Seriale

O wszystkim.

Re: Seriale

Postprzez RakuNH » 06 Kwi 2010 10:15

Słyszałem i mogła by być bardziej bekowa jakby tak lipnie głosu nie przerobili. Nie oglądam go długo więc nie wiem która komu dawała ale zapewne każda każdemu :lol:

Powiem Ci że trochę denny ten serial. Królem więzienia jest chłop siedzący za gwałt do tego jest lewakiem z koszulką Che (ciągle tą samą) i konfidentem bo sprzedał Rambo że ucieka :lol: W więzeniu by raczej na kolanach spędzał dużo czasu :wink:

Jak Pablo wyjdzie to skończę swoje oglądanie. :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Seriale

Postprzez Duche » 06 Kwi 2010 10:22

Pablo raczej prędko wyjść z paki nie powinien, bo choćby znaleźli prawdziwego mordercę Stasiaka (temu Majka dawała jakby co), to jeszcze pewnie coś mu się dostanie za napaść na policjanta. Swoją drogą nieźle go ostatnio w tej izolatce spałowali.

No i niezły jest ten Szczawik z byłej celi od Pawła. Na początku jak fajnie kozaczył :D
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Seriale

Postprzez RakuNH » 06 Kwi 2010 10:40

Ta cela to straszna żałość no ale oglądam bo wątek zrobili ciekawy jednak przeginają :wink: Już nie mówię o tym kozaku całej paki ale cela też śmieszna i raczej Rambo by ich tam wszystkich na raz załatwił a dał się lać. Zresztą już na drugi dzień byli kumplami :lol:

Puszczą go puszczą albo zamkną. W każdym razie skończy się wątek i ja wtedy też skończę chyba że mnie coś innego wciągnie ale się nie zanosi :wink: Nie mogą przez 500 odcinków paki pokazywać :mrgreen:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Seriale

Postprzez doliniarz » 06 Kwi 2010 11:50

Raczej nie oglądam polskich seriali (typu m jak miłość, pierwsza miłość, majka, brzydula itd)bo mam od tego mdłości. Wyjątkiem kiedyś były ''kiepscy'' i ''13 posterunek'', ale to już mi się raczej znudziło. A jeśli chodzi o zagraniczne seriale to oglądam ''californication'' i ''fringe'' i to by było raczej na tyle.
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Seriale

Postprzez Sven » 06 Kwi 2010 12:25

Tutaj oczywiście Dr House (Wszystkie sezony chociaż ze starą ekipą bardziej mi się podobało) :wink: Mimo to i tak świetny serial.

Kiedyś podobnie "Cezary Cezary" ,"Fala Zbrodni" czy "Odwróceni" :wink:
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Seriale

Postprzez Kacpero221 » 06 Kwi 2010 13:20

Moje ulubione seriale:
Polskie: "13 Posterunek", "Miodowe Lata (odcinki z Pilaszewską)", "Kiepscy", "Klan (oglądam tylko dla "czaju i serniczka pani Stasi").
Zagraniczne: "Dr House (serie I-IV)", "Californication", "South Park", "Diabli nadali".

Moje znienawidzone seriale:
Polskie: "BrzydUla", "Majka", "M jak miłość", itp.
Zagraniczne: "Moda na sukces", "Bonanza", wszelkie telenowele brazylijskie i wenezuelskie
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Seriale

Postprzez dan » 06 Kwi 2010 13:50

Raku, Duche zaskoczyliście mnie. Ja też się trochę w tym serialu orientuję. Śmieje się z niego, a patrzę na niego. To trochę obłudne z mojej strony. Jednak ciekawi mnie co jeszcze tam wymyślą więc serial jest jak narkotyk z którego chcesz wyjść, ale coś Cię trzyma, a Ty nie masz pojęcia co to może być.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Seriale

