Skoki Narciarskie

Dział poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Vancouver.

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez RakuNH » 23 Lut 2010 22:41

Janko10 napisał(a):Te rewelacje z treningów to najczęściej niestety efekt dłuższych rozbiegów. A media podbijają bębenek...
Jeśli się mylę to Raku na pewno mnie poprawi kosmiczną analizą ostatnich 100 treningów. :wink:


Janko a kto mnie katował tym że majaczeniem o medalu? :lol:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez Janko10 » 23 Lut 2010 23:01

Nie "katował" tylko realnie mówił, że jest szansa na medal. I była. Tylko jej nie wykorzystali. :(
I nie mścij się tak, bo świstaka i tak przegrałeś. O szczekaniu już nie wspomnę... :wink: :lol:
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez dan » 24 Lut 2010 17:36

Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez Sven » 01 Mar 2010 16:21

"Niemiecki trener kadry skoczków narciarskich Rosji Wolfgang Staiert został zwolniony, płacąc tym samym cenę za bardzo mierny występ jego podopiecznych w zimowych igrzyskach w Vancouver." I nie dotrzymał do Soczi...
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez figaro56 » 01 Mar 2010 17:24

Tam w tej Rosji to blady strach po tym olimpijskim występie padł na wszystkich. Sam car Putin zapowiedział interwencję i już szykują kibitki na Syberię. :lol:
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez karlos » 01 Mar 2010 17:52

Chociaż Staiert sobie akurat na tą dymisję zasłużył, bo Rosjanie w tym sezonie, a w szczególności na IO spisywali się mizernie, a potencjał patrząc na występy Kornilova i Karelina w letnim GP, to oni poza Wasiliewem też mają, Kornilov 4 w klasyfikacji ogólnej w zeszłym roku, Karelin drugi w jednym konkursie 3 lata temu.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez zdzichu » 01 Mar 2010 21:16

he a ciekawe gdzie mają tych młodych skoczków ktorych miał wychowywać berni schoedler w tym roku pojawiło sie kilku ale o ich wynikach lepiej nie wspominac schoedler pracuje już kilka lat a ich niewidać no ale do soczi wszystko może sie zmienic i mogą wychować jakiegos nowego dobrego skoczka
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez Duche » 01 Mar 2010 21:21

Moment, w którym nasza ekipa zacznie zajmować miejsca w czołowej trójce jest kwestią czasu" - uważa były trener kadry polskich skoczków.

:lol:

Nie wiem czym kierował się Tajner wypowiadając tak odważne zdanie. Ja tam ku temu żadnych przesłanek nie widzę. On może tak...
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez Sven » 02 Mar 2010 00:11

Duche - Ja nawet cienia nie widzę :P Chyba, że będą zawsze podnosić belkę + 10 nie odejmując pkt i zawsze z wiatrem pod narty + 5m/s także nie odejmując polakom za to punktów ... :)
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez zdzichu » 02 Mar 2010 19:51

ale teraz bedzie ciekawie w pucharze świata walka o kule miedzy ammanem a schlierim mś wlotach i to w planicy szykuje sie kapitalna koncówka sezonu i ciekawe jak adam bedzie sie prtezentował licze na to ze zajmie jeszcze miejsca na podium bo on potrafi utrzymywać wysoką forme osiągnieta w lutym do konca sezonu a kto jest waszym faworytym w walce o puchar swiata ammann czy schliernzauer ?
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez RakuNH » 02 Mar 2010 19:53

Małysz raczej nie ma szans na 3 miejsce w PŚ. Zapewne będzie 4 albo 5. Morgi osiągnął dobrą formę tylko spalał się w tych startach indywidualnych na IO. Teraz spokojnie będzie się ciągle mieścił w 10 a Małysz przecież nie będzie wygrywał cały czas :wink:

PŚ dla Ammana. Tu innej opcji nie ma.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez zdzichu » 02 Mar 2010 20:11

nie chodziło mi oto ze małysz może zajac miejsce na podium w klasyfikacji generalnej pucharu świata tylko oto ze może stanać na podium w poszczególnych zawodach
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez Sven » 02 Mar 2010 20:27

Puchar świata dla Ammann'a chociaż pewnie Schlieri się nie podda i będzie walczył. Według Mnie będzie głównym pretendentem do tytułu mistrza świata w lotach. Małyszowi daję miejsce 5-6 w tej nadchodzącej imprezie bo jak wiemy nigdy nie był wybitnym lotnikiem (jak Sven Hannawald) i może być mu ciężko o pierwszy medal...
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Skoki Narciarskie

Postprzez harding » 03 Mar 2010 19:09

Zgadzam się z prezesem:

"Moment , w którym nasza ekipa zacznie zajmować miejsca w czołowej trójce jest kwestią (długiego, bardzo długiego, nieskończonego*) czasu" A. T.

PROSZĘ WYBRAĆ DOWOLNY PRZYMIOTNIK

Gdyby Adam z jakiegokolwiek powodu zrezygnował z dalszych startów, nasza drużyna spadłaby, mowiąc obrazowo, z belki na bulę...
harding
Młodzieżowiec
 
Posty: 394
Rejestracja: 14 Sty 2009 13:56

Poprzednia

Wróć do Vancouver 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość