Życzenia

O wszystkim.

Re: Życzenia

Postprzez Seductora » 30 Mar 2012 18:10

A ja spóźnione podziękowania. ;)
Seductora
Junior
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:35

Re: Życzenia

Postprzez markos7207 » 08 Kwi 2012 15:36

Wszystkim forumowiczkom i forumowiczom zyczę spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych no i oczywście mokrego a może i śnieżnego dyngusa :) .
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Życzenia

Postprzez kat. » 08 Kwi 2012 17:49

Wesołych, a dziewczynom życzę jeszcze, żeby były jutro mokre (jakkolwiek to zabrzmi) ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Życzenia

Postprzez caro736 » 10 Kwi 2012 16:43

Kat wywołałeś wilka z lasu!! :evil:
Awatar użytkownika
caro736
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:30

Re: Życzenia

Postprzez kat. » 10 Kwi 2012 17:51

I miał ten wilk wiadro w łapie, jak mniemam? ;) Ale chyba lepiej być dziewczynie w ten dzień oblaną niż... olaną. Wiadomo, że tym ładniejszym zawsze się bardziej... "przelewa" ;)
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Życzenia

Postprzez caro736 » 10 Kwi 2012 20:24

Miał, miał. Było nie tylko wiadro, ale też sikawki, nawet ze szklanki mi się oberwało :lol:. Wiesz tego Śmingusa mogę zaliczyć do tych olanych niestety... Nawet mój tata się w to bawił. Stwierdzam jednak, że mężyczyźni z tego nie wyrastają :lol:
Awatar użytkownika
caro736
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:30

Re: Życzenia

Postprzez RakuNH » 10 Kwi 2012 21:32

Ja właśnie się czuje staro, bo chyba wyrosłem :D Było dość zimno, więc nikogo na rynku na wiosce "lejącego" nie zauważyłem i dopiero koło południa sobie przypomniałem, że dziś lany poniedziałek ;)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Życzenia

Postprzez caro736 » 10 Kwi 2012 21:38

Raku i chwała Ci za to! Masz u mnie plusa ;). U mnie też nie było za ciepło, ale to nie przeszkodziło się w to bawić. Achh te dzieciaczki :lol:
Awatar użytkownika
caro736
Junior
 
Posty: 159
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:30

Re: Życzenia

Postprzez zdzichu » 10 Kwi 2012 21:43

Ja pamiętam jak moja siostra chyba z 2 lata temu ,dostała prosto z wiadra ,i to pod samym domem,jakieś "łobuzy"podleciały i chlus na nią całe wiadro wylali.Osobiście mi się to podobało ,bo to przecież taka tradycja 8-)
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Życzenia

Postprzez RakuNH » 10 Kwi 2012 21:51

Tradycja mówisz? :D W Krakowie co prawda rzadko bywam na Wielkanoc, ale tą tradycję sobie na tyle urozmaicali, że kilka lat temu lany poniedziałek był jak wojna. Trzeba było znać mapę studzienek w Krakowie i przeanalizować czy lepiej iść z buta czy jechać tramwajem, a jeśli jechać tramwaje to trzeba się wystrzegać miejsc na przeciwko drzwi bo wiadomo co się święci ;) Teraz policja i straż miejsca trochę gówniarzy ustawiła, ale lany poniedziałek mi się kojarzy z atrakcją dla niewyżytego bydła, a nie z tradycją. Na wsi to jeszcze wygląda jako tako kulturalnie, a przynajmniej po kościele i nikt nikomu nie topi telefonów.

Trochę odbiegamy od tematu "Życzenia", tak więc wszystkiego najlepszego dla urodzonych w kwietniu :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Życzenia

Postprzez karlos » 11 Kwi 2012 08:55

U mnie w trójmieście obywało się zazwyczaj bez większych szaleństw, a w tym roku było w ogóle spokojnie, może śnieg leżący w wielu miejscach skłonił co niektórych do refleksji. Było tak spokojnie, że na lokalnym portalu starsi ludzie zmartwieni się wypowiadali, że tradycja zanika :lol: .
Oczywiście jestem przeciwny wylewaniu wiader, ale z drugiej strony trochę wody nikomu nie zaszkodzi.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Życzenia

Postprzez zdzichu » 11 Kwi 2012 09:02

Mi się nie oberwało ,więc dla mnie to była tradycja,a nie huligański wybryk :lol: .A tak na poważnie,to oczywiśćie Raku ,to co opisałeś cięzko nazwać tradycją.Ja mieszkam na wsi i tutaj takich akcjii jak ta w Krakowie nie ma,było takie lanie kilka lat temu,ale to pokolenie już wyrosło,i nie w głowie im takie zabawy,więc teraz już jest spokojniej,choć ostatnio jakaś grupka gimnazjalistów,szykowała się na wodną ustawkę,ale tylko w swoim gronie ,więc coś takiego można chyba tradycją nazwać.
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Życzenia

Postprzez Seductora » 11 Kwi 2012 18:15

Najważniejszy jest umiar i tyle. A, niestety, większość osób nie zna tego słowa. ;)
Ja lany poniedziałek postanowiłam spędzić w domu po makabrze z roku poprzedniego. I - o zgrozo - żałowałam, bo nadzwyczaj spokojnie było.
Seductora
Junior
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:35

Re: Życzenia

Postprzez Seductora » 14 Kwi 2012 09:19

Tadam! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, droga Caro! Zdrowia, zdrowia, zdrowia, bo to najważniejsze. Sukcesów w nauce, pieniążków, pozytywnych niespodzianek od losu. Abyś była ciągle tak samo śliczna i pełna pozytywnej energii. Oparcia w rodzinie, wiernych przyjaciół. Codziennego optymizmu, dużej dawki uśmiechu. No i jakiś fajny men by się przydał (tak, mam tu konkretnego na myśli). Jeszcze raz wszystkiego, co najlepsze (a także tego, czego zapomniałam dopisać)! HAPPY BIRTHDAY TO YOU! :D ;)
Seductora
Junior
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:35

Re: Życzenia

Postprzez kat. » 14 Kwi 2012 09:59

Fajny men to podstawa. Wygląd jak wiadomo nie jest najważniejszy, ale niech będzie bardziej Svendsenowaty niż Ziemniakowaty ;) A najlepiej jakiś... jak to było, Seductora...? biczfejs? :D

Wszystkiego najlepszego, Ziomalka, z okazji ostatnich małoletnich urodzin. Niech ten ostatni rok nieletni będzie piękny. Wyszalej się ładnie, ale nie skrejzol za bardzo :D
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Życzenia

Postprzez Seductora » 14 Kwi 2012 11:30

Biczfejs to mina, więc nie ma raczej nic do tego, ale niech już będzie. :D Caro jest w końcu ochrzczona przeze mnie królową biczfejsów, więc niech upoluje dorównującego sobie króla. Najważniejsze, aby kochał i dbał, a reszta to sprawa indywidualna. ;)
Seductora
Junior
 
Posty: 135
Rejestracja: 04 Mar 2012 23:35

Re: Życzenia

Postprzez figaro56 » 14 Kwi 2012 11:57

A ja Ci życzę abyś znalazła idealną krzyżówkę Ziemniakowato-Svendsenowatą i niech Cię dobry Bóg strzeże przed cynicznymi intelektualistami. :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Życzenia

Postprzez kat. » 14 Kwi 2012 13:11

Racja, dobry chłopak to prosty chłopak.

Na marginesie, z przemyśleń cynicznego intelektualisty :mrgreen: : ludzie automatycznie wymieniają miłość jako największą wartość, ale żaden rodzic (w sensie człek z tzw. bagażem życiowych doświadczeń) nie życzy dziecku miłości, tylko jałowego, "udanego" związku z jakimś ziemniakiem :roll: Czy to nie jest cyniczne? ;)


Nie, ziomala, ja Ci jednak życzę burzliwej miłości do jakiegoś Emilka, a nie smętnej, ziemniaczej stabilizacji. :mrgreen:
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Życzenia

Postprzez RakuNH » 14 Kwi 2012 14:51

A jak dziewczyna sobie bierze osiedlowego "rozrywkowego" ćpuna i później narzeka że ją bije, to jest dopiero śmiechu warte ;) No ale w końcu jak nie chciała stagnacji, to jej nie ma :D

To tak poza tematem, a w temacie to wszystkiego najlepszego Caro z okazji 17 urodzin ;) No i spóźnione życzenia dla wszystkich forumowiczów urodzonych w marcu. ;)
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Życzenia

Postprzez kat. » 14 Kwi 2012 15:29

Bo faceci wierzą, że znajdą grzeczną dziewczynę, która będzie "niegrzeczna" tylko dla nich, a dziewczyny odwrotnie - że ugrzecznią największego hulsa (badboya, jak to któraś z naszych miłych użytkowniczek chyba o Emilu pisała). Karkołomne zadania w obu przypadkach.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości