Pogawędki kata z figarem

O wszystkim.

Pogawędki kata z figarem

Postprzez figaro56 » 04 Paź 2013 13:40

Ciężki zaiste jest los polskich Panów. Nawet chama już na kolana nie wolno sprowadzić i tylko nie rozumiem jeżeli ktoś w UEFA ma na nas zlecenie to po cholerę mu się na strzał wystawiać. No chyba, że to taki polski los. My przeciwko całemu światu który nas nie rozumie i gnębi i rośnie w narodzie etos pokrzywdzonych ale na szczęście mamy prawdziwych patriotów. Przecież stadion sportowy to wymarzone miejsce na dialog na ten przykład o trudnych wzajemnych relacjach polsko-ukraińskich. :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 04 Paź 2013 14:22

No tak, Figaro, nic się nie zmienia. Brak argumentów, pozostaje szydera. Czytaj dalej nagłówki, wierz w "faszystowskie flagi" i ciesz się, że UEFA, FARE przy wydatnej pomocy polskich przydupasów z NW heroicznie z tymi faszystowskimi demonami na polskich stadionach walczą. Może nasze profaszystowskie póki co sądy wyciągną wnioski i zaczną też karać za propagowanie faszyzmu tych, którzy używają określonych czcionek, jak ta w herbie wczorajszego rywala Legii. Zresztą, już polskie precedensy w tej kwestyi są, kilka lat wstecz wrocławska GW zrobiła nagonkę na graf Śląska, a argument był nie do zbicia": ozdobna gotycka czcionka to zakamuflowana, ale łatwa do rozczytania faszystowska ideologia.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez figaro56 » 04 Paź 2013 14:51

Przecież wy sami się wystawiacie na strzał. Cały czas sondujecie ile wam wolno. Tylko UEFA dużo mądrzejsza od polskich strachliwych sądów. Narzuciła swój dyktat i o dyskusji nie ma mowy. W końcu nikt nie musi grać w tej organizacji w piłkę a chcesz do niej należeć to stosuj się do ich przepisów.
A co mi innego pozostało jak szydera. Tobie naprawdę podobał się transparent o polskim Panie i litewskim chamie? A w Poznaniu uaktywnili się ci co wysyłają innych do Auschwitz. To prawda nic się nie zmienia. Jak debile rządzili polskim ruchem kibicowskim, tak rządzą.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 04 Paź 2013 15:14

figaro56 napisał(a):Tobie naprawdę podobał się transparent o polskim Panie i litewskim chamie?


Zrobiony całkiem schludnie, czytelny, wyrazisty. Tylko trochę się rymuje, nie lubię takich częstochowskich haseł, więc oceniłbym góra 7/10 ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez figaro56 » 04 Paź 2013 15:37

Kolejny wróg-Boćwina. To z kumpli zostanie tylko Milosević, Karadzić i Mladić. Z resztą na pieńku?
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 04 Paź 2013 15:44

I jeszcze jedno: ciekawe, czy gdyby UEFA czy inna organizacja heroicznie tępiła wszelkie symbole komunistyczne (których w zachodniej Europie czy choćby pewnym kawałku Azji, który należy do europejskich struktur piłkarskich, jest od groma), także te wydumane, urojone, a przymykała oko na symbolikę otwarcie faszystowską i sztandary z Hitlerem i Mussolinim, to też powiedziałbyś - no cóż, taki "dyktat", nie ma obowiązku grać pod jej auspicjami? Jak to jest? Mówimy polityce na stadionach - nie, czy tylko mówimy "nie" opcjom, których sami nie tolerujemy?

Zobaczymy, jaka będzie kara choćby dla Eintrachtu za flagi z panem Che na Cyprze

img543.imageshack.us/img543/5320/gr1v.jpg

To jest ta mądrość UEFA, o której piszesz?
Wiesz, jak to się Figaro nazywa? Jakoś na "h", ale to też zakazana, faszystowska literka :)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez figaro56 » 04 Paź 2013 18:47

