Narciarstwo alpejskie

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Re: Narciarstwo alpejskie

Postprzez Bedrzich » 23 Lut 2014 23:59

A ja tak sobie myślę, że takie ustawienie w takich warunkach pogodowych drugiego przejazdu to był skandal. Śnieg był jak kasza, a ten ciężki kretyn Ante Kostelić (sorry, podzielam w tym wypadku zdanie Lizeroux i wielu innych alpejczyków), ustawia na igrzyskach taki przejazd. Nie chodzi mi o to, aby był on łatwy i przyjemny, ale naprawdę oglądanie przejazdu, w którym co drugi próbujący atakować wynik alpejczyk wypada chyba mija się z celem. Jestem w stanie zaakceptować takie zabawy w Pucharze Świata, gdzie nie ukończenie jakiś zawodów to jest koniec świata, ale zepsuć wysiłki i marzenia iluś tam ludzi, tylko po to, aby dziadek Ante miał zabawę, no sorry. Można gdzieniegdzie znaleźć wywiady z narciarzami po tym slalomie (i to niekoniecznie z tymi, którzy wypadli z trasy) i zapewniam Was, że określenie "kretyn" to jest jedno z łagodniejszych.
Nie chciałem się wypowiadać o komentatorach, bo poziom był zatrważający w dużej mierze, ale skąd oni wzięli taką ciężką idiotkę jak ta Ledóchowska?? Czy już na prawdę nie ma w tym kraju chociaż kilku komentatorów, którzy znają się na dyscyplinie, którą komentują??? Przecież moja pięcioletnia córeczka byłaby lepsza, a jeszcze do tego mogłaby komentować, po polsku i po czesku od razu :D :D
Bedrzich
Mistrz Świata
 
Posty: 1232
Rejestracja: 11 Mar 2012 10:11
Miejscowość: Gduńsk

Poprzednia

Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości