Wasze Hobby

O wszystkim.

Wasze Hobby

Postprzez Bartek Jedynak » 09 Gru 2007 18:45

Witam! myślę, że każdy z was ma jakieś pasjonujące hobby, pomijając oczywiście biathlon bo to oczywiste:P. Co lubicie robić w wolnym czasie, co tak naprawdę was kręci ? na co jesteście w stanie wydać ostatnie pieniądze ? ja mam dwie takie manie :P pierwsza z nich to sprzęt, który jest mi przydatny do treningu. Jestem bardzo podatny na wszelkie nowości :), druga rzecz to wędkarstwo. Za nową wędkę jestem w stanie zabić :P zapraszam do dyskusji! POZDRO :D
Bartek Jedynak
Młodzik
 
Posty: 25
Rejestracja: 12 Mar 2007 21:35

Postprzez Kama » 10 Gru 2007 21:15

Moja w sumie pierwszą pasją jest kolarstwo i jemy poświęcam maks wolnego czasu - czyli relacje, praca w redakcji i samo jeżdżenie
Biathlon to taka nowa, dorywcza miłość ;)
Kama
Młodzik młodszy
 
Posty: 8
Rejestracja: 02 Gru 2007 22:06
Miejscowość: Tychy

Postprzez davioz » 12 Gru 2007 15:03

Moim hobby jest:
- przegładanie filmików na YT :D
- trening ;)
- słuchanie odtwarzacza mp3
- ..uczenie sie.. geografii
- zbieranie autografów (jeśli chodzi o biathlon mam Pałki, Grzywy, Gwizdoń, Bodziany, Cesnekovej i Flatland)
- taniec (chodze do klubu tańca "Everybody Dance Now")
Awatar użytkownika
davioz
Młodzieżowiec
 
Posty: 224
Rejestracja: 30 Lis 2006 15:19

Postprzez Żaba » 12 Gru 2007 16:43

W lecie to lubię pogarać z kumplami w nogę, siatkę i ręczną. A w zimie to komp i granie w The Sims(wiem wielu z was powie że to głupia gra ale mi się podoba) i Battlefield.
Awatar użytkownika
Żaba
Kapitan drużyny
 
Posty: 106
Rejestracja: 03 Gru 2006 16:58
Miejscowość: Oświęcim

Postprzez igunia91 » 13 Gru 2007 19:59

a ja uwielbiam konkursy. Biorę udział we wszystkich. Parę dni temu wygrałam Laptopa i wyjazd do Planicy na Małysza :D :D
igunia91
Młodzik
 
Posty: 29
Rejestracja: 30 Lip 2006 20:54
Miejscowość: Gniezno

Postprzez Bartek » 14 Gru 2007 16:26

Głównie sport i wszystko co jest z nim związane - książki, pisma, jakieś pamiątki, lubię grać w piłkę czy siatkówkę... Bardzo lubię ryć po starych gazetach sportowych, szukać jakichś ciekawostek, czytać jakieś prognozy, wywiady, z których potem zakpiło życie.

Właśnie - czytać. Gazety, książki...

Ponadto lubię podróżować - nie tylko z domu na uczelnie i w drugą stronę. Trochę już widziałem, chciałbym więcej, i więcej, i więcej... Jakoś słabo mi się podróżowanie klei ze słowem "hobby", bo to jednak inna półka niż zbieranie znaczków. Z tymi podróżami łączy się historia i architektura (nie żebym się na niej znał, ograniczam się do oglądania, robienia zdjęć, ewentualnie krytykowania budowli z punktu mojego poczucia estetyki).

Pewnie pare rzeczy można by tu wpisać, choć bardziej pasowałoby mi przyporządkować te rzeczy do słowa "zainteresowania".
Awatar użytkownika
Bartek
Biathlon.pl
 
Posty: 72
Rejestracja: 06 Lip 2006 22:12

Postprzez Kiri » 15 Gru 2007 13:12

Bardzo lubię grać w siatkówkę. Oglądam wszystkie biathlonowe zawody które są w telewizji, to też hobby :P

Lubię czytać różne ciekawostki, gazety o komputerach. I to chyba tyle.
Kiri
Junior młodszy
 
Posty: 69
Rejestracja: 01 Gru 2006 18:32

Postprzez neuner fan » 02 Mar 2008 19:07

Snowboard,snowboard i jeszcze raz snowboard, heehehe
a poz tym
-eurosport
-muza (nelly furtado,50 cent,eminem)
-dziewczyny. heheh
-tuning samochodowy sam mam vw touarega
neuner is the best
neuner fan
Młodzik
 
Posty: 36
Rejestracja: 19 Sty 2008 22:47
Miejscowość: Krakau

Re: Wasze Hobby

Postprzez Adrian Woźniak » 19 Lut 2009 00:24

biathlon, biathlon, biathlon :P
ale oczywiście jest nie tylko biathlon :wink:

Generalnie interesuje się sportem (biathlonem :P , piłką nożną, lekkoatletyką, kolarstwem, biegami narciarskimi, w mniejszym bądź większym stopniu paroma innymi dyscyplinami). Poza tym sam aktywnie spędzam czas. Obecnie trenuje bieganie w klubie. Dawniej jeździłem bardzo dużo na rowerze, często grałem w piłkę nożną (teraz niestety rzadziej), czasami można mnie było spotkać na siłownii albo sali gimnastycznej :P
Poza sportem lubie śpiewać, dosyć często wychodze na karaoke :P Słucham sporo muzyki, głównie klasyki rocka (Led Zeppelin, Deep Purple, Queen, Iron Maiden, Scorpions, Uriah Heep itp). Wieczorem lubie obejrzeć sobie jakiś film. Preferuje thrillery i horrory (ale nie przepadam za gore, wole "psychologiczne"). Lubie poczytać sobie dobre książki przygodowe, zwłaszcza Karola Maya, ostatnio zabrałem się też za Stephena Kinga :wink:
Poza tym interesuje się ornitologią, co jest związane niejako z moim kierunkiem studiów :wink: Bardzo lubie układać puzzle, zwłaszcza te większe (powyżej 2 tys elementów), a na to potrzeba sporo miejsca i czasu niestety :? Cały czas przymierzam się do zakupu 5 tysięcy, ale do tego jeszcze daleka droga.
Bardzo lubie chodzić do lasu, a spacery po ciemku są niezapomniane :D
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Wasze Hobby

Postprzez Masha » 19 Lut 2009 00:39

No to ja też napiszę o moich zainteresowaniach:
-historia, szczególnie ta średniowieczna
-geografia, szczególnie to co związane z kartografią
-biathlon, tenis
-piłka nożna (oglądam i gram w nogę)
-muzyka: Nelly Furtado
-film: Nicole Kidman, Nicolas Cage, Reese Whiterspoon
-literatura: Słowacki i Dostojewski
o i jak poprzednik uwielbiam puzzle- jestem na etapie układania Watykanu (1000 elementów) :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wasze Hobby

Postprzez Adrian Woźniak » 19 Lut 2009 01:12

Masha Neuner fan napisał(a): gram w nogę

już brzmi groźnie :P :wink: Napisałem tak, gdyż ostatnia gra z dziewczynami w sierpniu zeszłego rok skończyła się dla mnie nieciekawie. Po "starciu" z jedną z dziewczyn miałem stłuczoną stopę, niestety później przerodziło się to w zapalenie rozścięgna podeszwowego, z którym walczyłem przez 2 miesiące. Nawet teraz czasami jak biegam odczuwam jeszcze skutki kontuzji :(

o i jak poprzednik uwielbiam puzzle- jestem na etapie układania Watykanu (1000 elementów :wink:

chyba nawet wiem o jakie chodzi :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Wasze Hobby

Postprzez DamianTomaszewski80 » 09 Lip 2013 11:26

Każde hobby jest ciekawe dla hobbysty ;) Ja lubię czytać o ufo ;P
<a href="http://ace24.pl/agnella-m-3.html">Agnella</a>
<a href="http://www.adventuresquad.pl/raidlight-m-5.html">Raidlight-warszawa</a>
DamianTomaszewski80
Młodzik młodszy
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Lip 2013 11:23

Re: Wasze Hobby

Postprzez damian940915 » 08 Wrz 2013 02:19

- Sport czynnie i biernie :D Czynnie głównie rower (ale w porze ciepłej), czasem noga, siatka, badminton, ogólnie co się da bez użycia specjalistycznego sprzętu i przy znalezieniu kogoś chętnego. Chociaż im człowiek starszy, tym jest tego mniej. Biernie (w szczególności kolarstwo, biathlon, lekkoatletyka, piłka nożna, siatkówka, skoki, inne dyscypliny częściej lub rzadziej). Lubię zbierać rzeczy z tym związane (mam kilka własnoręcznie zdobytych autografów oraz prowadzę teczkę z wycinkami z gazet, z ważnych wydarzeń w polskim sporcie) oraz gram w gry sportowe, polecam Pro Cycling Manager, uwaga wciąga ;)
- Muzyka, w szczególności elektroniczna ta mniej i ta bardziej taneczna (Trance, house, disco, synth-pop, eurodance, ambient, chillout) oraz szeroko rozumiany rock, głównie polski (Luxtorpeda, Hey, Lao Che)
- Książki i gazety, generalnie literatura faktu (biografie, wywiady, reportaże), chociaż nie pogardzę dobrą fantastyką (polecam humorystyczne dzieła Andrzeja Pilipiuka)
- Troszkę historia najnowsza, stosunki międzynarodowe, polityka i sprawy społeczne.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Wasze Hobby

Postprzez jimmy325 » 20 Lis 2013 08:28

Głównie sport i wszystko co jest z nim związane - książki, pisma, jakieś pamiątki, lubię grać w piłkę czy siatkówk


http://www.certkiller.org
Ostatnio edytowany przez jimmy325 22 Sty 2016 07:17, edytowano w sumie 2 razy
jimmy325
Młodzik młodszy
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 Lis 2013 08:20

Re: Wasze Hobby

Postprzez AntiJante » 22 Lis 2013 00:00

Mam za dużo hobby względem czasu w życiu.

- sport! Biathlon, skoki, biegi narciarskie, żużel, snooker... Dobra, wszystko oprócz kolarstwa. Do niedawna był to absolutnie bierny sport (czynnie uprawiam tylko jogę i szachy ;)), ale za sprawą mojego cudownego mężczyzny zaczęłam ostatnio grywać w siatkę, kosza, nogę, zimą ma mnie nauczyć jeździć na nartach :)
- literatura. Tu już i czynnie, i biernie. Czytam wszystko, co mi wpadnie w ręce, nawet przez Greya przebrnęłam (proszę o oklaski, cierpiałam podczas lektury), ale umiłowałam sobie rosyjskość i skandynawskość. Przede wszystkim kryminały, ostatnio nadmiar political fiction i biografii. Marzę o dobrym sport fiction w realiach sportów zimowych albo żużla, ale mam wrażenie, że będę takie mieć, jak sobie sama napiszę. Właśnie, piszę... Od paru lat, ocieram się o wydanie, ale jestem "zbyt niekomercyjna", cytując bardzo miłego wydawcę (w życiu nikt mi tak nie słodził, żeby potem zafundować zimny prysznic - "nie wydamy, bo się nie sprzeda"). Plączę się po konkursach, czasem wrzucę coś do sieci, z najdziwniejszych rzeczy, jakie napisałam, mam opowiadanie biathlonowe...
- podróże. To takie banalne, ale naprawdę uwielbiam podróżować. Po to jeżdżę na wsyzstkie możliwe konferencje. Nie ma nic lepszego niż nowe miasto, nowe łóżko w hostelu, nowi współlokatorzy... Kiedyś przyszło mi spać w pięć osób w czteroosobowym pokoju - czterech rosłych, nieznajomych Ukraińców i ja. Do dziś się wzruszam na wspomnienie tego, jak nosili mi herbatkę :)
- języki obce. Uwielbiam się ich uczyć! Ostatnio świruję na punkcie islandzkiego, ale realnym planem jest doszlifowanie norweskiego do poziomu C1.
- muzyka. Biernie i czasem czynnie. Słucham naprawdę wielu rzeczy...
- rękodzieło. W wakacje koleżanka nauczyła mnie robić biżuterię i od tamtej pory mój dom zawalają szpilki, koraliki, szczypce, "surowiec wtórny" i gotowe produkty, które próbuję opchnąć na allegro.
Pewnie o czymś zapomniałam... to nic, zedytuje się post i gra muzyka.
"Spoglądasz w czyste, błękitne niebo. Hymn cię uspokaja, znika niedźwiedź, znika nawet wspomnienie niedźwiedzia. Umarł Król, niech żyje król! "
~"Król niedźwiedzi"
AntiJante
Junior
 
Posty: 111
Rejestracja: 21 Lis 2013 23:24
Miejscowość: Wieś

Re: Wasze Hobby

Postprzez friducha » 22 Lis 2013 07:20

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 22 Sie 2016 19:14, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Wasze Hobby

Postprzez kat. » 22 Lis 2013 11:42

Ja natomiast zazdroszczę noclegu z czterema rosłymi, nieznajomymi Ukraińcami. I tych herbatek.

Na początek najlepiej zajrzeć do najpopularniejszego tematu "olimpijskiego". Tam nasza fajność osiąga chyba najwyższy poziom.

Również witam serdecznie :)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Wasze Hobby

Postprzez markos7207 » 22 Lis 2013 13:39

Jednym słowem prawdziwa z Ciebie anti Jante ;)
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Wasze Hobby

Postprzez AntiJante » 22 Lis 2013 13:47

Właśnie widzę, że w tematach sportowych fajność jest wysoka :) Do politycznego zajrzałam i uciekłam, choć myślę, że mogłabym pogodzić zwaśnione strony moimi poglądami - niezależnie od wyznawanej opcji, większość ludzi krzywi się na nie niemiłosiernie.

Ukraińcy okazują się teraz przydatni, jak trzeba szukać noclegu na Sylwestra we Lwowie.

Właśnie, do hobby moich dodać należy takie dziwne, jakim jest:
- praca naukowa. Od pierwszego roku studiów jeżdżę po konferencjach, piszę teksty literaturoznawcze, literaturoznawczo-historyczne, niekiedy politologiczne albo kulturoznawcze. Zajmuję się przede wszystkimi rosyjskimi kryminałami i mechanizmami władzy politycznej.

@friducha: Masz uroczy nick :) A Greya przeczytałam siłą rozpędu, a potem poszłam się wykąpać, bo czułam się zbrukana...
@markos7207: Byłam przekonana, że jako pierwszy zajmiesz się moim nickiem. Prawem Jante pogardzam z natury rzeczy, acz gdybym wczoraj nie oglądała namiętnie teledysku do "Barneskirenn", pewnie wykorzystałabym któryś z moich normalnych nicków ;)
"Spoglądasz w czyste, błękitne niebo. Hymn cię uspokaja, znika niedźwiedź, znika nawet wspomnienie niedźwiedzia. Umarł Król, niech żyje król! "
~"Król niedźwiedzi"
AntiJante
Junior
 
Posty: 111
Rejestracja: 21 Lis 2013 23:24
Miejscowość: Wieś

Re: Wasze Hobby

Postprzez Drabax4 » 13 Kwi 2023 11:21

Osobiście uwielbiam sport (głównie narciarstwo i pływanie) oraz operę :) Pozdrawiam z Łodzi :)
Drabax4
Młodzik młodszy
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 Kwi 2023 11:15
Miejscowość: Łódź

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości

cron