Wszyscy tu znają moją awersję do wszelkiej ekstremy i tej z prawej jak i z lewej strony. Idiota z Che na piersi budzi mą odrazę na równi z wygolonym na łyso skinem. Tylko to twoje tłumaczenie to na zasadzie "a u was murzynów biją". To co mam zaakceptować "polskiego pana" i Auschwitz tylko dlatego, że są też idioci z lewicowym skrzywieniem? Niestety nie mam znajomości w UEFA i nic tu nie wskóram jeśli chodzi o przemycanie komunistycznych haseł na stadiony. Mam tylko nadzieję, że także się tym zajmą. Nie zwalnia to polskich kibiców od odrobiny myślenia i niech przestaną wreszcie szkodzić klubowi. Legia jest na celowniku UEFA jako zardzewiała recydywa i niestety ale mniej jej wolno co chyba zrozumiałe. Proponowałbym włączyć myślenie bo wojna z federacją może mieć tylko jednego zwycięzcę. A kibicom pozostanie strzelić focha i przestać kibicować o ile jeszcze będzie komu. Legia jak na polskie warunki ma jak w niebie. Piękny stadion i mądrego właściela ale nawet jemu może się znudzić jeżeli kary będą uciążliwe a sponsorowanie klubu będzie wizerunkowo szkodzić firmie. Przyjdą kibice po rozum do głowy jak właścicielem zostanie jakiś Wojciechowski i będą jeździć zamiast do Rzymu na Łomianki.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 04 Paź 2013 20:35

Jakoś nigdy nie widziałem, przynajmniej na tym forum, Twojego oburzenia z powodu lewackiej ekstremy. Natomiast teraz wychwalasz tę "mądrą" UEF-ę, bo przywaliła Legii kary za jakieś bzdury, nie wnikając nawet, o co chodzi. Jest okazja, to trzeba przywalić.

figaro56 napisał(a):Mam tylko nadzieję, że także się tym zajmą.


Zmartwię Cię, mądra UEFA nie zajmuje się takimi rzeczami.

Nie, nie tłumaczę niczego na zasadzie "murzyńskiej". Razi mnie i Guevara, i Bandera, i Hess, i inny pan na H. choć podobizny tegoż na żadnym stadionie nie widziałem. Wydaje mi się tylko, że kolejny raz próbujesz przywalić tym złym "kibolom" na oślep bez znajomości sprawy. To że słyszałeś i zapamiętałeś tę piosnkę o Auschwitz, nie znaczy, że każda sprawa jest równie jednoznaczna i można na tym argumencie budować wydumane teorie.

"Polski Pan" był przede wszystkim przytykiem dla kibiców Żalgirisu, którzy sami sobą nic nie prezentują, ale na lokalnym podwórku mocno nękają grupkę Polaków, kibicujących reaktywowanej Polonii Wilno. Litewski MSZ za takie rzeczy nie przeprasza, może dlatego, że polityka rządu nie odbiega tam w tej kwestyi od nastrojów kibolskich i nie robi się z takich rzeczy afer międzynarodowych.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez figaro56 » 05 Paź 2013 07:18

Przypomnij mi proszę drogi kolego Kat jakaż to na tym forum była ta komunistyczna ekstrema która nie spowodowała mego oburzenia. Stawałem przeciw homofobii i jestem zwolennikiem Unii Europejskiej. Uważam nawet, że integracja europejska powinna być jeszcze ściślejsza. Jeżeli to czyni ze mnie komunistę to proszę bardzo. Nie dostaję wysypki na sam dźwięk słowa Żyd. Niemcy mnie nie przerażają ale trochę obawiam się autorytarnej Rosji z Putinem. Nie wiem do czego ten człowiek jest zdolny aby utrzymać się u władzy. To tak w wielkim skrócie i jakiż to ze mnie lewak. No chyba, że lewakiem jest każy kogo razi kibolstwo ze swoją faszystowską ideologią. Kogo razi gwiazda Dawida na szubienicy wymalowana u mnie na osiedlu. Kogo rażą śpiewy o Auschwitz i strojenie się w patriotyczne piórka aby usprawiedliwiać bezsensowną przemoc. Mądrość UEFA polega na tym, że nie kupuje idiotyzmów o literkach bo podobnie jak ja wie co za tym stoi i jaką ideologię próbuje się przemycać. Gdyby nie walka UEFA to gwarantuję, że tylko kwestią czasu kiedy mądrzy inaczej wystawili by na trybunach swastyki próbując nam wmawiać bzdury o symbolach szczęścia.
Kiedy w komunie wyobrażaliśmy sobie życie w wolnym kraju to chyba nikt nie przypuszczał, że będzie tylu zwolenników faszystowskiej ideologii. Zwłaszcza w Polsce, kraju tak ciężko doświadczonym przez faszystów. Faszyzm to faszyzm drogi kolego Kat i nie musi być niemiecki. Może równie dobrze być polski, ukraiński,litewski czy rosyjski a na początku zawsze jest wynaturzony patriotyzm czyli nacjonalizm.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 05 Paź 2013 10:40

Komunizm, drogi Figaro, nie musi być radziecki, chiński czy kampuczański. Na początku są wzniosłe hasełka o integracji, świetlanej przyszłości i takie bla, bla, bla. No i wróg, rzecz jasna. Rolę mitycznego "żyda" przejmuje imperialista / faszysta. 8-)

Nie po drodze mi (delikatnie mówiąc) z kościołem, ale potrafię dostrzec histeryczną, medialną nagonkę, jaka ostatnio ma Polsce wobec panów w czarnych sukienkach w miejsce. Z "kibolami" jest całkiem podobna sprawa. Parafrazując Lema, ludzie zasadniczo nie czytają nic, a jeśli czytają, to i tak nic nie rozumieją, więc rolę nośnika informacji przejęły krzykliwe, zabarwione emocjonalnie nagłówki. Mają one ten niezaprzeczalny walor, że zwalniają od myślenia, pozwalają ferować wyroki. A przecież nikt nie lubi się wahać, zastanawiać itd. Lubimy mieć jednoznaczne, kategoryczne stanowisko. Mamy więc tych "kiboli" i "pedofilów w sutannach" i zacietrzewioną gawiedź z pianą na ustach. Która wszystko wie. Która ma już gotowe kary. Która takiemu to by z miejsca ...

Nadgorliwość jest jak wiadomo od faszyzmu gorsza. W czasach tej totalnej tolerancji owa bezrefleksyjna gawiedź wywołuje we mnie większą odrazę niż pedofile i boję się jej bardziej niż kiboli.
figaro56 napisał(a):Z właszcza w Polsce, kraju tak ciężko doświadczonym przez faszystów. F


Przez Niemców, Figaro. Wiem, że to niepoprawne politycznie, ale przez Niem-ców. O ile komunizm był / jest zawsze internacjonalistyczny, o tyle nazizm ma swą narodową twarzyczkę.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Piłka nożna

Postprzez figaro56 » 05 Paź 2013 14:55

Ja mój drogi kolego Kat komunizm już przerabiałem i jakoś powrotu tegoż w najbliższej przyszłości nie przewiduję. Określ bliżej może tego lewaka z którym tak walczysz a wraz z tobą środowisko kibiców. No chyba ta śmieszna Antifa nie jest powodem takiej mobilizacji w waszych szeregach. Czyżby UEFA była agenturą żydokomuny? To przejdzie raczej w Tworkach. Nawet u Palikota nie słyszę haseł komunistycznych. Z całej polskiej sceny politycznej komuną pachną gospodarcze pomysły prezesa Kaczyńskiego.
Jeżeli chodzi o kościół to tak jest zawsze gdy padają autorytety. Wierz przykro to powiedzieć ale kościół pracował bardzo solidnie na to co teraz go spotyka. Butą i arogancją. Jeszcze przed aferą pedofilską była przecież komisja majątkową gdzie księżulkowie okradali wręcz państwo bewstydnie. Wierzącej inteligencji nie podoba się zamykanie ust takim księżom jak Boniecki gdy tym czasem taki Rydzyk bredzi do woli. W całym episkopacie nie ma ani jednej ososby która jest nastawiona na dialog a raczej na konfrontację. Kośćiół traci wpływy i gubi się coraz bardziej a na wierzących spod znaku Radia Maryja jak pokazał ingres arcybiskupa Wielgusa wcale nie może być taki pewny. Stąd te pomysły aby religia była w przedszkolach i zrównana z matematyką czy językiem polskim. Jako osoba niewierząca patrzę na to trochę z boku i dziwię się, że kościół jeszcze nie pojął iż takie nachalne działania zawsze w tym narodzie wywoływały przekorę.
No chyba nie powiesz, że wszyscy którzy popierają związki partnerskie to lewacy? Czy może in vitro?
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Piłka nożna

Postprzez kat. » 05 Paź 2013 16:33

Za chwilę wydzielę wątek, bo z piłką ma niewiele wspólnego ;) No ale miło pogawędzić "po latach" ;)

Odstawmy na bok sprawy gospodarcze, bo wtedy i nazizm / faszyzm trzeba byłoby postawić po lewej stronie. Chodzi o tzw. kwestie światopoglądowe. Ten cały komunizm był światopoglądowo konserwatywny. Zboczeniec był zboczeńcem, pedał pedałem. O pedofilii mało kto słyszał, co oczywiście nie znaczy, że jako choroba nie występowała, ale nie była tak promowana jak dziś. Tak, właśnie "promowana". Choć byliśmy wasalem ZSRR, to świadomość narodowa była paradoksalnie silna. W społeczeństwie na zasadzie sprzeciwu wobec radzieckiej Rosji, w partii na zasadzie wrogości wobec zachodniego świata. Wyszydzanie polskości nie było ani trendy, ani nikt nie miał w tym interesu.

