Igrzyska w TV

Dział poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Vancouver.

Gdzie obejrzysz transmisję z Igrzysk w Vancouver?

Eurosport
28
38%
Eurosport
28
38%
TVP/TVP Sport
7
9%
TVP/TVP Sport
7
9%
inna stacja
2
3%
inna stacja
2
3%
po co mam oglądać? sprawdzę wyniki!
0
Brak głosów
po co mam oglądać? sprawdzę wyniki!
0
Brak głosów
 
Razem głosów : 74

Re: Igrzyska w TV

Postprzez zdzichu » 28 Lut 2010 18:38

a kto waszym zdaniem najlepiej wypadał z gosci zaproszonych do studia moim magda grzywa nie chodzi mi tylko o jej urode ale o to że zawsze miała cos ciekawego do powiedzenia i to nie tylko na temat biathlonu
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 28 Lut 2010 18:41

Nie oglądam TVP i po ankiecie można sądzić że nie tylko ja przerzucam na TVP tylko z konieczności ale to co w przelocie widziałem to zdecydowanie Bohdan Tomaszewski. Ktoś otrząsnął tą bandę :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez zdzichu » 28 Lut 2010 18:43

a wczoraj gollob dosyc nieżle gadał niewiem może to tylko moje odczucie
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Sven » 28 Lut 2010 18:46

Z gości podobnie jak zdzichu, Magda Grzywa wypadła najlepiej. Co do komentatorów to mam nadzieję, że znów usłyszę dziś jakiś pozytyw o treści: "WOW, Niesamowite" :P
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Kam » 28 Lut 2010 18:50

Ja niestety jestem skazana na TVP, ale starałam się omijać występy "gwiazd" w studio. Ale jeśli mam kogoś wyróżnić, to rzeczywiście Grzywę.

Komentatorzy to osobna bajka. Właśnie oglądam bieg mężczyzn i jak tu czegoś oczekiwać, skoro ci goście nie ogarniają nawet tego, co widzą na ekranie :roll:
Na plus za to Lechowska. Wszystko bardzo ładnie objaśniała i przyjemnie się jej słuchało.
Awatar użytkownika
Kam
Junior młodszy
 
Posty: 56
Rejestracja: 14 Lis 2009 17:38

Re: Igrzyska w TV

Postprzez zdzichu » 28 Lut 2010 19:52

a co do gosci to moim zdaniem wielka porazka był cezary żak gadał coś bezsensownie i krzysztof hoowczyc który był przy okazji zjazdu kobiet też mnie nie powalił
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Igrzyska w TV

Postprzez doliniarz » 01 Mar 2010 21:14

Jako, że igrzyska się skończyły chciałbym podziękować stacje tvp za profesjonalną transmisję z igrzysk. :D Dzięki temu miałem możliwość oglądania wszystkiego ''na żywo'', a nie tak jak to robią inne stacje puszczać z odtworzenia i dodając napis na żywo. Przecież chyba każdy kibic woli przenieść się ''do Kasiny Wielkiej albo słuchać spostrzeżeń ekspertów sportów zimowych np. Schejbal czy Hołowczyc'' czy słuchać rozmowy w studiu niż oglądać te wszystkie transmisje z zawodów. :lol:
Aha i zapomniał bym o 'uroczej' fryzurze Wkurzajewskiego pokazywanej na każdym kroku. Chciałbym także podziękować za piękny blok reklamowy rozpoczynający każdą transmisję i reklamę orzełka bez której moje życie nie było by takie same :!: .
Można by jeszcze wymieniać i wymieniać ale nie chce mi się już pisać :D .
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Sven » 02 Mar 2010 18:46

Doliniarz świetnie to ujął :D Właśnie, ciekawą sprawą były niektóre transmisje w nocnym bloku TVP w którym mogliśmy podziwać "na żywo" kilka dyscyplin jednocześnie (haha :lol: ) co ważne, które jakimiś dziwnym trafem 3-4 h wcześniej gościły na antenie (Live) Eurosportu... :twisted:
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 02 Mar 2010 18:52

Wodzirej wczoraj prowadził wiadomości sportowe i miał trzy tony żelu na głowie :lol:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez figaro56 » 03 Mar 2010 10:52

W tym przypadku to po raz pierwszy cieszę się, że to koniec IO i studia w TVP. Trzeba było mieć końskie zdrowie żeby to wszystko w psychicznym zdrowiu przeżyć. Takiej amatorszczyzny i co tu nie mówić kiczu jeszcze w historii sportowych relacji w TVP nie było a trochę już ich obejrzałem w moim życiu. Cieszę się że to koniec bo już zacząłem drżeć kogo to oni do tego studia zaproszą. Jeszcze tylko Dody i Salety tam brakowało i gdyby IO potrwały jeszcze dzień lub dwa dłużej to kto wie? Codziennie dziękowałem Bogu za Eurosport i współczułem tym którzy byli na TVP skazani. Jedynym wyjątkiem dla którego porzucałem Eurosport na korzyść TVP to skoki. Jakoś wszystkie sukcesy Adama kojarzą mi się z głosem i komentarzem Szaranowicza i i czułbym się jak zdrajca gdybym w czasie IO to zmieniał a i jakiś przesąd, że mógłbym tym sposobem jakoś zapeszyć. Zgadzam się z przedmówcami, że najmądrzejsze studio to Tomaszewski, Person I Lis. Wielka zasługa w tym nestora komentatorów Tomaszewskiego, który od samego początku usadził wodzireja z irokezem i wszyscy dostosowali ton wypowiedzi do niego. Wyróżnienie dla Grzywy i tej babki od snowboardu. Z całym szacunkiem dla pozostałych sportowców ale pojęcia to oni o zimowych dyscyplinach nie mieli żadnego a przecież można było zaprosić reprezentantów tych dyscyplin którzy przez lata startowali w naszych barwach. Może nie odnosili jakiś spektakularnych sukcesów ale warto było przy tej okazji ich przypomnieć a młodszym kibicom przedstawić. Jestem przekonany, że mieliby więcej do powiedzenia o zimowych dyscyplinach niż jeszcze raz to podkreślę z całym szacunkiem na przykład czołowy żużlowiec świata.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez zdzichu » 03 Mar 2010 19:52

rzeczywiście tvp sie nie popisało nie mam tvp sport a chciałem sobie curling ogladnac ale niestety tvp wolało wtedy prowadzic nie zawsze majace sens dyskusje w studiu niz pokazac curling który mogłem podziwiac jedynie ze studia było to irytujace :(
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Igrzyska w TV

Postprzez damian940915 » 04 Mar 2010 22:57

Podsumowanie
TVP:
Plusy: Piotr Dębowski, Przemysłąw Babiarz, Jarosław Marendziak, Monika Lechowska, Stanisław Snopek, Grzegorz Pajda, Paweł Ulbrych, Mariusz Czerkawski&Dariusz Szpakowski, niezłe relacje internetowe
Minusy: Mr ŻEL, profesor NieSZCZĘSNY, reklama, przenosiny do Kasiny, goście w studiu, fatalna ramówka, Dariusz Szpakowski, Apoloniusz Tajner, Marek Jóźwik&Szymon Krasicki, Jarosław Krzoska

Eurosport:
Plusy: Podsumowania dnia, tabele medalowe itp. Komentatorzy zwłaszcza duet Rudziński&Chruścicki
Minusy: Szkoda, że transmisje nie na dwóch antenach

Radiowa Jedynka:
Plusy: Tomasz Zimoch i inni komentatorzy, dużo podsumowań
Minusy: niewiele relacji w kontekście innych krajów
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 05 Mar 2010 15:15

To w TVP są jakieś plusy?, jestem w szoku :shock:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez komando77 » 05 Mar 2010 15:25

Dziwne, że w ogóle ani do plusów, ani do minusów nie został dodany Włodzimierz Szaranowicz. Szaranowicza oceniam na plus, razem z Tajnerem na minus.
A panowie Ulbrych i Pajda trochę na siłę dodani do TVP. Kiedy jeden z nich był w TVP, drugi był w Eurosporcie i na odwrót. W TVP pojawili się raczej gościnnie, bo nie ma tam specjalisty od sanek/bobslejów/skeletonu. Więc raczej to jeden z wielu plusów Eurosportu.
Największy plus Eurosportu: relacje 24/7.
"Cały czas do przodu, staramy się, cały czas do przodu."
Awatar użytkownika
komando77
Młodzieżowiec
 
Posty: 258
Rejestracja: 26 Mar 2009 10:25
Miejscowość: Warszawa

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 05 Mar 2010 18:48

Dzisiaj byłem u mojego wujka i on pojechał Kurzajewskiemu. Tak gadaliśmy na temat igrzysk i oczywiście weszliśmy na temat TVP i powiedział, że Kurzajewski to baran, tylko te medale liczył, jak zobaczyłem to studio to wyłączałem w ... :lol: Jak głębiej prześledzić to co mówił Wkurzajewski, to przecież ciągle było to samo, kto walczy o medale i kto zdobył, nie wiem co oni w nim widzą.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez doliniarz » 05 Mar 2010 19:04

Też nie wiem co w nim widzą. Gdybym napisał bez cenzury co o nim myślę to ban jak nic. A wracając do relacji tvp to wyglądało to tak jakby transmisje tylko niepotrzebnie przerywały blok reklamowy, bo reklamy są najważniejsze. A już szczytem wszystkiego było jak chyba podczas wyścigu ze startu wspólnego biathlonistek transmisja zaczęła się po drugim strzelaniu bo przedtym leciało ''Ranczo'' i ciąg reklam.
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 05 Mar 2010 19:12

Pewnie reklamy w tym czasie były drogie, bo w trakcie igrzysk, gdzie jest większa oglądalności i takim sposobem bili kasę.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez karlos » 05 Mar 2010 19:25

Ja sobie tłumaczę tak dużą liczbę reklam, bardzo nieciekawą sytuacją finansową TVP, w 2009 roku ponad 100 milionów strat, a w tym będzie chyba jeszcze gorzej, niektórzy uważają, że niedługo TVP zostanie celowo doprowadzona do bankructwa ... Już teraz podjęto decyzję o przerwaniu emisji kilku seriali :D , jak tak dalej pójdzie to może i M jak Miłośc zdejmą :lol: . Oczywiście to nie tłumaczy zatrudniana irytujących i niekompetentnych osób, takich jak Kurzajewski, który z pewnością pobiera sutą pensję, no bo niby skąd tyle pieniędzy na żel :lol: .
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Igrzyska w TV

Postprzez zdzichu » 05 Mar 2010 19:29

to ciekawe jak beda wygladały transmisje z czerwcowego mundialu jesli tvp pokaże je na otwartych antenach ale raczej tak .Bedzie studio przed meczem bedzie trwało chwile po tem usłyszymy przenosimy sie do naszych komentatorów potem dłuższa chwila reklam i dopiero wtedy meczyk
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 05 Mar 2010 19:52

Niech zatrudnią takich dziennikarzy i komentatorów jakich ma Eurosport, wówczas oglądalność wzrośnie i większa kasa będzie z reklam. A nie, gdzie człowiek nie spojrzy wszędzie TVP krytykują :mrgreen:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

PoprzedniaNastępna

Wróć do Vancouver 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron