Wybory prezydenckie 2010

O wszystkim.

W II turze oddam głos na:

Jarosława Kaczyńskiego
11
22%
Jarosława Kaczyńskiego
11
22%
Bronisława Komorowskiego
14
28%
Bronisława Komorowskiego
14
28%
 
Razem głosów : 50

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 04 Maj 2010 20:35

Kiedy zmarła mi bliska osoba przeżywałam to około roku, nie chodziłam na imprezy, zaniedbałam naukę i znajomych, prawie każdy człowiek tak postępuje, może jestem zbyt wrażliwym człowiekiem, ale postawa Jarosława Kaczyńskiego mnie przeraża. Nie mogłabym zagłosować na kogoś takiego.

PO z tymi swoimi wystąpieniami też mnie wkurza, ale lepsze to niż ciągłe powtarzanie o "testamencie, który trzeba wypełnić" :roll:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 04 Maj 2010 20:38

Mnie wkurzają obie partie dlatego nie głosuje na żadną z nich po prostu chciałem tylko zauważyć że PO robi antykampanie PiS czyli chwalą się tym czego nie robią a mogliby jakby tylko chcieli. Najlepiej by się zamknęli :wink:

Janusz zaś na 99% wystartuje gdyż ponoć dziś pękła liczba 100 tys podpisów ale wiadomo że dużo może zostać odrzucone także trzeba zbierać :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez albatros » 04 Maj 2010 21:09

Image
Ostatnio edytowany przez albatros, 30 Kwi 2011 15:40, edytowano w sumie 1 raz
albatros
Młodzieżowiec
 
Posty: 471
Rejestracja: 10 Lut 2010 23:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez san » 04 Maj 2010 21:21

Jako kibice powinniście uwzględnić stosunek kandydata do polskiego sportu.
san
Mistrz Świata
 
Posty: 1008
Rejestracja: 12 Kwi 2010 17:36

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 04 Maj 2010 22:47

Może tak jest albatros. Są też tacy ludzie. Mimo, że żal mi całej rodziny Kaczyńskich nie pójdę na niego głosować tylko dlatego, że wydarzyła się tak straszna tragedia. Nie był moim kandydatem przed Smoleńskiem i nie będzie nim po. Ta tragedia nie zmienia naszego światopoglądu (lewicowiec nie przejdzie nagle na prawą skrzydło), ale może zmieni nieco Polskę...na lepsze...mam nadzieję.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Adrian Woźniak » 04 Maj 2010 23:05

Wydaje mi się, że Jarosław Kaczyński bardzo przeżył śmierć swojego brata. Widać to zresztą było w trakcie trwania relacji pogrzebowych. I tak jak Albatros mówi, najgorszym wyjściem byłoby odcięcie się od świata i innych ludzi. Niestety tragedie nie omijają nikogo i trzeba stawiać im czoła jakkolwiek cięzko by nie było. Nikt przecież po śmierci bliskiej osoby nie rzuca wszystkiego, nie rezygnuje z pracy. Każdy cierpi, ale musi sobie z tym jakoś poradzić. Jarosław Kaczyński jest politykiem, to jest jego praca i nie może teraz z tego zrezygnować. Zwłaszcza, że PiS po tej katastrofie jest bardzo osłabiony pod względem personalnym. Zginęła przecież czołówka tego ugrupowania.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez albatros » 05 Maj 2010 05:51

Image
Ostatnio edytowany przez albatros, 30 Kwi 2011 15:40, edytowano w sumie 1 raz
albatros
Młodzieżowiec
 
Posty: 471
Rejestracja: 10 Lut 2010 23:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 05 Maj 2010 06:01

Albatros Jak wymieniasz kto jest anty sportowy to wiem też kto jest pro sportowy :wink: Nie znam programów dotyczących sportu ale mam nadzieje że inne partie nie obetną nakładów np o 20 % :wink:

Korwin Mikke potrafi odróżnić kibica od kibola i jest przeciwny zbiorowej odpowiedzialności także to już dla mnie wystarczający argument jeśli chodzi o sportowe :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez figaro56 » 05 Maj 2010 07:30

Kiedyś przeprowadzono ankietę który z bohaterów kreskówek Walta Disneya cieszy się największą popularnością i sympatią. Zwyciężył bezapelacyjnie Kaczor Donald. Ze wszystkich postaci to zdecydowanie Kaczor Donald ma najpaskudniejszy charakter. Złośnik, kłótnik i cwaniaczek ale postać wyrazista i dlatego się podoba. Głosowanie na Korwina Mikke to takie oddawanie głosu na Kaczora Donalda. Niestety dla zwolenników Korwina Mikke życie to nie animowana kreskówka i głosowanie na Kaczora Donalda nie wchodzi w rachubę. Nie wiem czy Kaczor Donald odróżnia kibola od kibica ale wiem na pewno, że nie czyta Gazety Wyborczej. Tym bardziej szkoda, że nie startuje w wyborach.
Chciałem jeszcze odnieść się do Myszki Miki ale znając awersję osób wysoko postawionych na forum do tej postaci dałem sobie na luz.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 05 Maj 2010 17:40

Bardzo mądre porównanie Figaro. Sam sobie wystawiłeś opinię :D Już nie muszę Cię pogrążać bo szkoda klawiatury....
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 06 Maj 2010 14:06

Debata w "2 lidze prezydenckiej". Dobre i to bo na konfrontacje z ekipą K&K która nawet nie liczę. Dla wszystkich by było najlepiej jakby już rozegrano drugą turę od kopa.

