Saneczkarstwo, Bobsleje, Skeleton

Dział poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Vancouver.

Re: Saneczkarstwo, Bobsleje, Skeleton

Postprzez damian940915 » 26 Lut 2010 23:00

Nie wiem na którym zakręcie, ale był moment w którym bałem się czy nie wylecą. Słaby przejazd. Są jeszcze 3 przejazdy, może uda się poprawić lokatę
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Saneczkarstwo, Bobsleje, Skeleton

Postprzez Janko10 » 26 Lut 2010 23:18

Bardzo słaby początek. :|
Trzeba będzie poprawiać.
"10" będzie bardzo trudno wyciągnąć.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Saneczkarstwo, Bobsleje, Skeleton

Postprzez RakuNH » 27 Lut 2010 00:16

Kolejny fatalny przejazd Polaków. Niby bez poważnego błędu ale brakuje prędkości. Awans jest niemożliwy chyba że ktoś się przewróci. Niestety zawód.

Chyba że ktoś się przewróci. Jak na razie zrobiło to 5 bobów ale w taki sposób to pewnie sami nie chcą awansować. Nie wiem co się stało że tak tragicznie tu jeżdżą. Przecież nie mają chyba aż tak słabego boba. Jakby nie kraksy to by poza 20 wypadli. Praktycznie prowadzą tylko z egzotyka.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Saneczkarstwo, Bobsleje, Skeleton

Postprzez Dobry » 27 Lut 2010 00:37

No i kolejna gleba... To chyba nie jest normalne w bobslejach.
Dobry
Młodzik
 
Posty: 44
Rejestracja: 27 Sty 2010 13:12

Re: Saneczkarstwo, Bobsleje, Skeleton

Postprzez RakuNH » 27 Lut 2010 00:42

Chyba tak jak mówił komentator musieli dobrać złe płozy. drugi przejazd był w miarę czysty a starta KOLOSALNA. Szkoda że akurat w tak ważnym dniu :(
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Saneczkarstwo, Bobsleje, Skeleton

Postprzez Sven » 28 Lut 2010 01:56

Złoto dla USA, którzy wyprzedzili Niemców o 0,38sec. Na trzecim uplasowali się Kanadyjczycy (uwaga) o 0,01 sec przegrywając srebro. Niemcy zawdzięczają awans na 2 pozycję dzięki świetnie przejechanej ostatniej częsci toru w 4 ślizgu przez Andre Lange'go :)
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Poprzednia

Wróć do Vancouver 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość