Igrzyska w TV

Dział poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Vancouver.

Gdzie obejrzysz transmisję z Igrzysk w Vancouver?

Eurosport
28
38%
Eurosport
28
38%
TVP/TVP Sport
7
9%
TVP/TVP Sport
7
9%
inna stacja
2
3%
inna stacja
2
3%
po co mam oglądać? sprawdzę wyniki!
0
Brak głosów
po co mam oglądać? sprawdzę wyniki!
0
Brak głosów
 
Razem głosów : 74

Re: Igrzyska w TV

Postprzez dan » 23 Lut 2010 18:01

Wiesz co Regis. Ja jednak wolę, gdy komentator pokazuje emocje przy przekazywaniu informacji, przede wszystkim przy naszych zawodnikach, ale nie tylko. Czasami są takie komentarze, że można usnąć. Dlatego na przykład bardzo lubię słuchać Darka Szpakowskiego czy Przemka Babiarza przy okazji komentowania pływania. To samo dotyczy Włodzimierza Szaranowicza.
Dużo zależy od dyscypliny sportu i dlatego uważam, że oczywiście na trasach biathlonowych niezastąpieni są Panowie Jaroński i Wyrzykowski, ale Magdę Grzywę też lubię. Moim zdaniem ostatnio trochę się wyrobiła, a myślę, że będzie jeszcze lepiej.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Igrzyska w TV

Postprzez damian940915 » 23 Lut 2010 18:14

Ja też uważam, że akurat komentarz Szaranowicza jest jednym z lepszych w TVP. Po paru latach przekonałem się również, że Przemysław Babiarz, za którym nie przepadałem naprawdę jest dobrym komentatorem, znającym sie na sporcie. Ogólnie lubie komentatorów, któzy wiedzą co komentują i potrafią przytoczyć fakty z historii. Emocje też są potrzebne, i każdy człowiek przeżywa skok małysza w nieco inny sposób, Szaranowicz akurat w taki.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Igrzyska w TV

Postprzez doliniarz » 23 Lut 2010 18:37

Już nie mogę się doczekać dzisiejszej transmisji w tvp hehe. Znowu sobię zobaczę reklamę orzełka oraz fantastyczą fryzurę Wkurzejewskiego. I te rozmowy w studio. Ciekawe jaki aktor dziś zagości jako specjalista od biathlonu. No cóż, mam nadzieję, że chociaż końcówkę kto wygrywa zobaczę.
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Kacpero221 » 23 Lut 2010 18:43

doliniarz napisał(a):Już nie mogę się doczekać dzisiejszej transmisji w tvp hehe. Znowu sobię zobaczę reklamę orzełka oraz fantastyczą fryzurę Wkurzejewskiego. I te rozmowy w studio. Ciekawe jaki aktor dziś zagości jako specjalista od biathlonu. No cóż, mam nadzieję, że chociaż końcówkę kto wygrywa zobaczę.


O dziwo, dzisiaj nie ma żadnego "aktora-eksperta biathlonowego" - jest tylko Grzywa i Wkurzajewski.
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Igrzyska w TV

Postprzez forresty » 23 Lut 2010 18:43

Te nieokreślone wrzaski, w żaden sposób nie można było nazwać komentarzem. Ja nie mam nic przeciwko takim objawom radości, ale prezes PZN i szef sportu w TVP chyba powinni być trochę bardziej poważni.


