Oceń poprzednika

O wszystkim.

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Kacpero221 » 04 Sty 2011 18:23

Duche: Daniel już napisał o Tobie wszystko - bezgraniczna "miłość i zaufanie" do rosyjskich sportowców, gotów skoczyć za nimi z ogień. Podobnie jak ja uwielbia Swietoczkę. Życzliwy, zawsze służy pomocą.
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Laleczka Chucky » 04 Sty 2011 18:45

Duche napisał(a):Z miłą chęcią Mateuszu ;)

Mateusz - Znak rozpoznawczy: Miłość do Justyny Kowalczyk. Właściwie to cię podziwiam, bo jesteś naprawdę całym sercem za swoją ulubienicą i ja to bardzo cenię. Sam coś o tym wiem. Odnoszę wrażenie, że byłbyś w stanie skoczyć za Justyną w ogień :P Ogólnie to pozytywny z ciebie "dziwak" (jak i ze mnie) i naprawdę fajnie, że tutaj piszesz. Czasami przyznaję denerwuje mnie to "Justysiowanie", ale ogólnie można się przyzwyczaić. Bardzo to sympatyczne. Reasumując, wyrazista z ciebie osoba, głównie z powodu twoich uczuć do Justyny. Oby ta twoja wiara w Polkę nigdy nie zgasła.


Nie, moja wiara na pewno nie zgaśnie, teraz nie ważne, która będzie Justysia piąta czy dziesiąta będę zawsze przy niej. Najgorsze jak zakończy karierę. Dzięki za takie miłe słowa z Twojej strony.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Oceń poprzednika

Postprzez komando77 » 04 Sty 2011 19:04

Mateusz już był, czas na Kacpero.
Fan tenisa, nie lubi Woźniackiej. Zna się na wielu sportach, pisze obiektywnie pomijając przykład Karoliny :)
Sympatyczny, pomocny człowiek, myślę, że nie tylko na forum, ale i w "realu".
Chyba wystarczy :)
Awatar użytkownika
komando77
Młodzieżowiec
 
Posty: 258
Rejestracja: 26 Mar 2009 10:25
Miejscowość: Warszawa

Re: Oceń poprzednika

Postprzez Laleczka Chucky » 04 Sty 2011 19:36

Jeszcze trochę nawiążę do wypowiedzi Duche na mój temat. Jeżeli chodzi o "Justysiowanie", to nie tylko ja tak na nią mówię. Sam widziałeś, że nawet trasy biegowe gdzieś w Warszawie nazwali cytuję: "Niebieska Justysia, czerwona Justynka i czarna Justyna czekają na Was!." Wszystko zaczęło się od trenera pana Olka, on zaczął pierwszy oficjalnie w wywiadach mówić na nią Justysia czy Justynka, mnie takie przydomki bardzo przypadły do gustu.

Nie oceniajcie już mnie, tylko taka dygresja z mojej strony :D
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

cron