Formuła 1

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Formuła 1

Postprzez RakuNH » 10 Kwi 2009 16:12

Dlatego też dla mnie to nie jest sport (w 100%) i szczerze współczuje każdemu kto głosował na Kubice w 2008 r. na sportwca roku:)

Po 1 był 4 (tak wiem pierwszy polak w F1 bla bla) po 2 jak pisałem to nie do końca sport. lubie pooglądać ale jednak praca Tomka w porównaniu do pracy Kubicy to nieba a ziema.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Formuła 1

Postprzez markos7207 » 11 Kwi 2009 12:03

RakuNH napisał(a):Dlatego też dla mnie to nie jest sport (w 100%) i szczerze współczuje każdemu kto głosował na Kubice w 2008 r. na sportwca roku:)

Po 1 był 4 (tak wiem pierwszy polak w F1 bla bla) po 2 jak pisałem to nie do końca sport. lubie pooglądać ale jednak praca Tomka w porównaniu do pracy Kubicy to nieba a ziema.

A co powiesz jeśli i w tym roku wybiorą Kubicę a nie Justynę ? Choć na razie się na to nie zanosi.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Formuła 1

Postprzez RakuNH » 13 Kwi 2009 19:45

To będzie świadczyło o naszym społeczeństwie.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Formuła 1

Postprzez matti » 14 Kwi 2009 19:45

To jak wybiorą Kubice to od razu na kolejnych miejscach niech się znajdą:

2. Paulina Chylewska
3. Maciej Kurzajewski
4. DODA
5. Jacyków

No cóż oni osiągają takie same sukcesy jak Robert Kubica, któremu się wydaje, ze F1 to sport. A tak nie jest!
http://www.olimpijskienewsy.pl/- serdecznie zapraszam!
matti
Kadra B
 
Posty: 572
Rejestracja: 24 Lis 2006 06:52

Re: Formuła 1

Postprzez Sven » 25 Lut 2010 17:34

Widzę, że trochę temat zamarł więc trzeba go pobudzić nadchodzącym powrotem do F1 Króla tego sportu Michaela Schumachera :D
Myslę, że wracając w barwach Merca będzie walczył o 8 tytuł MŚ czego osobiście bardzo bym chciał :)
Co do Kubicy... 8-10 miejsce na koniec :wink:
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Formuła 1

Postprzez Maro » 25 Lut 2010 20:35

Masz rację Sven, sezon zapowiada się niezwykle interesująco. Po pierwsze nowe teamy(i nowi kierowcy) po drugie powrót Schumachera. Ja jednak jego fanem nie jestem i nigdy nie byłem, ponieważ uważam, że często nie grał fair, niemniej do prawdy pasjonująco będą wyglądały pojedynki Niemca z choćby Alonso, Massą, Buttonem czy nawet Kubicą, lecz ja czekam na danie główne - pojedynek mojego ulubionego kierowcy(poza Robertem rzecz jasna) czyli Rubensa z "wiecznie pierwszym" Schumcherem. Pojedynki zarówno na torze jak i poza nim ;) Choć oczywiście nie to będzie największą atrakcją ;] Mianowicie to o czym wspomniałem na początku, czyli poszerzona stawka, ale ponad to: nowa punktacja, tor(Korea Płd), przepis o zakazie tankowania i wiele innych ciekawych ciekawostek. Zobaczymy - to już za 16 dni ! ;)
"Rodzice pracowali praktycznie przez całą dobę. Dla mnie też sport był jedyną drogą do wyrwania się z tego życia i awansu społecznego." - OEB
Awatar użytkownika
Maro
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 30 Mar 2009 14:02
Miejscowość: Wrocław

Re: Formuła 1

Postprzez Sven » 25 Lut 2010 22:13

Maro - prawda ;] Rubens jak dla Mnie miał niewdzięczną troche rolę chociaż jestem mega fanem Michaela :) Pamiętam jak w 2005 w jedynym wyścigu wygranym przez Schumiego (kłopoty opon innych teamów) Rubens był szybszy jednak dostał od szefostwa polecenie hmm... dziwne jak na F1 żeby trochę zwolnił... Czekam na takie kwalifikacje jak w 2006 w Monaco :P Pechowo Schumi się nie wyrobił w zakręcie, hehe :D
Niemniej podzielam Twoje zdanie o bardzo ciekawym sezonie F1 :wink:
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Formuła 1

Postprzez adini » 25 Lut 2010 22:20

Nie można także zapominać o takich zawodnikach jak Sebastian Vettel , Nico Rosberg , Lewis Hamilton oni też mogą trochę zamieszać choć jednak moim faworytem na ten sezon jest Felipe Massa
Awatar użytkownika
adini
Młodzik młodszy
 
Posty: 7
Rejestracja: 22 Lut 2009 13:21

Re: Formuła 1

Postprzez doliniarz » 25 Lut 2010 22:27

Massa to nie wiem czy będzie faworytem. Moim zdaniem Ferrari będzie starało się przede wszystkim o dobre wyniki Alonso a Massa może zostać numerem dwa. Choć na początku może dadzą obu kierowcą równe szanse.
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Formuła 1

Postprzez Sven » 25 Lut 2010 22:36

Schumacher wygra. Na drugim miejscu widziałbym Vettela. Na trzecim kumpel Schumiego, własnie Massa ;] Rosenberg mimo zapowiedzi szefów Merca pewnie będzie jednak tym drugim kierowcą :P Także ciekawie zapowiada się pojedynek między team'owy mistrza z byłym czyli Buttona i Hamiltona ;] Jednak chyba faworyzowany będzie Lewis :)
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Formuła 1

Postprzez Maro » 26 Lut 2010 23:07

Sven - ten wyścig o którym mówiłeś to GP Stanów Zjednoczonych 2005 ;) Ale symbolem "Schumacherowskiego" Ferrari pozostaje GP Austrii 2002.

P.S. Tak to jest w przerwie zimowej, że zapomina się o takich kierowcach jak Button czy Hamilton hehe ;)
"Rodzice pracowali praktycznie przez całą dobę. Dla mnie też sport był jedyną drogą do wyrwania się z tego życia i awansu społecznego." - OEB
Awatar użytkownika
Maro
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 30 Mar 2009 14:02
Miejscowość: Wrocław

Re: Formuła 1

Postprzez Sven » 26 Lut 2010 23:46

Niestety muszą to przeboleć, że o nich zapominamy :P Zakładam, że w tym sezonie na początku 50% czasu antenowego na wyścig będzie przeznaczony na pokazywanie Schumachera :) I znów Formula 1 wróci do swoich lat świetności także pod względem finansów :P
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

Re: Formuła 1

Postprzez karlos » 27 Lut 2010 00:58

Ja uważam, że o ile Schumacher nie będzie miał najszybszego bolidu, to będzie spisywał się poniżej wysokich oczekiwań oraz zapewne będzie miał problemy zdrowotne i może nie dotrwać do końca sezonu.
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Formuła 1

Postprzez zdzichu » 07 Mar 2010 21:02

już za tydzien rusza kolejny sezon formuły 1 ciekawy ze wzgledu na to że Robert Kubica zmienił zespól testy przed sezonowe pokazały że Renault moze miec problem ze zdażeniem dobrej formy swego bolidu na pierwsze gp w bahrajnie myśle że na europe mogą być już w niezłej formie ciekawe jak wypadnie nowy partner Kubicy Pietrow no cóż w przedsezonowych testach nie zachwycał ale to było jego osfojenie z F1 mam nadzieje że bedzie prezentował niezły poziom bo to jest potrzebne zespołowi a co do Schumachera także uwarzam że nie bedzie on zachwycał mimo iż jest wielką postacią F1 .I nawet się ciesze że początku sezonu nie ma w tej pechowej dla Roberta Auatralii może w bahrajnie będzie znacznie lepszy początek sezonu oby a w walce o mistrzostwo stawiam na wielkie Ferrari i na Masse w testach wypadał świetnie i mam nadzieje ze bedzie walczył o majstra zresztą podobnie jak robert a może zaskoczy nas Bruno Senna no geny ma wspaniałe wrEcz
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Formuła 1

Postprzez Menson » 07 Mar 2010 23:10

Pierwszy wyścig pokrywa się z biathlonem i skokami. I co kurde oglądać. :cry: Raczej na żywo F1, a później z odtworzenia zimówki.

Jestem ciekawy kto w tym sezonie liczyć się będzie w walce o mistrza, ale może być to praktycznie każdy z zawodników. Siły poznamy dopiero mniej więcej w maju, więc do tego jeszcze trochę czasu.
Menson
Kadra B
 
Posty: 715
Rejestracja: 08 Gru 2007 11:54

Re: Formuła 1

Postprzez zdzichu » 08 Mar 2010 15:56

maj wyscigi w europie i ten na który zawsze czekam najabardziej Monte Carlo bedzie ciekawie i wogóle ten zakaz tankowania w czasie wyścigu bedzie ciekawy ten sezon
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Formuła 1

Postprzez doliniarz » 08 Mar 2010 17:05

Zakaz tankowania sprawi, że będzie jednak nudniej. Podczas tankowań wiele razy działy się rożne ciekawe rzeczy które miały duży wpływ na losy wyścigów. No i oczywiście były taktyczne zagrania zespołów czy startować z lekkim bolidem w kwalifikacjach czy nie.
Awatar użytkownika
doliniarz
Młodzieżowiec
 
Posty: 257
Rejestracja: 21 Lut 2010 11:34

Re: Formuła 1

Postprzez karlos » 08 Mar 2010 17:13

Ja też mam spore obawy, że po tych zmianach w wyścigach po dwóch pierwszych okrążeniach praktycznie kolejność kierowców nie będzie się zmieniała, chyba że, ktoś wyleci z toru :( .
Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali
Awatar użytkownika
karlos
Żywa legenda
 
Posty: 2898
Rejestracja: 12 Gru 2009 23:09
Miejscowość: Gdynia

Re: Formuła 1

Postprzez RakuNH » 08 Mar 2010 17:23

F1 moim daniem teraz będzie mega nudna (już wcześniej była nudna) i raczej nie wytrzymam za długo przed TV. Ciekawi mnie ta moda na F1. Teraz to będzie jak bieg panów na 50 km dla pasjonatów a zawody ogląda kilka milionów Polaków bo jedzie Kubica. Mnie niestety nawet Kubica nie przekonuje :wink:

Z rajdów oglądam co roku tylko Dakar (choć to już nie Dakar) ze względu na prestiż tego wyścigu i ciekawe ujęcia :wink:

Są jeszcze jakieś zmiany poza tym tankowaniem?
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Formuła 1

Postprzez Sven » 08 Mar 2010 17:49

RakuNH napisał(a):Są jeszcze jakieś zmiany poza tym tankowaniem?

Największą zmianą według mnie będzie nowy system pynktacji :) Będzie to premiowało przede wszystkim zwycięzcę, który nad drugim na mecie będzie miał 7pkt przewagi :) Co do techicznych, minimalna waga bolidu wzrośnie do 620 kg.
Atrakcyjności ciąg dalszy ze względu na początkowy start aż 26 zawodników (Jednak czy tak będzie zobaczymy za 5 dni, bo jak narazie nie widać tych 13 zespołów gotowych na rozpoczęcie). Oczywiście zmianom ulec musiał także system QF jednak wciąż w 3 części z czołową 10.

Bardzo lubię F1 jednak to co zawsze przyciągało mnie do TV to żywa legenda, Michael Schumacher. Mam nadzieję, że dzięki Mercedesowi uda mu się zdobyć 8 tytuł i wygrac 100 wyścig :)
Co do wiecznie narzekającego na coś Kubicy, max 10 lokata.
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości