Narciarstwo Alpejskie

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez RakuNH » 28 Gru 2009 11:53

Gąsienica-Daniel ma jeszcze tylko dwie szanse na awans na Igrzyska. Dziś znów bardzo słabo.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez lukizc » 28 Gru 2009 20:51

Narciarstwem alpejskim się jakoś szczególnie interesuje, ale zawsze cieszę się ze zwycięstw uroczej Lindsey ;) I tu mam pytanie, wie ktoś może czy leciał na Eurosporcie już program "Breaking the Ice" z jej udziałem? Często to reklamują, ale właśnie nie wiem czy już był czy nie, a na pewno bym oglądnął :) Więc jeśli ktoś wie coś na ten temat, niech się podzieli informacją, z góry dzięki ;)
Awatar użytkownika
lukizc
Junior młodszy
 
Posty: 52
Rejestracja: 13 Gru 2008 17:58

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez figaro56 » 28 Gru 2009 21:06

Vonn ma już chyba IO z głowy. Szkoda. Program z jej udziałem to chyba już był na Eurosporcie, jeżeli chodzi o ten co był dzisiaj z Martinem Schmitem.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Maro » 28 Gru 2009 21:31

Mam nietypowe pytanie ;D Narciarstwem alpejskim interesuję się z doskoku, choć uwielbiam oglądać zjazdy :P Jednak nie wiem jak wyglądają poszczególne zawodniczki :) Czy ta pani, która mówi w eurosportowej reklamówce na sezon 2010 "watch me, i'm breaking the ice" to Lindsey Vonn? Ta pani jest po prostu śliczna i domyślam się, ze to amerykanka, ale oczekuję potwierdzenia ze strony kogoś dużo bardziej obeznanego :P
"Rodzice pracowali praktycznie przez całą dobę. Dla mnie też sport był jedyną drogą do wyrwania się z tego życia i awansu społecznego." - OEB
Awatar użytkownika
Maro
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 30 Mar 2009 14:02
Miejscowość: Wrocław

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Daniel » 28 Gru 2009 21:47

tak, to Lindsey :wink:
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Maro » 28 Gru 2009 21:48

Heh dzięki :D
"Rodzice pracowali praktycznie przez całą dobę. Dla mnie też sport był jedyną drogą do wyrwania się z tego życia i awansu społecznego." - OEB
Awatar użytkownika
Maro
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 30 Mar 2009 14:02
Miejscowość: Wrocław

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Masha » 28 Gru 2009 22:40

Wiadomo, że Lindsey jest ładna, nawet bardzo. Według mnie najładniejsza i najlepsza. Dużo uroku dodają jej długie włosy i to "c'mon" :wink: Program z nią był już na Eurosporcie. Kocha tenis i Federera, lubi wódkę i takie tam :lol:

Ręka Lindsey nie jest złamana jak początkowo sądzono i może wystartować już jutro w slalomie...uffff ( nie oglądałabym narciarstwa alpejskiego pań na igrzyskach gdyby nie startowała ani Vonn, ani Gut- Szwajcarka raczej na 100% nie wystartuje :( )
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez friducha » 29 Gru 2009 01:59

bye
Ostatnio edytowany przez friducha, 21 Sie 2016 05:57, edytowano w sumie 1 raz
**UWOLNIĆ ŚWISTAKA***zostawiam na wieczną pamiątkę tego sympatycznego młodzieńca.
friducha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1782
Rejestracja: 18 Sty 2009 17:00

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 29 Gru 2009 09:56

Z tego co ja wiem, to masowe kontuzje w tym sezonie są spowodowane nasileniem startów. Wielu alpejczyków - obecnych i byłych skarżyło się, że zawodów jest zdecydowanie za dużo i to one powodują zbyt duże obciążenia dla mięśni przez co jest sporo kontuzji w sezonie olimpijskim. Ta plaga zwłaszcza dotknęła Kanadyjczyków, którym do końca sezonu wypadli już John Kucera i Kelly Vanderbeek. U Francuzów wiązadła pozrywał Grange, w szpitalu leczy się Marchand-Arvier. Warto także wspomnieć o przedsezonowej kontuzji Lary Gut, lub też mniejszych kontuzjach takich gwiazd jak Ivica Kostelic, Denise Karbon czy Tanja Poutiajnen.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez RakuNH » 29 Gru 2009 14:31

Sportsmenki są w większości bardzo ładne. Jak zobaczyłem Kowalczyk z makijażem w jakimś programie na TVP sport to masakra :shock: w życiu nie myślałem o niej w perspektywach piękna ale jednak i ona po make-upie jak kazda kobieta prezentuje się dobrze.


Żeby ocenić alpejki trzeba pogooglować bo jednak przez te kaski to niewiele widać :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 29 Gru 2009 14:40

Wiele alpejek jest bardzo ładnych. Ja wrzuciłem tylko fotki trzech wg mnie najładniejszych - Any Jelusic, Lary Gut oraz Michaeli Kirchgasser, ale oczywiście poza nimi jest jeszcze co najmniej kilka ładnych alpejek - Julia Mancuso, Lindsey Vonn, Eva-Maria Brem, Tina Maze, Marie Marchand-Arvier, Britt Janyk czy Sandrine Aubert.

Wrzucajcie jakieś fajne fotki jak znajdziecie ;)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Janko10 » 29 Gru 2009 21:27

RakuNH napisał(a):Gąsienica-Daniel ma jeszcze tylko dwie szanse na awans na Igrzyska. Dziś znów bardzo słabo.

Myślę, że na IO tak czy tak pojedzie. PZN będzie chciał aby ktoś pojechał i wystąpi o to do PKOl-u... A jak ktoś ma jechać to kto jak nie Ona?... W końcu te pół normy ma...
Ciągnęło mnie do sportu, ze względu na miejsce zamieszkania narty były naturalnym wyborem. Mogłem pływać, ale woda w pobliskim potoku była za zimna... Kamil S.
Awatar użytkownika
Janko10
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1722
Rejestracja: 06 Gru 2008 18:30
Miejscowość: Brzeg Dolny

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez RakuNH » 29 Gru 2009 21:51

No niestety tylko ona. Krzyzyńska odeszła chyba do skicrossa (nie myle się?) a Karasińska która w sezonie 06/07 spisywała się rewelacyjnie jak na Polkę jest chyba bez formy. Czy miała jakąś kontuzje? Nie zagłębiałem się w jej przygotowania.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez markos7207 » 30 Gru 2009 16:58

Duche napisał(a):Wrzucajcie jakieś fajne fotki jak znajdziecie


Image
Nina...

Image
także Nina...

Image
tu Lene i Nina...

Image
a tutaj trzy siostrzyczki Løseth - Lene, Nina i Mona :D

No i jak, Duche ? Prawda że ładne dziewczyny ? :wink:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 30 Gru 2009 17:28

Ładne, ładne, jak niemal wszystkie Norweżki. Szkoda tylko, że dwie najstarsze nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań. Najmłodsza (Mona bodajże) jeszcze ma czas.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Masha » 08 Sty 2010 16:06

3 zjazdy...3 zwycięstwa Lindsey "Dominatorki" Vonn. Amerykanka znowu została liderką PŚ. 2 miejsce wywalczyła Anja Paerson.
Lindsey miała całkiem twarzowy ten ochraniacz na nadgarstku (w panterkę :lol: )
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 09 Sty 2010 19:00

4 zjazdy i 4 zwycięstwa Lindsey. Na olimpiadzie nie widzę innej możliwości niż wygrana Vonn w zjeździe. Inne rozstrzygnięcie w tej konkurencji będzie chyba największą niespodzianką igrzysk :P
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez RakuNH » 10 Sty 2010 16:35

Ja jestem pewien że nie wygra na IO. Za duża presja na niej będzie. Wygrywanie wszystkiego nie jest dobre :wink:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Masha » 10 Sty 2010 16:43

Lindsey jest rozbrajająca, jak fajnie przyklejała reklamę w miejscu przeznaczonym dla liderki :lol:
Vonn już wielokrotnie udowodniła, że umie wytrzymywać presję, więc się o nią nie martwię.

Image
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Maro » 10 Sty 2010 20:36

Jeśli chodzi o urodę alpejek, to warto także zwrócić uwagę na urodę Słowenki Tiny Maze:

Image
Image
Image
Image

I wiele wiele innych zdjęć...:)
"Rodzice pracowali praktycznie przez całą dobę. Dla mnie też sport był jedyną drogą do wyrwania się z tego życia i awansu społecznego." - OEB
Awatar użytkownika
Maro
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 30 Mar 2009 14:02
Miejscowość: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości