Narciarstwo Alpejskie

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Maro » 10 Sty 2010 20:37

A...jeszcze to:

Image
:D:D
"Rodzice pracowali praktycznie przez całą dobę. Dla mnie też sport był jedyną drogą do wyrwania się z tego życia i awansu społecznego." - OEB
Awatar użytkownika
Maro
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 30 Mar 2009 14:02
Miejscowość: Wrocław

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 10 Sty 2010 20:40

Jedna z moich ulubionych alpejek - Tina Maze, pierwsza klasa dziewczyna ;)

E:

Image

Pierwszy raz widzę to zdjęcie. Cuuuuuuuuuuuuuuuudne :mrgreen:
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Maro » 10 Sty 2010 20:45

Nie prawdaż? :D Dziewczyna z wielkim wdziękiem i klasą...nie tylko pod względem urody (podobnie jak Lindsey).

Na koniec jeszcze humorystyczne:

Image

:D
"Rodzice pracowali praktycznie przez całą dobę. Dla mnie też sport był jedyną drogą do wyrwania się z tego życia i awansu społecznego." - OEB
Awatar użytkownika
Maro
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 30 Mar 2009 14:02
Miejscowość: Wrocław

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 10 Sty 2010 20:51

Marie Marchand-Arvier

Image

Julia Mancuso

Image

Image

Image

Image - Tutaj Julia i jej serdeczna przyjaciółka Chemmy Alcott

Image
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Maro » 10 Sty 2010 20:54

No właśnie - Brytyjka, a taka ładna, hmhm....Julia...no no... :roll:
"Rodzice pracowali praktycznie przez całą dobę. Dla mnie też sport był jedyną drogą do wyrwania się z tego życia i awansu społecznego." - OEB
Awatar użytkownika
Maro
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 30 Mar 2009 14:02
Miejscowość: Wrocław

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 10 Sty 2010 20:56

Chemmy Alcott

Image
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Maro » 10 Sty 2010 21:02

No proszę...ja jednak chciałbym też powrócić do Lary Gut - jest cudowna(wiadomo), lecz tych zdjęć jeszcze nie było :)

Image
Image
"Rodzice pracowali praktycznie przez całą dobę. Dla mnie też sport był jedyną drogą do wyrwania się z tego życia i awansu społecznego." - OEB
Awatar użytkownika
Maro
Młodzieżowiec
 
Posty: 202
Rejestracja: 30 Mar 2009 14:02
Miejscowość: Wrocław

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Aleksander Hejna » 13 Sty 2010 08:48

Duche napisał(a):Jedna z moich ulubionych alpejek - Tina Maze, pierwsza klasa dziewczyna ;)

E:

Image

Pierwszy raz widzę to zdjęcie. Cuuuuuuuuuuuuuuuudne :mrgreen:


To nie jest Tina Maze tylko Stephanie Rice, pływaczka
Aleksander Hejna
Młodzik młodszy
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 Gru 2009 14:55

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez markos7207 » 13 Sty 2010 16:05

Dobra, dość na razie tych fotek :wink: , czas zająć się zawodami.
We wczorajszym slalomie we Flachau wygrała Marlies Schild, choć po pierwszym przejeżdzie prowadziły niemieckie siostry Riesch, Susanne przed Marią(w ogóle jakoś dużo ostatnio tych Niemek na wysokich miejscach w slalomie), ale dla mnie bohaterkami były inne siostry :wink: .
Po raz pierwszy w histori PŚ trzy siostry zdobyły punkty w tych samych zawodach, a tymi "szczęściarami" są norweskie sistry Løseth. Co prawda zajęły miejsca dopiero w trzeciej dziesiątce: Nina - 20 , Mona - 22 , a Lene - 27 to i tak na trwałe zapisały się w annałach alpejskiego PŚ, a mam nadzieję że w przyszłości ich miejsca będą coraz wyższe :D

Dość bolesnego urazu kolana doznała Anja Pärson ale jak powiedział jej ojciec i jednocześnie trener Anders, start Szwedki w Vancouver nie jest zagrożony. Choć nie za bardzo lubię pucołowatą Anję to nie życzę jej aby w ten sposób musiała pożegnać się z marzeniami o olimpijskich medalach, wolę aby medale "wybiły" jej z głowy rywalki w sportowej rywalizacji na olmpijskich trasach :wink:.
Wyniki slalomu.
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Masha » 14 Sty 2010 21:52

Lara Gut nie wystąpi na IO w Vancouver (informacja już jest oficjalna) :(
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 14 Sty 2010 22:54

Fatalna wiadomość :( Moja Lara nie powalczy o medale...
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Masha » 15 Sty 2010 20:52

O tym należy wspomnieć: Bode Miller wygrał zawody PŚ (superkombinację) :)
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Masha » 22 Sty 2010 12:53

Vonn nie zwalnia w konkurencjach szybkościowych :shock: ...kolejne zwycięstwo. Brawo :D

I znowu jest liderką! :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 31 Sty 2010 16:37

Nadia :( Zerwać wiązadła w OBU kolanach to prawdziwa tragedia. Jedna z moich ulubionych zawodniczek, cholernie mi jej szkoda. Wracaj szybko do zdrowia!

http://video.eurosport.pl/narciarstwo-a ... ideo.shtml

Tutaj ten upadek. Raz to widziałem i mi wystarczy. Te jej krzyki :( Straszne... :cry:
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Laleczka Chucky » 31 Sty 2010 16:40

O kurde, przerażające :(
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez RakuNH » 31 Sty 2010 16:50

Faktycznie straszne :? Te jej krzyki przerażające.

Miała pecha bo nie raz są gorsze upadki i nic się nie dzieje (no co najwyżej jakieś złamanie) ale rozwalenie obu kolan. Straszne.

Pamiętam jak Domański kiedyś mówił że jakiś zawodnik przed metą się wywalił (na jakiejś bardzo stromej trasie) i jakieś 10 sekund obracało go do mety salta przewroty i po prostu się wydawało że nie żyje nie miejscu bo końcu wjechał w baner a się okazało że nic mu się nie stało :D znaczy chyba nic poważnego bo wypoczety to nie był :wink: (obczaiłem to na youtube i pamiętam tylko że to był 2003 rok) ale wyglądało to gorzej niż wypadek Herminatora w Nagano (a też mu się nic nie stało)

Pamiętacie to?

http://www.youtube.com/watch?v=sj-N9n6e ... re=related

Wydawało by się nie możliwe a chłopak stracił nogę :( To jest dopiero dramat :( Jakby ta pier**** narta wypieła mu się wcześniej :? A tak noga złamała mu się w jedną stronę a później w druga i miał bardzo małe szanse na jej ocalenie. Ponoć lekarze tez coś spartolili :cry:
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 31 Sty 2010 17:05

Lanzinger to był cholernie utalentowany chłopak. Predyspozycje na świetnego zjazdowca miał ogromne, jednak ten wypadek w Kvitfjell zburzył wszystko. Oglądałem te zawody i widziałem ten upadek. Na pierwszy rzut oka nie wyglądało to aż tak tragicznie. Spodziewałem się w najgorszym wypadku otwartego złamania czy coś, ale na boga nie amputacji... Narciarze alpejscy to jednak gladiatorzy, którzy jak nikt inny ryzykują życie :(
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Narciarstwo alpejskie

Postprzez zdzichu » 04 Mar 2010 19:03

już jutro ostatnia faza walki o kryształowa kule panie w crans montana i ciekawe czy lindsey vonn zdobedzie hatrick konkurencje śa dla niej sprzyjajace superkombinacja zjazd i supergigant jesłi nie zawali slalomu to raczej wygra superkombinacje choc jesłi riesch nie zawali z kolei zjazdu a jest dobra w tej specjalności to tez ma szanse wygrac stawaiam jednak na vonn jesłi chodzi o pozostałe konkurencje to stwaiam na amerykanke mimo jej 3 miejsca w supergigancie w vancouver bo jesli chodzi o zjazd to jest razcej murowana faworytka do zwyciestwa i mam nadzieje że już w ten weekend sprzatnie riesch marzenia o kryształowej kuli :D
zdzichu
Mistrz Świata
 
Posty: 1316
Rejestracja: 27 Lut 2010 10:29

Re: Narciarstwo alpejskie

Postprzez Masha » 05 Mar 2010 01:16

zdzichu napisał(a):mam nadzieje że już w ten weekend sprzatnie riesch marzenia o kryształowej kuli :D


Stoimy po tej samej stronie barykady. Go Lindsi :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Sven » 05 Mar 2010 10:01

Maria nie daj się :D Jestem z Tobą i mam nadzieję, że jeszcze przedłużysz swoje szanse na kryształową kulę. Jednak nie będzie to niestety proste... (czytaj: Vonn) :mrgreen:
Du bist mein Glück, Groß wie ein Planet
Deutschland & Neuner & United
Awatar użytkownika
Sven
Młodzieżowiec
 
Posty: 377
Rejestracja: 24 Lut 2010 14:09
Miejscowość: DE

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 218 gości