Porównując to z sytuacją obecną, to jesteśmy o wiele bardziej "na lewo". Pewnie ja już nie dożyję upadku dzisiejszych państw narodowych, ale jest on nieuchronny. Za takie słowa, jak chlapnął ostatnio nasz bohater narodowy, polityk powinien stanąć przed Trybunałem Stanu. Bohater na szczęście politykiem jest skompromitowanym, ale wciąż pewnym siłom politycznym zależy, by używać go jako nośnik pewnych idei. Autorytet :D

Palikot jest oczywiście cynicznym, bezideowym populistą, który ten wiatr z lewej strony (nomen, omen) sprytnie wykorzystuje jako pseudo-opozycja wobec pseudo-prawicowej PO (teraz po odejściu Gowina i Murzina już chyba trudno będzie im ten prawicowy światopogląd udawać). Gdyby nie jego lewomyślność, wykończono by go politycznie jak ś. p. Leppera. Zdarzyło mi się kilka rozmów / debat palikotowców z przedstawicielami tej "brunatnej" prawicy spod znaku RN i w każdej byli miażdżeni. Bo tak naprawdę ci ludzie poza bełkotem o prawach gejów i walce z wyimaginowanym faszyzmem nie mają nic do powiedzenia.

Tak, popieranie związków partnerskich jest lewackie, albo po prostu naiwne, jeśli ktoś nie ma wyobraźni, by dostrzec, że homoseksualne lobby nigdy nie przestaną kolejnych roszczeń na zasadzie ruchomego horyzontu. Co jest zresztą naturalne, bo skoro uznamy homoseksualizm za normę, to tak, jak najbardziej powinni mieć oni te same prawa co pary seksualne. Niestety ta normatywność nie ma charakteru stricte medycznego, a polityczny.

In vitro to inna bajka, tutaj najbardziej piekli się kościół i trudno mu się dziwić. Ja akurat nie widzę w in vitro niczego strasznego i niemożliwego do zaakceptowania. Inna sprawa, że zabawy w "pana Boga" prędzej czy później skończą się dla człowieka źle. A tutaj też horyzont będzie zawsze ruchomy i będzie można pójść dalej i dalej. Jak daleko? I mówię to jako agnostyk ;)

Słabość kościoła jakoś szczególnie by mnie nie martwiła, gdyby nie dwie sprawy. Ludzie z wyjątkami nie umieją bez religii żyć (czy jak kto woli - nie umieją być wolni), a po upadku kościoła innych autorytetów wyznaczających im tę "sferę duchową" nie ma. W naszej kulturze, skrzywionej właśnie przez to chrześcijaństwo, dobrym jest się w jakimś celu, a nie bezinteresownie. Niestety.

Poza tym wolę chyba pazernego klechę opowiadającego androny niż prawo szariatu, do którego dalekosiężnie polityka multi-kulti doprowadzi. Taką ironią losu będzie fakt, że wtedy lewacy dostaną po tyłkach w pierwszej kolejności i to niekoniecznie będzie pieszczota.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Pogawędki kata z figarem

Postprzez figaro56 » 05 Paź 2013 17:52

Chwila, chwila, bo trochę się gubię. Co do homoseksualizmu to może miałbyś i rację ale przypominam, że orientacja seksualna nie jest wyborem. Nie mówimy tu również o wszelkich molestowaniach i przymuszaniach do określonych czynności seksualnych a o wolnej woli w tym względzie dwójki dorosłych osób. Naprawdę ciebie to interesuje co dwoje dorosłych ludzi robi w sypialni? A to, że będą domagali się pełni praw to chyba nikogo nie dziwi. Pytanie czy je dostaną. Jeżeli to jest głównym powodem dla którego ludzie mają się bać lewaków to trochę śmieszne. Załóżmy hipotetycznie, że takie prawa dostaną. Powiedz drogi kolego Kat w czym to zagrozi wolności mojej lub twojej. Czy od tego zawali się polska państwowość. Uwierz mi wszystko będzie takie samo. Słońce wschodzić będzie na wschodzie a zachodzić na zachodzie. Rano trza będzie iść do roboty a pensja od tego ani nie wzrośnie ani nie zmaleje. No może z początku będziemy odczuwać pewien psychiczny dyskomfort widząc dwóch facetów trzymających się za rączki ale człowiek nie świnia do wszystkiego się przyzwyczai. Do reszty odniosę się później
P.s Ach gdybyż to chodziło tylko o kobiety to już dawno miałyby te związki. :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Pogawędki kata z figarem

Postprzez kat. » 05 Paź 2013 22:47

Popierasz więc również prawo do adopcji dzieci przez pary (małżeństwa) homoseksualne?

Legalizacja czy choćby depenalizacja kazirodztwa też nie zawaliłaby chyba świata, a skoro obie strony chcą i nikomu nie szkodzą?

Widzisz, moim zdaniem takie uświęcanie czegoś, co jeszcze wczoraj było dewiacją, w jakiejś mierze porządek świata burzy.

Psychicznego dyskomfortu nie czuję. Przecież już teraz pedzie mogą paradować za rękę po ulicy . Za wybryk nieobyczajny mogą beknąć i heretycy ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Pogawędki kata z figarem

Postprzez figaro56 » 06 Paź 2013 08:31

No cóż kazirodztwo może skutkować narodzinami jakiś debili a to już problem dla państwa. Do tego zawsze w dużym procencie można to podciągnąć pod pedofilię(ojciec, córka czy syn, matka). Homoseksualiści mogą na głowie stawać a dzieci sami z siebie mieć nie będą. Tu wyjąwszy lesbijki bo dla nich posiadanie dziecka nie jest problemem oczywiście zawsze trzeba ingerencji że tak powiem zewnętrznej, bo jeszcze nie doszliśmy do tego by jak w seksmisji wystarczyło potrzeć jajo o jajo. :D (może nie powinienem tego pisać przed śniadaniem :lol: )
A tak na poważnie jestem przeciwnikiem takiej adopcji przez pary homoseksualne. Nie musimy się śpieszyć poczekajmy co z tymi adopcjami wyjdzie w innych krajach. Mamy poligon doświadczalny i poczekajmy na efekty.
Piszesz o roli kościoła jako strażnika moralności. Póki co musi KK popracować nad odbudową społecznego zaufania i szczerze mówiąc wątpię aby mu się to udało. Przynajmniej nie w takim stopniu jak dawniej. Islamizacji naszego społeczeństwa raczej się nie obawiam. To jeszcze długo będzie raczej kilku dziwaków niż realne zagrożenie no ale służby do tego powołane niech ich raczej mają na oku. Przykłady z Anglii gdzie terrorystami byli nauczyciele czy lekarze mogą budzić niepokój.
No ale dzisiejszych kibiców jako strażników moralności wybacz ale :lol: :lol: :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Pogawędki kata z figarem

Postprzez kat. » 06 Paź 2013 10:47

figaro56 napisał(a):No cóż kazirodztwo może skutkować narodzinami jakiś debili a to już problem dla państwa.


Jest to dość skomplikowane zagadnienie. W każdym razie rozumowanie więcej stosunków kazirodczych = więcej chorób genetycznych nie jest poprawne. Współczesna nauka / jak ja lubię to określenie :P / mówi coś wręcz przeciwnego - z punktu widzenia ewolucji wzmożone stosunki kazirodcze mogą być dla gatunku korzystne :) Mamy więc tylko aspekt "moralny" i pewne kulturowe tabu.

Jest wiele bardziej oczywistych uwarunkowań sprzyjających chorobom genetycznym potomstwa (jak choćby wiek rodziców), w które państwo nie ingeruje (bo też i nie ma ku temu narzędzi).
figaro56 napisał(a):A tak na poważnie jestem przeciwnikiem takiej adopcji przez pary homoseksualne.


