10 Rano Usunięcie 8 moich postów
16 po południu Wywiadówka szkolna
20 wieczorem ZAMKNIĘTO TEMAT O MNIE.
NIENAWIDZE 18 Grudnia
swistak
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 03 Gru 2009 16:45

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez figaro56 » 07 Gru 2009 22:07

Przepraszam Masha ale dopiero zauważyłem. Dzięki za nominację na najbardziej przystojnego forumowicza ale mogłaś trochę lepiej się postarać. Liczyłem na jakieś komentarze typu "Ciacho", "Cukiereczek" no ale dobre i to :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez markos7207 » 07 Gru 2009 23:55

Figaro, a może być "Piernik" ? :lol:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez Masha » 08 Gru 2009 02:05

Niech Ci będzie figaro :lol:
Jesteś jak Ashton Kutcher z filmu "Amerykańskie ciacho". Tak przenosząc to na nasze polskie realia to jesteś jak kremówka z Wadowic. Może być? :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez figaro56 » 08 Gru 2009 08:13

Nie wiem kto to taki ten cały Ashton Kutcher ale niech już będzie ta kremówka. Przynajmniej Marcos się nie przyczepi bo atak na kremówki z Wadowic może obrażać czyjeś uczucia religijne. :lol:
Swoją drogą nie myślałem, że z niego taki zazdrośnik. Musisz nad sobą popracować kolego Marcos, to bardzo brzydka cecha.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez markos7207 » 08 Gru 2009 18:19

Ależ Figaro ja Tobie nie zazdroszczę bycia nazywanym jakimś przysmakiem kulinarnym, o co sam się zresztą tak dopominałeś :D
Po prostu dorzuciłem pewną nazwę która tak jakoś mi się skojarzyła(żeby za bardzo Cię nie drażnić nie użyłem nawet przymiotnika) :wink: ale oczywiście ogromnie Ci ZAZDROSZCZĘ że zostałeś przez Mashę tak nazwany. :lol: Któż by nie chciał :wink:
Ale widzę że próżność przez Ciebie przemawia, mości Figaro, próżność 8) Żeś na komplementy łasy jak pies na kiełbasy :lol:

No ale odbiegliśmy od tematu, wszak to nie wątek kulinarny ani konkurs na nowy nick dla Figara :wink:
Więc choć nie zbyt lubię takie dość subiektywne ankiety, i ja zagłosuję, co tam :D

1. Ulubiony forumowicz - jest wiele osób z forum które darzę sympatią, ale parę z nich to ścisła czołówka jak choćby Masha, Duche, Adrian Wożniak, Komando oraz ostatnio prześmiewca, niejaki Figaro :wink:
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - w tym przypadku nie mam wątpliwości - Figaro znany ostatnio jako "ciacho", "piernik" vel "kremówka" :lol:
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - a tutaj nie będzie jednoznacznej odpowiedzi bo jest kilku kandydatów Figaro, Zann, Adrian Wożniak ale także Masha(jak choćby ostatnio w obronie "Szarapki"), Duche, Janko
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - the winner is Figaro :wink:
5. Największy nabijacz - hmm, duże szanse ma na to w przyszłości niejaki Swistak w każdym razie póki co nieżle mu idzie, zakłada tematy gdzie popadnie, i dobrze :D
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - może i znalazłby się ktoś podpadający pod te kryteria ale cóż każdy ma prawo mieć własne zdanie, choć niekoniecznie musi wiedzieć o czym pisze :roll:
7. Największy dziwak - oczywiście Duche no bo jak można być takim fanatykiem sportu ?!(szkoda że nie można oddać głosu na siebie) :wink:
8. Najbardziej pomocny forumowicz - też parę kandydatur Masha, Duche, Komando - tak mi się w każdym razie wydaje... :P
9. Ulubiony redaktor - Adrian Wożniak choć wszyscy ciekawie piszą :)
10. Ulubiony temat - Biegi Narciarskie bo to moja dyscyplina numer 1 8)
11. Najlepszy podpis w stopce - ciężko coś wybrać bo trochę ich mało... :?
12. Najlepszy avatar - tu to samo, ale chyba Masha bo często się u niej zmienia, choć wolę pannę Marię niż pannę Lenę :wink:
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - nie wiem... może Gaucho... :roll:
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - gdybym tę ankietę wypełniał w lutym lub marcu bezapelacyjnie wygrałby Duche :lol: ale czas płynie ludzie się zmieniają i poznają bardziej, i choć gagatek "podcukrował" mnie wtedy szefostwu to teraz już tak nie myślę :wink:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Plebiscyt forumowiczów 2009

Postprzez Janko10 » 15 Gru 2009 00:24

1. Ulubiony forumowicz - Figaro, styl, wdzięk, humor, czar i podobno przystojniacha :lol: Wyróżnienie: Masha :D Gdyby moja żona tak kochała biathlon to pewnie bym jej nawet wybaczył miłość do Nojnerówny :lol:
2. Forumowicz o największym poczuciu humoru - wielu tu chyba wesołków ale najbardziej odpowiada mi mistrz ciętej riposty... Figaro! Wyróżnienie dla Markosa :D
3. Forumowicz piszący najmądrzejsze posty - i problem... różnie to bywa, najrówniejszy wysoki poziom Figaro ale Markos niedaleko... Jednak Figaro. No i wyróżnienie dla kobiecej mądrości Mashy :D
4. Najbardziej (błyskotliwy) inteligentny forumowicz - kurcze... znowu Figaro... Ale jeszcze Markos, Raku, Masha... I wszyscy inni którzy mnie sprowokowali do dyskusji też nie od macochy...
5. Największy nabijacz - nie obstawiam, bo nie ma. Poza konkursem: Swistak ma zadatki :lol: Ale serio to bardzo duży pozytyw dla Niego, niech pisze jak najwięcej, jeszcze nierówny ale to nadzieja forum :D
6. Największy dyletant (osoba, która pisze o czymś o czym nie ma bladego pojęcia) - tutaj same debeściaki... 8)
7. Największy dziwak - no jak nie jak Duche :wink: A Masha to nie, to po prostu kobieta :lol:
8. Najbardziej pomocy forumowicz - Markos, zdarza się, że coś mam poszukać a tu już link podpowiedziany...
9. Ulubiony redaktor - Sebastian
10. Ulubiony temat - te biathlonowe zmieniają się na bieżąco, konkretnie mogę tylko wskazać podaj dalej
11. Najlepszy podpis w stopce - Markos, miałem podobny ale mi się znudził... :wink:
12. Najlepszy avatar - Normalnie lubię proste kreskówki (nie umiem jakoś nic znaleźć dla siebie) ale w tym przypadku Markos wymiata :lol: I znowu wyróżnienie dla Mashy
13. Najbardziej niedoceniany forumowicz - Gaucho, jakoś trudno uzasadnić ale wątpliwości nie mam żadnych...
14. Najbardziej wkurzający forumowicz - bywa, że ktoś mnie wkurzy ale tak na stałe to nie

Chciałbym jeszcze zaproponować kategorie:
1. Nadzieja białych - Swistak, uzasadnienie wyżej
2. Asystent Kruczka :D - RakuNH, uzasadnienie w temacie skoki
3. Specjalne wyróżnienie Janka - Friducha, jakoś ostatnio mądrze gada :D
4. Specjalne wyróżnienie Janka 2 - Mateusz - bo nie wiem jak to się stało, że nie wymieniłem Go wyżej...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości