Wybory prezydenckie 2010

O wszystkim.

W II turze oddam głos na:

Jarosława Kaczyńskiego
11
22%
Jarosława Kaczyńskiego
11
22%
Bronisława Komorowskiego
14
28%
Bronisława Komorowskiego
14
28%
 
Razem głosów : 50

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 27 Kwi 2010 21:14

Zgadza się zawsze miał największe poparcie jednak aż tak wielkiego poparcia nigdy nie widziałem. Zawsze było ono większe niż później w wyborach ale w sondażu z 15 000 głosów ma 30 % a w kolejnym z ponad 10 000 ma 40% także mimo tego że JKM i jego elektorat jest królem cyberprzestrzeni to ten wynik mnie zaskakuje in +.

Moim zdaniem też się słabo nadaje na prezydenta lecz głównie tu chodzi o prezencje. Podzielam 90% jego poglądów choć czasem trzeba przyznać że ciekawie je prezentuje i dosyć specyficznie. Mimo wszystko jest zawsze autentyczny w tym co mówi i mówi takim słowotokiem że po prostu trudno mu zarzucić jakieś "granie".

Wrzuciłem wcześniej dwa filmiki to jeszcze dam dwa dla rozrywki:
http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg (pieńkowska nie wytrzymuje :lol: )
http://www.youtube.com/watch?v=qxXg4jlq ... re=related ( Janusz kontra wiedźma - ostro)

bardzo ciekawie mówi na temat narkotyków, legalizacji broni czy ocieplenia klimatu no ale i tak wielu inteligentów ma go za wariata :wink:


bardzo się ciesze Lena że Cię nie uraziłem i może mój post skłoni kogoś do przemyśleń :wink: Co do sondaży to zgadza się że oni mają największe szanse ale mówienie że ktoś ma 3 % (nie pamiętam kto) a reszta daleko daleko w tyle jest po prostu zakłamaniem... JKM traci właśnie przez media bo wydaje się on tak bardzo marginalnym kandydatem że wielu myśli iż nie przekroczy 1 %. Gdyby był choć tak reklamowany jak Napieralski to 15% pewne.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Kacpero221 » 27 Kwi 2010 21:57

RakuNH napisał(a):
Kacpero221 napisał(a):Zagłosowałem na Korwina-Mikke, tak na przekór :p


Na przekór to znaczy? (...)


Na przekór ciągłego promowania przez stacje TV tylko Komorowskiego i Kaczyńskiego, i olewania innych kandydatów :roll: .
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 27 Kwi 2010 22:04

Myślałem że na przekór sobie. W takim razie zagłosujesz po prostu tak jak powinien zagłosować każdy pełnosprawny umysłowo obywatel :wink:

Mam tylko nadzieje że pa Janusz zbierze te 100 tys podpisów :o
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 27 Kwi 2010 22:24

Lena napisał(a):Masha, Góralka - przyjmiecie do fanklubu Radka jeszcze jedną duszyczkę? :wink:


Zapraszamy. Fanklub rośnie. Dla uśmiechu Radka wszystko, nawet można się pokroić. Gdyby to on był kandydatem PO to miliony przedstawicielek płci pięknej pośpiesznie poszłoby na niego głosować. Radek na prezydenta! :wink:

Jak prezydentem zostanie Jarosław Kaczyński to nie będzie pierwszej damy. Przyjedzie Carla Bruni i będzie rozmawiać ze swoim odbiciem w lustrze :lol: Żarcik taki na rozładowanie atmosfery... :wink:

Jeżeli chodzi o ewentualną zmianę zdania odnośnie mojego kandydata to nie ma na nią szans. Resztę panów po prostu szanuję, ale nie pałam do nich sympatią. Komorowskiego też nie lubię, ale chcę by PO wzięła wszystko i sprzedała Gdańsk (Polacy i ich poglądy :roll: )
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez figaro56 » 28 Kwi 2010 14:30

Czy wyście młode damy oszalały? Chcecie Radka Sikorskiego na Prezydenta? Przecież w ten sposób Pierwszą Damą RP zostaje ...... Żydówka. Już widzę jak Papcio Dyrektor Rydzyk to przełyka i jego moherowy gang. :lol: Już prędzej Murzynkę by zaakceptowali. Kiedyś już część była gotowa Indiankę z Peru przy okazji niejakiego Tymińskiego przełknąć ale nie Żydówkę. :lol: Na to jeszcze "bogoojczyźniani" nie są gotowi.
więc ważcie słowa i szalom siostry. :D
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez góral'ka » 28 Kwi 2010 16:49

no tak mohery mogą wszystko, pamiętam jak były poprzednie wybory to u nas z ambony leciał tekst by głosować na "prawych i sprawiedliwych" a nie tych co udają że są "po stronie obywateli" pojaśniały ludziom mózgi i poszli głosować na zasadzie "bo ksiądz powiedział..." :lol:
brać nie tylko to co łatwe, lekkie i przyjemne
Awatar użytkownika
góral'ka
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 06 Gru 2009 09:22
Miejscowość: okolice Zakopanego

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez doliniarz » 28 Kwi 2010 18:34

Niezaleźnie kto wygra to i tak gó*no to zmieni. Czy z PiSu czy PO to i tak, aby im zależy na tym aby dorwać się do koryta zresztą jak większości politykom.
Program PO: zabrać biednym, dać bogatym- takie przeciwieństwo Robin Hooda. PiS to w ogóle jeszcze gorzej.
Do PO szacunek straciłem jak po wygraniu wyborów Tusk zaczął opowiadać, że najważniejsza jest miłość, że nas wszystkich kocha itd. Co za osioł. :shock:
A PiS próbuje wygrać wybory na plecach zmarłego prezydenta. Żałosne, szczególnie to rozdawanie zdjęć pary prezydenckiej.

Potrzeba kogoś kto rozwali to całe towarzystwo wzajemnej adoracji: Andrzej Lepper :D
Ja głosuję albo na JKM, albo Leppera mimo, że i tak szans większych nie mają (szczególnie Lepper :lol: ) Na 90% na JKM.
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez zdzichu » 28 Kwi 2010 19:37

Rzeczywiście takie zamieszanie teraz z tymi wyborami ,nie wiadomo do konca na kogo głosować ,wcześniej miałem zamiar na Jerzego Szmajdzinskiego ale niestety to już nie możliwe ,do Komorowskiego ostatnio jakby straciłem sympatie, a co do Leppera to niewiem czy jego wybór byłby bezpieczny dla Polski ,bo napewno on miał by kilka niekonwencjonalnych pomysłów
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 28 Kwi 2010 19:44

Zann napisał(a):Ludziska przed każdymi wyborami na potęgę kretynieją. Niepomni tragicznych doświadczeń z przeszłości zapominają ,że każdy polityk to złodziej a każda partia polityczna to zorganizowana grupa przestępcza.


Mnie tam Radek mógłby okraść :oops:

Image
Góralka toż to prawdziwy M. Fourcade polskiej polityki.


P.S. Figaro z Żydówką zrobiłoby się porządek, czyt. wysłało na banicję do USA :wink: Na pewno też znalazłaby się jakaś kandydatka na zastępstwo :oops: :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez karlos » 28 Kwi 2010 22:12

Aż 21 kandydatów na prezydenta i w tym żadnej kobiety, coś słabo widzę te parytety :lol: podczas wyborów, bo chętnych kobiet mogłoby zabraknąć. Co do pani Applebaum, to nawet czytałem jej jedną książkę i wydaje mi się, że Polska już nie jest takim ciemnogrodem, jak za PRL-u. Co do Sikorskiego, to nie pasował mi na prezydenta, chociażby ze względu na to, że jest relatywnie młody i jego wypowiedzi często są nieprzemyślane.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 29 Kwi 2010 00:04

To boli, że nie ma żadnej kobiety, ale chyba musimy jeszcze poczekać na polską Hilary Clinton...może pani Jolanta Kwaśniewska miałaby jakieś szanse, no może jeszcze Hanna Grrronkiewicz Walc :wink:

Nie dość, że brak kobiet to jeszcze brak kandydatów odpowiednich "pod" głosowanie kobiet...no cóż trzeba jakoś to przetrwać. Napieralski jeszcze ujdzie, reszta jakaś taka mizerniutka, może chociaż mają w zanadrzu sporo w głowie, to też robi na nas wrażenie. Choć kandydat przebojowy, bystry, mądry (posługujący się biegle angielskim :roll: ) i jednocześnie reprezentacyjny istnieje. Chyba wiadomo o kogo chodzi :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez 19Kolejorz95 » 29 Kwi 2010 07:57

Dla mnie choć nie pójdę na wybory powinien wygrać Komorowski - Napieralski :D
Wybierzecie Jarosława i znowu będziecie się śmiać, że taki i owaki...I mam jedno pytanie do osób, które interesują się polityką czy Jarosław Kaczyński może kandydować skoro nie ma żony i nie będzie pierwszej damy RP :?: :?:
Lindsey Vonn:*
Awatar użytkownika
19Kolejorz95
Junior młodszy
 
Posty: 66
Rejestracja: 14 Lut 2009 21:27
Miejscowość: Kalisz

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez san » 29 Kwi 2010 10:31

Korwin-Mikke ma rację,że kobiety nie powinny mieć prawa głosu.
san
Mistrz Świata
 
Posty: 1008
Rejestracja: 12 Kwi 2010 17:36

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Lena » 29 Kwi 2010 13:12

Ha, pan Sikorski Radosław wcale nie jest za młody :wink: . Tak sie utarło kiedyś - bo i faktycznie został wiceministrem spraw zagranicznych bodajże w wieku 29 lat, ale na pewno przed 30 - ale obecnie pan Radosław ma na karku lat 47. Nie mówię, że to dużo, ale za młody i niedoświadczony to on nie jest moim zdaniem :)

Taki off-topic jeszcze jeden - administracja patrzy? :roll: - polecam książkę p. Sikorskiego "Prochy świętych" o jego podróży po Afganistanie, dobrze się czyta. Trochę lansowania się może tu i ówdzie jest, ale nie wpływa za bardzo na proces czytania:)
Awatar użytkownika
Lena
Młodzik
 
Posty: 46
Rejestracja: 04 Mar 2010 15:15
Miejscowość: Poznań

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez góral'ka » 29 Kwi 2010 14:51

Masha napisał(a):
Mnie tam Radek mógłby okraść :oops:

Image
Góralka toż to prawdziwy M. Fourcade polskiej polityki.




dokładnie przynajmniej facet wygląda, jeśli chodzi o programy to z gadania polityków zwykle nic nie wynika, wiec mimo iż z przykrością muszę stwierdzić że wolę głosować przynajmniej na twarze :(
brać nie tylko to co łatwe, lekkie i przyjemne
Awatar użytkownika
góral'ka
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 06 Gru 2009 09:22
Miejscowość: okolice Zakopanego

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 29 Kwi 2010 14:55

Jeśli już "takimi argumentami" się posługujemy to nie zagłosuje na Komorowskiego ze względu na jego żone :lol: Wolę Jarka bez żony (oczywiście po Korwinie Mikke) :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez Masha » 29 Kwi 2010 20:18

san napisał(a):Korwin-Mikke ma rację,że kobiety nie powinny mieć prawa głosu.


Powinieneś się wstydzić. Gdyby nie kobiety to by Cię na świecie nie było. Całuj po stopach i dziękuj, że chce nam się Wami zajmować :lol:

A pan Korwin-Mikke tym stwierdzeniem "zabił" połowę swojego elektoratu. Kobiety nie lubią dumnych samców, których należy tylko klepać po plecach i mówić jacy to oni mądrzy, błyskotliwi itd...wrrr. Pobudka to nie średniowiecze!
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez RakuNH » 29 Kwi 2010 20:30

Masha napisał(a):
san napisał(a):Korwin-Mikke ma rację,że kobiety nie powinny mieć prawa głosu.


A pan Korwin-Mikke tym stwierdzeniem "zabił" połowę swojego elektoratu. Kobiety nie lubią dumnych samców, których należy tylko klepać po plecach i mówić jacy to oni mądrzy, błyskotliwi itd...wrrr. Pobudka to nie średniowiecze!


Jak dla mnie to Pieńkowska np w tej dyskusji się tylko skompromitowała i rzucała się na gościa ja przedszkolak :wink: Najczęstszą opinią przeciwników jest tekst "pan jest przecież psychicznie chory" i zazwyczaj takie teksty rzucają kulturalni lewacy :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=ogO3af9F_cg

Nie wiem dlaczego ludzi tak boli to że pan Kowin Mikke ma w 90% racje i jego jedyny błąd (dla mnie zaleta) to to że zawsze wyraża swoje poglądy bardzo dosadnie i mocno. Dla niektórych świr a dla mnie jedyny kandydat na prezydenta :wink:

W internecie dalej trzyma się mocno a główna przyczyna porażki to oczywiście media i artykuły np na WP "Dlaczego startują jeśli nie mają szans". Takie redaktorzyny kompletnie nie rozumieją demokracji...
http://www.pppi.pl/wybory-prezydenckie-2010.html
http://www.moje-ankiety.pl/polls/results/,14737
http://www.wybory.xaa.pl/

I jeszcze co do tego głosowania przez kobiety to nie jest tak do końca. Tu wszystko wytłumaczone:
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/Jeszcz ... 94440221,n

I zacytuję ostatnie zdanie:
"Chyba, że chcemy by kapitanem zostawał zawsze najprzystojniejszy oficer... "

Janusz na prezydenta :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez doliniarz » 29 Kwi 2010 20:33

Mikke i tak nie ma większych szans. Coś tam gada, że chce zniesienia zasiłków dla bezrobotnych i tym się jeszcze bardziej pogrąża.
Szkoda, że Kononowicz nie startuje bo mój głos by miał pewny :D . Ale i tak wolę JKM czy nawet Leppera niż tego sztywniaka Komorowskiego czy Klona zmarłego prezydenta. Ogółem żaden polityk nie zasługuje na poparcie.
Ostatnio edytowany przez doliniarz, 30 Kwi 2010 19:31, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Wybory prezydenckie 2010 - na kogo zagłosujesz?

Postprzez skucinka » 29 Kwi 2010 20:59

doliniarz napisał(a): Ale i tak wolę JKM czy nawet Leppera niż tego sztywniaka Komorowskiego czy Klona zmarłego prezydenta.


Serio, wolałbyś mieć jako prezydenta faceta, którego pomysłem na gospodarkę jest dodrukowanie banknotów?
skucinka
Junior
 
Posty: 152
Rejestracja: 06 Gru 2007 20:12
Miejscowość: Kraków

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron