Podaj dalej

O wszystkim.

Re: Podaj dalej

Postprzez kat. » 16 Maj 2013 14:16

Tak, chodzi o Piestany (Pieszczany)

"My chceme hokej!" :D
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Podaj dalej

Postprzez markos7207 » 16 Maj 2013 15:12

Oprócz imienia i nazwiska łączy ich to że byli(są) reprezentantami Polski w grach zespołowych, oraz zdobycie krajowego Pucharu ;)
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Podaj dalej

Postprzez mareqna » 21 Maj 2013 18:40

Jako,że jesteś wygodny i pytanie musiało Ci się zakotłować w głowie podczas oglądania jakiegoś ostatniego wydarzenia to zakładając,że w hokeju to nie za bardzo,w ręcznej mało prawdopodobne więc w piłce kopanej.No i leżąc wygodnie na kanapie podczas oglądania finału Pucharu Polski wpadłeś na genialne pytanie....ja Was załatwię...tego nikt nie będzie wiedział.Ale się pomyliłeś Marcosie,to Damian Łukasik. ;)


P.S.Jak zobaczyłem przyszłego wielokrotnego złotego medalistę w biathlonie na stronie głównej to, aż mi serce mocniej zabiło :lol: daleko jeszcze do zimy?Ciekawe czy Moonlight jeszcze żyje?
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Podaj dalej

Postprzez markos7207 » 22 Maj 2013 11:04

Jako,że jesteś wygodny i odpowiedź musiała Ci się zakotłować w głowie podczas oglądania jakiegoś ostatniego wydarzenia to zakładając,że w hokeju to nie za bardzo,w ręcznej mało prawdopodobne więc w piłce kopanej.No i leżąc wygodnie na kanapie podczas oglądania finału Pucharu Polski(i obficie popijając browara ;) ) wpadłeś na genialną odpowiedź....ja Cię załatwię...tego nikt nie będzie wiedział(oprócz mnie ;) ).Ale się pomyliłeś Mareqna,to nie Damian Łukasik. ;)
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Podaj dalej

Postprzez Moonlight » 22 Maj 2013 23:59

mareqna napisał(a):P.S.Jak zobaczyłem przyszłego wielokrotnego złotego medalistę w biathlonie na stronie głównej to, aż mi serce mocniej zabiło :lol: daleko jeszcze do zimy?Ciekawe czy Moonlight jeszcze żyje?


No ciekawe... ;) Sugerujesz że brak biathlonu mnie wykańcza a nawet wpędził do grobu?? :D Yym, na szczęście niektórzy nie pozwalają mi o nim zapomnieć i jakoś przetrwam do kolejnej zimy : ]
Awatar użytkownika
Moonlight
Młodzik
 
Posty: 27
Rejestracja: 05 Mar 2012 14:00
Miejscowość: ŁDZ

Re: Podaj dalej

Postprzez mareqna » 24 Maj 2013 19:18

Już nie wiem czy Ci zaświtało pytanko w głowie podczas oglądania kopanej czy hokeja ale odpowiedź dotyczy piłkarza i hokeisty.Zadałeś naprawdę trudne pytanie,zaj....ście trudne...aż mam zawroty w głowie.To zdobywca Puchary Polski i ligi,chyba też zdobywca Pucharu Cypru.Reprezentant Polski a swego czasu przez nasze media nazwany najlepszym prawym pomocnikiem w Europie jeszcze biegający z siwą brodą Kamil Kosa Kosowski.
I drugi ananas Kamil Kosa Kosowski hokeista GKS Jastrzębie reprezentant Polski i zdobywca Pucharu Polski w 2013 roku.
Sam nie wierzę, że odgadłem no ale z tej okazji składam sobie szczere gratulacje. :D
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Podaj dalej

Postprzez markos7207 » 24 Maj 2013 22:10

Jednak gdy chcesz, potrafisz ruszyć łepetyną :P
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Podaj dalej

Postprzez mareqna » 06 Cze 2013 11:14

Pomijając Roberta Lewandowskiego,aktualnie najlepszy piłkarz świata grający kiedyś (lub obecnie )w naszej ekstraklasie.O kim mowa?
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Podaj dalej

Postprzez snajper » 06 Cze 2013 11:22

Paulinho, Marcelo, Błaszczykowski, Piszczek ?
Awatar użytkownika
snajper
Junior
 
Posty: 199
Rejestracja: 13 Sty 2013 16:16

Re: Podaj dalej

Postprzez mareqna » 07 Cze 2013 18:26

To Paulinho, piłkarz reprezentacji Brazil,bohater z Maracany w meczu z Anglią,zdobywca Mistrzostwa Brazylii , Copa Libertadores America i klubowy Mistrz Świata przez wielu uważany za jednego z najlepszych piłkarzy występujących poza Europą. Zadajesz.
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Podaj dalej

Postprzez snajper » 08 Cze 2013 17:45

Jeden z najsłynniejszych polskich sportowców przełomu XIX i XX w. Urodził się, trenował i mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Został zastrzelony w wieku 24 lat.
Awatar użytkownika
snajper
Junior
 
Posty: 199
Rejestracja: 13 Sty 2013 16:16

Re: Podaj dalej

Postprzez mareqna » 10 Cze 2013 17:06

Stanley Ketchel (Kiecal,zabójca z Michigan)-jeden z najlepszych bokserów wszech czasów wagi średniej.
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Podaj dalej

Postprzez snajper » 10 Cze 2013 17:32

Dokładnie. Zadajesz.
Awatar użytkownika
snajper
Junior
 
Posty: 199
Rejestracja: 13 Sty 2013 16:16

Re: Podaj dalej

Postprzez mareqna » 17 Cze 2013 11:46

W najlepszych piłkarskich ligach świata z niższej ligi rozgrywek do mistrzowskiej awansują najlepsze drużyny sezonu z reguły 2-3,a z mistrzowskiej do niższej spadają najsłabsze drużyny sezonu czyli te które zajęły ostatnie miejsca w tabeli czyli logicznie 2-3 spadają.A czy możliwe jest żeby nie spadały najsłabsze drużyny sezonu tylko inne i nie chodzi o relegowanie karne czy na wskutek reorganizacji ligi?
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Podaj dalej

Postprzez krtek » 17 Cze 2013 13:45

Nie wiem czy o to chodzi, lecz np. w Meksyku bierze się pod uwagę średnią punktów z ostatnich 3 sezonów,więc drużyna która spada nie musi być wcale najsłabszą drużyną bieżącego sezonu,zatem jest to możliwe.
krtek
Młodzik
 
Posty: 35
Rejestracja: 09 Gru 2012 15:46
Miejscowość: Przemyśl

Re: Podaj dalej

Postprzez mareqna » 17 Cze 2013 14:36

O to chodzi,tak też jest w Argentynie gdzie spadkowiczem może być 8 zespół na 20 bieżącego sezonu.Zadajesz.
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Podaj dalej

Postprzez krtek » 17 Cze 2013 15:01

Pewna piłkarska reprezentacja na MŚ w regulaminowym czasie gry nie wygrała co prawda żadnego meczu,lecz wyszła z grupy, a nawet dotarła do ćwierćfinału imprezy,minimalnie zresztą przegrywając.Na którym Mundialu wydarzyła się ta historia, jaka to reprezentacja?
krtek
Młodzik
 
Posty: 35
Rejestracja: 09 Gru 2012 15:46
Miejscowość: Przemyśl

Re: Podaj dalej

Postprzez mareqna » 17 Cze 2013 21:16

Bez sprawdzania i z głowy, ale chyba pamiętam.To była Australia Guusa Hiddinka,Kewella i Viduki i to mogło być w Niemczech bo brat kibicuje Macaroniarzom a oni jak się nie mylę cudem przeszli Kangurów i zdobyli Majstra.
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Podaj dalej

Postprzez markos7207 » 18 Cze 2013 16:52

Tez oczywiście bez sprawdzania i z głowy :lol: . Il Mondiale Italia'90, Irysom udała się wówczas taka sztuka, odpadli po 0:1 z gospodarzami
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Podaj dalej

Postprzez krtek » 18 Cze 2013 17:16

Bez sprawdzania i z głowy mówię że to markos ma rację, ;) Twoja kolej.
krtek
Młodzik
 
Posty: 35
Rejestracja: 09 Gru 2012 15:46
Miejscowość: Przemyśl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 108 gości