Tenis

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Tenis

Postprzez kuba-sygo » 17 Lut 2009 20:48

Ja tam zawsze byłem u pań za Kim Clijsters i Justine Henine, a u panów za Rogerem Federerem i lubie też Ernesta Gulbisa. Za Rafą też nigdy specialnie nie przepadałem, niewiem czemu, może to przez to spojrzenie, grzebanie w róznych częsciach ciała, chociaż wiem, że on jest bardzo miły i sympatyczny.
Awatar użytkownika
kuba-sygo
Junior
 
Posty: 169
Rejestracja: 01 Sty 2008 20:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Tenis

Postprzez Masha » 19 Lut 2009 23:47

Ale mi się tęskni za Sharapovą, ale za Hingis jeszcze bardziej (ale ona to już raczej nie wróci :( ). Została mi tylko Maria Kirilenko, która gra jak zwykle.....źle i młodziutka Michelle Larcher de Brito. Mam nadzieję, że wyrośnie z niej taka druga Martina lub Maria.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Tenis

Postprzez Duche » 19 Lut 2009 23:55

Skoro już tak tęsknimy to ja powiem, że tęsknię za Kim Clijsters, jej szpagatami i cudowną obronną grą. Szkoda że Belgijka zakończyła tak wcześnie karierę. No ale teraz z niej szczęśliwa mamusia jest :)

Szarapowa dalej kontuzjowana? Bo ostatnio mniej śledziłem informacje tenisowe. On chyba jakiś uraz z barkiem lub ramieniem ma, czyż nie?

Martina Hingis też mogłaby wrócić. Zawsze podobała mi się jej gra, nie bała się atakować. Zawodniczka którą bardzo cenię, ale chyba nie zdecyduje się na ponowny powrót do sportu.

Osobiście czekam na powrót do formy Ivanovic i Czakwetadze. Ana znalazła trenera, więc teraz powinno być lepiej :) A Anna Czakwetadze to już w zeszłym sezonie się pogubiła i poprawy jak na razie nie widać :(
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Tenis

Postprzez Masha » 20 Lut 2009 00:21

Ana jak ja ją lubię............. :evil:
Z kolei Anny szkoda mi bardzo- nie może się jakoś odnaleźć Rosjanka
Masha Sharapova miała kontuzję barku, teraz trenuje tylko nie wiadomo kiedy wróci.
Co do Kim to ona zamierza wystąpić w najbliższym czasie w jakimś turnieju, ale nie wiem kiedy i gdzie i czy nie zmieni zdania.
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Tenis

Postprzez dan » 20 Lut 2009 15:08

Ja też od początku niemal śledziłem karierę Martiny Hingis. Ten Jej spryt na korcie nie mógł się równać z żadnym innym, później coraz więcej dziewczyn zaczęło grać siłowo, natomiast takiej techniki jak Martina nie miał nikt. Też lubiłem Marie Kirilenko, ale chyba nie zanosi się na to, by mogła zacząć odnosić jakieś sukcesy. Osobiście cieszę się z powrotu do na razie szerokiej (ale mam nadzieję, że za jakiś czas wąskiej) czołówki Jeleny Dokic.
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Tenis

Postprzez liverpoolczyk » 20 Lut 2009 18:55

A mnie zastanawia forma Agnieszki Radwańskiej:), przegrana w I rundzie z siostrą... ( na siostre był kurs 7,0, i nie wiem dlaczego ale się skusiłem) :D :D , a tu finał w deblu.. heh nikogo nie oskarżam, ale nieżle zarobiły siostrzyczki:). I dobrze, ich sprawa :) :) . Gadanie że chora, lub że wysiadła z samolotu i udała się odrazu na mecz mnie nie przekonują:). Ale mam nadzieję że Ulka już w tym roku osiągnie "50".. a za 2 lata będziemy mieli "polskie siostry williams" :D :D
liverpoolczyk
Młodzik młodszy
 
Posty: 21
Rejestracja: 18 Lut 2009 18:09

Re: Tenis

Postprzez kuba-sygo » 27 Lut 2009 21:36

Gdzieś słyszałem, że Agassi ma wrócić i zagrać w jakimś turnieju. Wiecie coś o tym? Z drugiej strony fajnie by był jak by zaczął grać :D.
Awatar użytkownika
kuba-sygo
Junior
 
Posty: 169
Rejestracja: 01 Sty 2008 20:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Tenis

Postprzez Duche » 27 Lut 2009 21:52

"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Tenis

Postprzez kuba-sygo » 03 Mar 2009 21:18

Coraz bardziej nie pokoją mnie ciągłe porażki Agnieszki Radwańskiej z rywalkami, które do tego czasu ogrywała bez problemu, czy to faktycznie ta choroba, jakaś zniżka formy, czy może po prostu pech i wciąż te jednorazowe wpadki :D. A i sądząc po komentarzach z innych stron, ludzie sądzą, że to tatuś chce zarobić i odbywa wycieczki do bukmacherów. Ja narazie w to nie wierze, wierze w uczcziwość pana Piotra i mam nadzieje, że Agnieszka jeszcze pokaże co potrafi. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
kuba-sygo
Junior
 
Posty: 169
Rejestracja: 01 Sty 2008 20:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Tenis

Postprzez olencja » 03 Mar 2009 22:44

Hm, rzeczywiscie ostatnie porażki są dosyć zagadkowe. Ale szczerze mówiąc nigdy nie wróżyłam Agnieszce jakiejś spektakularnej kariery. Myślę, że poprzedni sezon był wręcz rewelacyjny jak na jej umiejętności i watpię, by ten był lepszy albo równie dobry. Oczywiscie Agnieszka śmiało może utrzymać się w pierwszej 30 jeszcze przez kilka dobrych lat, ale jeśli chodzi o pierwszą 10 to już może nie być tak pięknie. Obym się myliła :wink:
Mimo wszystko mocno trzymam za Isię kciuki :)
Awatar użytkownika
olencja
Młodzik
 
Posty: 44
Rejestracja: 12 Lut 2009 20:36

Re: Tenis

Postprzez Masha » 06 Mar 2009 16:50

Sharapova wycofała się z Indian Wells- to chyba już koniec....jestem załamana....
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Tenis

Postprzez kuba-sygo » 08 Mar 2009 15:29

Nie ma się czym załamywać ... Maria jednak zagra w Indian Wells tylko, że w deblu.
Awatar użytkownika
kuba-sygo
Junior
 
Posty: 169
Rejestracja: 01 Sty 2008 20:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Tenis

Postprzez Masha » 08 Mar 2009 17:34

będzie grać z Vesniną
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Tenis

Postprzez dan » 14 Mar 2009 16:57

Ula Radwańska wygrała w II rundzie Indian Wells ze Svietlaną Kuzniecova!!!
Awatar użytkownika
dan
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1766
Rejestracja: 28 Gru 2008 16:14
Miejscowość: Świętochłowice

Re: Tenis

Postprzez Janko10 » 14 Mar 2009 22:58

Cuda się zdarzają. Oby kiedyś nie trzeba było mówić o takich sytuacjach w kontekście cudu. Zresztą, chyba Ula ma nawet większy potencjał od Agnieszki... Ale o siostrzanym meczu sprzed paru dni wolę jednak nie rozmawiać.
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Tenis

Postprzez Laleczka Chucky » 16 Mar 2009 18:32

Za chwilę na Eurosporcie (o 19:00) będą na żywo pokazywać mecz Agnieszki z Aleksandrą Woźniak. Swoją drogą, to Adrian Woźniak z naszego forum nie jesteś przypadkiem rodziną z Aleksandrą?, ona reprezentuje Kanadę, ale ma polskie korzenie :mrgreen:
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Tenis

Postprzez Janko10 » 16 Mar 2009 20:05

No i mamy obie siostry w 1/8! :D
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Tenis

Postprzez Mundzioł » 22 Mar 2009 00:15

Szkoda, że Adze póki co ten sezon nie idzie...
Awatar użytkownika
Mundzioł
Junior
 
Posty: 100
Rejestracja: 20 Gru 2008 22:05
Miejscowość: Gostyń!

Re: Tenis

Postprzez markos7207 » 26 Mar 2009 13:56

Z tymi powrotami to chyba jakaś epidemia! Kim Clijsters wraca na kort, no ale Ona ma dopiero 25 lat.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Tenis

Postprzez markos7207 » 30 Mar 2009 22:41

No nie ! Wiosna pełną gębą a tu w temacie sen zimowy aż miło ! Pewnie dlatego Agnieszka nie dała rady(choć była blisko) Venus skoro tak mało ludzi to interesuje.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

cron