Złoty medal ME Tomasza Sikory - AUKCJA CHARYTATYWNA!

O wszystkim.

Złoty medal ME Tomasza Sikory - AUKCJA CHARYTATYWNA!

Postprzez RakuNH » 17 Mar 2010 19:42

allegro napisał(a):AUKCJA CHARYTATYWNA!!!

Zapraszamy do licytacji złotego medalu Tomasza Sikory mistrzostw europy w biathlonie w 2007 roku.

Pełen zysk z licytacji zostanie przeznaczony na sfinansowanie operacji ciężko chorego kibica Odry Wodzisław, 14-letniego Arka Potyki. Oto krótki opis jego choroby:

Arek choruje na naczyniaka jamistego. Jest to niezłośliwy, ale groźny rodzaj nowotworu. Został on u chłopca wykryty w pierwszych dniach życia. Jego matka, która sama go wychowuje, szukała pomocy w całej Polsce. W 2000 roku trafiła do prof. Wagnera, a ten podjął się leczenia Arka. Chłopiec przeszedł w Warszawie siedem operacji, niestety nie dawały one oczekiwanego rezultatu, a w 2005 roku jego lekarz przeszedł na emeryturę. Inni specjaliści bezradnie rozkładali ręce.

Jedynym wyjściem, ich zdaniem, była amputacja nogi powyżej kolana. Matka chłopca nie zgodziła się na to i zaczęła szukać pomocy za granicą. Znalazła ją u prof. Dirka Loose, specjalisty w dziedzinie leczenia tego typu malformacji żylnych. Arek był już u niego na konsultacji. Profesor podjął się leczenia, lecz każda operacja to koszt ok. 10 tys. euro, a na taki wydatek rodziny Arka nie stać. Chłopiec w lutym ub. r. był już na dwóch operacjach, lecz potrzeba ich jeszcze kilka.


http://allegro.pl/item961848958_zloty_m ... ml#gallery

Kolejna aukcja. Zachęcam do licytacji ale żeby nie robić numerów jak z nartami Kowalczyk :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Wróć do Hyde Park

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron