Łyżwiarstwo szybkie

Dział poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Vancouver.

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez harding » 19 Lut 2010 15:34

Czyżby u królowej polskich łyżew nastąpiła zmiana nie tylko nazwiska ale także formy?
harding
Młodzieżowiec
 
Posty: 394
Rejestracja: 14 Sty 2009 13:56

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez Kacpero221 » 21 Lut 2010 10:54

Listy startowe na 1500m kobiet - TUTAJ.
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez RakuNH » 21 Lut 2010 13:40

Już nie wierze nawet w 10 Bachledy-Curuś...

Panczeniści są bez formy. Poza Chmurą wszyscy jadą dużo poniżej swoich możliwości a co dopiero mówić o jakiejś "niespodziance"

Teraz podam czasy jakie powinny uzyskać żeby zaprezentować się na SWOIM poziomie:

Czerwonka - 2:02.50 - 2:03
Złotkowska - 2:01 - 2:02
Bachleda- Curuś - 1:58-1:59.5

Ciekawe czy którakolwiek tak pojedzie. Już nie mówię o jeszcze lepszym czasie bo to by mnie zszokowało :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez figaro56 » 21 Lut 2010 14:10

Mam nadzieję, że te czasy nie wziąłeś z toru w Calgary albo Lake Placid?
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez RakuNH » 21 Lut 2010 14:12

Pierwszy 3 zawody PŚ :wink: (później było właśnie Calgary i Salt Lake City).
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez figaro56 » 21 Lut 2010 14:19

Generalnie jest tutaj dość wolny tor ale zobaczymy. Na razie to panczeniści niestety ale zaliczają się do kategorii turystów. Mówię to z prawdziwym bólem.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez RakuNH » 21 Lut 2010 14:26

Dlatego trochę dołożyłem w górnych granicach. Jeśli się nie zmieszczą w tych czasach można ich zaliczyć do kolejnych wycieczkowiczów :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez Pietrol » 21 Lut 2010 15:33

Wracając do wczorajszych zawodów wczorajszy tryumfator jest chyba najładniej czieszącym sie sportowcem tej olimpiady :lol: . Natomiast naprawde mnóstwo emocji po medalu pokazał wczoraj Havard Bokko :o
Awatar użytkownika
Pietrol
Junior młodszy
 
Posty: 50
Rejestracja: 16 Lut 2010 22:49
Miejscowość: Starachowice

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez Janko10 » 22 Lut 2010 00:26

Oglądam i naiwnie liczę na to super miejsce Bachledy-Curuś...
Jak na razie mamy prawie pewne kolejne ostatnie miejsce (Czerwonka). :(
Drużyna kobiet chyba zajmie jednak to najlepsze z możliwych 8 miejsce.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez RakuNH » 22 Lut 2010 00:29

Janko też jestem z Tobą ale raczej pooglądam sobie dla samego łyżwiarstwa :lol:

Już oznajmiłem w innym temacie że mamy cynę!!!


A tak bez żartów to ten jej wynik 2:05 to jest po prostu kompromitacja. Nie wiem czy kompromitacja to nie za lekkie słowo. W takim wypadku stawiam że Bachleda będzie walczyć o 20. Poniżej 2:00 nie zejdzie...
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez Janko10 » 22 Lut 2010 00:37

No i mamy srebro od końca też. :lol:
Czas równie masakryczny. :?
Coś mi się zdaje, że nie zaśniemy dzisiaj... :lol:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez RakuNH » 22 Lut 2010 00:44

Masakra :lol: :lol: Aż takiej kompromitacji się nie spodziewałem. No ale jak już zacząłem oglądać to skończe... Może wszyscy się wywrócą poza Bachledą? :roll:

Moje założenia:
Czerwonka - 2:02.50 - 2:03
Złotkowska - 2:01 - 2:02
Bachleda- Curuś - 1:58-1:59.5

Czasy:
Czerwonka 2:05
Złotkowska 2:04


Wynika z tego że Bachleda pojedzie 2:01,5 co daje jej miejsce w okolicach 30 :D Chyba że powalczy o ołów. Co tam! Jak szaleć to szaleć i całe podium Polskie :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez karlos » 22 Lut 2010 00:45

Aż strach się bać, co zaprezentuje Bachleda-Curuś :lol: , podium od tyłu też byłby imponującym wynikiem :lol: .
A tak na serio to trener tej licznej ekipy panczenistów powinien wylecieć z hukiem.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez RakuNH » 22 Lut 2010 00:47

Nie mam pojęcia jak to wygląda trenersko ale ciekawa sprawa. Każdy pojechał poniżej swojego poziomu. I tu dużo poniżej swojego poziomu.... A jedynie Chmura pojechał lepiej niż jeździł w PŚ. Wnioskuje z tego że "wagarował" na treningach :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez Janko10 » 22 Lut 2010 01:03

Karlos, podobnie jak Raku za bardzo się w trenerach panczenów nie orientuję ale uważam, że mamy szeroką kadrę z której możemy mieć w przyszłości pociechę. Na IO pojechało ich za dużo, ale kryteria były jakie były... Z formą nie trafili, bo dla nich ważniejsze były chyba te minima... To normalne nie jest. Jednak to akurat ani zawodników ani trenerów wina...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez RakuNH » 22 Lut 2010 01:13

Nie mów mi Janko że Bachleda czy Niedźwiecki byli nastawieni na minimum :wink: A jeśli reszta tak to na pewno ta dwójka miała inne przygotowanie które także nic nie dało.

jednym słowem "kończ waść wstydu oszczędź" :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez Janko10 » 22 Lut 2010 01:26

Nie myślałem o Bachledzie i Niedźwiedzkim.
Teraz chwila prawdy...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez RakuNH » 22 Lut 2010 01:31

Nie wiem czym ten drugi się tak zachwyca... "DOBRY PRZEJAZD" Gdzie on widział dobry przejazd?

Zdecydowanie jej najsłabszy czas w tym sezonie i nie zalapała się w mojej skali przygotowanej dla niej :wink: . Nie można patrzeć na jej występ przez pryzmat dwóch pierwszych Polek... bo 2 pierwszy występy nie wymagają komentarza.


KOMPROMITACJA POLSKICH PANCZENISTÓW I PANCZENISTEK i tyle na temat ich występu. Ligoccy mają konkurencje. Szczurek deklasuje :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez Masha » 22 Lut 2010 01:35

Sablikova jest świetna. Jedna z największych gwiazd igrzysk. Nie będę komentować startów Polek :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Łyżwiarstwo szybkie

Postprzez Janko10 » 22 Lut 2010 01:41

Żal komentować. :(
Szkoda zarwanej nocy. :|
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

PoprzedniaNastępna

Wróć do Vancouver 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości