Igrzyska w TV

Dział poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Vancouver.

Gdzie obejrzysz transmisję z Igrzysk w Vancouver?

Eurosport
28
38%
Eurosport
28
38%
TVP/TVP Sport
7
9%
TVP/TVP Sport
7
9%
inna stacja
2
3%
inna stacja
2
3%
po co mam oglądać? sprawdzę wyniki!
0
Brak głosów
po co mam oglądać? sprawdzę wyniki!
0
Brak głosów
 
Razem głosów : 74

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 25 Lut 2010 18:01

Zobaczymy jak to będzie ale w sztafecie różne rzeczy się dzieją. To że po 2 zmianach będziemy na czele to jest prawie pewne. Myślę że Marek nie da się zgubić bo jest w dobrej formie a Kowalczyk to wiadomo. Później niestety Maciuszek. Może udowodni mi że się na biegach nie znam i wypadnie najlepiej z Polek? :D Jaśkowiec też powinna zaprezentować się co najmniej przyzwoicie. Stawiam że koło 6/7 miejsce będą.

Może serwismani zdziałają cuda? :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 25 Lut 2010 18:03

Jeżeli Polki zajmą miejsce w graniach 6-8 to spokojnie będzie można mówić o sporym sukcesie.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez góral'ka » 25 Lut 2010 18:10

obstawiam że Wkurzajewski przed oddaniem głosu komentatorom powie coś takiego:
"przenosimy się do Vancouver, mamy nadzieję na świetny występ naszych pań, a może medal... kto wie"
dla mnie to będzie kolejny odcinek z cyklu "skazana na TVP" :lol:
brać nie tylko to co łatwe, lekkie i przyjemne
Awatar użytkownika
góral'ka
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 06 Gru 2009 09:22
Miejscowość: okolice Zakopanego

Re: Igrzyska w TV

Postprzez doliniarz » 25 Lut 2010 18:49

góral'ka napisał(a):dla mnie to będzie kolejny odcinek z cyklu "skazana na TVP" :lol:

widzę, że nie jestem sam w tym koszmarze
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Igrzyska w TV

Postprzez basten » 25 Lut 2010 19:32

RakuNH napisał(a):Zobaczymy jak to będzie ale w sztafecie różne rzeczy się dzieją. To że po 2 zmianach będziemy na czele to jest prawie pewne. Myślę że Marek nie da się zgubić bo jest w dobrej formie a Kowalczyk to wiadomo. Później niestety Maciuszek. Może udowodni mi że się na biegach nie znam i wypadnie najlepiej z Polek? :D Jaśkowiec też powinna zaprezentować się co najmniej przyzwoicie. Stawiam że koło 6/7 miejsce będą.

Może serwismani zdziałają cuda? :D


nie bylbym taki pewien ze na pometku bedziemy prowadzic , bedziemy w trojce
basten
Młodzik
 
Posty: 39
Rejestracja: 06 Lut 2010 22:23

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 25 Lut 2010 19:39

Teoretycznie nasza najgorsza biegaczka to Maciuszek. Po tych dwóch pierwszych odcinkach powinniśmy być w czołówce i najwięcej będzie właśnie zależeć od Pauliny, oby za dużo nie straciła.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez arek » 26 Lut 2010 16:26

Krytykujemy tu TVP, a dziś w Dzień Dobry TVN był reportaż o bobsleistach. Jakie głupoty gadali, to ja już wolę wkurzajewskiego niż Prokopa I Wellman.
Jeszcze odnośnie prezentacji karabinu, to był karabin Magdy Grzywy?? Widzieliście reklamę na kolbie? :lol:
arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 26 Lut 2010 16:27

Wkurzajewski chociaż ma jakieś zetknięcie ze sportem od kilku lat i coś tam na ten temat wie, ale co wie Prokop i Wellman nasze gwiazdy show-biznesu?, chyba nic.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez góral'ka » 26 Lut 2010 17:17

nie wiedziałam gdzie napisać ale mam małe pytanko - orientujecie się może czy przegląd sportowy (lub jakaś inna gazeta) zmierzają sporządzić jakąś broszurkę zestawiającą medalistów igrzysk?
brać nie tylko to co łatwe, lekkie i przyjemne
Awatar użytkownika
góral'ka
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 06 Gru 2009 09:22
Miejscowość: okolice Zakopanego

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RychuGKM » 26 Lut 2010 19:10

Brawo TVP!!!!!!!!! 1 przejazd slalomu pań rozpoczeli od 5 zawodniczki , i to tylko w kodowanym TVP Sport.
Wcześniem musiałem oglądać wyżelowaną mordę Wkurzajewskiego (w 2 Kanałach!!!!!!!!!!!!!, niedługo lodówkę otworzę , a tam też będzie kurzajewski :D ) a potem serię niekończących się reklam :x
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 26 Lut 2010 19:10

Najlepszego zawodniczki na starcie w początkowej fazie, a oni odwalają takie coś, porażka.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 26 Lut 2010 19:12

Tak jak mówiłem, narciarstwa alpejskiego tam chyba nigdy nie było na żywo w całości. Albo z odtworzenia albo studnio reklamy i przejeżdża połowa faworytek :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Sven » 26 Lut 2010 19:15

Narciarstwo alpejskie widać ma dużego pecha co do transmisji :P Nie wiem jak Wy ale na TVP jednak wolałbym obejrzeć Sztafetę Biathlonową :)
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Igrzyska w TV

Postprzez doliniarz » 26 Lut 2010 19:45

Dzisiaj dla mnie najważniejszy jest hokej i mam nadzieję, że tvp nie będzie przerywać transmisji na jakieś inne starty.
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Igrzyska w TV

Postprzez damian940915 » 26 Lut 2010 19:52

Na sport.tvp.pl/vancouver2010 są transmisje w dobrej jakosci, nie zacinają sie przy łączu 1mega, w wielu dyscyplinach z komentarzem. Jak nie ma w TVP ani na Eurosporcie dobrze jest tam oglądać. Właśnie ogladam narciarstwo alpejskie na przemian z curlingiem.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Sven » 26 Lut 2010 20:00

Jakość nie jest rewelacyjna ale i tak duży plus :) Zawsze lepiej obserwować to co Nas interesuje niż być skazanym tylko na TV :P
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Kacpero221 » 27 Lut 2010 20:25

A dzisiaj w "studiu" TVP (oprócz MrŻela): Alicja Resich-Modlińska (tylko jej brakowało), Tomasz Gollob (podobno kibice chcieli go zobaczyć w studiu) oraz Łuszczek.
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Sven » 27 Lut 2010 20:55

Alicja Resich-Modlińska - o psychice sportowca to każdy może coś nabełkotać (Że zawsze chcą wygrac i się nie poddają) . Pierwszy człon nazwiska bardzo przypomina nazwisko znakomitej Niemieckiej alpejki :P
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Igrzyska w TV

Postprzez ssonicsl » 28 Lut 2010 18:16

Moje małe podsumowanko komentatorów w tvp:

Piotr Dębowski - od ładnych paru lat komentuje łyżwiarstwo - widać. short tracku nie - też widać. Niemniej jednak gość dostarcza emocji. Finał z udziałem Polek ładnie komentował. Wole go w roli komentatora sportów zimowych niż jego ukochanej siatkówki, bo nie wiem czemu ale zawsze mnie wtedy drażnił. Mały minusik to: Polka/Polak rozkłada siły, wciąż rozkłada siły, rozkłada siły ... :)

Przemek Babiarz - zarówno pływanie jak i łyżwiarstwo figurowe bardzo dobrze. Jak na TVP wręcz rewelacja.

Monika Lechowska - też OK. Widać że się zna (w końcu sama jeździła), od lat komentuje dla TVP raz na 4 lata. Mało, bo chętniej jej głos bym usłyszał np podczas MŚ?

Włodek Szaranowicz - oj Włodku Włodku. Mam z tobą problem :) Z jednej strony w porównaniu z resztą tej tłuszczy, która brała się za komentowanie skoków to Pan Włodek świetnie wypada. Z drugiej strony to jego ciągłe wietrzenie spisku matki natury przeciwko naszym skoczkom (no dobra tylko przeciw jednemu :wink: ), te przeciągające się w nieskończoność wywody o nie wiadomo czym... Na bezrybiu i rak ryba... Lepszy od pozostałych

Apoloniusz Tajner - czegoś równie żenującego dawno nie widziałem. Najpierw gość komentuje pierwszą serie, po czym sprintem do tego dziennikarzyny Hellera przed kamerę i opowiada co się działo w pierwszej serii. później znowu biegnie do Włodka i we dwóch sobie dalej komentują. Skąd to parcie na szkło???

Piotr Sobczyński - lubię go. Po prostu go lubię. I dlatego proszę PRZESTAŃ KOMENTOWAĆ BIATHLON. Każda osoba z tego forum zna się lepiej od Pana, Panie Piotrze.

Bogusław Solecki - chyba chętnych na narciarstwo dowolne nie było. W miarę OK. Ja za dobrze na tym sporcie się nie znam, a miałem wrażenie że Pan Bogusław zna się tylko nieco lepiej ode mnie. Ale to może tylko takie błędne wrażenie. W każdym razie nie przeszkadzał w oglądaniu.

Stanisław Snopek - Jak zwykle w porządku. Zero plusów zero minusów.

Jarosław Krzoska - Nie lubię go. Nie lubię jak komentuje, zero emocji, zero. Ale żeby nie było tak źle to muszę przyznać dużego plusa. Za co? Jako jeden z nielicznych, naprawdę nielicznych SIĘ PRZYGOTOWAŁ do komentowania.

Grzegorz Pajda & Paweł Ulbrycht - widzę że się Panowie znają na tym co komentują. Dla mnie to jest najważniejsze. Szkoda tylko że chociaż dla jednego z nich zabrakło biletu do Vancouver. Mogliby np tego przygłupa Hellera zostawić.

Szczepan Ligocki - pomagał przy halfpipie Krzosce. Mimo ogólnej antysympatii panującej w tym kraju dla klanu Ligockich nie będę ganił. Mimo częstych eee, yyy i tak było nieźle. Przynajmniej wiedział jakie triki wykonują zawodnicy (ja nie wiedziałem :wink: ).

Jarosław Marendziak - bardzo OK. Nawet bardzo bardzo OK. Szkoda tylko że jedynie na stronach internetowych można było go posłuchać, bo TVP ignorowała curling. Nawet wczorajszy finał Panów.

I najlepsze na koniec:
Dariusz Szpaqu Szpakowski - gdy komentuje sam lepiej wyłączyć fonię... natomiast:
Dariusz Szpakowski & Mariusz Czerkawski - od razu inaczej to wygląda. Fajne dialogi (szczególnie ze strony Czerkawskiego), można się pośmiać. Czerkawski wprowadza znajomość hokeja której mam wrażenie brak Szpakowi. Szpaku natomiast to król emocji, nawet akcja bez zagrożenia bramkowego a ten eksploduje (szczególnie gdy gra Kanada).
Czerkawski ze swoim "WOW, Niesamowite" zapisał się na stałe w annałach polskiego komentatorstwa. Szpaku zresztą też: Ignilla, Igila, Iglinia, czy jak tam to jeszcze inaczej wymawiał :D

I teraz dwaj/trzej królowie.
brązowy medal : Sebastian Szczęsny - w studiu żałosny prawie jak Kurzajewski, w komentowaniu narciarstwa alpejskiego kompletny ignorant. Jedyne co z siebie potrafił wydusić to: skręt w prawo, teraz w lewo, teraz jedzie prosto, traci 0,2 dziesiąte sekundy, dużo, a jednak mało... Fatalny jest, wywalić na zbity pysk z TV.

srebrny medal: Marek Jóźwik (Szymon Krasicki też mu nie pomógł) - zarówno kombinacja norweska jak i biegi narciarskie. Po pierwsze czy ten człowiek potrafi czytać? Gdzie on widział drugie o u Lodwicka, a przepraszam u Lodowicka. A takie odczytanie to już był majstersztyk. Resztę nazwisk i imion oczywiście też przekręcał. Kompletna nieznajomość. Dla niego dowolny, łyżwowy, klasyczny jeden c***. On się nie zna to myśli że i inni również. A wykład o astmie. To się uśmiałem. Jego pomysł: niech Unia Europejska finansuje ośrodek medyczny badający zawodników :D Czemu UE może Mosad byłby lepszy? Gość jest niby komentatorem a nic o zawodnikach nie wie. Dla niego Berger, czy Pittin to kompletnie nieznani zwodnicy. A Polki? Poza Kowalczyk nikogo nie widział. Świetnie biegnącą Marek dojrzał dopiero po 26 minutach biegu! A przecież cały czas była w czołówce. Czy naprawdę wystarczy być przy******* Szaranowicza aby mieć ciepłą posadkę w TVP?

złoto : niekwestionowany zwycięzca, choć Jóźwik bardzo się starał. Otóż tak najlepszy, a jakżeż mogło być inaczej w końcu to zdobywca Telekamery dla najlepszego komentatora sportowego, okazał się Maciej Kurzajewski. Poziom był tak tragiczny i tyle już zostało o tym (cenzura) powiedziane że już zakończę. A tylko dorzucę że z pozostałych prowadzących studio dobrze wypadł tylko Kurowski. Chylewska - od IO w Atenach jak widzę jej lico to mi się robi niedobrze.

Ogólnie o dziwo nie było aż tak źle. Niestety Ci najgorsi obsadzili te najczęściej pokazywane dyscypliny, stąd i w oczach wielu osób poziom komentatorski będzie poniżej dna.

O transmitowaniu przez TVP nie będę się wypowiadał. Szkoda mi nerwów. Pamiętam jeszcze z liceum pewien , chyba cytat, w sali do PO: denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu na głupotę innych. Więc się tego będę trzymał (jak Paula Bzura biegła w swoim ćwierćfinale w short tracku, tuż przed meczem hokeja Kanada - Słowacja na TVP tak reklamy, a nie miałem nic nie pisać...)

Ach zapomniałem o tych dziennikarzynach biegających z mikrofonami. Poza Jabłońskim resztę na zbity pysk wywalić. To się w głowie nie mieści żeby podchodzić do (wtedy 3 krotnego złotego medalisty IO) Ammana i zadawać mu pytania: czemu nam to znowu zrobiłeś? Czy pozwolisz Adamowi wygrać na dużej skoczni? Albo ten drugi Parfjanowicz. Do Rutkowskiego (wiem nie wypadł Łukasz zbyt dobrze ale na liotść): Chyba teraz musicie błagać aby Adam skakał do Sochi bo bez niego to kompromitacja? kolejny głupek z mikrofonem w ręku.
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 28 Lut 2010 18:25

zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Vancouver 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość