Igrzyska w TV

Dział poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Vancouver.

Gdzie obejrzysz transmisję z Igrzysk w Vancouver?

Eurosport
28
38%
Eurosport
28
38%
TVP/TVP Sport
7
9%
TVP/TVP Sport
7
9%
inna stacja
2
3%
inna stacja
2
3%
po co mam oglądać? sprawdzę wyniki!
0
Brak głosów
po co mam oglądać? sprawdzę wyniki!
0
Brak głosów
 
Razem głosów : 74

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Regis » 21 Lut 2010 00:02

Dzisiejsze studio nie licząc Lisa, no i Kurzajewskiego (zło konieczne), było na naprawdę dobrym poziomie. W końcu jacyś solidni dziennikarze sportowi, a Tomaszewski mówiąc o tym, aby nie przyznawać medali przed zakończeniem jakiejś konkurencji, skarcił całą TVP. Brawo panie Bohdanie!
Regis
Junior
 
Posty: 137
Rejestracja: 15 Lut 2010 19:48

Re: Igrzyska w TV

Postprzez basten » 21 Lut 2010 00:13

Regis napisał(a):Dzisiejsze studio nie licząc Lisa, no i Kurzajewskiego (zło konieczne), było na naprawdę dobrym poziomie. W końcu jacyś solidni dziennikarze sportowi, a Tomaszewski mówiąc o tym, aby nie przyznawać medali przed zakończeniem jakiejś konkurencji, skarcił całą TVP. Brawo panie Bohdanie!


zgadzam sie z toba w 100% tomaszewski zgasil wkurzajewskiego, person tez mowil do rzeczy, szczegolnie podobalo mi sie jak tomaszewski stwierdzil jak trudno jest zdobyc zloto i trzeba doceniac dobry wystep a nie tylko zloto zloto
basten
Młodzik
 
Posty: 39
Rejestracja: 06 Lut 2010 22:23

Re: Igrzyska w TV

Postprzez figaro56 » 21 Lut 2010 00:16

Wreszcie jakieś wypowiedzi na poziomie i to wszystkich. Zasługa chyba Tomaszewskiego, że powstrzymał tego wodzireja z irokezem od głupich komentarzy.
Wszyscy się dostroili poziomem po mądrym początku Bohdana i wreszcie można było tego posłuchać bez odruchów wymiotnych.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 21 Lut 2010 00:17

basten napisał(a):zgadzam sie z toba w 100% tomaszewski zgasil wkurzajewskiego, person tez mowil do rzeczy, szczegolnie podobalo mi sie jak tomaszewski stwierdzil jak trudno jest zdobyc zloto i trzeba doceniac dobry wystep a nie tylko zloto zloto


Ale mówił że tez by chciał złoto tylko trzeba do tego inaczej podchodzić :wink: Jeden z niewielu fachowców w tym nędznym studiu.

Dziś faktycznie w miarę dobre studio. Dobrze że Fortuny nie bylo bo moim zdaniem by zaniżył poziom :wink:


Przełączałem tylko jak były reklamy na Eurosporcie ale zdarzyło mi się nawet zapomnieć że oglądałem wcześniej na ES więc dziś było dobrze :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 21 Lut 2010 08:57

Komu podoba się fryzura Wkurzajewskiego?. Codziennie ma coraz więcej żelu na głowie, może sobie myśli czym więcej żelu tym więcej medai :lol:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez figaro56 » 21 Lut 2010 09:09

Kto tego człowieka zrobił komentatorem sportowym to pozostanie słodką tajemnicą TVP. Bardzo podobała mi się wypowiedź Lisa na temat końca kariery Adama. W ogóle wszyscy wypowiadali się z sensem. Trzeba ten skład wymienić z nazwisk bo do końca możemy takiego studia już nie mieć Tomaszewski, Person, Lis i zniżający poziom Wkurzajewski.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 21 Lut 2010 15:36

Często oglądam igrzyska z moim tatą i on mówi, że Kurzajewski to bajerant . Chodzi o to, że on bajeruje nas z tymi medalami. Gdzieś słyszałem, że Wkurzajewski wraz ze swoimi gośćmi w studio obliczył, że Justyna przywiezie z igrzysk 4 złote medale i przez to zarobi milion złotych :wink:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez figaro56 » 22 Lut 2010 11:27