Cóż.. odniosłem niestety te same wrażenia. Nie wiem zresztą czy to bardziej nie bardziej aktorskie popisy niż rzeczywista spontaniczna reakcja. Poza tym mam wrażenie że Szaranowicz i jego podwładni z TVP najchętniej wprowadziliby w kraju coś w rodzaju kultu Adama. Te kwieciste strofy na jego czesć wygłaszane przy okazji ostatnich konkursów, opowieści o uniwersalnym przesłaniu zawartym w sportowym żywocie "miszcza", te wszystkie urojone znaczenia osoby Adama w naszej rzeczywistości sprawiają że Szaran niczym Homer czyni Adama polskim Odysem. Zaczyna to być już po prostu mało poważne.
A prawda pierwsza jest taka że naród pamieta o adamie jak przywozi medale. Wystarczy spojrzeć na fora internetowe by dojść do wniosku że naród już sie gotował do zadziobania naszego latawca ale w przypływie uniesienia wywołanego dwoma srebrnymi medalami skorzystał z prawa łaski. Z uwagi na wkład i zasługi w należytym i nieskazitelnym własciwie reprezentowaniu Polski w świecie naród odpuścil mu wypominanie kwoty złożonej na koncie, zaglądanie do chałupy, odmienność wyznania i rozliczanie z ilości metrów przyznanych przez miasto Zakopane pod zabudowę. Inni nie mieli juz tego szczęścia i dorobili się opinii pieniaczy, looserów, nieudaczników a Mateja to już fogleee - największa ofiara sukcesu Małysza. Polacy są tacy niestety
Prawda druga jest taka że panowie z TVP którzy tak kochają małysza jeśłi wierzyć słowom miszcza wykiwali go w interesach. Panowie Kurzajewski i Nieszczęsny wedle słów Adama postapili nieuczciwie bo napisali książkę o następcy narodowych wieszczy z której tantiemów sam bohater nie uświadczył. W ramach rekompensaty musi mu starczyć niezachwiana wiara obu w olimpijskie medale w Soczi (tvp już zaprasza praktycznie na kibicowanie tam małyszowi ) i pompowanie balonika przed każdym konkursem. Obaj jesli wierzyć temu co w gazecie napisali mianują sie bliskimi znajomymi Orła z ulicy Kopydło. Ciekawym co na to zainteresowany?
Prawda trzecia jest taka że panowie z tvp mają wiele na sumieniu. największym jednak jest pycha, brak umiarkowania w chciwej pazerności na wskaźniki oglądalności i bezczelna wiara w to ze widz nie odróżnia obłudy od czystych intencji i głupoty od cnoty mądrości. To co wyprawia red Kurzajewski i jakie reprymendy za to dostał od B. Tomaszewskiego i dziś od Małysza są tego najlepszym przykładem.
Moze ktoś ma inne spojrzenie na te kwestie ale po prostu mam wrażenie że tvp sprowadziła to wszystko co się dzieje wokół polskich skokow do absurdu. Ile razy mam słyszeć o polskich nadziejach na drużynę skoczków? Ile mam słuchac wywiadów z polskimi skoczkami na zasadzie "co dziś nie tak stefanku". Czy redaktorzy tvp nie widzą że robią krzywdę? Nam , potem skoczkom a największa samym sobie bo cóż można gorszego sobie zrobić niż zrobić z siebie kogoś kogo zwykle określamy słowem mocno nieparlamentarnym?
forresty
Młodzieżowiec
 
Posty: 231
Rejestracja: 16 Lut 2010 08:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Janko10 » 23 Lut 2010 20:00

Myślałem naiwnie (znowu) wydając te 13.90, że zobaczę chociaż trochę "misyjności" TVP choćby na płatnym kanale...
Siedzę sobie w sobotę w nocy i czekam na występy polskich bobsleistów i Polek w short tracku... TVP daje mi curling i hokej.
Myślę sobie: curling lubię, hokej mogę też obejrzeć... pojadą nasi to przecież przełączą na te 5 minut... No i pokazali naszych i owszem, z 15 minutowym poślizgiem, jak już obejrzałem to sobie na zagranicznych stacjach. Całe szczęście, że już dawno przestałem im ufać i pilnowałem aby to gdzieś złapać, bo miałbym musztardę po objedzie.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Igrzyska w TV

Postprzez arek » 23 Lut 2010 20:21

arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom

Re: Igrzyska w TV

Postprzez damian940915 » 24 Lut 2010 00:42

Powiem jedno. Panowie Wyrzykowski i jaroński klasa sama w sobie. Nie chodzi tu o komentarz, a o sposób wypowiedzi w dzisiejszej sztafecie. Byli chyba jedynymi dziennikarzami, nieoczekującymi medalu, a już na pewno nie pompującymi balonik. Spisali się. A presja jaką wywarła na dziewczyny TVP i nie tylko, ale w duzym stopniu oni jest niewyobrażalna. Telewizyjnych mediów publicznych w polsce już nie ma.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Duche » 24 Lut 2010 00:49

Nasz kochany duet komentatorski tak a nie inaczej wypowiadał się o szansach Polek w sztafecie, bo oni jako nieliczni z polskich dziennikarzy znają się na biathlonie i nie robią sobie dzięki temu złudnej nadziei.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 24 Lut 2010 00:56

Duche napisał(a):Nasz kochany duet komentatorski tak a nie inaczej wypowiadał się o szansach Polek w sztafecie, bo oni jako nieliczni z polskich dziennikarzy znają się na biathlonie i nie robią sobie dzięki temu złudnej nadziei.


Jak nie ? :wink: jasne że sobie robili nadzieje i to było gołym uchem słychać ale oni do tego zupełnie inaczej podchodzą. :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Duche » 24 Lut 2010 01:00

No może się źle wyraziłem. W każdym razie nie dmuchali tego balona tak jak 90% dziennikarzy w Polsce, którzy udają, że się znają na biathlonie.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 24 Lut 2010 19:36

Panowie w TVP niepotrzebnie podsycają atmosferę. Żeby polskie biathlonistki zdobyły wczoraj medal musiałoby się złożyć na to wiele czynników. Nasze musiałyby bardzo dobrze strzelać i liczyć na to, że inne sztafety będą pudłować, tak się nie stało, a było już to było widać od początku rywalizacji.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RychuGKM » 25 Lut 2010 11:11

Założę się , że dziś w studio tefałpe ujrzymy wyżelowanego Kurzajewskiego który będzie polemizował o szansach medalowych naszej sztafety :lol: . No bo skoro czesi zdobyli medal , to czemu nie my :D
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 25 Lut 2010 11:13

Oglądał ktoś jak Magda Grzywa prezentowała karabin?

Ponoć Wkurzajewski wtedy coś ładnie pocisnął ale nie wiem co :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez figaro56 » 25 Lut 2010 12:09

Już miałem nadzieję, że Grzywa albo ta druga babka w studiu postrzeli Wkurzajewskiego ku radości i uldze tych kibiców którzy są skazani tylko na relacje w TVP. :D Nie jestem krwiożerczy i nie tak całkiem na śmierć ale powiedzmy nogi mu przestrzelić, żeby nie mógł przyjść na drugi dzień do studia. Z drugiej strony tak go promują w tej TVP, że pewnie z nogami na wyciągu i w łóżku jeszcze pewnie do studia by go wstawili. :evil:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez góral'ka » 25 Lut 2010 16:52

http://sport.tvp.pl/vancouver2010/stron ... iathlonowy
no Wkurzajewski bał się postrzału :lol:
brać nie tylko to co łatwe, lekkie i przyjemne
Awatar użytkownika
góral'ka
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 06 Gru 2009 09:22
Miejscowość: okolice Zakopanego

Re: Igrzyska w TV

Postprzez RakuNH » 25 Lut 2010 17:42

góral'ka napisał(a):http://sport.tvp.pl/vancouver2010/strona-glowna/vancouver-na-luzie/magdalena-grzywa-prezentuje-karabin-biathlonowy
no Wkurzajewski bał się postrzału :lol:


Dzięki, o to mi chodziło :lol: Kurzajewski bajerant :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 25 Lut 2010 17:45

Hahaha, bajerant :mrgreen: Jak on dzisiaj zacznie się zastanawiać nad szansami medalowymi naszych biegaczek to chyba padnę. Przecież tych szans praktycznie nie ma. Są one bliskie zeru.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Igrzyska w TV

Postprzez damian940915 » 25 Lut 2010 17:47

Gdzie tam bliskie zeru, złoto mamy jak w banku :lol:
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Igrzyska w TV

Postprzez Laleczka Chucky » 25 Lut 2010 17:56

Może niech Justysia pobiegnie na wszystkich czterech odcinkach :)
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

PoprzedniaNastępna

Wróć do Vancouver 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości