Temat do powitań/pożegnań

O wszystkim.

Re: Temat do powitań

Postprzez AntiJante » 01 Gru 2013 13:44

Witamy :) Kawy, herbaty, rumu? A nie, szesnaście lat, rumu nie było.

Co Wy chcecie od stwierdzenia, że nie gryziemy? Ja tu jeszcze krwawej jatki nie widziałam ;P
"Spoglądasz w czyste, błękitne niebo. Hymn cię uspokaja, znika niedźwiedź, znika nawet wspomnienie niedźwiedzia. Umarł Król, niech żyje król! "
~"Król niedźwiedzi"
AntiJante
Junior
 
Posty: 111
Rejestracja: 21 Lis 2013 23:24
Miejscowość: Wieś

Re: Temat do powitań

Postprzez Lanteri » 07 Gru 2013 22:05

Cześć wszystkim. Mam na imię Martyna, a biathlonem zaczęłam interesować się w grudniu tamtego roku. W tym roku pisze maturę :)
Awatar użytkownika
Lanteri
Młodzik młodszy
 
Posty: 9
Rejestracja: 07 Gru 2013 21:34

Re: Temat do powitań

Postprzez kat. » 07 Gru 2013 22:24

Witam w imieniu wszystkich ;)

Poprzednia nowo zarejestrowana użytkowniczka poszła sobie, gdy dowiedziała się, że nie gryziemy, więc lepiej nic nie piszę na temat klimatu na forum, żeby Cię na dzień dobry nie rozczarować 8-)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Temat do powitań

Postprzez Lanteri » 07 Gru 2013 22:35

Dzięki za powitanie. Kat, czy Ty czasem nie byłeś moderatorem na forum m2? :D
Awatar użytkownika
Lanteri
Młodzik młodszy
 
Posty: 9
Rejestracja: 07 Gru 2013 21:34

Re: Temat do powitań

Postprzez kat. » 07 Gru 2013 22:43

Wirtualny świat jest mały i ciasnawy, ale tam mnie chyba nie było, ba, nie kojarzę nawet co to za forum ;) Więc jeśli od kogoś banana wyłapałaś, to nie ode mnie :D
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Temat do powitań

Postprzez Lanteri » 07 Gru 2013 22:46

Haha, nie nie :D Nick taki sam, pomyślałam, że nie zaszkodzi spytać.
Awatar użytkownika
Lanteri
Młodzik młodszy
 
Posty: 9
Rejestracja: 07 Gru 2013 21:34

Re: Temat do powitań

Postprzez Daniel » 08 Gru 2013 00:00

Welcome ;)
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Temat do powitań

Postprzez Laleczka Chucky » 08 Gru 2013 09:56

Welcome home :)
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Temat do powitań

Postprzez Heidi » 08 Gru 2013 11:45

Dzien dobry! :D
Awatar użytkownika
Heidi
Kadra B
 
Posty: 720
Rejestracja: 06 Sty 2013 19:10
Miejscowość: Ytre Enebakk

Re: Temat do powitań

Postprzez dan » 08 Gru 2013 13:21

Część! 8-)
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Temat do powitań

Postprzez markos7207 » 09 Gru 2013 19:17

Witaj Martyno :)

W miłych obowiązkach nie trzeba mnie wyręczać kolego Kat :P
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Temat do powitań

Postprzez Kisik94 » 27 Lis 2014 23:15

Odświeżam temat bo jest on od przywitań, a to moje pierwsze tak na poważnie spotkanie czy też zderzenie się ze społecznością tego forum. Nieoficjalne witanko było już w wątku o biegowym Kuusamo ale tutaj jest okazja do oficjalnego. Więc witam :D .

To trochę o mnie. Jestem Krzysiek, mam 20 lat, 185 cm wzrostu i 77 kg wagi (ale mi się z tego metryka zrobiła). Mieszkam na wsi kilka km od Grodu Kraka. Pracuję jako rozwoziciel (pomocnik kierowcy) alkoholu, a w szczególności piwa (magazyn browaru Grupy Żywiec, nie biorę kasy za reklamę ;) ) na terenie Krakowa i w promieniu 30 km od niego. Chodzę też do szkoły, do zaocznego LO zazwyczaj w co drugi weekend. To prywata, a teraz bardziej o największej pasji czyli.....

oczywiście sport - Pierwsze mecze (bo zaczęło się od piłki nożnej) oglądałem odkąd się urodziłem. Mama do dzisiaj mi wspomina że jako 3-4 latek dopominałem się żeby rodzice śpiewali mi hymn Ligi Mistrzów :D . Następnie IO 2000 w Sydney i pierwsza wielka impreza jaką pamiętam do dzisiaj ale tylko jak przez mgłę. Później jak niektórzy mogą przypuszczać narodowy sport zimowy - skoki. Tak się szczęśliwie ułożyło że pierwszy konkurs obejrzany to Bischofshofen 2001 (na imieninach u wujka) i wielki sukces Małysza. Do tej pory na palcach jednej ręki mógłbym policzyć ile opuściłem konkursów, nawet kiedyś bodaj w 3 klasie podstawówki uprosiłem ojca żeby mnie zwolnił w trakcie lekcji bo był konkurs w Hakubie.

A teraz sport który chyba najbardziej pokochałem i dostrzegłem coś w nim. Jazda 4 zawodników w kółko 4 okrążenia bo tak najszybciej można określić o co chodzi w żużlu. Wiem że jest tu red. Tygodnika Żużlowego (którego czytam) i Sportowych Faktów (również) oraz autor kilku książek m. in. o bieganiu na nartach i Justynie, z zeszłego roku (którą posiadam). Chodzi mi o Daniela Ludwińskiego ( nick - Daniel). Pewnie się zgodzi ze mną że Speedway wciąga. Zaczęło się od tego jak tata przeczytał w Dzienniku Polskim skład Unii Tarnów. Ja pytałem co to w ogóle jest, ale jak mnie wziął na pierwsze zawody (właśnie do Tarnowa) to zrozumiałem wtedy o co biega. Tak jest do dnia dzisiejszego, nie wytrzymałbym 1 dnia gdybym nie dowiedział się czegoś o żużlu. I dochodzimy znów do sportów zimowych, tym razem w szerszym gronie bo i biegi, kombinację, oraz biathlon zobaczyłem na igrzyskach w Turynie i tu kolejny paradoks gdyż przecież Kowalczyk zdobywa swój debiutancki medal wśród seniorów (analogia do skoków i wygrania przez Orła z Wisły TCS ). Pewnego dnia w listopadzie 2006 szukając czegoś ciekawego w telewizji dostrzegłem że na liście kanałów Cyfrowego Polsatu (od 2008 n -ka) jest Eurosport i od tamtej pory nieprzerwanie oglądam na nim Puchary Świata w sportach zimowych. Później doszły najważniejsze imprezy lekkoatletyczne, tenisowe, kolarskie. To tyle ode mnie.
Awatar użytkownika
Kisik94
Żywa legenda
 
Posty: 4256
Rejestracja: 10 Gru 2012 22:51

Re: Temat do powitań

Postprzez RakuNH » 02 Sie 2016 15:10

Temat do powitań, ale że nie ma do pożegnań to się tutaj wpiszę. Na razie zawieszam swoją aktywność na forum (więc i też moderowanie ale obecnie i tak nie ma co moderować a inni moderatorzy wpadają), bo ostatnio i tak sport oglądałem bardziej jako tetryk w ramach "życia zastępczego" jak mawia TomaszB niż hobbystycznie a żadnego sensu to nie ma. Tak więc raczej z nadmiaru a nie braku czasu zawieszam całą aktywność internetową. Pasjonowanie się z przyzwyczajenia już mi się raczej przeżarło a moje ocenianie wyników i tak jest bezsensu w obecnej sytuacji, bo nawet mi nie wypada kogokolwiek oceniać. Dzięki wszystkim (Figaro, Sebastian, TomaszB, Friducha, Markos, Kat., Duche, Karlos, Maksim, Daniel, San, Nedops i wielu innych ale musiałbym całe forum przepisać) za różne ciekawe dyskusje i nawet podziękowania dla Wybitnego eksperta za różne mniejsze lub większe awanturki światopoglądowe czy sportowe.

Jak sobie ogarnę ciulową sytuację (a nic na to nie wskazuje) to pewnie wrócę, a jak nie wrócę, to nie będzie to dobra oznaka. Pewnie jeszcze z przyzwyczajenia wpadnę parę razy w ramach odzwyczajania.

Pozdrawiam wszystkich.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Temat do powitań

Postprzez karlos » 03 Sie 2016 22:45

Raku trzymaj się, mam nadzieję, że jednak uda Ci się ogarnąć tą sytuację i w pewnym momencie wrócisz na forum. Z własnego doświadczenia wiem, że przeglądanie wyników najlepiej smakuje po dłuższej przerwie, chociaż to też zależy od sportu.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Temat do powitań

Postprzez kat. » 04 Sie 2016 07:55

Ja to już jestem uzależniony od tego forum i włażę tu, choć w lecie raczej żadnego sportu nie oglądam (w ogóle lato i telewizja to dla mnie jak, nie wiem, zima i wakacje nad morzem, choć akurat nad morzem w zimie bywałem :))

Trzymaj się, Raku. Niedługo ze starej ekipy tylko Pigwa zostanie :roll:
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Temat do powitań

Postprzez friducha » 05 Sie 2016 15:48

Smutne wieści. A właściwie to ja się nie zgadzam! Nie zgadzam się i już. I masz być zdrowy i masz z nami o pierdołach gadać. I tupnę nogą! O! :evil:
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Temat do powitań

Postprzez RakuNH » 12 Paź 2016 02:49

Nie żeby mnie kat. jakoś specjalnie było do śmiechu no natomiast chyba koncertowo wykrakałeś rozwalenie starej gwardii, bo po Tomasza i mojej dezaktywacji, jeszcze widzę że komuś udało się pozbyć Friduchy. Dobra robota! Nie wiem o co chodzi i w sumie chyba dobrze, ale apeluje do Friduchy żeby się nader nie przejmowała tym że ktoś coś napisał bo i po co się tak fochować - bez przesady. Jakbym chciał wrócić to nie będzie do czego niedługo!

I dzięki wszystkim, którzy się wypowiedzieli za miłe słowa.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Temat do powitań

Postprzez karlos » 12 Paź 2016 18:02

Dokładnie to była zasługa Snill Jenty, która obraziła friduchę na shoutboxie i potem jakoś tak wyszło. No cóż nic nigdy nie trwa wiecznie, ale jak ktoś spędził na tym forum dużo czasu będąc aktywnym, to jest szansa, że jeszcze wróci.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Temat do powitań

Postprzez mareqna » 13 Paź 2016 13:42

Tylu już umarło na tym forum :shock: niektórzy wydałoby się niesmiertelni. Czasami trzeba umrzeć by narodzić się na nowo.I żyć warto i umrzeć warto..... :cry:
Dzień za dniem jak wartki potok czas,
Zacieśnia krąg istnienia mego.
Awatar użytkownika
mareqna
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1547
Rejestracja: 29 Lis 2012 17:30
Miejscowość: Chorzów Hajduki

Re: Temat do powitań

Postprzez kat. » 15 Sty 2020 19:52

Raku dał ładny przykład, to ja też nie będę "po angielsku" wychodził.

Dzięki ci, biathlon.pl, za miło spędzony towarzysko czas, za ciekawe spory i dyskusje (nie tylko sportowe). Byłeś mi, biathlonie.pl pocieszeniem w trudnych żywota momentach i na zakrętach jego rozmaitych.

Aha, miłość też Ci zawdzięczam, biathlonie. Zapomniałbym prawie.

Trzymajcie się, dziewczyny niedobite i chłopaki. Zwłaszcza Ty, Makarena, mordo Ty moja najulubieńsza :*
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości

cron