Snowboard

Dział poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Vancouver.

Re: Snowboard

Postprzez Janko10 » 15 Lut 2010 23:30

Bardzo przyzwoity start Jodki. :) Pokazał kto jest lepszy.
Ligodzki słabiutko i bez historii. :(
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Snowboard

Postprzez arek » 16 Lut 2010 11:41

Z tego co pamiętam to w Turynie Ligocki też upadł. Po co oni tam pojechali?
Pozdrawiam!
arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom

Re: Snowboard

Postprzez RakuNH » 16 Lut 2010 11:43

Jodko pojechał bo wywalczył sobie to miejsce a Ligocki na wycieczkę. Nie wiedziałeś? :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Snowboard

Postprzez arek » 16 Lut 2010 11:51

Wiedziałem, ale liczyłem na coś więcej. Jodko chociaż walczył, Ligocki to jest pokręcony jakiś, tu jest wywiad z nim: http://sport.tvp.pl/vancouver2010/dyscypliny/snowboard/wideo/mateusz-ligocki-mowi-sie-trudno :shock:
Ja też bym chętnie pojechał do Vancouver :lol:
Pozdrawiam!
arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom

Re: Snowboard

Postprzez harding » 16 Lut 2010 12:11

I okazało się, że M. Ligocki jest naprawdę mocny tyle że "w gębie". Sam szef PZS może to potwierdzić ;)
harding
Młodzieżowiec
 
Posty: 394
Rejestracja: 14 Sty 2009 13:56

Re: Snowboard

Postprzez RakuNH » 17 Lut 2010 23:18

No,no dziś drugi Ligocki pokazał że wycieczka do Kanady przednia i co on tam będzie dobre miejsca zajmował :lol:

Jeszcze teraz Pauliny Ligockiej nie będzie w 10 i można się skupić na zwiedzaniu :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Snowboard

Postprzez figaro56 » 18 Lut 2010 00:32

Panowie naprawdę próbowałem to oglądać. Udało mi się całe dwa przejazdy obejrzeć. Dobry Boże to ma być dyscyplina olimpijska? :roll:
Jak ktoś medal kiedyś tam z Polski w tym zdobędzie to niech go tam gdzieś w piwnicy w tym Centrum Olimpijskim schowają bo chwalić się nie ma czym.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Snowboard

Postprzez RakuNH » 18 Lut 2010 00:35

Czemuż to? :wink: Dla mnie bardzo fajna dyscyplina i zwykły oglądacz zdecydowanie więcej tu wie niż w łyżwiarstwie figurowym. Jakoś mnie snowboard nie kręci ale jak dla mnie jest to ciekawa konkurencja.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Snowboard

Postprzez figaro56 » 18 Lut 2010 08:16

Daj spokój Raku. Chcesz to oglądać to oglądaj ale nie na IO. Dla mnie olimpiada ma jakąś wartość sama w sobie i nie ma miejsca w niej na małpie figle w lodowej rynnie. Pozostałe dyscypliny snowboardu niech już tam będą ale to won z olimpiady. :evil:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Snowboard

Postprzez karlos » 18 Lut 2010 09:50

Też uważam, że to się nie nadaje na dyscyplinę olimpijską, ogólne wrażenie jako główne kryterium oceny :lol: , bardzo dyskusyjna konkurencja, ale Amerykanie chcieli to mają, podobnie wprowadzili short track na żądanie azjatów. Teraz w perspektywie Soczi, co Rosjanie będą chcieli włączyć do igrzysk ? Myślę, że idealnym pomysłem byłyby sanki na torach naturalnych, w których Rosjanie i Polacy są bardzo dobrzy, pewnie będą próbowali również włączyć bieg mieszany w biathlonie oraz według mnie w biegach powinien powrócić bieg na 5 km u kobiet i 10 km u mężczyzn, aby np. u kobiet był bieg 10km klasykiem i 5km dowolnym na jednych igrzyskach.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Snowboard

Postprzez harding » 18 Lut 2010 13:38

Michał bez wahania poszedł w ślady Mateusza. Zobaczymy co z rodzinki L. pokaże Paulina.
harding
Młodzieżowiec
 
Posty: 394
Rejestracja: 14 Sty 2009 13:56

Re: Snowboard

Postprzez Janko10 » 18 Lut 2010 19:58

Będzie tak jak nas Ligoccy przyzwyczaili na IO nie od dziś. Czyli znacznie poniżej oczekiwać. :|
Oczywiście chętnie odszczekam. :wink:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Snowboard

Postprzez RakuNH » 18 Lut 2010 20:03

Mogę postawić z 10 zł że Ligocka nie wejdzie do finału :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Snowboard

Postprzez Kacpero221 » 18 Lut 2010 21:11

Rozumiem, że Ligocka dwukrotnie była 3. na MŚ, ale Igrzyska to zupełnie inna bajka. A TVP zorganizowało straszną nagonkę na jej medal, ba!, (Nie)Szczęsny mówił wczoraj o złocie (!). Mnie zadowoli awans do półfinału.
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Snowboard

Postprzez RakuNH » 18 Lut 2010 21:15

Czego od nich wymagać? Myślę że Ligocka do półfinału wejdzie ale to chyba max co może być. Wystarczy zobaczyć co wczoraj White zrobił z rywalami. Myślę że Amerykanki mają też "miażdżące" programy.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Snowboard

Postprzez Janko10 » 18 Lut 2010 22:00

Kacpero221 napisał(a):Rozumiem, że Ligocka dwukrotnie była 3. na MŚ, ale Igrzyska to zupełnie inna bajka. A TVP zorganizowało straszną nagonkę na jej medal, ba!, (Nie)Szczęsny mówił wczoraj o złocie (!). Mnie zadowoli awans do półfinału.

I dlatego teraz nie pokazują jej eliminacji na żywo...
Pierwszy przejazd FATALNY. :(
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Snowboard

Postprzez RakuNH » 18 Lut 2010 22:01

NA razie wszystko zgodnie z planem :lol: Ligoccy już czekają z wódeczka na resztę rodzinki :lol:

A tak serio mówiąc szykuje się kolejna kompromitacja.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Snowboard

Postprzez Janko10 » 18 Lut 2010 23:28

3 miejsce!!! Od końca. :(
KOMPROMITACJA stała się faktem. :?
Temu klanowi już dziękujemy. :(
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Snowboard

Postprzez harding » 19 Lut 2010 10:39

Paulina w pewnym sensie powtórzyła wynik z MŚ, tyle że akurat jest 3 od końca, ale to inna sprawa ;). Z drugiej strony przecież RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA, więc z tego względu nie mogła wznieść się ponad poziom braci L.
A poważniej, smutno się robi na myśl, że Ligoccy od lat nadają ton w polskim snowboardzie :(
harding
Młodzieżowiec
 
Posty: 394
Rejestracja: 14 Sty 2009 13:56

Re: Snowboard

Postprzez arek » 19 Lut 2010 13:21

Przejazd Pauliny Ligockiej:
http://sport.tvp.pl/vancouver2010/dyscypliny/snowboard/wideo/snowboard-halfpipe-polfinal-poza-zasiegiem-ligockiej
Jeszcze się tłumaczy, że w Polsce nie może się rozwijać. To co ma powiedzieć Ewelina Staszulonek.
http://sport.tvp.pl/vancouver2010/dyscypliny/snowboard/wideo/ligocka-nie-mozemy-sie-w-polsce-rozwijac
Polska przygoda na IO w snowboardzie się skończyła, najlepsze miejsce 28 Macieja Jodko. Nie wiadomo po co pojechał tam klan L.
arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom

PoprzedniaNastępna

Wróć do Vancouver 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości