Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

O wszystkim.

Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez Duche » 21 Lis 2018 23:00

Taki luźny temat moi mili ;)

Chciałbym się dowidzieć, czy oglądacie i jakie macie ogólnie zdanie na temat takich seriali jak m.in. wymienione w tytule?

Ja osobiście często z nudów popatrzę sobie na Dlaczego Ja? czy inne tego typu serialiki. Czasem naprawdę śmieszne i wciągające historie tam są. Zaraz ktoś powie, że tylko debile to oglądają, ale ja mam inne zdanie. Dla zabicia czasu, dla rozrywki, dlaczego nie?

Najbardziej to jednak podziwiam scenarzystów, szczególnie "Szkoły" i "19+" :mrgreen: Skąd oni biorą pomysły na to wszystko, haha.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez Kisik94 » 21 Lis 2018 23:29

Przyznam się szczerze, że od czasu do czasu zdarzy mi się coś takiego obejrzeć ale jest to średnio raz na miesiąc. Generalnie mi się to nie za bardzo podoba ale jako ten wypełniacz czasu sobie nieźle radzi. Ja tak z grubsza telewizję oglądam w około 80 % dla sportu i wszystkiego co jest z nim związanego, reszta czyli te 20 % to mieszanka serwisów informacyjnych, teleturniejów, paradokumentów, filmów itp.
Awatar użytkownika
Kisik94
Żywa legenda
 
Posty: 4256
Rejestracja: 10 Gru 2012 22:51

Re: Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez Duche » 22 Lis 2018 00:32

Wiadomo, ja też głównie tv oglądam dla sportu, ale nie zawsze sport, który nas interesuje akurat leci i wtedy jest właśnie czas na takie seriale :mrgreen:

Chyba że lecą moje ulubione seriale komediowe: Kiepscy, Miodowe Lata czy Świat wg Bundych, to wybieram je ;)

Tak a propos, to fajne programy rozrywkowe lecą na TTV. Coraz bardziej popularna stacja.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez damian940915 » 23 Lis 2018 00:55

Ta, zwłaszcza Damy i Wieśniaczki albo ten program o ludziach oglądających TV :P

Odnośnie "Dlaczego ja" itp. to przyznam, że to tak jak nieraz z utworami muzycznymi. Wiemy, że coś jest tandetne, głupie, ale wciąga. I jak już się zacznie, to zazwyczaj leci. I rzeczywiście włączając telewizję bez określonego celu zdarzyło mi się na to łapać. Natomiast coraz częściej staram się bez celu go nie włączać, a i celów do obejrzenia mało, bo wartościowych filmów czy seriali jest stosunkowo mało w stacjach niekodowanych a i programy rozrywkowe jakieś takie tandetne ...
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez kat. » 25 Lis 2018 20:23

Ogólnie tv to jedno wielkie kupsko, ale jak już ktoś bardzo się nudzi, a nie ma sportu, to są kanały typu polsat doku, viasat nature, też skrojone pod szeroką publikę, ale jednak nie robiące żywcem lobotomii na mózgu jak w/w.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez Bocian » 25 Lis 2018 22:45

kat. napisał(a):Ogólnie tv to jedno wielkie kupsko, ale jak już ktoś bardzo się nudzi, a nie ma sportu, to są kanały typu polsat doku, viasat nature, też skrojone pod szeroką publikę, ale jednak nie robiące żywcem lobotomii na mózgu jak w/w.


Zapomniałeś o Nat-Geo-Wild 8-)
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez Wesoly » 20 Mar 2019 11:44

To takie zamknięte koło, pójście na łatwiznę. Paradokumenty są tanie w produkcji, przy czym przyciągają widzów, a wiec i reklamodawców. Telewizję serwują ich coraz więcej i więcej. Czysty biznes. Jednym się to podoba drugim nie.
Wesoly
Młodzik
 
Posty: 38
Rejestracja: 28 Lis 2013 21:50

Re: Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez kat. » 20 Mar 2019 16:19

Ostatnio takie rzeczy, których po polsku nigdy bym nie obejrzał, wykorzystuję jako językowy kurs podstawowy ;) Polecam, jak ktoś coś tam studiuje.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez pablor » 20 Cze 2022 12:57

Te seriale są zazwyczaj tragiczne, ale jak ktoś się chce pośmiać albo poznać kolejny poziom absurdu to serdecznie polecam :P
pablor
Młodzik młodszy
 
Posty: 3
Rejestracja: 20 Cze 2022 12:54

Re: Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez mysza88 » 07 Lip 2022 11:07

ej tego serio nie da się oglądać, szkoda nawet mówić
Tydzień wcześniej czy później, wszyscy zostaniecie zlikwidowani.

Marcel Woźniak, Egzekutor
mysza88
Młodzik młodszy
 
Posty: 3
Rejestracja: 07 Lip 2022 10:48
Miejscowość: Lubin

Re: Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez Rapsa » 12 Gru 2022 12:54

Dobrze się to ogląda (myśleć nie trzeba), niemniej robię to bardzo rzadko- wolę inne, bardziej intelektualne kino ;)
Rapsa
Młodzik młodszy
 
Posty: 3
Rejestracja: 12 Gru 2022 12:30
Miejscowość: Łódź

Re: Trudne sprawy, 19+, Gliniarze etc.

Postprzez Kukurr4 » 18 Gru 2023 14:09

Widziałam kilka odcinków jednego czy drugiego, ale jakoś mnie to "nie porywa"...
Kukurr4
Młodzik młodszy
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 Gru 2023 14:03
Miejscowość: Kraków


Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości