Ceremonia zamknięcia

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Ceremonia zamknięcia

Postprzez markos7207 » 23 Lut 2014 19:38

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Kaniec filma ;)
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Ceremonia zamknięcia

Postprzez Odyn » 23 Lut 2014 19:56

W przeciwieństwie do ceremonio otwarcie ceremonia zamknięcia zrobiła na mnie duże wrażenie.Rosjanie sięgnęli po swoje największe atuty z literatury muzyki cyrku i teatru.Zrobiło też na mnie wrażenie to zadrwienie z kołkiem olimpijskim.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Ceremonia zamknięcia

Postprzez shunrey » 23 Lut 2014 20:00

Przepiękne zamknięcie przepięknych igrzysk. Ceremonia super - żartobliwe nieotwarte kółko pokazało, że Rosjanie mają jednak poczucie humoru :) Najbardziej podobał mi się moment jak miś zgasił znicz olimpijski i uronił łzę - super. No i polskie akcenty - w prezentacji bohaterów i najpiękniejszych momentów zobaczyliśmy Stocha "całującego" kamerę i upadającą, szczęśliwą i zwycięską Kowalczyk na mecie 10-tki klasykiem. Teraz czekać na Koreę i Kraków! xd
Ps. Powstanie jakiś dział na podsumowanie? Najlepiej byłoby wprowadzić jakąś jedną skalę punktową dotyczącą sportowców, czy krajów oraz samej organizacji :) Każdy by wystawił ocenę i krótki komentarz, taki głupi pomysł xd
shunrey
Młodzieżowiec
 
Posty: 443
Rejestracja: 07 Lis 2013 18:08

Re: Ceremonia zamknięcia

Postprzez Odyn » 23 Lut 2014 20:19

shunrey napisał(a):Przepiękne zamknięcie przepięknych igrzysk. Ceremonia super - żartobliwe nieotwarte kółko pokazało, że Rosjanie mają jednak poczucie humoru :) Najbardziej podobał mi się moment jak miś zgasił znicz olimpijski i uronił łzę - super. No i polskie akcenty - w prezentacji bohaterów i najpiękniejszych momentów zobaczyliśmy Stocha "całującego" kamerę i upadającą, szczęśliwą i zwycięską Kowalczyk na mecie 10-tki klasykiem. Teraz czekać na Koreę i Kraków! xd
Ps. Powstanie jakiś dział na podsumowanie? Najlepiej byłoby wprowadzić jakąś jedną skalę punktową dotyczącą sportowców, czy krajów oraz samej organizacji :) Każdy by wystawił ocenę i krótki komentarz, taki głupi pomysł xd

Z tymi igrzyskami w Krakowie to nawet nie żartuj
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Ceremonia zamknięcia

Postprzez Daniel » 23 Lut 2014 22:26

Również bardzo podobała mi się ceremonia, oglądało się przyjemnie. Pisarze, cyrk, wreszcie maskotki, Miś gaszący znicz poprzez zdmuchnięcie go. Super, znacznie lepsza ceremonia niż ta, która była na otwarciu ;)
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Ceremonia zamknięcia

Postprzez AntiJante » 24 Lut 2014 09:27

Podobały mi się obie jednakowo - otwarcie i zamknięcie było zupełnie różne i skupiało się na innych aspektach rosyjskości, ale urzekły mnie w identycznym stopniu :) Jak dotąd - najlepsze ceremonie w krótkiej historii mojego telewizyjnego igrzyskowania. Rosjanie się postarali, ale coś czuję, że i za cztery lata w Korei będzie na co popatrzeć.
"Spoglądasz w czyste, błękitne niebo. Hymn cię uspokaja, znika niedźwiedź, znika nawet wspomnienie niedźwiedzia. Umarł Król, niech żyje król! "
~"Król niedźwiedzi"
AntiJante
Junior
 
Posty: 111
Rejestracja: 21 Lis 2013 23:24
Miejscowość: Wieś

Re: Ceremonia zamknięcia

Postprzez muszti » 24 Lut 2014 12:45

Zgadzam sie że cermemonia zamkniecia była znacznie lepsza niz otwarcia. Zdziwiło mnie to troche bo myslałem że "wszystko co najlepsze" rzucą na poczatek ;)
Król jest tylko jeden! OLE EINAR BJOERNDALEN
Awatar użytkownika
muszti
Mistrz Świata
 
Posty: 1091
Rejestracja: 18 Gru 2009 18:06


Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość