Lekkoatletyka

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Lekkoatletyka

Postprzez dan » 27 Lip 2010 13:34

Słaby rzut, ale do finału niewiele brakło. Zajęła 13 miejsce ostatecznie, a szkoda, bo niektórzy z nas liczyli nawet na medal (co widać po Waszych typowaniach).
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Lekkoatletyka

Postprzez figaro56 » 27 Lip 2010 13:47

Czytałem, że Żaneta jedzie na ME nie w pełni sprawna. Szkoda bo to wielce utalentowana dziewczyna. Szkoda tego drugiego rzutu bo tam widziałem taką energię i to mogło być daleko a ten trzeci to taki asekuracyjny na zaliczenie. W sumie niewiele zabrakło. No cóż to i tak jedyna nasza strata dzisiaj.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Lekkoatletyka

Postprzez matti » 27 Lip 2010 14:11

Figaro wywołałeś mnie do tablicy więc odniosę się do złota tego 19-latka z Rosji. Czas osiągnął przeciętny, a inni nie dali rady więc zdobył złoto. Jedno jest pewne... na marchewce nikt rosyjskich chodziarzy nie wychowuje. Wystarczy przypomnieć sobie ostatnie afery z chodziarzami z tego kraju.

A Polacy do południa bardzo dobrze. Świetnie Jagaciak, Kościelniak i Jelonek. Szkoda Glanc! Liczyłem, że wykaraska się z tych kontuzji i powalczy, ale troche zabrakło niestety!
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Lekkoatletyka

Postprzez Duche » 27 Lip 2010 14:20

Matti, jasne, za to wszyscy polscy sportowy z kolarzami na czele startują na wodzie i makaronie :roll:

Sesja poranna bez większych emocji. Cieszy złoto dla rosyjskiego chodziarza, ale szkoda mi Kotowej, bo nie awansowała do finału. Po przerwie macierzyńskiej nie jest to jednak ta sama zawodniczka.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Lekkoatletyka

Postprzez matti » 27 Lip 2010 14:28

Nie mój drogi. Polscy sportowcy biorą doping i przykładem jest tutaj Kornelia Marek. U nas jednak w przeciwieństwie do Rosji sprawą tą nie zajmuje się mafia. W Rosji doping bierze się hurtowo.

A tak przy okazji. Nie uważasz, że na tym forum interesuje większość postawa naszych sportowców, a nie Kotowej, Sadowej itp?
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Lekkoatletyka

Postprzez Duche » 27 Lip 2010 14:30

Akurat z tego co mi wiadomo jest to forum publiczne i mogę wyrazić każdą swoją opinię jeśli nie obrażam nikogo etc. Wydaje mi sie, że nikt nie czuje się tutaj urażony z powodu tego, że piszę najwięcej o sportowcach z Rosji.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Lekkoatletyka

Postprzez matti » 27 Lip 2010 14:34

No oczywiście, że nie. Wszyscy łączymy się w twoim płaczu nad Kotową! I gratulujemy rosyjskim sportowcom złotego medalu. Pytanie tylko dlaczego nie gratulujemy Włochom czy Portugalczykom?
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Lekkoatletyka

Postprzez Duche » 27 Lip 2010 14:42

Ty naprawdę masz jakieś cholernie uprzedzenie do Rosjan, ale mniejsza oto.

Ja nie wymaga od nikogo by ktoś płakał z powodu braku awansu Kotowej lub też otwierał szampana z uwagi na złoto Rosjan. Ja po prostu piszę o swoich odczuciach, z jakich wyników ja się cieszę, a z jakich jestem smutny. Tyle, czy to coś złego?

Chcesz to pisz sobie o Włochach i Portugalczykach, mnie to nie przeszkadza. Widocznie nikt tutaj im bardzo nie kibicuje, to też nikt o nich nie pisze. Ja kibicuję rosyjskim sportowcom, więc pisze o ich wynikach. Proste? Wydaje mi sie, że tak.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Lekkoatletyka

Postprzez matti » 27 Lip 2010 14:45

Ale mnie się wydaje, że piszesz sam do siebie. Bo jak na razie to wszyscy pisali tu o wynikach Polaków. Aż tu nagle Duche ocenił poranny występ Rosjan! Toś sobie znalazł sportowców do kibicowania.
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Lekkoatletyka

Postprzez Duche » 27 Lip 2010 15:13

Zabronisz mi o nich pisać i im kibicować?

Lubię i ich tyle, będę im kibicował i się cieszył z ich sukcesów. Ale co ja ci będę mówił, ty masz uprzedzenie w stosunku do Rosji oraz do Niemiec, więc dyskusja z tobą na ten temat nie ma najmniejszego sensu o czym się już nie raz przekonałem. Także, dziękuję, a jak ci się coś nie podoba to dodaj sobie mnie do listy ignorowanych i nie będziesz musiał czytać moich postów.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Lekkoatletyka

Postprzez RakuNH » 27 Lip 2010 15:18

Ostatnio był sondaż w Niemczech i pytano o najbardziej nielubianego sąsiada. Zdecydowanie wygrała Polska (jakieś 40pare % o ile dobrze pamiętam) :wink: Równie dobrze Duche można powiedzieć że masz uprzedzenia do Polaków co byłoby chyba jeszcze dziwniejsze niż inne uprzedzenia :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Lekkoatletyka

Postprzez Duche » 27 Lip 2010 15:25

Nie mam żadnego uprzedzenia do Polaków, po prostu jest parę krajów, którym kibicuję bardziej niż Polsce.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Lekkoatletyka

Postprzez figaro56 » 27 Lip 2010 21:19

Nawet ładnie ten Chabowski pobiegł na 10 000 m. W każdym bądź razie wstydu nie przyniósł a trochę się tego obawiałem.
W skoku wzwyż jak zwykle ostatnio tylko Bednarek ratuje honor. Z trzech tylko on awansuje do finału. Nie mam nic przeciwko powtórce z MŚ. :D
Kula kobiet zgodnie z oczekiwaniami dla Białorusi.
Eliminacje oszczepu kobiet bez naszych jak i trójskok mężczyzn.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Lekkoatletyka

Postprzez karlos » 27 Lip 2010 21:37

Z jakiego serwisu korzystacie przy sprawdzaniu wyników z Mistrzostw Europy ?
Apropo dzisiejszego dnia to zawiódł mnie dziś Wojciech Theiner, który zajął pechowe 13 miejsce w eliminacjach.
Co do kwestii pisania o zawodnikach z innych krajów, to jest jak najbardziej za, byle nie za długo i ciekawie.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Lekkoatletyka

Postprzez Duche » 27 Lip 2010 21:39

Karlos, ja korzystam ze strony polskiego Eurosportu. Tam w zakładce masz lekką i możesz sobie sprawdzić wyniki z Barcelony :D
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Lekkoatletyka

Postprzez Menson » 27 Lip 2010 21:46

http://www.sportresult.com/sports/la/aj ... 0100000118 - tutaj jest naprawdę szybkie live :shock: .

Co do 1.dnia to na plus punktowane miejsce Jelonka, awans wszystkich 100-metrowców, szybki awans Ziółkowskiego, awans dwóch dyskobolek, i przyzwoity bieg Chabowskiego. Nie spodziewałem się, że będzie 11. Natomiast co do relacji -> Eurosport ciągle daje reklamy. Nie wiem już, czy oglądam ME przerywane reklamami, czy reklamy przerywane jakimś biegiem.
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: Lekkoatletyka

Postprzez san » 27 Lip 2010 22:46

Fatalna sprawa z Glanc. Na początku roku wyglądało,że to będzie najlepsza zawodniczka na świecie. W lutym jej trener twierdził,że rzuca 1.5kg dyskiem 55m co by oznaczało 65m kobiecym. Chyba przesadził z treningiem, złapała kontuzję pleców i tak z nią startuje.
A w ogóle pierwszy dzień dobry.Podobało mi się,że nasi walczyli.
san
Mistrz Świata
 
Posty: 1008
Rejestracja: 12 Kwi 2010 17:36

Re: Lekkoatletyka

Postprzez figaro56 » 28 Lip 2010 07:16

Wracając do Żanety to te polskie medyczne przekleństwo. Źle zdiagnozowana, źle leczona i taki efekt. Trudno, mam nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej.
Buńczuczne zapowiedzi Rosjanek o medalu w każdej konkurencji. Nie mam nic przeciwko dominacji Rosji i aby tylko jak to ktoś tu pisał odbywała się na uczciwych zasadach. Trudno Duche ale nie dziw się Mattiemu bo podstawy do podobnych opinii sami Rosjanie dali mu do ręki. Kilka afer dopingowych chodziarzy, biegaczek czy młociarek pokazały, że istniał tam zorganizowany i powszechny system niedozwolonego wspomagania. Jak się widzi notorycznego złodzieja szastającego pieniędzmi w mega wypasionej bryce to siłą woli ludzie zadają sobie pytanie jak on do tych pieniędzy doszedł. Powiem więcej, że nawet oczekują aby właściwe organy w tym wypadku policja sprawdziła źródła jego dochodów. Powiem jeszcze więcej, że nie podjęcie takich kontrolnych działań byłoby przejawem skrajnej głupoty.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Lekkoatletyka

Postprzez albatros » 28 Lip 2010 09:33

Image
Ostatnio edytowany przez albatros, 30 Kwi 2011 18:32, edytowano w sumie 1 raz
albatros
Młodzieżowiec
 
Posty: 471
Rejestracja: 10 Lut 2010 23:05

Re: Lekkoatletyka

Postprzez matti » 28 Lip 2010 11:38

Ale albatrosie! Duche jest obrońcą wszelkich oszustów. Ktoś wpadnie na dopingu jest jego bohaterem!
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 201 gości