Narciarstwo Alpejskie

Rozmowy na temat pozostałych dyscyplin sportowych.

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Masha » 29 Lis 2009 23:26

Oglądał ktoś program z Lindsey Vonn- Przełamując lody? Świetna dziewczyna, zabawnie odpowiadała na pytania, fajnych ma przyjaciół, no i uwielbia tenis. Coraz bardziej ją lubię. Jest moją ulubioną alpejką i to się nie zmieni nigdy :wink: Nawet po dzisiejszym pięknym wypadnięciu z trasy. Już się nie wytłumaczy kamieniem... :lol:
Liderki PŚ w Aspen zawodziły...robi się ciekawie :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez RakuNH » 29 Lis 2009 23:35

Hmm ja oglądałem ale niestety jak to u samca to pierwsze co mi się rzuciło w oczy to to że nie wiedziałem że jest tak ładna. A w zasadzie to nawet piękna kobieta :wink: Jakbym nie na obraz z nią to bym się pewnie na tym programie nie zatrzymał.

Oglądałem tak 5 przez 9 ale ciekawe dosyć te programy mogą być. Na pewno się bardziej zagłębie jak będe miał czas.


Swoją drogą jako fana kina zaciekawiło mnie kadrowanie na Lindsey. Ciągle było mega zbliżenie na twarz. W jej przypadku to OK ale mam nadzieje że sobie w następnym programie to odpuszczą ten typ przekazu :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Masha » 29 Lis 2009 23:46

Najlepsze pytanie: piwo czy szampan? A Lindsey wódka :lol:
Albo Federer czy Nadal? No c'mon Federer (Amerykanie kochają c'monować :wink: )
No i fajnie, że przyjaźni się z Akselem :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez RakuNH » 29 Lis 2009 23:56

Masha napisał(a):Najlepsze pytanie: piwo czy szampan? A Lindsey wódka :lol:
Albo Federer czy Nadal? No c'mon Federer (Amerykanie kochają c'monować :wink: )


akurat to wiedziałem :wink: Swoją drogą jakie wódka ma walory smakowe? :twisted:
Jeszcze się dowiedziałem że lubi gotować i że Federer to miły człowiek :D
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez figaro56 » 30 Lis 2009 05:38

Jakie ma wódka walory smakowe? :roll: Widzisz są na świecie ludzie, którzy piją wódkę dla smaku. Taka kultura spożywania mocnych alkoholi. W Polsce rzecz nader rzadka. U nas ogromna większość spożywa dla skutku a nie dla smaku.
figaro56
Żywa legenda
 
Posty: 4104
Rejestracja: 19 Lis 2008 23:39

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez RakuNH » 30 Lis 2009 06:08

Jeśli mówimy o dobrze zrobionych drinkach to OK. Ale wódka sama w sobie smaczna być nie może :wink: Niewiele takich osób spotkałem a jak spotkałem to żadna mi niepotrafiła tego dobrze wytłumaczyć. Piję się zazwyczaj z 2 powodów: dla towarzystwa i dla szybkiego skutku.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Masha » 05 Gru 2009 00:29

Amerykanka Lindsey Vonn wygrała w Lake Louise pierwszy w sezonie 2009/2010 zjazd kobiet zaliczany do klasyfikacji alpejskiego Pucharu Świata. Drugie miejsce zajęła Kanadyjka Emily Brydon, trzecie liderka klasyfikacji pucharowej Niemka Maria Riesch.

Wyniki:
1. Lindsey Vonn (USA) 1.26,13
2. Emily Brydon (Kanada) 1.26,65
3. Maria Riesch (Niemcy) 1.26,93
4. Britt Janyk (Kanada) 1.27,22
5. Maria Holaus (Austria) 1.27,44
6. Anja Paerson (Szwecja) 1.27,54
Dominique Gisin (Szwajcaria) 1.27,54


Nareszcie :wink: Oby tak dalej!
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Daniel » 05 Gru 2009 00:35

A superkombinację wygrał Carlo Janka. Maciej Bydliński przedostatni, trzydziesty trzeci. Do punktów zabrakło niespełna trzech sekund :wink: ale może wypadnie kiedyś ciut liczniejsze grono :P
Daniel
Kadra A
 
Posty: 805
Rejestracja: 10 Lut 2007 15:37
Miejscowość: Toruń

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez RakuNH » 05 Gru 2009 19:18

Widzieliście co zrobił Miller podczas zjazdu?? :shock: :shock: :shock: :shock:

Zdołał skręcić praktycznie będą w powietrzu i jeszcze powiększył przewagę. Aktualnie prowadzi ale narobił tyle błędów że głowa mała.
zygy napisał(a):Przy tym forum, to III RP i Okrągły stół, to mały pikuś. Kilku krzykaczy i napinaczy terroryzuje tu milcząca większość, która nie ma sił, żeby się babrać w tym bagnie
Awatar użytkownika
RakuNH
Forumowy bożek
 
Posty: 5454
Rejestracja: 13 Sty 2009 19:05

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Kacpero221 » 05 Gru 2009 22:24

RakuNH napisał(a):Widzieliście co zrobił Miller podczas zjazdu?? :shock: :shock: :shock: :shock:

Zdołał skręcić praktycznie będą w powietrzu i jeszcze powiększył przewagę. Aktualnie prowadzi ale narobił tyle błędów że głowa mała.


Skończył na 4. miejscu. Wygrał Carlo Janka, przed Cuche'em (o 0,02s) i Svindalem (o 0,04s). Jedyny Polak - Michał Kłusak - na 46. miejscu na 61 zawodników (14 nie ukończyło) - wyprzedził tylko Bułgara Gieorgiewa (wow!).
Awatar użytkownika
Kacpero221
Kadra A
 
Posty: 951
Rejestracja: 30 Lis 2009 19:04

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez markos7207 » 07 Gru 2009 17:43

To nam się Janka "rozszalała" :lol: Już dawno żaden alpejczyk nie wygrał 3 konkurencji z rzędu i do tego każda inna(superkombinacja, zjazd i gigant), ostatnio jeśli mnie pamięć nie opuściła takim wyczynem mógł się pochwalić Aksel Lund Svindal w finałowych zawodach w Lenzerheide w 2007 roku.
Wydaje mi się że Helweci nie mieli takiego wszechstronnego talentu od czasów Pirmina Zurbriggena, i ogólnie biją obecnie swoich sąsiadów Austriaków jak w latach osiemdziesiątych w erze wspomnianego Zurbrigena, Müllera, Heinzera czy Walliser, Hess, Figini i Schneider.
Jak na razie Carlo jest na najlepszej drodze by być pierwszym Szwajcarem od czasu gdy Paul Accola zdobył wielką Kryształową Kulę w sezonie 1991/92, po latach dominacji Austriaków, Norwegów oraz Girardelliego i Millera. Ale mam nadzieję że Aksel tak łatwo skóry nie sprzeda bo w końcu zaczyna jeżdzić tak jak przystało na Mistrza. :wink:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez markos7207 » 11 Gru 2009 17:36

Kurde znów całe austriackie podium plus Moelgg.
Niestety Svindal dopiero 9-ty, a Janka miał szansę na czwarty triumf z rzędu bo po supergigancie był drugi, ale wypadł w slalomie.
Wyniki
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 11 Gru 2009 17:44

Widziałem slalom. Austriackie podium mnie dobiło. Szkoda Janki, bo miał wielkie szanse na kolejne zwycięstwo.

Dobrze wypadł Miller. Pierwszy raz od dłuższego czasu ukończył przejazd slalomowy. Sukces niesamowity :D
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez markos7207 » 18 Gru 2009 15:10

Nareszcie ! Aksel w końcu najlepszy i utarł nosa Jance :wink: Fakt że za dużo do Szwajcara nie odrobił bo tylko 20 p.
Wyniki supergiganta
No i Lindsey Vonn także wygrała, tylko że superkombinację. Sprawę załatwiła w zjeżdzie nokautując rywalki a że nie wypadła w slalomie to wygrała :wink:
Dopóki nie zajrzałem do internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów - S.Lem

STOP szKODnikom!
Awatar użytkownika
markos7207
Forumowy bożek
 
Posty: 6357
Rejestracja: 18 Lut 2009 16:25

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Masha » 18 Gru 2009 23:06

Dwóch moich ulubionych alpejczyków. Cudowny dzień. Teraz to już pójdzie z górki i mam nadzieję, że zarówno Aksel jak i Lindsey zdominują igrzyska w Vancouver :wink:
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 27 Gru 2009 22:21

Nie będę zakładał tematu o najpiękniejszych alpejkach, więc tutaj wrzucę kilka ładnych fotek, które przesuną ten temat w górę :P

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Ana, Lara i Miki :)
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Laleczka Chucky » 27 Gru 2009 22:22

Jak odświeżyłeś temat to ja przypomnę, że już jutro o dziesiątej jest gigant kobiet. Oczywiście na żywo w Eurosporcie :D
Laleczka Chucky
Żywa legenda
 
Posty: 3877
Rejestracja: 20 Lis 2006 17:39

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Masha » 27 Gru 2009 23:46

Z mojej perpektywy najładniejsza jest Vonn. Ale ja się nie znam :wink: No i jestem nieobiektywna

Image
Fajny strój...

Według mnie najfajniejsze zdjęcie Gut :lol:
Image

A najprzystojniejszym facetem jest:

Image
To trzeba leczyć :o , ale podoba mi się 99 % norweskich sportowców płci męskiej :P
Zdecydowane NIE dla biathlonu bez Magdaleny Neuner!
Awatar użytkownika
Masha
Mistrz Olimpijski
 
Posty: 1648
Rejestracja: 12 Gru 2008 17:11
Miejscowość: okolice Słupska

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez RychuGKM » 28 Gru 2009 07:44

Mateusz napisał(a):Jak odświeżyłeś temat to ja przypomnę, że już jutro o dziesiątej jest gigant kobiet. Oczywiście na żywo w Eurosporcie :D

A także w TVP sport :D . Co ważne transmisja w TVP będzie trwała do 11 40 więc najprawdopodobniej pokażą przejazd Agnieszki Gąsienicy Daniel. Tak wogóle to wyjątkowo sportowy poniedziałek nas czeka:
10 00 slalom gigant kobiet 1 przejazd (eurosport i TVP sport)
13 15 slalom gigant kobiet 2 przejazd (eurosport i TVP sport)
16 15 T4S kwalifikacje w Oberstdorfie (eurosport)
18 00 Biathlon - worlt team challenge Gelsenkirchen
RychuGKM
Kadra B
 
Posty: 661
Rejestracja: 30 Gru 2008 13:54

Re: Narciarstwo Alpejskie

Postprzez Duche » 28 Gru 2009 11:14

Ciekawe co stało się z ręką Lindsey... Oby nic poważnego, bo igrzyska coraz bliżej.
"Nie rozumiem, jak można mieszkać w pałacu ze złota, podczas gdy tylu ludzi umiera z głodu, a następnie jechać i całować ziemię biednych krajów"
Diego Armando Maradona

Dorothea Wierer :*
Awatar użytkownika
Duche
Żywa legenda
 
Posty: 2561
Rejestracja: 13 Sty 2007 11:13
Miejscowość: Lędziny / Лендзины

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sport

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

cron