Wkurzajewski znów błysnął arcyciekawym pytaniem do gościa w studiu a był nim nasz panczenista Paweł Zygmunt. Spytał go czy trudno jest bronić srebrnego medalu na IO. To było tuż przed startem Tomka w masowym. Z całym szacunkiem ale skąd panczenista Paweł Zygmunt ma to wiedzieć.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Duche » 22 Lut 2010 11:30

A skąd osoba o wiedzy sportowej Wkurzajewskiego ma wiedzieć, że Zygmunt nie ma srebrnego medalu? :mrgreen:
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Igrzyska w TV

Postprzez doliniarz » 22 Lut 2010 11:34

Igrzyska w tvp to kpina z kibiców!!! Puszczać bieg masowy biathlonistek od połowy dystansu-żenada i tyle. No, ale tak, ''Ranczo'' ważniejsze! Zarząd tvp do DYMISJI!!!
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RychuGKM » 22 Lut 2010 12:26

Mam pytanie , czy było tak:
Ranczo-reklamy-studio z kurzajewskim-reklamy-biathlon
czy może tak:
Ranczo-reklamy-biathlon
Bo stawiam 100 zł , że 1 wariant :lol:
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Igrzyska w TV

Postprzez doliniarz » 22 Lut 2010 12:46

Oczywiście, że pierwszy wariant. Zaczęli transmitować po 2 strzelaniu bodaj
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 22 Lut 2010 12:49

RychuGKM napisał(a):Mam pytanie , czy było tak:
Ranczo-reklamy-studio z kurzajewskim-reklamy-biathlon
czy może tak:
Ranczo-reklamy-biathlon
Bo stawiam 100 zł , że 1 wariant :lol:



Zawsze tak jest. Pamiętam jaki skoki przesuneli o godzinie wcześniej z 3 na 2. Oni zaczynają od 3, studio, atmosferka i udają jakby wszystko było na żywo. Już chyba lepiej jakby puścili tylko 2 serie :roll: O 2 w nocy to faktycznie napięta ramówką. Szczególnie że pamiętam że o 2 się właśnie coś skończyło i walneli coś od 2 do 3....

Kocham TVP :oops: :oops: :oops: :oops:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez damian940915 » 22 Lut 2010 14:30

Nawet TVP Sport ma pop.... ramówkę. Któregoś dnia leciał Curling. Po 10 endach remis. I co? Przerwa. TVP Sport puśćiło piosenkę z ceremonii otwarcia a po przerwie 11 end ale tylko końcówka, bo piosenka z otwarcia ważniejsza :( .
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Igrzyska w TV

Postprzez góral'ka » 22 Lut 2010 15:51

ja żyłam w błogiej nieświadomości... patrze biathlon 22.15 no to ok, nie spodziewałam się że puszczą dopiero od 2 strzelania byłam pewna że poleci na żywo... na szczęście duch święty mnie chyba oświecił bo coś kolo 22 zechciało mi się na ARD przełączyć i to troszeczkę ocaliło moją kibicowską duszyczkę :wink: :lol:
brać nie tylko to co łatwe, lekkie i przyjemne
Awatar użytkownika
góral'ka
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 06 Gru 2009 09:22
Miejscowość: okolice Zakopanego

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RychuGKM » 23 Lut 2010 10:23

góral'ka napisał(a):ja żyłam w błogiej nieświadomości... patrze biathlon 22.15 no to ok, nie spodziewałam się że puszczą dopiero od 2 strzelania byłam pewna że poleci na żywo... na szczęście duch święty mnie chyba oświecił bo coś kolo 22 zechciało mi się na ARD przełączyć i to troszeczkę ocaliło moją kibicowską duszyczkę :wink: :lol:

Ja zrobiłem ten sam błąd w przypadku narciarstwa alpejskiego. Patrzę w program tefałpe dwa: 18 55 -Zjazd do superkombinacji. Wciskam przycisk 2 w pilocie o ustalonej godzinie , a tam wyżelowana uśmiechnięta buźka Wkurzajewskiego zaprasza mnie na zjazd który skomentuje Sebastian NIEszczęsny. Wtedy już wiedziałem , że zostałem nabity w butelkę . Natychmiast przeżuciłem na TVP Sport a tam Monika Lechowska komentuje przejazd 20 zawodnika :lol:
No ale cóż , mój błąd , trza było sprawdzić program dnia :cry: . Na szczęście człowiek uczy się na błędach , i w przypadku biathlonu , tego błędu już nie popełniłem. A swoją drogą , bardzo ciekawy ten odcinek "RANCZA" , szkoda tylko , że leciał już chyba z 4 razy :lol:
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Igrzyska w TV