Postprzez markos7207 » 06 Kwi 2010 15:55

Seriali podobnie jak filmów prawie nie oglądam z bardzo prozaicznej przyczyny-z braku czasu.
Owszem czasem zdarzy się "zawiesić oko" na czymś co akurat leci w telewizji ale to sporadyczne wyjątki. Poza tym nie cierpię tasiemców, telenowel i tym podobnych wynalazków.
Jeśli już coś uda mi się oglądnąć to są to głównie seriale komediowe jak choćby Ferdek & co., czy wcześniej Miodowe lata, przygody policjantów-przygłupów czyli 13 Posterunek(to z polskich) oraz niezatapialny Al Bundy i jego niezwykle inteligentna rodzinka :lol: .
Bardzo lubię dawniejsze polskie seriale na czele z absolutnymi hiciorami w tej kategorii takimi jak Alternatywy 4{Balcerek wymiata :wink: ) i Zmiennicy Bareii. Poza tym do czołowki należą Janosik, Czarne chmury i parę seriali młodzieżowych które wymienił już Adrian.
Z wspólczesnych seriali duże wrażenie zrobił na mnie Czas honoru, serial jakiego brakowało dotychczas pokazujący prawdziwy obraz polskiego podziemia a nie ogłupiający i fałszujący jak Czterej pancerni czy Stawka...
Z zagranicznych seriali to przede wszystkim kosmiczny amator kotów Alf :wink: wspomniana rodzinka Bundych, Przystanek Alaska, Robin Hood(Robin z Sherwood) oraz poważniejsze Miami Vice, Kojak no i mój niegdyś ulubiony serial Miasteczko Tween Peaks z kapitalną muzyką.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Seriale

Postprzez Masha » 06 Kwi 2010 16:37

Moje ulubione seriale- Gotowe na wszystko :wink: (uwielbiam Susan i Gabriel), Wyspa Harpera (trup się ścielał, ale fabuła genialna, moment gdy ta dziewczyna rzuca się z mostu za swoim ukochanym był kapitalny, płakałam jak bóbr chyba z miesiąc, ale tego że pan młody zasztyletowałam pannę młodą reżyserowi nie wybaczę :? ), Hotel Babilon, Świat według Bundy (Kelly Bundy wymiata, lubię tą aktorkę), Medium... Same zagraniczne produkcje, jakoś nie umiem się przekonać do polskich seriali, filmów itd.

Oprócz seriali uwielbiam programy typu The Amazing Race czy Surviovor. Dzięki nim znam chyba wszystkie wyspy na Pacyfiku, flagi państw, zabytki i tak dalej. Super są też sceny jak się prawie nie pozabijają by tylko wygrać paczkę czekoladowych ciastek (Survivor) :lol: albo oszukują i przebijają opony w samochodach przeciwników by tylko pobiec do mety jako pierwsi. Ludzie dla miliona baksów są w stanie zrobić wszystko.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Seriale

Postprzez Duche » 06 Kwi 2010 18:35

O, Masza, Gotowe na Wszystko to także świetny serial. Kiedyś oglądałem regularnie, ale później jakoś przestałem i nie widziałem chyba ostatnich dwóch sezonów. Wiem tylko tyle, że Carlos odzyskał wzrok, co mnie cieszy, bo lubiłem jego postać. Ogólnie serial nieźle wkręcał. Ta akcja z tornadem, które zniszczyło całą ulicę. Najbardziej lubiłem Susan, Carlosa i tą córkę od tej rudej (Bri chyba), co była wysłana do zakonnic jak zaszła w ciążę :D

Fala Zbrodni także jest fajna, widziałem wszystkie odcinki chyba z cztery razy. Szkoda, że tak Młodego uwalili :|

Świat wg Bundych to także konkretny serial, chyba najlepszy komediowy. Al będzie wiecznie żywy, jego teksty oraz głupota Kelly przejdą do historii.

http://www.youtube.com/watch?v=7wJX1Atc ... 392T2Rph7A - GENIALNE! :lol:
Ostatnio edytowany przez Duche, 06 Kwi 2010 19:24, edytowano w sumie 1 raz
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Seriale

Postprzez Lena » 06 Kwi 2010 19:17

Hmmm, moje ulubione seriale to także raczej te zagraniczne, a wśród nich zdecydowany prym wiedzie Przystanek Alaska i Przyjaciele :)
Czy ktoś z Was pamięta taki serial (leciał często w soboty na Dwójce bodajże, akurat w czasie, kiedy zwykłam sprzątać chałupę :D ) "Co ludzie powiedzą"? Po ang. to się nazywało "Keeping up appearances". To był super serial - pani Hiacynta Bukiet (a w zasadzie Hiacynta Wiadro - nazwisko Bucket czyli znaczące wiadro, które pani Hiacynta z uporem wymawiała jak "bouquet", czyli Bukiet) była niedościgniona ;)
Z aktualnie wciąż kręconych miałam słabość do Grey's Anatomy, ale z sezonu na sezon robi się coraz gorszy. Tak samo na początku zainteresowali mnie Heroes, ale w zasadzie skończyło się wraz z pierwszym sezonem.

Co do polskich, to Ranczo wydawało mi się bardzo podoba - nie oglądałam wszystkiego, ale każdy odcinek, który widziałam, w mojej skromnej opinii nie zasłużył na niższą ocenę niż "dobry".
Awatar użytkownika
Lena
Młodzik
 
Posty: 46
Rejestracja: 04 Mar 2010 15:15
Miejscowość: Poznań

Re: Seriale

Postprzez Masha » 06 Kwi 2010 21:17

Duche nieco Ci streszczę co tam u desperatek, jak nie chcesz (bo zamierzasz oglądać) to nie czytaj. Ja oglądam ten serial na bieżąco, prawie jednocześnie z emisją najnowszych sezonów w Ameryce :P

Po kolei:

Susan- jest znowu z Mike'm, bo przez moment się rozstali (Susan była z malarzem pokojowym, swoją drogą niezłe z niego było ciacho :wink: , a Mike z jedną z mieszkanek Wisteria Lane, Katrin). Mają synka.
Gabi- Solisowa dorobiła się z Carlosem dwójki dzieci, takie dwie małe, grube dziewczynki, nie przypominające w żadnym calu ślicznej mamy. Razem z Solisami mieszka siostrzenica Carlosa, z której jest niezła agentka i podrywa wszystkich chłopaków w okolicy (wypisz wymaluj Gabriel w wersji blond). Carlos jest znowu szefem dobrze prosperującej firmy i kasy im nie brakuje.
Linette- Scavo w tym momencie (serialu) jest znowu w ciąży :P , miały być bliźniaki, ale podczas wypadku (spadła avionetka na Wisteria Lane i Linette została przygnieciona) jedno straciła.
Bree- ruda miała romans z byłym mężem Susan (zapomniałam jak on się nazywał, z tym adwokatem), ale zginął w wypadku o którym pisałam wyżej. Teraz jest znowu z mężem (który także podczas tego samego wypadku został sparaliżowany), ale kombinuje jak go porzucić.
Edi- nie żyje, to chyba największa głupota reżysera. Była żonata z Daviem, który okazał się psychopatą, ten wątek był niezwykle intrygujący i długo by o tym pisać. W pewnym sensie to on jest odpowiedzialny za jej śmierć.
Pojawiło się kilka nowych bohaterów, m.in. Katrin (ona jest kapitalna, taka mieszanka Susan i Bree :lol: ), para gejów i wielu innych.

Z sezonu na sezon ten serial jest lepszy :P
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Seriale

Postprzez dan » 06 Kwi 2010 23:43

Też patrzę na Gotowe na wszystko i Medium. Oglądałem Wyspę Harpera. Poza tym Herosi i normalnie jestem wkurzony na TVP1 za to, że 2 serię tyle razy obiecywali, a doczekać się jej nie mogłem. W efekcie już ją widziałem, ale powstały 4 serie, a jakoś na trzecią trafić nie mogę. Uwielbiam Zagubionych - strasznie zagmatwane, ale genialne. Poza tym Chirurdzy i Prywatna praktyka no i obejrzany cały Ostry dyżur. Z komediowych Przyjaciele obejrzane wszystkie serie więc trochę tego zaliczyłem. A teraz jeszcze oglądam Flashforward. Kiedyś patrzyło się na Beverly Hills i Melrose Place. No i czekam na V - ten serial to była dla mnie klasyka, coś co widziałem kilka razy z kaset i jestem niezmiernie ciekawy jaka będzie nowa wersja. Dodam jeszcze Północ-Południe ze znakomitym, ale niestety już nieżyjącym aktorem Patrickiem Swayze. Moim zdaniem świetny serial. Doszło do tego, że szybko przeczytałem książkę o tym samym tytule i ku mojemu zdziwieniu stwierdziłem, że była jeszcze lepsza od adaptacji.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Seriale

Postprzez Lena » 07 Kwi 2010 07:40

Dan, polecam stronę http://www.tvgorge.com - tam możesz oglądać najpopularniejsez seriale "zza wielkiej wody" bez konieczności ich ściągania. Są np. wszystkie serie Heroes oraz najnowsza seria Grey's Anatomy, czyli Chirurgów ;)
Awatar użytkownika
Lena
Młodzik
 
Posty: 46
Rejestracja: 04 Mar 2010 15:15
Miejscowość: Poznań

Re: Seriale

Postprzez dan » 07 Kwi 2010 12:33

Chirurdzy lecą, najnowsza seria jest na foxlife, a ja mam do tego programu dostęp. Z Herosami gorzej, bo kombinować muszę by mogły ten serial obejrzeć zarówno moja matka jak i Jej siostra i to w dodatku wyłącznie z lektorem, a to już nie jest łatwa sprawa. Dzięki za stronkę, na pewno na Nią zajrzę. No i cały czas rozglądam się za V - niezmiernie mnie interesuje jak została ta nowa wersja nakręcona.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Seriale

Postprzez cloner » 09 Kwi 2010 12:36

Z zagranicznych seriali polecam gorąco Rodzinę Soprano. Dla mnie film genialny, oglądało się bardzo przyjemnie. Po prostu klasyka, nie ma się co specjalnie rozpisywać 8) Z serialu komediowych, bardzo lubię Przyjaciół. Świetna ekipa, te żarty, bardzo lubię do nich wracać dzięki YT.

W życiu obejrzałem jeszcze kilka innych seriali, np. Boston Public, Szkoła Złamanych Serc czy Miłość Puka do Drzwi. I mogę je oczywiście polecić.


Nie jestem jednak fanatykiem seriali, więc tych wszystkich Herosów, Rzymów i innych Skazanych na Śmierć nie widziałem :lol:



edit:

zapomniałem o serialu wszech czasów: Świat wg Bundych 8)
"Wierzę w radość, wierzę w miłość, wierzę w szczerość. Wierzę w dobroć, wierzę w przyjaźń a nie w pieniądz"

"Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad, bądź elegancki, najważniejsza nie jest kasa"
Awatar użytkownika
cloner
Użytkownik zbanowany
 
Posty: 32
Rejestracja: 10 Mar 2010 14:24

Re: Seriale

Postprzez Viona. » 10 Sie 2010 21:04

Oprócz seriali komediaowych, które ostatnio przyszło mi oglądać, zaliczyłam vałą serię Vampire Diaries, teraz oglądam 'Glee'. Serial toczy się w liceum, gdzie nauczyciel tworzy chór.
Awatar użytkownika
Viona.
Młodzik młodszy
 
Posty: 16
Rejestracja: 08 Kwi 2010 19:25

Re: Seriale

Postprzez maksim » 31 Sty 2016 22:23

Ponoć wraca "Z archiwum X". Nakręcili parę odcinków, jestem sceptyczny do tego typu produkcji po latach, ale miło będzie zobaczyć Spookiego i Scully po latach. Czas odpalić torrenta
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Seriale

Postprzez Duche » 31 Sty 2016 22:28

Narcosa ktoś tutaj oglądał?
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Seriale

Postprzez maksim » 31 Sty 2016 22:38

Jeszcze nie, ale też mam na liście. Polecam za to Fargo.
Image
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości