Eurowizja

O wszystkim.

Re: Eurowizja

Postprzez miskam » 16 Maj 2016 08:11

matrix napisał(a):To co zrobiło jury z nami pokazuje tylko jaką pozycję ma Polska w Europie.
Brawa dla Szpaka w głosowaniu widzów punkty zdobyliśmy od ponad 30 państw!
Jury miało nie być polityczne, a jest i to bardzo co pokazuje przykład Ukrainy u której jury Rosjanina ulokowało na jednym z ostatnich miejsc natomiast u widzów on zwycieżył.


prawda. Skandal, że dostaliśmy jakieś gównopunkty i wyprzedzaliśmy tylko beznadziejne Niemcy w głosowaniu jury.

a Niemcy dalej płacą za 3 Rajch, bo Izraelowi dali 12 :lol:

kat. napisał(a):- poziom w porównaniu do zeszłego roku marny.


prawda

słuchable wg mnie: Polska, Węgry, Austria, Ukraina, Belgia, Bułgaria, z tych większych może Francja. Banderówka chyba zasłużenie.

Ale najlepszym hitem wg mnie: https://www.youtube.com/watch?v=lXcrj6cUiik

Australia to nieporozumienie. Czekamy na Chiny i USA :|
"Euroazja"
nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Eurowizja

Postprzez Snill Jenta » 16 Maj 2016 09:21

There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Eurowizja

Postprzez markos7207 » 16 Maj 2016 13:16

Myślę że wspólny występ z przedstawicielem Rosji, miałby dużo większe przesłanie gdyby traktował o Katyniu i wywózkach na Sybir, panie Miłonow.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Eurowizja

Postprzez miskam » 16 Maj 2016 15:33

twittr
Image

Image

Jeśli chcemy wygrać ESC to trzeba wystawić farbowanego syryjczyka, bo jak inaczej?
nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Eurowizja

Postprzez Bocian » 16 Maj 2016 17:03

Co by było, gdyby wyniki zależały tylko do jury wiemy. Wygrała by Australia. A w 2006 myślę, że wygrała by ta piosenka :

https://www.youtube.com/watch?v=SXlIN3mcsH4
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Eurowizja

Postprzez Snill Jenta » 16 Maj 2016 22:54

There comes a point where it all becomes too much. When we get too tired to fight anymore so we give up. That's when the real work begins. To find hope where there seems to be absolutely none at all.
Awatar użytkownika
Snill Jenta
Kadra B
 
Posty: 634
Rejestracja: 30 Cze 2015 09:06

Re: Eurowizja

Postprzez miskam » 17 Maj 2016 12:02

Image
nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Eurowizja

Postprzez miskam » 18 Maj 2016 19:29

nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Eurowizja

Postprzez Bocian » 06 Wrz 2016 20:56

Po 12 latach Polska wraca do udziału w Eurowizji dla dzieci. Reprezentanta Polski, na konkurs, który w listopadzie odbędzie się na Malcie poznamy w połowie października.
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Eurowizja

Postprzez Bocian » 19 Maj 2019 11:57

I po Eurowizji. Polska, można powiedzieć, jak zwykle. Szału nie było :lol: A zwycięstwo Holendra? Jak dla mnie git, wygrała jedna z najlepszych piosenek w tym roku. Cieszy mnie też, że w tym roku wygrała piosenka o miłości, bez żadnego mega głębokiego, przekazu....bo w ostatnich kilku latach Eurowizja była raczej konkursem poprawności politycznej, niż konkursem muzyki w którym zwycięska piosenka, była jedynie dodatkiem, do społecznych i politycznych trendów panujących w Europie. Na szczęście w tym roku, Eurowizji udało się wyjść z tego bagna....już się bałem że wygra Francja, to była by tragedia, potwierdzająca jedynie eurowizyjny trend z wcześniejszych edycji.

A Islandia zepsuła troche gospodarzom show. Zespół Hattari, na wieść ile punktów otrzymał od widzów, zareagował tak:

Image

....oczywiście, zostali wygwizdani, przez publiczność zgromadzona w hali w Tel Awiwie ;)
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Eurowizja

Postprzez kat. » 19 Maj 2019 12:16

Tak sobie pomyślałem... Forum zdycha, nikt nie skomentował naszego nowego trenera i odejścia Dalmajster. Ale, ale... Zaczekajmy na Eurowizję, wtedy na pewno Bocioan przyleci ;)

Nasza propozycja najlepsza od lat. Konkurs słaby. Tylko jedna antyeurowizyjna piosenka i wcale nie Islandia (zastanawiam się, ile tej poprawności w tej niepoprawności? - bo jednak w świat poszło info o tolerancyjnym Izraelu zapraszającym całą "śmietankę" i jakichś zwyrolach z flagami Palestyny... / których też wspaniałomyślenie tolerują/)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Eurowizja

Postprzez Bocian » 19 Maj 2019 14:38

kat. napisał(a):Tak sobie pomyślałem... Forum zdycha, nikt nie skomentował naszego nowego trenera i odejścia Dalmajster. Ale, ale... Zaczekajmy na Eurowizję, wtedy na pewno Bocioan przyleci ;)

Nasza propozycja najlepsza od lat. Konkurs słaby. Tylko jedna antyeurowizyjna piosenka i wcale nie Islandia (zastanawiam się, ile tej poprawności w tej niepoprawności? - bo jednak w świat poszło info o tolerancyjnym Izraelu zapraszającym całą "śmietankę" i jakichś zwyrolach z flagami Palestyny... / których też wspaniałomyślenie tolerują/)


Miałem przerwę od forum, po zakończeniu sezonu biathlonowego napisałem może 3 posty? A poza tym, nie miałem za bardzo czasu by skomentować Greisa i Laurę.

Cóż, jestem można powiedzieć takim frikiem Eurowizji. To był już 15 konkurs który oglądałem. Jeśli chodzi o poprawność, to kat w ostatnich latach było jej sporo. Najpierw w 2014 facet z brodą w sukience :roll: , potem była Tatarka z ukraińskiego Krymu, śpiewająca o sowieckich deportacjach w czasie II wojny światowej (podteksty do aktualnej sytuacji oczywisty ;) ), następnie mieliśmy Portugalczyka wpadającego na konferencje prasową w koszulce z napisem "SOS Refugees" a rok temu, Żydówkę z kiczowatą piosenką, rzekomo o sile kobiet, ale pasującej bardziej na hymn sieci KFC. Więc w tym roku, można powiedzieć że wygrała normalna piosenka.

Przed konkursem było tyle szumu o bojkocie Eurowizji w Izraelu, że aż dziw, że był tylko ten "incydent". Islandia krzyczała najgłośniej. 10% ludności Islandii, podpisało się pod petycją do islandzkiej tv, by w tym roku ich kraj nie startował. Głosy o bojkocie były też w UK, Irlandii i Niemczech.

Rosjanie na pewno nie pocieszeni. Bo Siergiej próbował drugi raz i znów zajął 3 miejsce :lol: Trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, na kolejną Eurowizję w Moskwie :lol:
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości

cron