Postprzez karlos » 23 Lut 2010 10:41

Nie tylko na naszym forum transmitowanie igrzysk przez TVP budzi wiele kontrowersji:
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,758 ... h_TVP.html
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Igrzyska w TV

Postprzez forresty » 23 Lut 2010 10:43

Na szczęście człowiek uczy się na błędach


he he,... człowiek uczy się na tvp. :wink: :wink:
Ponoć namacalny dowód zakrzywienia czasoprzestrzeni widzimy patrzac na gwiazdy. Widzimy obraz gwiazdy która w danej chwli może już dawno nie istnieć jako że dotarcie światła odległego o lata świetlne do naszego oka cosik długo trwa czy jakoś tak więc suma sumarum widzimy coś czego być może już nie ma. Może tak samo jest w TVp. oglądamy powidoki które są a jakoby ich dawno nie było. łyżwiarza z podpisem "na żywo" który być może już siedzi w samolocie powrotnym do warszawy, hokeistę któren łoi kijem przeciwnika przez plecy a w rzeczywistosci śpi już grzecznie w łóżeczku.Czegoś takiego doświadczyłem wczoraj gdy podczas konkursu skoków w tvpsport oceny sędziowskie pojawiały się na stronie netowej szybciej niż niż tvp ale nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Rozumiecie... zakrzywienie czasoprzestrzeni i zakłócenie continuum czasu i przestrzeni :wink:
nie takie cuda w tvp się zdarzały
Moja prababka która pamiętała jeszcze czasy Kaisera Wilhelma, Paderewskiego że o Piłsudskim nie wspomnę patrząc w późnej w przygody H.Klossa zawsze nie mogła się nadziwić. "no zobacz... zabili go a on już po godzine po studiu paraduje"... :lol: :lol: :lol: magia małego ekranu
Cos zadyszkie złapałem po rozruchu na śniegu. Może czas się przebadać
forresty
Młodzieżowiec
 
Posty: 231
Rejestracja: 16 Lut 2010 08:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez damian940915 » 23 Lut 2010 14:45

Astma jak nic. Możesz uprawiac wyczynowo biegi :)
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Regis » 23 Lut 2010 17:45

Ja chciałbym wrócić do sobotniego konkursu skoków, a mianowicie komentarzu panów Szaranowicza i Tajnera. Od zawsze byłem sceptycznie nastawiony do komentarzu pana Włodka, bo jego okrzyki podczas skoków Małysza, raczej mnie irytowały, niż cieszyły. Pół biedy było jak Szaran komentował sam, koszmar zaczynał się jak pomagał mu niezawodny Polo. Wcina się, nie pozwala dokończyć myśli, i w nieudolny sposób próbuje naśladować wrzaski Włodka. Jednak radziecka zasada, że kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą znalazła zastosowanie w moim przypadku. Co i raz spotykałem się z komentarzami, jaki to Szaran jest och i ach, i jak to źle, że go nie ma. W związku z tym uznałem, że skoki będę oglądać w TVP. O ile konkurs na normalnej skoczni był jeszcze OK, to duża skocznia to kompletna porażka, szczególnie przy skokach Małysza. Te nieokreślone wrzaski, w żaden sposób nie można było nazwać komentarzem. Ja nie mam nic przeciwko takim objawom radości, ale prezes PZN i szef sportu w TVP chyba powinni być trochę bardziej poważni. Jeśli w taki sposób lubią okazywać radość po udanym skoku, to niech pójdą do jakiegoś fajnego pubu, tam i po paru głębszych zawody będzie oglądało się przyjemniej. "Komentarz" obu panów przy skoku Małysza:
http://sport.tvp.pl/vancouver2010/dyscy ... eria-137-m
http://sport.tvp.pl/vancouver2010/dyscy ... sza-1335-m
Regis
Junior
 
Posty: 137
Rejestracja: 15 Lut 2010 19:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Vancouver 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości