Biathlon

Dział poświęcony XXI Zimowym Igrzyskom Olimpijskim w Vancouver.

Re: Biathlon

Postprzez Kacpero221 » 24 Lut 2010 13:14

Duche napisał(a):Przynajmniej dziewczyny mogły sobie wyobrazić, że nie muszą płacić podatków :wink:


Niestety, od tego roku, w Monako również trzeba odprowadzać podatki. :/ A może chodziło o Indonezję?
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Biathlon

Postprzez damian940915 » 24 Lut 2010 17:33

kocur1983 napisał(a):Czy ktos z was orientuje sie jak to teraz bedzie z kadra skoro 2 z dziewczyn nie bedzie mialo stypendium? Rozumiem, ze jest sponsor reprezentacji, kluby i jakies tam warunki do treningu beda zwlaszcza dla dziewczyn z kadry. Czy to teraz bedzie wygladac tak, ze Krysia czy Magda beda pod murem i beda musialy wybrac albo trening ale bez kasy za stypendium albo po prostu rezygnacja z lat treningu i szukanie sobie pracy, zeby miec sie z czego utrzymac?


Sponsorzy jacyś są na pewno, pieniądze z ministerstwa sportu również więc warunki do treningu (jak na Polskę oczywiście)będą, a poza tym Cyl i Nowakowska jakoś sobie poradziły i bez stypendium.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Biathlon

Postprzez dan » 24 Lut 2010 17:45

Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Biathlon

Postprzez damian940915 » 24 Lut 2010 17:51

Święta racja to co powiedziała Neuner i wczesniej Tomek. To jest według mnie skandal, a nie jakies tam astmatyczki.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

Re: Biathlon

Postprzez góral'ka » 24 Lut 2010 17:59

pozostawiając na chwile kwestie pań, bardzo ciekawią mnie męskie sztafety (ciekawość ze zrozumiałych powodów nieco inna niż w stosunku co do żeńskich) o medale/zwycięstwo powalczy zapewne 5 najlepszych teamów tego sezonu (Francja, Norwegia, Austria, Rosja, Niemcy ) trzymam mocno za Francję miło by mi się oglądało braci Fourcade ze złotkami :wink:
no albo Norwegia-mile widziani w złocie...
brać nie tylko to co łatwe, lekkie i przyjemne
Awatar użytkownika
góral'ka
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 06 Gru 2009 09:22
Miejscowość: okolice Zakopanego

Re: Biathlon

Postprzez NickSlaugter » 24 Lut 2010 18:56

Ja w tym biegu Polek w sztafecie, jak zobaczyłem że na pierwszej zmianie jest pałka to już mi się ciśnienie odrazu podniosło. Dlaczego na pierwszej zmianie nie biegła, któraś z naszych 2 lepszych zawodniczek - Cyl bądź Nowakowska? Przecież było wiadome, że jak pierwsza nasza straci kontakt z czołówką to potem się gorzej będzie biegło drugiej, samej, na odległym miejscu.
Ale jak zobaczyłem kto jest na drugiej zmianie to już się kompletnie załamałem. Dlaczego 2 najsłabiej się prezentujące nasze zawodniczki na tej olimpiadzie były na 2 pierwszych zmianach.?
Niech mi ktoś to wyjaśni, ten zamysł trenerki.. trzeba było dać Nowakowską na pierwszą zmianę, która dobrze się czuje na tej olimpiadzie, a myślę że jej dobry bieg by mógł dodać skrzydeł tym słabszym, mylę się?
NickSlaugter
Młodzik młodszy
 
Posty: 7
Rejestracja: 24 Lut 2010 17:44

Re: Biathlon

Postprzez ajsman » 24 Lut 2010 19:37

Podobno żadna nie chciała jako pierwsza"na wystrzał" biec. Pałka zawsze swietnie dawala sobie z tym radę, ale niestety nawaliła w najważniejszym momencie :?
ajsman
Młodzik
 
Posty: 39
Rejestracja: 22 Gru 2009 19:10
Miejscowość: katowice

Re: Biathlon

Postprzez Laleczka Chucky » 24 Lut 2010 19:38

A Gwizdoń tylko nas dobiła :(
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Biathlon

Postprzez ajsman » 24 Lut 2010 19:40

Niestety nas dobiła i to konkretnie, może Nowakowska po Pałce powinna biec. Ale to już tylko gdybanie.
ajsman
Młodzik
 
Posty: 39
Rejestracja: 22 Gru 2009 19:10
Miejscowość: katowice

Re: Biathlon

Postprzez RakuNH » 24 Lut 2010 19:41

ajsman napisał(a):Podobno żadna nie chciała jako pierwsza"na wystrzał" biec. Pałka zawsze swietnie dawala sobie z tym radę, ale niestety nawaliła w najważniejszym momencie :?


Jak dla mnie to ustawienie było idealne. Dwie najbardziej pewne w strzelaniu na koniec i początek. Przykro że zawiodło... ale było sprawdzone i dobre :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Biathlon

Postprzez ajsman » 24 Lut 2010 19:50

Jesli chodzi o pierwszą i czwarta zmianę to się zgadzam, bo to są specyficzne zmiany( zresztą Weronika też o tym mówiła) i nieraz się sprawdziło. Myślałem, że może na wszelki wypadek Nowakowska po Pałce wystawić, jakby coś poszło nie tak, to by się postarała nadrobić, ale to takie bezsensowne gdybanie :) Wczorajsze ustawienie już nieraz się sprawdził ;)
ajsman
Młodzik
 
Posty: 39
Rejestracja: 22 Gru 2009 19:10
Miejscowość: katowice

Re: Biathlon

Postprzez dan » 25 Lut 2010 03:18

Moim zdaniem ustawienie było dobre. Gdyby Polki osiągnęły sukces nikt by nie zadawał pytań o to czemu takie ustawienie a nie inne. Jeżeli każda z nich ruszałaby na innej zmianie niż było w rzeczywistości i Polkom nie udałoby się zająć dobrego miejsca znowu te same pytania by się pojawiły. Jak by było gdyby... Jeszcze raz powtórzę - ustawienie było dobre.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Biathlon

Postprzez arek » 25 Lut 2010 10:13

Inne ustawienie nic by nie dało. spaliły się przed startem. Dziennikarze burze zrobili, że będzie medal, nie wytrzymały dziewczyny.
Przed chwilą przeczytałem ciekawy artykuł o strojach i sytuacji w związku. Tam jest układ :? ! Wie ktoś kiedy kończy się kadencja Stelmacha?
http://wyborcza.pl/1,75248,7598771,Biathlon_w_Vancouver__Polacy_z_flaga_Monako__bo_wiceprezes.html
arek
Młodzieżowiec
 
Posty: 220
Rejestracja: 23 Gru 2008 13:15
Miejscowość: Radom

Re: Biathlon

Postprzez RakuNH » 25 Lut 2010 10:55

http://sport.onet.pl/imprezy/vancouver- ... omosc.html

Nurowski chyba na głowę upadł... Nie będę się w czasach reżimu zbyt ostro wypowiadał w każdym razie na prawdę mi gościa szkoda :lol:

Przecież Cyl jest zdecydowanie najlepsza w tym sezonie, a Nowakowska najlepiej biega także jakie to odkrycia? To że Pałka zaprezentowała 4 równe starty to już nie zasługuje na pochwałę? A wyniki z PŚ Gwizdoń chyba śledził ale te przed kilku lat. Gość jest żałosny. Pewnie Sikora miał ze 3 medale przywieźć.

Brak mi słów na takich ......
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Biathlon

Postprzez doliniarz » 25 Lut 2010 12:55

http://sport.onet.pl/imprezy/vancouver- ... omosc.html
Brawo, niech pan jeszcze wytrzyma te 4 lata.
A na Onecie już nagonka na pana Tomka. żałosne są te dzieci z forum Onetu.
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Biathlon

Postprzez Duche » 25 Lut 2010 15:48

Bailly zapowiedziała, że kończy karierę po tym sezonie.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Biathlon

Postprzez Sven » 25 Lut 2010 16:45

Będzie jedna rywalka mniej dla Neuner :D
Jednak dla Francji wielka strata.
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Biathlon

Postprzez góral'ka » 25 Lut 2010 17:31

Sven napisał(a):Będzie jedna rywalka mniej dla Neuner :D

asz wy fani Neuner teraz nic tylko o niej, a przecież w biathlonie zostaje jeszcze całe stadko wyśmienitych biatlonistek...


no wiem ona jest najlepsza itd
brać nie tylko to co łatwe, lekkie i przyjemne
Awatar użytkownika
góral'ka
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 06 Gru 2009 09:22
Miejscowość: okolice Zakopanego

Re: Biathlon

Postprzez Fevon » 25 Lut 2010 18:22

Fevon
Junior młodszy
 
Posty: 83
Rejestracja: 07 Gru 2008 11:50
Miejscowość: Sosnowiec

Re: Biathlon

Postprzez damian940915 » 25 Lut 2010 21:23

Najsmieszniejsze jest to, że w skarbie kibica dołączonym do Przeglądu Sportowego (strona 23) jest reklama, w której Sikora zachwala bieliznę sportową, właśnie tej feralnej firmy.
Narty były złe i strzelanie, strzelanie też było złe ...
Awatar użytkownika
damian940915
Mistrz Świata
 
Posty: 1257
Rejestracja: 13 Lut 2009 23:26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Vancouver 2010

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości