Biathlon

Dział poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Vancouver.

Re: Biathlon

Postprzez ewcia » 13 Lut 2010 18:26

O matulu!
1.Neuner
2.Jonsson
3.Wilhelm
4.Henkel
5.Slepcowa
Polka na 18
A co mi tam :D
ewcia
Junior
 
Posty: 155
Rejestracja: 11 Lut 2007 13:18
Miejscowość: Szczecin

Re: Biathlon

Postprzez kocur1983 » 13 Lut 2010 19:10

Czy wyniki biathlonu bedzie mozna sledzic na zywo tak jak ma to miejsce w zawodach pucharu swiata na stronie www.biathlonworld3.de?
kocur1983
Junior młodszy
 
Posty: 95
Rejestracja: 28 Gru 2009 19:33

Re: Biathlon

Postprzez ajsman » 13 Lut 2010 20:55

chyba tak, bo juz są listy i wszystko wygląda jak podczas zwykłego PŚ.
ajsman
Młodzik
 
Posty: 39
Rejestracja: 22 Gru 2009 19:10
Miejscowość: katowice

Re: Biathlon

Postprzez maksim » 13 Lut 2010 22:36

Kuzmina brawo :)
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Biathlon

Postprzez Laleczka Chucky » 13 Lut 2010 22:53

Współczuje Mashy, Neuner przegrała złoto o 1,5 sek.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Biathlon

Postprzez RakuNH » 13 Lut 2010 23:01

Myślałem że Polki mnie doprowadzą do kur****. 0 + "n" a to n to co najmniej 2 :lol: Na szczęście Pałka spowodowała że nie wyrzuciłem telewizora na zewnątrz :lol:

Strzelanie polek w pozycji stoją nie najlepsze ale CIESZY DOBRA POSTAWA PAŁKi. I to nie w kontekście biegu pościgowego ale w kontekście sztafety! Pałka wreszcie dobrze spisała się biegowo. Wszystkie Polki nieźle spisały się biegowo także nie skreślałbym sztafety :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Biathlon

Postprzez Laleczka Chucky » 13 Lut 2010 23:02

Może Krysia powtórzy wynik z Turynu i w biegu indywidualny będzie bezbłędna i zajmie 5. miejsce :mrgreen:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Biathlon

Postprzez thomas1991 » 13 Lut 2010 23:10

Dziwny to był bieg. Dawno tak mocno nie dopingowałem zagranicznego sportowca jak Neuner na finiszu. Niestety, myślę, że padła ofiarą smarowania. Jak wszystkie Niemki, Szwedki. Polki w granicach przyzwoitości, gdyby lepiej strzelały w stójce to zakręciłyby się koło swoich życiowych wyników.

A tak na marginesie, przed biegiem wziąłbym w ciemno sytuację, że najlepsza z Polek przegrywa o 12 sekund z bezbłędną Jonsson...
thomas1991
Młodzik młodszy
 
Posty: 18
Rejestracja: 17 Gru 2009 22:49

Re: Biathlon

Postprzez Laleczka Chucky » 13 Lut 2010 23:12

Faktycznie dziwny był ten bieg. Dużo faworytek zawiodło, pudłowały, albo słabo biegły. Nawet takie potęgi jak Rosja czy Niemcy nie trafiły zdaje się ze smarami.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Biathlon

Postprzez październik » 13 Lut 2010 23:13

Łał! Chciałem sensacji i są sensacje! :)

A tak pomyślałem, że nie będę typował Kuzminy, bo na pewno po kontuzji to niczego wielkiego nie zwojuje. Brawo Anastazjo! Genialna też Dorin, kto by się spodziewał. Prędzej już Bailly czy Brunet pewnie skłonni bylibyśmy obstawiać.

Duże brawa też dla Bułyginy - nie widziałem szans dla Rosjanek w sprincie, a Bułygina pokazała, że trochę pochopnie je skreśliłem. Jak dla mnie to ona będzie faworytką w biegu indywidualnym. Super zaskoczenie to też Chrustaliewa. Lubię takie niespodzianki. Może Jelena powalczy też w biegu pościgowym i indywidualnym. W indywidualnym liczę też na włączenie się do walki o medal Evy Tofalvi i Oksany Chwostenko.

Jestem trochę rozczarowany Polkami. Krystyna Pałka uzyskała dobry rezultat, ale liczyłem na więcej, jakieś jedno miejsce w dziesiątce, a na pewno w dwudziestce. Oby w kolejnych konkurencjach było lepiej.
październik
Młodzik młodszy
 
Posty: 23
Rejestracja: 02 Lut 2010 14:57
Miejscowość: Łódź

Re: Biathlon

Postprzez harding » 13 Lut 2010 23:15

Dziwny bieg

28 zawodniczka PŚ zdobyła złoto, a dlaczego nie 29.... Kto nie wie, o kim mówię, niech zajrzy do klasyfikacji.
harding
Młodzieżowiec
 
Posty: 394
Rejestracja: 14 Sty 2009 13:56

Re: Biathlon

Postprzez Olimpijczyk » 13 Lut 2010 23:15

Brawa dla KUZMINY zloto niespodziewane NEUNER mnie zawiodla ale srebro tez niezle zaskoczenie ro braz dla DORIN mloda wczesniej ja widzialem w ps ale ta czasy biegu miala w okoilcach 20 miejsca szczelala tak samo dobrze a tu i szczelanie i bieg dobry.
Polki niezle na polmetku ale w pozycji stojacej cos nie tak dobrze BRAWA dla PALKI swietne szczelanie i bieg jako taki.
Jak poprawia szczelanie to bedzie pachniec medalem w sztafecie.
I bardzo duzo sensacji chociasz i by podium (oprucz Neuner)lub tez ta zawodniczka z Kazachstanu KHRUSTALEVA :shock:

Mała prośba, staraj się pisać zrozumiale/ AW
Olimpijczyk
Młodzik młodszy
 
Posty: 15
Rejestracja: 04 Lut 2010 21:58

Re: Biathlon

Postprzez maksim » 13 Lut 2010 23:16

to co Francuzki win w sztafecie ? :>
Jutro Tomasz z idealnie posmarowanymi nartami śmiga i rozpoczyna serię 70/70 w strzelaniu :)
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Biathlon

Postprzez Laleczka Chucky » 13 Lut 2010 23:17

Bardzo kibicowałem na tych ostatnich metrach Neuner, nie wiem czemu, ale chciałem żeby Niemka wygrała. Wiem, że można powiedzieć, iż ma jeszcze czas, bo jest bardzo młoda, ale nie wiadomo jak jej kariera się dalej potoczy. Dzisiaj Magdalena nie wykorzystała życiowej szansy.
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Biathlon

Postprzez Masha » 13 Lut 2010 23:26

Ajajaj Lena...chciałoby się rzec to jest niemożliwe!, a jednak. Mimo wszystko Neuner to fenomen pierwszy start na IO medal, pierwszy start na MŚ złoto. Spora zaliczka w biegu pościgowym, który Lena uwielbia, kocha, ubóstwia (który najczęściej wygrywa i w którym walczy o małą kryształową kulę). Nie ulega wątpliwości, że to ona będzie główną faworytką w pościgówce :wink: Weiter! :wink: :wink: :wink:
Piękne podium z przesympatycznymi dziewczynami: Kuzmina, Neuner, Dorin. W następnym wyścigu chcę powtórkę tylko z inną kolejnością.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Biathlon

Postprzez kasiak508 » 13 Lut 2010 23:29

No to mamy niespodzianke w zawodach biathlonowych na igrzyskach w Vancouver


1.Anastazja Kuzmina (Słowacja)
2.Magdalena Neuner (Niemcy)
3.Dori Mare (Francja)


Kto by się spodziewał,że reprezentkantka Słowacjii zdobędzie zloty medal olimpijski,faworytki zawiodły oprócz jednej Magdaleny Neuner,która debiutowała na igrzyskach mogła się gnąc po złoto zabrakło do złota 2 sekundy!!!!!!!!!!!
kasiak508
Junior młodszy
 
Posty: 87
Rejestracja: 05 Lut 2010 16:57

Re: Biathlon

Postprzez karlos » 13 Lut 2010 23:50

Wydaje się, że na dzisiejsze wyniki duży wpływ miało smarowanie, choć będzie to można lepiej ocenić po biegu pościgowym. Jak dla mnie najlepiej posmarowane narty miały: Kuzmina, Khrustalewa i Francuzki, średnio Niemki i Norweżki, słabo Rosjanki, a jeszcze gorzej Szwedki, Polki raczej przeciętnie.
Cieszy sukces Rosjanki Kuzminy ( z słowackim paszportem), bo to jedna z tych zawodniczek, która musiała walczyć od początku kariery o miejsce w podstawowym składzie i problem ten rozwiązała w nietypowy sposób, którego co prawda nie pochwalam, ale nie zmienia to tego, że jej kibicuję. Trochę mi szkoda Bułyginy, ale myślę, że w biegu pościgowym się odegra, bo dziś z Rosjanek o dziwo zaprezentowała się najlepiej.
Polki przeciętnie, ale nie wygląda to w kontekście sztafety źle.
Ponadto według mnie jednak potwierdziło się, że warto startować z wcześniejszym numerem, ale nie miało to większego znaczenia.
Bieg pościgowy zapowiada się bardzo ciekawie, 21 zawodniczek włącznie z Pałką :D zmieściło się w minucie, więc bardzo wiele może się w nim wydarzyć.
Rundy biegowej patrząc na czas zwyciężczyni jednak nie wydłużono, ale trudne warunki zrobiły swoje i w biegu pomimo tego można było dużo stracić lub zyskać.
Ostatnio edytowany przez karlos, 13 Lut 2010 23:52, edytowano w sumie 1 raz
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Biathlon

Postprzez markos7207 » 13 Lut 2010 23:50

Masha jak tam Twoje serducho ? Nie wyskoczyło ? :lol: Zabrakło Lenie jednego mocniejszego odepchnięcia kijami... Taka minimalna porażka napewno boli bardziej niż wielosekundowa strata ale w końcu ma medal :D .
Jakim cudem ta "przyszywana" Słowaczka pobiegła takim tempem ostatnią rundę wie ona jedna, mnie zabolał najbardziej minimalnie niecelny strzał Ann Kristin bo gdyby nie to najpewniej miałaby brąz :? . Na pocieszenie zostaje fakt że Szwedki daleko w tyle(jak na oczekiwania) :wink:

Kurde, na tym forum jest tak żółto że aż w oczy razi... :roll:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Biathlon

Postprzez Laleczka Chucky » 13 Lut 2010 23:53

Nie mogę się nadziwić, że Wilhelm tak słabo wypadła, to była jedna z faworytek, nawet wytypowałem ją w piątce 8)
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Biathlon

Postprzez Masha » 14 Lut 2010 00:02

markos7207 napisał(a):Masha jak tam Twoje serducho ? Nie wyskoczyło ? :lol: Zabrakło Lenie jednego mocniejszego odepchnięcia kijami... Taka minimalna porażka napewno boli bardziej niż wielosekundowa strata ale w końcu ma medal :D .


Nic nie boli, serce całe albo i nie :lol: Wiadomo, że przez tą babę nie dożyję wieku staruszki :lol: ( W ogóle nie oglądałam jej strzelania, już nie te nerwy).
Pewnie, że szkoda (bo to raptem 1,5 sek), ale srebrny medal jest już wielkim wyróżnieniem. Teraz nie musi się spinać, bo ma już krążek IO, do tego ma jeszcze pościgówkę, masowy, indywidualny i dwie sztafety (mam nadzieję, że ją wezmą do sztafety biegowej, tym bardziej, że będzie już po rywalizacji biathlonowej).
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

PoprzedniaNastępna

Wróć do Vancouver 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość