Wybory prezydenckie 2010

O wszystkim.

W II turze oddam głos na:

Jarosława Kaczyńskiego
11
22%
Jarosława Kaczyńskiego
11
22%
Bronisława Komorowskiego
14
28%
Bronisława Komorowskiego
14
28%
 
Razem głosów : 50

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 29 Kwi 2010 21:01

No cóż, jakoś argumenty pana Korwin-Mikke do mnie nie przemawiają. Jakieś bezsensowne wyliczenia, z których nic nie wynika. Skoro kobiety dając swój wkład w wybór przyszłego prezydenta, rządu zaniżają poziom i jakość tego wyboru, to też zaniżają rozwój intelektualny potomstwa, które wydają na świat (no bo przecież mają niższe IQ niż panowie...), a więc przyszłego młodego pokolenia. Tak więc należy wytępić te 90% niemądrych bab, zostawić tylko te 10% i powiedzieć tym 2/3 panom dzielcie się :lol:

Niech pan Korwin-Mikke nie denerwuje płci pięknej, bo to mściwa masa, która zrobi mu jesień średniowiecza, bądź inną seksmisję :wink: .


Współczuję żonie pana JKM, gorylica, wariatka? bo na pewno nie kobieta z tych magicznych "10%"
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 29 Kwi 2010 21:08

A czy stwierdzenie że dana część nie powinna głosować jest równo znaczne z tym że sa głupie? :wink: Podobnie jak Pieńkowska wmawiasz jakieś dziwne rzeczy. Kobiety są lepsze w innych dziedzinach a mężczyźni w innych. Mikke nigdy nie mówi że kobiety są głupie ale mniej inteligentne :wink: No i jeszcze mówisz o 90% kobiet a nie wspomnisz o 60% mężczyzn - nieładnie :D

Wystarczy popytać znajomych o ich poglądy polityczne. Duża cześć mężczyzn będzie miała ugruntowane poglądy a duża część kobiet powie że polityka ich nie interesuje. Czy to coś złego? :wink:

A co do żony to też nie rozumiem. Być może żona podobnie jak cały jego elektorat popiera jego poglądy? :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 29 Kwi 2010 21:38

RakuNH napisał(a):A co do żony to też nie rozumiem. Być może żona podobnie jak cały jego elektorat popiera jego poglądy? :wink:


Nie chodzi mi o poparcie. Nie wątpię, że ta pani pójdzie w ogień za swoim guru :D Ale czy ma jakieś swoje poglądy, choć jeden różny od męża? Jeżeli nie, to nie należy do tych 10%...

Oczywiście, że zdaję sobie sprawę, że JKM nie nazywa nikogo głupim czy niedorozwiniętym, ale jakim prawem akurat te 90% nie ma prawa głosować? Zrobi test? Ty się nadajesz, a Ty nie? Ty będziesz na mnie głosować, bo lubisz jak mężczyźni mają rację, więc należysz do 10%...Ciężko mi zrozumieć tego pana, kręci niemiłosiernie, nie przeczę, że jest inteligentny, ale do ludzi trafia jasny przekaz.

I ta aluzja o przystojnym kapitanie...kobiety mają to do siebie, że o niektórych sytuacjach mówią z przymróżeniem oka, i taka była nasza konwersacja o Radosławie Sikorskim. Przecież nie ma go nawet wśród kandydatów i raczej większa część nas będzie zmuszona głosować na megaciacho Bronisława Komorowskiego :wink:

P.S. Nawet lubię Pieńkowską :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 29 Kwi 2010 21:50

Ja już nic nie rozumiem :lol:

Przecież ten 10% to kobiety interesujące się polityką i potrafiące "zrozumieć" niektóre rzeczy. Jego żona może mieć inne poglądy ale najważniejsze żeby je w ogóle miała a nie głosowała "bo tak mówi TVN" :wink: To o to się w tym wszystkim rozchodzi.

A co do kręcenia to może i trochę kręci ale to jest tylko przekazanie swoich poglądów. Przecież Korwin-Mikke jest przeciwny demokracji więc to było tak podane w celach informacyjnych a nie był to żaden punkt programu a tu już afera :wink:

A aluzja to tak humorystycznie. Przecież Ci Masha nic nie zarzucam bo się na wielu sprawach politycznych znasz lepiej ode mnie ale z własnego doświadczenia wiem że większość kobiet kocha zdanie "nie interesuje mnie polityka" i niestety takie osoby zagłosują tak jak mówi Pieńkowska :wink:

A co do tej dziennikarki to ja ją do pewnego czasu lubiłem ale choćby tym prowadzeniem programu pokazała swój brak kultury. Jeśli Korwin Mikke jest chory psychicznie jak to jego przeciwnicy mówią to ona też musi być :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 29 Kwi 2010 22:09

RakuNH napisał(a):A aluzja to tak humorystycznie. Przecież Ci Masha nic nie zarzucam bo się na wielu sprawach politycznych znasz lepiej ode mnie ale z własnego doświadczenia wiem że większość kobiet kocha zdanie "nie interesuje mnie polityka" i niestety takie osoby zagłosują tak jak mówi Pieńkowska :wink:


Tutaj muszę przyznać Ci rację, jeżeli ktoś nie ma zielonego pojęcia o polityce i głosuje, bo mąż tak mówi bądź Pieńkowska nalega to niech w ogóle nie podchodzi do urny. Brak własnych poglądów i zdania oznacza automatyczne przydzielenie do grupy "90%". Ale myślę, że jest to liczba grubo przesadzona. Do tego jak patrzę na młode pokolenie mężczyzn to te proporcje (10% vs 40%) w najbliższym czasie mogą ulec gwałtownemu zachwianiu :roll:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 29 Kwi 2010 22:20

Jako reprezentant młodego męskiego pokolenia mogę Ci przyznać trochę racji :D aczkolwiek nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że w polityce zarówno biernie jak i czynnie będą królowały kobiety :wink:

Zakończę więc wątek o głupocie i nie głupocie miłym akcentem. Głosujmy na KORWINA! :D :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 29 Kwi 2010 22:37

To może mi podpowiesz jak w tej nowej sytuacji znaleźć męża na poziomie? Oczywiście żartuję :lol:
W pokoleniu młodych kobiet też za kolorowo nie jest...niestety :? Plastik, tlenione włosy i przeciąg w głowie... :?

Ja też zakończę miłym akcentem. Nie wiesz na kogo głosować, nie głosuj wcale, nie denerwuj ludzi, którzy wiedzą :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez figaro56 » 30 Kwi 2010 08:19

W naszym kraju jest ten problem, że od dobrych kilku lat mamy wybór między dżumą a cholerą. Między "bogoojczyżnianą" prawicą narodową a nieco bardziej uczesaną prawicą wersji light w wykonaniu PO. Z ciężkim sercem zagłosuję na Komorowskiego. To nie jest prezydent moich marzeń ale wiem, że nie będzie ośmieszał tego urzędu i po prostu nie będę musiał się za niego wstydzić. Wiem, że nie będzie Polaków straszył Niemcami , Rosjanami, gejami, Żydami, masonami i Bóg wie kim jeszcze. Wiem ,że nie będzie jawnie wspierał tylko jedną opcję polityczną i przynajmniej będzie się starał być obiektywny. Na tym zaszczytnym urzędzie nie potrzeba politycznego rozrabiaki i klauna i jestem przekonany, że Komorowski w tym względzie takim nie będzie.
Jestem lewicowcem i takim pozostanę. Nawet w czasach komuny moje marzenia to była umiarkowana lewica w normalnym demokratycznym systemie. Jestem za rozdziałem kościoła od państwa przy poszanowaniu praw każdej religii. Jestem przeciwny religii w szkołach a już wliczanie ocen z tejże do średniej uważam za skandal. Jest takie powiedzenie, ze kto w młodości nie był lewicowcem ten na starość będzie świnią. Niestety ale brak kandydata lewicowego zdolnego do przyzwoitego wyniku wyborczego i w tym wypadku głosowanie na Napieralskiego to marnowanie głosu. Za bardzo boję się powtórki prezydentury kandydata PIS-u aby marnować swój głos.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 30 Kwi 2010 09:46

figaro56 napisał(a):i w tym wypadku głosowanie na Napieralskiego to marnowanie głosu. Za bardzo boję się powtórki prezydentury kandydata PIS-u aby marnować swój głos.


Poglądy masz jakie masz i widzę w nich sporo aluzji do Korwina ale je z trudem bo z trudem szanuje :wink:

Ale nienawidzę takiego podejścia. Możesz mi racjonalnie wytłumaczyć jakim cudem można zmarnować głos w 1 turze? :wink: Ja tego nie potrafię zrozumieć. Na 99% 2 tura będzie Kaczyński-Komorowski (dałbym mniej % jakby nie zasługa mediów) a po 0,5% daje Korwinowi i Napieralskiemu także jakim cudem głos w 1 turze na swojego kandydata jest zmarnowany? :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez ssonicsl » 30 Kwi 2010 11:26

Tez chciałem głosować na Szmajdzińskiego, no ale niestety... Na Grzesia Napieralskiego na pewno głosu nie oddam, dla mnie to on jest zbyt ... hmm agresywny, jak go kiedyś chyba Brudzińskich nazwał "pistolecik".

W związku z tym w I turze Olechowski w II Komorowski. W II mój głos będzie oddany nie na zasadzie kogo popieram, ale kogo na pewno nie popieram, a więc będę tym elektoratem negatywnym :wink:

No chyba żeby zagłosować na Pawlaka vel zwyciężymy! :lol: Chyba nigdy tego gestu nie zapomnę... :lol:
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez san » 30 Kwi 2010 18:45

Masha,to jakieś nieporozumienie. Z kontekstu łatwo wynika,że pisałem to o tutejszych forumowiczkach a nie o wszystkich kobietach.
san
Mistrz Świata
 
Posty: 1008
Rejestracja: 12 Kwi 2010 17:36

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 30 Kwi 2010 23:08

san napisał(a):Masha,to jakieś nieporozumienie. Z kontekstu łatwo wynika,że pisałem to o tutejszych forumowiczkach a nie o wszystkich kobietach.


Czyli o mnie, góralce i Lenie? :wink: Cudownie to słyszeć :( . Trochę chciałyśmy rozładować atmosferę jaka panuje przed jakże ważnymi dla naszego kraju wyborami prezydenckimi. Chyba nie zrozumiałeś naszych intencji.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez góral'ka » 01 Maj 2010 11:41

a ja głupia tak się cieszyłam, że pierwszy raz w życiu mam okazje głosować w wyborach prezydenckich, a tu co się okazuje, że nie powinnam mieć prawa głosu :wink: przeżyje Radek nie kandyduje :wink:
brać nie tylko to co łatwe, lekkie i przyjemne
Awatar użytkownika
góral'ka
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 06 Gru 2009 09:22
Miejscowość: okolice Zakopanego

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez san » 01 Maj 2010 17:24

Jeżeli żartowałyście to ja też żartowałem.
san
Mistrz Świata
 
Posty: 1008
Rejestracja: 12 Kwi 2010 17:36

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Fevon » 03 Maj 2010 10:14

A ja chciałem głosować na byłego prezydenta. Teraz nie zostaje mi nikt. Szkoda, że Dutkiewicz nie staruje, miałby mój krzyżyk. Może oddam pusty głos. Szkoda, że nie ma kratki jak na Ukrainie, "przeciw wszystkim" :P
Fevon
Junior młodszy
 
Posty: 83
Rejestracja: 07 Gru 2008 11:50
Miejscowość: Sosnowiec

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez karlos » 03 Maj 2010 11:48

Fevon napisał(a):Szkoda, że Dutkiewicz nie staruje, miałby mój krzyżyk.

Też żałuje, że nie startuje bo byłby zdecydowanie lepszym prezydentem, od tych kandydatów, którzy startują w tych wyborach, może za 5 lat wystartuje :D .
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez albatros » 03 Maj 2010 16:42

Image
Ostatnio edytowany przez albatros, 30 Kwi 2011 15:38, edytowano w sumie 1 raz
albatros
Młodzieżowiec
 
Posty: 471
Rejestracja: 10 Lut 2010 23:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Adrian Woźniak » 04 Maj 2010 15:12

Mam prośbę, żeby ta dyskusja odbywała się bez użycia słów typu złodziej, żal itp itd :wink: To drugie jest wyjątkowo irytujące.

Nasze Panie się nie postarały :P Gdzie tu jakies merytoryczne uzasadnienie :wink: ?

Przyznam szczerze, że nie wiem na kogo zagłosuje w pierwszej turze, w drugiej na pewno będzie to na pewno Jarosław Kaczyński :wink:
Przegrywa tylko ten, kto się poddaje.
Adrian Woźniak
Mistrz Świata
 
Posty: 1121
Rejestracja: 12 Lut 2009 23:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 04 Maj 2010 20:08

Ja z pewnością zagłosuję w drugiej turze na przeciwnika Jarosława Kaczyńskiego, obojętnie kim on będzie. Angażowanie się w politykę niedługo po śmierci swoich bliskich i absorbowanie do tego Marty jest dla mnie niepojęte :shock: ...ja takiemu kandydatowi mówię NIE.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 04 Maj 2010 20:10

Za to PO będzie prowadzić ciągle kampanie "pamiętamy o zmarłych ale nie chcemy ich wykorzystywać tak jak PiS, to my jesteśmy lepsi" :wink:

Ja 2 tura jeśli na kogoś to na Jarka ale marny ten wybór :roll:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości