Koszykowka

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Koszykowka

Postprzez maksim » 31 Paź 2015 14:03

I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Koszykowka

Postprzez maksim » 06 Kwi 2016 07:43

http://www.nba.com/news/2015-16-golden- ... index.html

Szkoda dzisiejszej porażki, 4:0 już nie zrobią, oby chociaż wyrównali.
I don't need you to worry for me cause I'm alright
I don't want you to tell me it's time to come home
I don't care what you say anymore, this is my life
Go ahead with your own life and leave me alone
Awatar użytkownika
maksim
Kadra A
 
Posty: 987
Rejestracja: 12 Gru 2008 11:52
Miejscowość: Szatander Bank/Korova Milky Bar - Częśtochowa

Re: Koszykowka

Postprzez markos7207 » 06 Kwi 2016 13:11

Oby nie. Mimo wszystko szacun dla superrezerwowego z legendarnej byczej ekipy i speca od trójek, za to co zrobił z GSW.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Koszykowka

Postprzez ssonicsl » 18 Cze 2016 15:00

Już niedługo ostatnie finałowe starcie pomiędzy Golden State a Cleveland. Mam nadzieję że tym razem sędziowanie będzie na wyższym poziomie niż ostatnio i nie powinno być o to trudno. Ostatni mecz dramat. Chciałbym kiedyś w meczu NBA zobaczyć sędziów europejskich. Ależ by to było frustrujące dla tych wszystkich gwiazd i gwiazdeczek jakby się dowiedzieli, że dwutakt to dwa kroki a nie 3, 4, 5, a nawet 9 ;)

Niedługo też ostatnie kwalifikacje olimpijskie. Też ciekawe bo mamy:
1. Włochy, Chorwacja lub Grecja. Oprócz tego jeszcze Iran, Meksyk i Tunezja.
2. Francja, Kanada. Oprócz nich Senegal, Turcja, Filipiny i Nowa Zelandia.
3. Serbia lub ... a nie Serbia ma prostą drogę do Rio. Grają w turnieju z Portoryko, Łotwą, Czechami, Angolą i Japonią. Ach gdybyśmy trafili do grupy D, albo C na Mistrzostwach Europy... to my moglibyśmy teraz przygotowywać się do turnieju z Serbami...

najciekawiej zapowiada się turniej we Włoszech. Tymczasem Amerykanie chyba chcą oddać złoto komuś innemu. Z występu zrezygnowali już Harden, Curry, Paul, Westbrook. Na rozegraniu zostali jeszcze z składzie Irving, Conley i Lillard, który się jeszcze zastanawia. Na pozycji numer 5 nie będą mieć przewagi, na 1 wygląda na to że też nie (a zawsze mieli), także... można będzie im zabrać złoto (choć to jest też zależne od tego w jakim składzie przyjadą Hiszpanie i ew. Francuzi).
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Koszykowka

Postprzez markos7207 » 20 Cze 2016 10:18

GSW mają rekordy, ale cóż są warte skoro nie mają mistrzowskich pierścieni. Niesamowicie LeBron z kolegami odwrócili losy finału, niczym Wojownicy w finale Zachodu z Oklahomą ;) . Los bywa przewrotny. Do legendy chłopaków z Wietrznego Miasta jeszcze daleko.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Koszykowka

Postprzez miskam » 20 Cze 2016 13:05

No, teraz im pewnie głupio, że szli na rekord zamiast odpoczywać ile się dało. Z Currego całkiem zeszło powietrze w PO.
Murzyni z Ohio świętują, LBJ przywiózł pierścień do domu, fajna historia.

Tu akcja z końcówki, potem Kyrie trafił za 3 i było po herbacie -> https://www.youtube.com/watch?v=N11oeH0Ihgg
nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Koszykowka

Postprzez ssonicsl » 20 Cze 2016 16:27

Przynajmniej tym razem sędziowanie było OK. Co do meczu to w końcu było wyrównane, niezwykle zacięte spotkanie. Takie powinny być całe finały, a nie tylko siódmy mecz. Curry zawiódł? Być może, ale trzeba pamiętać, że w tych playoffach miał już trzy różne kontuzje. A teraz czeka go operacja i rehabilitacja. Z kontuzją grał też Iggy,a Bogut w ogóle wypadł. Tym razem to Cavs byli zdrowi i to oni wygrali (odwrotnie jak przed rokiem). A wczoraj chyba zawiodły głowy. Ostatnie punkty drużyna z Oakland zdobyła 4 minuty i 29 sekund przed końcem meczu. A później nic i nic i nic (nie żeby w tym okresie Cleveland byli dużo lepsi bo sami też dorzucili tylko cztery oczka). Gratulacje dla Cavs za odwrócenie rywalizacji (aczkolwiek gdyby nie władze ligi i zawieszenie Greena po prowokacji LBJ... myślę że wtedy byłoby tylko 5 spotkań).

Teraz czas na draft (już w czwartek) no i czas na dokonanie wyboru przez Duranta. Osobiście myślę że Kevin zdecyduje się pozostać w Oklahomie, ale kto wie, kto wie... wszak chce go cała liga...

Ja natomiast liczę na: mądry wybór w drafcie Orlando + upolowanie kogoś z free agent + kolejny rok postępów Paytona, Oladipo, Fourniera, Hezonji a to wszystko w końcu powinno dać playoffy.
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Koszykowka

Postprzez miskam » 02 Lip 2016 10:02

nejmar dżunior gol
Awatar użytkownika
miskam
Junior
 
Posty: 146
Rejestracja: 23 Kwi 2016 21:57
Miejscowość: Terminatorzy Dominatorzy - Bekele/CP3

Re: Koszykowka

Postprzez ssonicsl » 10 Lip 2016 19:55

Znamy już komplet uczestników IO Rio 2016. Dołączyli:

Serbia - ten ich turniej to kpina. Nawet się mocniej nie spocili. Gdybyśmy trafili do grupy C na ME...

Francja - nie zachwycili, ale swoje zrobili. Kanada przyjechała w składzie takim sobie, bo tam są jeszcze duuuuuuże rezerwy kadrowe, no ale to ich problem. Znakomity Parker w ostatnim, decydującym meczu. Przydałby się w tym zespole jeszcze Fournier i Gobert i można walczyli z hey hey USA.

Chorwacja - drużyna która dostała dziką kartę na turniej kwalifikacyjny. Super mecz finałowy z Włochami, których wyoutowali sędziowie (wiem znowu czepiam się sędziowania ;) ), no ale wyleciało 4 najlepszych graczy włoskich w tym spotkaniu Datome, Gallinari, Belinelli i Melli, a Hackett całą czwarta kwartę i dogrywkę grał na 4 przewinieniach. Wlochom gwizdano faule popełniane i te nie popełniane, Chorwatom tylko niektóre popełniane. Mimo wszystko mecz się oglądało super, a Chorwatom trzeba jedno oddać. W finale by ich nie było gdyby nie pokonali bardzo mocnych Greków. (Z jednej strony Włochy, Chorwacja, Grecja z drugiej Serbia, Łotwa, Czechy :evil: )

Orlando mnie zaskoczyło. Ale wszystko się zaczyna ukłądać w spójną całość. Frank Vogel - trener którego Indiana grała mądrą, defensywną koszykówkę. Więc Orlando ściąga w wymianie świetnego defensora Ibakę (oddając ofensywnego Oladipo + 11 pick + Illyasowę), a po chwili podpisuje kolejnego dobrego defensora Biyombo. Martwi mnie jedynie obsada na pozycję 2-3. Przydałby się ktoś jeszcze...

Durant w GSW. I od razu ściągają do Oakland weterani po pierścień mistrzowski :D West, Pachulia, kogoś na ławkę pewnie jeszcze wezmą bo im rezerwowi pouciekali (i tu bardzo szkoda Barbosy). A i pensje dawane zawodnikom w tym offseason są już niesmaczne, absurdalne, itd...
ssonicsl
Kadra A
 
Posty: 866
Rejestracja: 20 Lut 2010 15:04

Re: Koszykowka

Postprzez Bocian » 25 Lut 2020 09:29

Od wczoraj trąbią, że nasi pokonali mistrzów świata. Teraz wypadało by dowiedzieć się, jak silny skład przeciwko nam wystawiła Hiszpania .
Awatar użytkownika
Bocian
Żywa legenda
 
Posty: 3309
Rejestracja: 02 Kwi 2014 20:27
Miejscowość: Bikini Dolne

Re: Koszykowka

Postprzez Kisik94 » 25 Lut 2020 15:32

Chyba najtrafniejszym określeniem byłoby napisanie Polska B - Hiszpania C. Poza tym trzeba wiedzieć, że te kwalifikacje polegają na tym, że z 4 drużyn w grupie do turnieju finałowego awansują 3 zespoły, więc trzeba dobrze zagrać z Rumunią i Izraelem (z nimi kilka dni wcześniej przegraliśmy ale zostało to teraz zakryte meczem z mistrzami świata) i awans mamy na luzie.
Awatar użytkownika
Kisik94
Żywa legenda
 
Posty: 4256
Rejestracja: 10 Gru 2012 22:51

Poprzednia

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości

cron