No to ja Cię nie rozumiem. Na co tu czekać? Przyjmujesz, że homoseksualizm nie jest zaburzeniem, ale odmawiasz tym normalnym ludziom części praw, jakie przypadają innym normalnym ludziom? Nawet jeśli przyjmiemy, że 100 % dzieci wychowanych przez tatusiów będzie mieć homoseksualne skłonności, no to co z tego? Preferencja jak preferencja. Wciąż w obrębie normy :)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Pogawędki kata z figarem

Postprzez figaro56 » 06 Paź 2013 12:32

Żeby tak wszyscy słuchali co współczesna nauka ma do powiedzenia na temat homoseksualizmu to może nie powtarzano by tylu bzdur i stereotypów. Nie wiem co nauka na to ale same zwierzęta wykształciły mechanizmy obronne chroniące je przed rozmnażaniem osobników zbyt blisko spokrewnionych. W stadach młode samce wchodzące w okres dojrzewania są ze stada gonione i muszą sobie szukać innego stada. Przecież zwierzęta trudno posądzać o aspekty moralne i kuturowe tabu. :D
Jak na razie twierdzenie, że dwóch homo musi wychować homo funta kłaków warte. To dlaczego dwóch hetero wychowa homo. Słyszałem, że zbyt mało modlitwy odmawianej . przez młodego człowieka skutkuje homoseksualnymi preferencjami. Tak mi to tłumaczył pewien żarliwy katolik. Nie było czasu go dopytać co z księżmi gejami. Ci się chyba dosyć modlili,chociaż z drugiej strony zawsze można się modlić więcej.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Pogawędki kata z figarem

Postprzez kat. » 06 Paź 2013 13:06

Nie twierdzę, że musi. Twierdzę, że gdyby musiało, to po przyjęciu, że homoseksualizm nie jest zaburzeniem, nie byłoby to argumentem przeciw. A jeśli sam uważasz, że taka nadprodukcja homoseksualistów byłaby zła, no to wracamy do punktu wyjścia - czemu jest promowany jako preferencja normalna i równa tej heteryckiej.

Poza tym dlaczego nie popierasz już teraz tej adopcji i chcesz czekać, co z tego wyjdzie w społeczeństwach światopoglądowo bardziej światłych :D
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Pogawędki kata z figarem

Postprzez figaro56 » 06 Paź 2013 17:23

No bo kobieta to kobieta i mnie jakoś trudno odnaleźć w tej roli mężczyznę. Sam jestem ojcem i wiem ile trzeba roboty by wychować dziecko. To robota na pełen etat i jeszcze trochę. Obawiam się, że taka adopcja to będzie kaprys tych bogatszych z gejów i dzieciak będzie tam traktowany jak piąte koło u wozu, że te adopcje będą pomagały się lansować gejom celebrytom. Niech inni to przerobią na swojej skórze, żeby nic nas w razie czego nie zaskoczyło. Powiedz dlaczego to ja muszę się tłumaczyć z tego, że nie wszystko chcę im dać a nie ty który nie chcesz im nic dać a najlepiej jak uważają twoi protegowani zaczerpnąć wzoru wprost od pana H jak z nimi postępować.
Oczywiście nie mam gotowych recept na wszystkie problemy. Mam w sobie jednak dość zwykłej ludzkiej wrażliwości aby tym ludziom nie odmawiać chociaż w części należnych im praw. W końcu pozostałe prawa dotyczą tylko tej dwójki zawierających taki związek partnerski a adopcja dotyczy jeszcze kogoś za kogo my decydujemy i chyba warto się dobrze zastanowić. Wszyscy psycholodzy dziecięcy i inni fachowcy podkreślają jaka w wychowaniu dziecka jest ważna matka. Nie wiem czy nawet najbardziej zniewieściały gej potrafi ją zastąpić.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Pogawędki kata z figarem

Postprzez kat. » 06 Paź 2013 19:23

Oj, Figaro, naprawdę tak trudno Ci uniknąć aluzji do pana H w dyskusji? To zakrawa na jakąś obsesję ;)

Wyobraź sobie, że nie chcę homoseksualistów eksterminować. Wyobraź sobie, że przeciwnicy związków partnerskich, a przynajmniej większość spośród nich, też nie mają planu "ostatecznego rozwiązania" tej kwestyi.

Piszesz - po co włazić komuś do łóżka? A ja pytam - po co swoją seksualnością epatować? po co budować na niej kapitał polityczny / pożal się boże artystyczny?

Związki partnerskie nie są żadnym celem, są tylko kolejnym przyczółkiem do zdobycia. Takie kwestyje jak dziedziczenie, wspólnota majątkowa, prawo do informacji można w dużej mierze rozwiązać modyfikując przepisy dotyczące osoby najbliższej / faktycznego pożycia. Wprowadzanie nowej instytucji parodiującej małżeństwo nie jest w tej sferze konieczne. Liczyć się będzie tylko jako poletko do ataku na kolejne terytoria.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Następna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości

cron