Ceremonia otwarcia

Dział poświęcony XXII Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Soczi.

Re: Ceremonia otwarcia

Postprzez sakura » 08 Lut 2014 00:00

Jak dla mnie nudno. O wiele bardziej podobała mi się ceremonia z Pekinu czy Londynu.
Awatar użytkownika
sakura
Młodzik
 
Posty: 49
Rejestracja: 30 Kwi 2012 18:32

Re: Ceremonia otwarcia

Postprzez kat. » 08 Lut 2014 00:30

Na pewno była mniej popowa niż Londyn (dla mnie przeładowany i efekciarski), wiadomo, że taki Bond porwie więcej ludzi niż balet, a Bitelsi niż Czajkowski, ale ta pani od kultury, cokolwiek powiedziała, to zrobiła dobrą robotę, bo widzę, że teraz prawie wszyscy po niej jadą i im się momentalnie zaczęło bardzo podobać :)

Muzycznie dla mnie na największy plus przewijający się motyw z Kniazia Igora, tutaj w troszkę mniej operowej wersji :P
www.youtube.com/watch?v=_A3AccDP-Zg
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Ceremonia otwarcia

Postprzez Odyn » 08 Lut 2014 01:24

@kat

Igrzyska w Londynie były bardziej dynamiczne i z humorem.Wykorzystali co najlepsze ze swojego kraju.Rosjanie za bardzo przynudzali,niektóre pokazy taneczne za długie i jeszcze te przemówienia,trwały wieki.Zapalenie znicza również było kiepskie,bieg od stadionu do znicza był bezsensownie długi i powiedzmy sobie szczerze bez jakieś oryginalności.Pomysł z Londynu był dużo lepszy nawet w Vancuver lepiej to wyglądało.Za plus można uznać,że sportowcy wyszli szybko nie musieli wieki sterczeć przed stadionem,mogli w spokoju oglądnąć ceremonię choć muzyka na wyjście reprezentacji to jakaś kpina,techno i to jeszcze kiepskie.Nie było tragedii,ale do histori to nie przejdzie.
Odyn
Młodzieżowiec
 
Posty: 350
Rejestracja: 30 Gru 2013 21:30

Re: Ceremonia otwarcia

Postprzez Janko10 » 08 Lut 2014 02:18

Calgary wróć...
Ale...
Dawno... Była noc i byłem młody. :)

EDIT: A Milanko to naprawdę flagę niósł? ;)
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Ceremonia otwarcia

Postprzez weiner » 08 Lut 2014 09:36

Pomijając już wszelkie wpadki i tak jestem na nie :P Było podniośle, pompatycznie, atmosfera ciężka a chwilami "wieś tańczy i śpiewa, co mamy to damy". Jak dla mnie Rosjanie przegięli z tym wszystkim. Na + zaliczyłbym jedynie moment zapalenia znicza - wyszło fajnie. W mojej opinii Pekinu i Londynu nie przebili ;)
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Re: Ceremonia otwarcia

Postprzez kat. » 08 Lut 2014 12:11

Milanko niósł flagę 8-)

Z biathlonistów jeszcze chyba tylko Tofalvi była.

A z wpadek komentatorskich, to pozamiatał Babiarz twierdzeniem, że Kanadyjczycy pierwsze złoto na ZIO zdobyli 4 lata temu :lol: Za chwilę poprawił się, że mieli może w hokeju, a potem ktoś mu już wszedł w słowo, żeby nie ciągnął wątku.
...to tylko wieczność pustką śpiewa
Awatar użytkownika
kat.
Forumowy bożek
 
Posty: 5122
Rejestracja: 14 Gru 2010 11:35
Miejscowość: Marcówka

Re: Ceremonia otwarcia

Postprzez ssonicsl » 08 Lut 2014 12:22

Ceremonia jak ceremonia. Bardzo normalna bez fajerwerków, ale i też bez ... no po prostu taka jak być powinna. Pekinu na razie nic nie pobiło i myślę że jeszcze długo nic nie pobije... te bębny na początek...

Panią "ekspert" wyłączyłem po dwóch zdaniach. Żałosna kobiecina. Rozumiem że jak Kraków będzie organizował IO to zwrócimy uwagę nie tylko na plusy (a nie oszukujmy się ceremonie są taką pocztówką państwa gospodarza) ale i na minusy poczynając od ostrzeżenia aby zimą po Krakowie chodzić z maską tlenowa pod ręką.
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Ceremonia otwarcia

Postprzez Masha » 08 Lut 2014 16:49

Jaka piękna była ceremonia otwarcia. Mi bardzo przypadła do gustu :D :D :D Już mnie nie martwi, że na IO nie ma Neuner, jest moja najulubieńsza Marycha :D

Image
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Ceremonia otwarcia

Postprzez weiner » 08 Lut 2014 19:27

Masza zaprezentowała się jak zawsze z klasą :P :P
Awatar użytkownika
weiner
Młodzieżowiec
 
Posty: 225
Rejestracja: 06 Sty 2014 11:56
Miejscowość: Wrocław

Poprzednia

Wróć do Soczi 2014

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość