Wybory prezydenckie 2010

O wszystkim.

W II turze oddam głos na:

Jarosława Kaczyńskiego
11
22%
Jarosława Kaczyńskiego
11
22%
Bronisława Komorowskiego
14
28%
Bronisława Komorowskiego
14
28%
 
Razem głosów : 50

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 08 Maj 2010 11:45

Czy słowo murzyn albo homoś oznacza nie chęć? W takim razie trzeba zakazać rasistowskiej bajki "murzynek bambo" lub też nie używać bo homoś to zwykłe zdrobnienie :wink: takie pieszczotliwe :D

Zapewne nie oglądałeś dyskusji jeśli mnie o to pytasz. Pan Korwin Mikke stwierdził ze w jakimś stanie gdzie jest 2,5 broni na jednego obywatela jest kilkukrotnie mniej napadów z bronią w ręku niż w NY gdzie jest CAŁKOWITY ZAKAZ posiadania broni. Chyba że potrafisz obalić te statystyki.

Zresztą wszystko jest wytłumaczone. W wyżej podanych wypowiedziach i w tej wypowiedzi.

http://www.tvp.pl/publicystyka/tematyka ... 10/1422797

Odnoś się strikte do nich jeśli masz jakieś wątpliwości. Nie wiem czemu chcesz traktować obywateli jak dzieci ale gwarantuje Ci że kto chce to broń ma i zdobycie jej w nielegalny sposób nie jest problemem dla 18/19 latków.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Adrian Woźniak » 09 Maj 2010 22:19

RakuNH napisał(a):Czy słowo murzyn albo homoś oznacza nie chęć?


Wydaje mi się, że on z wieloma grupami ma na pieńku, nie są to wyłącznie osoby o innej orientacji :wink:

RakuNH napisał(a):Zapewne nie oglądałeś dyskusji jeśli mnie o to pytasz. Pan Korwin Mikke stwierdził ze w jakimś stanie gdzie jest 2,5 broni na jednego obywatela jest kilkukrotnie mniej napadów z bronią w ręku niż w NY gdzie jest CAŁKOWITY ZAKAZ posiadania broni. Chyba że potrafisz obalić te statystyki.

Szczerze przyznam, że nie widziałem tej dyskusji (postaram się to w najbliższym czasie nadrobić zaległości). Ciekawi mnie tylko czy wspomniał w niej o masakrach dokonywanych w szkołach przez kilkunastoletnie dzieci?

RakuNH napisał(a): Nie wiem czemu chcesz traktować obywateli jak dzieci ale gwarantuje Ci że kto chce to broń ma i zdobycie jej w nielegalny sposób nie jest problemem dla 18/19 latków.

Bo bardzo wielu ludzi w Polsce jest nieodpowiedzialnych, a większość kieruje się w swoim zachowaniu emocjami. Praktycznie za każdym razem, kiedy jade samochodem, widze przynajmniej jednego wariata, który ryzykuje życie wszystkich wokół i kompletnie nie liczy się z zagrożeniem jakie stwarza. Wczoraj jeden szaleniec wyprzedzał pod stromą górę, na ciągłej, kilka metrów przed szczytem. Nie mógł widzieć tego czy z naprzeciwka nie nadjeżdża inny samochód. Gdyby tak było na 99% doszłoby do czołowego zderzenia i prawdopodobnie kilka zakładów pogrzebowych miałoby robote...takich sytuacji jest od groma. Nie wspominając już o prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu, co jest dla mnie skrajnym debilizmem. A to nie są odosobnione przypadki. W niektórych latach było nawet i po 200 tysięcy takich kierowców! To jest przerażające!

Reasumując, nie chciałbym wracając wieczorem dostać kulkę od pijaka choćby za krzywe spojrzenie czy brak papierosa.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 10 Maj 2010 22:18

Endrju Lepper odpada z gry :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez doliniarz » 10 Maj 2010 22:20

No niestety :cry: . To teraz nie mam już dylematu na kogo postawić swój głos :D
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 11 Maj 2010 11:41

Adrian co do masakry w szkołach to Twój argument łatwo obalić.

W pewnej szkole była sytuacja że ów świr wszystkich wystrzelał, w drugiej zaś szkole w USA chyba 2 osoby ( w tym dziewczyna) wyciągnęły swoje bronie i gość zrezygnował z masakry. Pytanie czy masakra nożem czy jakimś mieczem samurajskim jest bardziej przyjemna? Raczej nie.

A co do tych pijanych kierowców to też nagonka mediów jest śmieszna kiedy mówią o nich jak o potencjalnych mordercach... W innych krajach limit to 0,5 a czasem 0,8 promila! Wychodzi na to że w tych krajach jeżdżą sami mordercy codziennie na drogach a jakoś się nie słyszy aby się ciągle zabijali. Prawda jest taka że wielu osobom po 2 piwach się lepiej prowadzi i mają lepsze czucie. 0,8 to moim zdaniem przesada bo to prawie 4 piwa ale 0,5 mogłoby być. większość łapanych osób to właśnie 0,4/0,5 bo jadą na kacu z dnia wcześniejszego. Mało kto wsiada od razu po piciu do samochodu. Media tak to rozdmuchują oczywiście. Nikt nie ma alkomatu żeby sprawdzić czy ma 0 czy może 0,3 a alkohol się dosyć długo utrzymuje mimo że człowiek się wyśpi, poje i czuje się już dobrze.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez figaro56 » 11 Maj 2010 13:05

Mnie już przeraża sam fakt, że trzy osoby miały broń w szkole. Nie porównuj Raku USA do Polski. Tam broń była od zawsze i już małe dzieci uczą się jak z nią się obchodzić i są uświadamiane przez tych odpowiedzialnych rodziców, że to nie zabawka i to zabija. Broń jest przechowywana w bezpiecznych miejscach bez dostępu do niej dla dzieci. Nie wyobrażam sobie teraz powszechnego dostępu do broni w Polsce. Musielibyśmy przerobić w krótkim czasie to co Amerykanom zajęło ponad 200 lat z Dzikim Zachodem włącznie. Jest co prawda miasto w Teksasie bodajże gdzie broń ma każdy i nosi ją wzorem dawnych kowboi w widocznym miejscu i od wielu lat nie było tam napadu i nikt nie zginął od kuli ale aby tak było musieli ludzie do tego dojrzeć. To był długi proces i ilość ofiar która do stanu obecnego doprowadziła też długa. W USA broń to coś normalnego i traktowana jest jako coś co było zawsze obecne. Obawiam się, że w Polsce doszedłby ten pierwiastek nowości i ekscytacji posiadaniem broni a to niczego dobrego nie wróży. Od razu w pamięci mam mojego biednego kolegę swego czasu potraktowanego pistoletem gazowym przez pewną panią tylko dlatego że nocą chciał na przystanku zapytać się czy nie wie kiedy będzie autobus nocny. Strach pomyśleć co by było gdyby ta dama miała broń palną.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 11 Maj 2010 13:11

Ale czy w Polsce żyją same niedorozwinięte osoby i niedojrzałe do posiadania broni? Myślę że jest to do zrobienia. Oczywiście trzeba by zacząć od wprowadzenia kary śmierci i od WPOJENIA (powiedzmy przez rok czy dwa) ludziom zasad bezpieczeństwa.

Trudno przewidzieć skutki. Moim zdaniem by były pozytywne ale ciężko to ocenić.

Zresztą u pana Korwina-Mikke cenie poglądy gospodarcze a inne są tylko dodatkiem.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Adrian Woźniak » 11 Maj 2010 16:50

RakuNH napisał(a):Adrian co do masakry w szkołach to Twój argument łatwo obalić.
W pewnej szkole była sytuacja że ów świr wszystkich wystrzelał, w drugiej zaś szkole w USA chyba 2 osoby ( w tym dziewczyna) wyciągnęły swoje bronie i gość zrezygnował z masakry. Pytanie czy masakra nożem czy jakimś mieczem samurajskim jest bardziej przyjemna? Raczej nie.

Wybacz, ale takie przykłady tylko utwierdzają mnie przy moim zdaniu. Czy wedlug Ciebie normalnym jest, że dzieci biegają po szkole uzbrojone w broń palną?

RakuNH napisał(a):Ale czy w Polsce żyją same niedorozwinięte osoby i niedojrzałe do posiadania broni? Myślę że jest to do zrobienia. Oczywiście trzeba by zacząć od wprowadzenia kary śmierci i od WPOJENIA (powiedzmy przez rok czy dwa) ludziom zasad bezpieczeństwa.

Wystarczy, że co setna osoba jest "świrem" i będzie stwarzać zagrożenie dla pozostałych obywateli.

RakuNH napisał(a):A co do tych pijanych kierowców to też nagonka mediów jest śmieszna kiedy mówią o nich jak o potencjalnych mordercach... W innych krajach limit to 0,5 a czasem 0,8 promila! Wychodzi na to że w tych krajach jeżdżą sami mordercy codziennie na drogach a jakoś się nie słyszy aby się ciągle zabijali. Prawda jest taka że wielu osobom po 2 piwach się lepiej prowadzi i mają lepsze czucie. 0,8 to moim zdaniem przesada bo to prawie 4 piwa ale 0,5 mogłoby być. większość łapanych osób to właśnie 0,4/0,5 bo jadą na kacu z dnia wcześniejszego. Mało kto wsiada od razu po piciu do samochodu. Media tak to rozdmuchują oczywiście. Nikt nie ma alkomatu żeby sprawdzić czy ma 0 czy może 0,3 a alkohol się dosyć długo utrzymuje mimo że człowiek się wyśpi, poje i czuje się już dobrze.

Alkohol opóźnia reakcje, człowiek staje się ospały i jego zdolność do szybkiego reagowania znacznie się obniża, a to jest niezwykle ważne przy prowadzeniu samochodu. Jeżeli ktoś się nie czuje zbyt dobrze po imprezie, to powinien sobie darować jazdę za kółkiem. Samochód to nie zabawka, tak samo jak broń.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 11 Maj 2010 17:19

A co za różnica z czym biega taka osoba? Jeśli ma broń palną i ją chce użyć to jedyny sposób na obezwładnienie jej to inna broń palna. Osoby z czarnej strony są w stanie spokojnie zdobyć broń i chyba lepiej żeby inni też ją mieli niż żeby wystrzelała całą szkołę bo inni mają tylko długopisy...

Adrianie kiedyś czytałem o pewnym doświadczeniu. Pewna osoba została poddana próbie. Miała przy prędkości 50km/h zatrzymać się tuż przed przeszkodą (zapewne jakiś balon). Na trzeźwo zrobiła to 20 cm przed. Później ów osoba miała wypić dwa piwka i po kilkunastu minutach zatrzymać się jeszcze raz tuż przed przeszkodą. Tym razem 10 cm przed. Kazano więc powtórzyć i znów to samo - nawet niecałe 10 cm. Później więc kazano jej się rozpędzić do 70km/h i wtedy minimalnie uderzyła przeszkodę i napisano jakie to alkohol ma fatalne skutki na prowadzenie :D

Skąd masz takie informacje że jedno piwo obniża szybkość reagowania? A nawet jeśli to może właśnie ludzie jeżdżą zbyt spięci? Nie wiem ale to doświadczenie jednak coś pokazuje. Kolejne pytanie to dlaczego kilka krajów ma 0,8 promila i sporo ma 0,5? Przecież chyba nie po to żeby się ludzie pozabijali :wink:

Ja nie mówię że jestem zwolennikiem picia i prowadzenia ale robienie z kogoś mordercy bo ma 0,3 promila to paranoja.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Adrian Woźniak » 11 Maj 2010 18:03

RakuNH napisał(a):A co za różnica z czym biega taka osoba? Jeśli ma broń palną i ją chce użyć to jedyny sposób na obezwładnienie jej to inna broń palna. Osoby z czarnej strony są w stanie spokojnie zdobyć broń i chyba lepiej żeby inni też ją mieli niż żeby wystrzelała całą szkołę bo inni mają tylko długopisy...

Owszem, dla świata gangsterskiego to nie problem, ale dla 14-letniego gimnazjalisty czy zwykłego, za przeproszeniem, lumpa to już pewna przeszkoda. U nas w Polsce takie masakry w szkołach na szczęście nie mają miejsca, więc dyskusja na ten temat jest troche bezcelowa :wink:

RakuNH napisał(a):Skąd masz takie informacje że jedno piwo obniża szybkość reagowania? A nawet jeśli to może właśnie ludzie jeżdżą zbyt spięci? Nie wiem ale to doświadczenie jednak coś pokazuje. Kolejne pytanie to dlaczego kilka krajów ma 0,8 promila i sporo ma 0,5? Przecież chyba nie po to żeby się ludzie pozabijali :wink:

Wiem z własnego doświadczenia. Kiedys po bardzo ciężkim wysiłku (jakichś zawodach) poszedłem na impreze. Byłem mówiąc krótko wypompowany, wypiłem 2-3 piwa, czyli według Twoich przeliczeń mogłem mieć około 0,5 promila. Nie byłem pijany, ale szybkość reakcji i czas percepcji pewnych bodźców był zdecydowanie osłabiony. Pamiętaj, że to jak organizm toleruje daną dawkę alkoholu zależy od paru czynników, m.in dyspozycji fizycznej. Teoretyzując, kiedy indziej mógłbym wypić powiedzmy 3 razy wiecej i być w lepszym stanie, niż wtedy po zawodach, ale co to miałoby za znaczenie, jeżeli w Polsce przyjmijmy byłaby norma 0,5 promila, a ja bym jej nie przekroczył i wsiadł za kółko. Dlatego jestem stanowczo przeciw podwyższaniu tej granicy. 0,8 to już jest zdecydowana przesada. Wyobrażasz sobie przeciętną kobietę (pijącą bardzo rzadko) prowadzącą samochód po czterech piwach? (prawdopodobnie wynik na alkomacie byłby większy, ale nawet i dwa piwa dla osoby, która pije sporadycznie mogłyby mieć spore znaczenie).


RakuNH napisał(a):Ja nie mówię że jestem zwolennikiem picia i prowadzenia ale robienie z kogoś mordercy bo ma 0,3 promila to paranoja.

Większość wypadków wynika z głupoty i bezmyślności. Jeżeli ktoś z własnej winy przejedzie inną osobę, to bez znaczenia jest już to czy pił alkohol, czy nie i tak bedzie mordercą.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 11 Maj 2010 18:14

Nie przekonałeś mnie :wink: No w każdym razie Korwin-Mikke nie chce podnosić żadnego progu więc to taka luźna dyskusja :wink:

Co innego broń ale tu jest sytuacja bardziej złożona i ani Ty nie możesz udowodnić że będzie gorzej, ani ja że będzie lepiej. Ja tylko domniemam że przy zaostrzeniu wyroków i wprowadzeniu kary śmierci oraz przy odpowiednim poinstruowaniu ludzi byłoby lepiej :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 13 Maj 2010 13:05

Wow JKM już drugi w naszej sondzie. Jednak w realnych wyborach daję mu marne szanse (praktycznie zerowe) na miejsce chociażby w Top4.

Raku powinieneś zostać szefem kampanii wyborczej JKM :lol: Znam jeszcze jednego miłośnika JKM, może dać Ci do niego namiary? :wink: (to żadna uszczypliwość, po prostu skojarzyły mi się jego posty z Twoimi, bardzo podobnie myślicie etc.).
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 13 Maj 2010 13:13

JKM szaleje :D Poparcie internetowe jest jak najbardziej realne. Zakładając wiek internetowy na 15-40 lat (odejmujemy więc kilka % niepełnoletnich interesujących się politykom) i miej więcej mężczyźni w tym wieku to 50% wyborców udających się do urn. Z sondażu wynika że z tych 50% Korwina-Mikke popiera jakieś 20-40% (głównie mężczyźni) Wychodzi mi z tego 10%-20%. Oczywiście to takie pobieżne wyliczenia w każdym razie 10% musi być :D

A cóż to za zwolennik JKM? :D powiedz mi chociaż szczerze czy go lubisz czy z chęcią byś go na marsa wysłała? :lol:

Jak na razie Korwin-Mikke zaprezentował się 2 raz w TV. Jak ktos ma jakieś "ale" to proszę nie wyciągać flaków tylko skupiamy się na kampanii :D

http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka ... 10/1684852
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 13 Maj 2010 13:26

RakuNH napisał(a):A cóż to za zwolennik JKM? :D powiedz mi chociaż szczerze czy go lubisz czy z chęcią byś go na marsa wysłała? :lol:


Mimo tego, że jest fanatycznym kibicem Caroline Woźniacki nawet go lubię. Ułożony chłopak, bystry, mający szerokie horyzonty i w podobny sposób jak Ty stara się wszystkim udowodnić, że JKM jest świetnym kandydatem na prezydenta.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 13 Maj 2010 13:30

Masha a nie jest świetnym? :wink: Ułożone chłopaki wybierają Korwina :twisted:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 13 Maj 2010 14:08

Ja znam fajniejszego chłopaka, równie ułożonego i bystrego i on pójdzie głosować na Komorowskiego :wink: Chciałby głosować na Radka (nota bene swojego imiennika :wink: ), ale z wiadomych przyczyn nie może :( Tak więc nie tylko panie ulegają osobie Radosława Sikorskiego.

Jeżeli chodzi o JKM to według mnie nie jest świetny, to nie moja bajka. Wybaczysz? :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 13 Maj 2010 14:22

Ma do tego pełne prawo bo przecież nikt nikomu nie może nakazać kandydata :wink: Jednak nie powiem żeby głosowanie na Bronka wywarło na mnie pozytywne wrażenie :twisted:

Kobietom mogę wybaczyć brak sympatii do JKM :D jednak dalej uważam że liczy się pomysł na Polskę bo szczerze to mnie nie interesuje co Bronek czy Jarek myśli o kobietach tylko interesuje mnie co ma do zaoferowania obywatelom :wink: To że JKM ciągle ciągną za język w chwytliwych tematach to inna sprawa. Druga sprawa że on się daje prowokować.

Mały gratis dla wielbicieli Bronka:
http://www.youtube.com/watch?v=0RtLbDgR ... re=related
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez matti » 13 Maj 2010 15:20

Janusz Korwin-Mikke to świetnie ułożony polityk. Zna realia i w przeciwieństwie do panów z PO nie opowiada ludziom kłamstw o dobrej kondycji państwa. Każdy normalny człowiek doskonale wie, że za kilka lat dojdzie do rzezi w naszym kraju, a powód będzie banalny- Brak pieniędzy na wypłacanie emerytur. Tylko ktoś taki jak np. Pinochet albo Piłsudski może nas uratować. Polskie społeczeństwo to w 90% idioci, którzy głosują tak jak powiedzą w TVN-ie czy TVP. Nikt nie pomyśli, że trzeba dać sobie spokój i uciekać z UE żebyśmy mieli choć szanse się ratować.

Cóż wam życzę miłego głosowania na Bronka bo to bez wątpienia najlepszy z kandydatów spoza Polski! Ja głosuje na Kaczyńskiego, trzeba wybrać mniejsze zło...
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 13 Maj 2010 15:22

matti napisał(a):Ja głosuje na Kaczyńskiego, trzeba wybrać mniejsze zło...


Takich rzeczy to ja kompletnie nie rozumiem :wink: Bronek nie ma cienia szans na 50% w pierwszej turze także nie ma mniejszego zła. Druga tura (przy ewentualnej nieobecności Korwina-Mikke) także mój głos na Kaczyńskiego.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez matti » 13 Maj 2010 15:27

I bardzo dobrze... bo nie chce sobie wyobrażać pełni władzy PO
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości