Rosja to ZŁO

O wszystkim.

Rosja to ZŁO

Postprzez Wybitny ekspert » 18 Lis 2015 17:33

Afery wykreowane przez USA: FIFA, VW, teraz rosyjscy lekkoatleci.
Wybitny ekspert
Kadra A
 
Posty: 858
Rejestracja: 24 Gru 2013 07:26

Re: Doping

Postprzez Snill Jenta » 18 Lis 2015 18:00

Wybitny ekspert napisał(a):Afery wykreowane przez USA: FIFA, VW, teraz rosyjscy lekkoatleci.

Yup
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Doping

Postprzez figaro56 » 18 Lis 2015 19:25

To wszystko żydowski spisek. Potrzebują rosyjskiej krwi do wyrobu macy.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Doping

Postprzez Duche » 18 Lis 2015 21:08

A co mam się nie czepiać Amerykanów? Naród tak samo skorumpowany jak i Rosja :P

Barbórki jeszcze nie płacili i pijany jeszcze nie chodze. No ale już niedługo :mrgreen:
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Doping

Postprzez san » 18 Lis 2015 23:35

Młodzież, która tu pisze nie ma pojęcia o świecie na którym żyje. Gdyby nie USA to zamiast komputera mieliby liczydło a zamiast komórki pocztę konną :)
san
Mistrz Świata
 
Posty: 1008
Rejestracja: 12 Kwi 2010 17:36

Re: Doping

Postprzez figaro56 » 18 Lis 2015 23:56

I do wyboru. Faszyzm albo komunizm.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Doping

Postprzez RakuNH » 19 Lis 2015 00:00

A gdyby nie Europa, to nie byłoby USA. A gdyby wąż nie kusił w raju... :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Doping

Postprzez figaro56 » 19 Lis 2015 00:11

A gdyby wąż nie kusił w raju....hmmm...... to nie byłoby ruskch dopingowiczów? :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Doping

Postprzez Duche » 19 Lis 2015 00:19

Tylko co ma piernik do wiatraka? :P

Widze tutaj na forum nadal jest drużyna anty-rosyjska, a i zaczynamy bronić mocno USA. Widać jak i cały naród, takie forum :D
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Rosja to ZŁO

Postprzez Snill Jenta » 19 Lis 2015 00:22

Ej, ja jako Serbka (no, częściowo, ale zawsze), jestem bardziej przychylna Rosji i nie mam dobrego zdania o SAD jako państwie, więc tak źle jeszcze z "narodem" nie jest :P Chyba.
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Doping

Postprzez Duche » 19 Lis 2015 00:30

Niestety, ale większość tutaj na forum idąc krokiem narodu jest anty-rosyjska. A jak naród wchodzi wszem i wobec w dupe Ameryce to i tutaj trzeba bronic ich nieskazitelności.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Doping

Postprzez RakuNH » 19 Lis 2015 00:33

Oto nasza forumowa drużyna A - czyli drużyna antyRosyjska :mrgreen:
Image

Nie dramatyzuj Duche. Rosja po prostu się zawsze najbardziej rzuca w oczy. Nawet w takich niszowych sportach jak ciężary, to ciągle oni kogoś wycofują tuż przed zawodami, w kombinacji norweskiej też mają zawodnika na dopingu sprzed kilku lat :lol: Amerykanie są trochę lepiej zorganizowani chociaż :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Doping

Postprzez kat. » 19 Lis 2015 09:50

Ja jako nawrócony Madziar też jestem prorosyjski. Putin, Orban - ket jo barat! Poza tym nie wchodźcie z Figarem w polemikę, bo ma Hitlera w zanadrzu. Żydów już, jak widzę, zdążył wyciągnąć.

Szeretettel :)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Doping

Postprzez figaro56 » 19 Lis 2015 11:24

Pozdrów braci z Jobbiku. Nic nie poradzę, ze dla mnie hitleryzm, antysemityzm i komunizm to najgorsze co dotknęło ludzkość w historii. Ty uważasz, że to nie jest nic strasznego więc trudno o płaszczyznę porozumienia. Już nie dyskutuję z ONR. To forum jest wasze.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Doping

Postprzez kat. » 19 Lis 2015 11:42

Pokaż mi z łaski swej jeden post, gdzie tak "nie uważam". Współcześnie najgorsze, co dotyka świat, to terroryzm, ale jakoś od czasu obrony syryjskich owieczek i zapewnień, że na razie nie są żadnym zagrożeniem, nie zaglądasz do tematu politycznego :) No ale rozumiem, że ruski doping to bardziej doniosły problem, a na pomniejsze brakuje czasu.

Jeszcze a propos ostoi demokracji, którą niektórzy w swojej czarno-białej wizji świata górnolotnie przeciwstawiają wiecznie złej Rosji tudzież faszyzmowi i komunizmowi.

1759 Oddział ochotników amerykańskich Royal Americans otrzymał od angielskiego generała Wolfe'a tytuł Celer and Audax (szybki i śmiały). Oddział ten wyróżnił się kaźnią francuskich jednostek generała Montcalma.
1766 Krwawy koniec profrancuskiego powstania indiańskiego wodza Pontiaca.
1776 Wojsko Waszyngtona (7000 ludzi) zaskoczyło 1400 Hesseńczyków (ochotnicy niemieccy w służbie brytyjskiej). Tylko 400 udało się uciec. Stosunek sił wynosił 6 do 1.
1813 Podczas drugiej wojny angielsko-amerykańskiej wódz indiański Tecumseh został pokonany i zmasakrowany wraz ze swoimi ludźmi po bohaterskiej obronie.
1816 Generał Jackson spustoszył północ-ną Florydę, należącą do Hiszpanii, i zarządził wyniszczenie Indian Seminolów.
1832 Masakra nad rzeką Bod Axe, gdzie oddziały amerykańskie wymordowały indiańskie kobiety i dzieci.
1864 W trakcie wojny secesyjnej generał Grant poświęca miesięcznie 60 000 swoich ludzi. Zdarzyło się nawet, że utracił w ciągu godziny 12 000 żołnierzy pod Cold Harbor, 16 km od stolicy Południa Richmond.
1864 Generał Sherman, dowódca wojsk Unii na wschodzie, rzuca swoje siły do ataku na Georgię. Uważany przez wielu za niebezpiecznego szaleńca, deklaruje: "Sprawię, że Georgia będzie krzyczeć z bólu".
1873 Wódz indiański Captain Jack został osądzony i stracony. Jego zwłoki zostały zabalsamowane i za dziesięć centów pokazywane w jarmarcznej budzie.
1877 Pacyfikacja plemienia Przekłutych Nosów. Jego wódz Joseph został umieszczony w rezerwacie, gdzie umarł w 1904 r. w wieku 57 lat.
1890 29 grudnia podczas rozbijania Siuksów pod wodzą Dużej Stopy w Wounded Knee przypadkowo wybuchła strzelanina i w ciągu kilku minut zginęło 200 mężczyzn, kobiet i dzieci.
1898 Amerykanie rozpoczęli niespodziewaną ofensywę przeciw wojskom hiszpańskim i wyparli je z Kuby, Puerto Rico i Filipin.
1900 Spis ludności wykazuje, że na terytorium Stanów Zjednoczonych żyje 250 000 Indian. W 1600 było 750 000. Ocenia się liczbę ofiar ludobójstwa na 13 milionów.
1901 0ddziały amerykańskie likwidują powstanie Emilia Aguinaldo na Filipinach.
1903 Stany Zjednoczone odrywają część Kolumbii i tworzą nowe państwo Panamę.
1905 Pod presją prezydenta Wilsona ustępuje prezydent Dominikany i urzędnicy amerykańscy przejmują kontrolę nad finansami kraju.
1918 Interwencja amerykańska na Haiti dławi wiejską rewoltę. Ginie 15 000 ludzi.
1918 Oddziały amerykańskie topią we krwi powstanie na Santo Domingo.
1944 Bombardowanie Noisy-le-Sec, Juvisy, Rouen.
1944 Paryż zostaje zbombardowany 21 kwietnia. 500 ofiar śmiertelnych i 2000 rannych.
1944 Bombardowanie Lyonu; Chambery, Nicei i Grenoble.
1945 6 sierpnia pierwszy w historii ato-mowy atak na Hiroszimę. W ciągu ośmiu sekund 78 000 ludzi ginie, a 68 000 jest rannych.
1945 9 sierpnia druga bomba atomowa spada na Nagasaki. 40 000 zabitych i 60 000 rannych.
1945 W ciągu jednej nocy w zbombar-dowanym Dreźnie ginie lub zostaje rannych 250 000 osób.
1947 800 000 jeńców niemieckich umiera w obozach alianckich.
1951 Generał Mac Arthur uważa, że po-wietrzne bazy chińskie powinny być zaatakowane bronią atomową, co pozwoliłoby powstrzymać ofensywę północnokoreańską. Domaga się radioaktywnego skażenia rzeki Jalu. Kilka miesięcy później generał zostaje usunięty.
1965 Łamiąc wszelkie konwencje Amerykanie używają napalmu przeciw oddziałom Vietcongu.
1968 Masakra w wiosce My Lai. Porucznik William Calley zostaje osądzony i skazany na dożywocie, ale po interwencji prezydenta Nixona odzyskuje wolność.
1970 Stany Zjednoczone zostają uznane winnymi stosowania w Wietnamie broni chemicznej.
1972 Intensywne bombardowania miasta Hanoi. Śmierć ponosi wojskowy przedstawiciel Francji generał Francois-Pierre Susini.
1983 Lądowanie Amerykanów na Grenadzie.
1986 Powietrzny rajd na Trypolis. Śmierć ponosi 30 Libijczyków.
1989 Interwencja zbrojna w Panamie powoduje śmierć 2000 ludzi. Zostaje odkryta zbiorowa mogiła 1500 zwolenników Noriegi.
1991 Początek operacji powietrznych przeciw Irakowi. Dzięki przeciekom wiadomo, że podczas ofensywy lądowej 3000 żołnierzy irackich zostało pogrzebanych żywcem.



Oczywiście od roku 1991 nazbierało się sporo nowego. Relacje z Wienamu można porównać tylko do rzezi wołyńskiej. Ale kogo tam obchodzą jakieś żółtki, prawda?
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Doping

Postprzez Snill Jenta » 19 Lis 2015 13:01

Muszę się zgodzić z naszym forumowym Madziarem :?
There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Doping

Postprzez figaro56 » 19 Lis 2015 13:27

Mogę taką samą listę ułożyć dla Rosji.
Widzę,że twój klakier już się odezwał.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Doping

Postprzez maksim » 19 Lis 2015 13:28

Jest wojna, są ofiary. Taki byznes, panie. O każdym mniejszym, czy większym Empire można taką laurkę wypisać.
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Doping

Postprzez kat. » 19 Lis 2015 13:41

Ułóż, Figaro, od roku 1990. Porównamy złą Rosję z dobrą Ameriką. Tylko widzisz... ja nie używam argumentów typu: nie wolno czepiać się US, bo dzięki nim mamy komputery (jak San) albo gdyby nie US, to mielibyśmy alternatywę faszyzm - komunizm (ciekawa teoria, bo jakoś po 45 nie mieliśmy alternatywy, a po 89 Europa była zdenazyfikowana).

I czekam na przytoczenie mojej wypowiedzi, w której uważam, że antysemityzm, hitleryzm i komunizm nie były straszne. A jeśli nie, to chociaż napisz: no sorry, znów mnie poniosło, bo nie miałem żadnych sensownych argumentów.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Doping

Postprzez figaro56 » 19 Lis 2015 14:33

Nie chce mi się szukać jak bagatelizowałeś okrzyki kibiców które mnie bulwersowały. Zawsze powtarzałeś , ze to moja fobia na punkcie pana H i nic złego w takim zachowaniu nie widziałeś. Jak mam to odczytywać jak nie przyzwolenie. Ileż tu bzdur wypisywałeś o indyjskich symbolach szczęścia czy o rzymskim salucie. No sorry to ty powinieneś powiedzieć. Wiesz co, już kiedyś oznajmiłem, że nie będę pisał o polityce. A kochaj ty tego swojego Putina i demokratyczną Rosję. Ona zawsze słynęła z swoich pożytecznych idiotów. Z mojej strony to koniec dyskusji.
Gdyby chciało mi się układać taką listę dla Rosji to parę punktów dotyczyłoby kraju o nazwie Polska.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

cron