Cz1: http://www.youtube.com/watch?v=PbO-vJRUy0I
Cz2: http://www.youtube.com/watch?v=nc3rBCFYanA
Cz3: http://www.youtube.com/watch?v=VZPCUdZRJ0k
Cz4: http://www.youtube.com/watch?v=rjSEkMwuzE8
Cz5: http://www.youtube.com/watch?v=7xSVfWjIdwY
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Laleczka Chucky » 06 Maj 2010 17:40

Mnie bardzo cieszy ogromne poparcie dla Kaczyńskiego, musi wygrać te wybory :mrgreen:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez doliniarz » 06 Maj 2010 17:44

Mateusz napisał(a):Mnie bardzo cieszy ogromne poparcie dla Kaczyńskiego, musi wygrać te wybory :mrgreen:

Nie mów tak, bo wykraczesz :evil: .
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 06 Maj 2010 17:47

Korwin Mikke zebrał 120 tys podpisów.

Udało się i jednak będzie na kogo głosować. Ewentualnie brałem pod uwagę Jurka ale to tak tylko w rezerwie :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez doliniarz » 06 Maj 2010 17:56

Jeśli w ogóle pójdę głosować (nie chce mi się), ale raczej chyba pójdę to pojawił się u mnie mały dylemat czy głosować na Leppera czy Korwina Mikke :shock:
Jeśli w drugiej turze będzie Komorowski i Kaczy6ński to zagłosuję na Kaczyńskiego.
Tak sobie pomyślałem, że skoro PO ma władzę to jak będzie miało jeszcze prezydenta to już prawie będzie dyktatura i nikt im się nie sprzeciwi :D .
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 06 Maj 2010 18:09

Wyżej wkleiłem linki do debaty. Byli obecni Lepper i Korwin Mikke także sobie może porównać :wink: Poglądy mają bardzo różne także dziwny dylemat :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Parsi » 07 Maj 2010 22:18

Tylko Janusz Korwin-Mikke!

-Przywrócenie Kary śmierci
-Likwidacja ZUS-u
-likwidacja NFZ-u
-dostęp do broni
-Jakakolwiek działalność gospodarcza państwa czy gminy - jako stwarzająca nieuczciwą konkurencję - będzie bezwzględnie zakazana.
-Wszelkie podatki regulujące: cła, subsydia i dotacje będą drastycznie ograniczane
-Szkolnictwo będzie całkowicie zdecentralizowane i sprywatyzowane. Państwo nie może uzurpować sobie żadnego prawa do narzucania rodzicom czego i jak długo należy uczyć dzieci i sposobów ich wychowania
-Armia musi być zdolna do obrony terytorium państwa dlatego budżet obronny powinien być zwiększony
Zrzeszenie Ludzi Jąkających się
http://www.demostenes.boo.pl
Parsi
Młodzik młodszy
 
Posty: 5
Rejestracja: 21 Gru 2008 01:40

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Adrian Woźniak » 08 Maj 2010 07:53

Parsi napisał(a):Tylko Janusz Korwin-Mikke!

-Przywrócenie Kary śmierci
-dostęp do broni
-Jakakolwiek działalność gospodarcza państwa czy gminy - jako stwarzająca nieuczciwą konkurencję - będzie bezwzględnie zakazana.
-Szkolnictwo będzie całkowicie zdecentralizowane i sprywatyzowane. Państwo nie może uzurpować sobie żadnego prawa do narzucania rodzicom czego i jak długo należy uczyć dzieci i sposobów ich wychowania
-Armia musi być zdolna do obrony terytorium państwa dlatego budżet obronny powinien być zwiększony


Dlatego boje się tego człowieka. Niektóre jego pomysły są kompletnie nieprzemyślane i nierealne. Na czoło wychodzi dostęp do broni, jak dla mnie totalnie idiotyczny postulat. Chociaż szczerze przyznam, że nie słyszałem, aby o takim czymś mówił.
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 08 Maj 2010 10:51

Adrian dlaczego posiadanie broni jest idiotyczne? Posłuchaj wypowiedzi na ten temat bo mówił o tym setki razy i zawsze niszczył rywala w debacie :wink: Albo to rywal nazywał go rasistą za słowo "murzyn". Choć oczywiście każdy z nas zawsze mówi "czarnoskóry" :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=x2fOhYU-3EY
http://www.youtube.com/watch?v=5pF0qnUV ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=LauK7YTvmzI
http://www.youtube.com/watch?v=0JzrUDmE ... re=related

Gwarantuje Ci że wszystkie pomysły są przemyślane. A czy realne? Moim zdaniem tak, twoim nie.

Wprowadzenie prawa do posiadania broni wraz z zaostrzeniem prawa i wprowadzeniem kary śmierci (za morderstwo popełnione z premedytacją) to jest świetny pomysł.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Adrian Woźniak » 08 Maj 2010 11:39

RakuNH napisał(a):Adrian dlaczego posiadanie broni jest idiotyczne? Posłuchaj wypowiedzi na ten temat bo mówił o tym setki razy i zawsze niszczył rywala w debacie :wink: Albo to rywal nazywał go rasistą za słowo "murzyn". Choć oczywiście każdy z nas zawsze mówi "czarnoskóry" :wink:


Wystarczy spojrzeć na przykład Stanów Zjednoczonych, gdzie broń jest praktycznie w każdym domu, gdzie można zastrzelić czlowieka tylko dlatego, że wkroczył na teren posesji. Zobacz ile wypadków tam jest, gdzie male dziecko dorwało się do źle schowanej i niezabezpieczonej broni rodzica. Na co uczciwemu człowiekowi broń? Może powinniśmy zwiększyć nakłady na policje, a nie uzbrajać wszystkich obywateli jak leci? Nie każdy jest na tyle odpowiedzialny i dojrzały, żeby korzystać z niej w umiejętny sposób.

JKM bardzo często w swoich wypowiedziach przejawiał niechęć do określonych grup. Słowo tolerancja jakoś mi do niego nie pasuje :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron